LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
GIMNAZJA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 44 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 50

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Boesler Dominika Eryka 48
2 Dankiewicz Filip Jan 48
3 Kuc Klara 48
4 Zadroga Zuzanna 48
5 Głowaczewska Jagna 47
6 Nowakowska Agata Anna 47
7 Porębski Filip 47
8 Biernacka Maria Aleksandra 46
9 Filipkowski Filip 46
10 Kawalski Piotr 46
11 Korba Melania Zofia 46
12 Liwacz Rafał Mateusz 46
13 Nastaszyc Gabriela 46
14 Naumczyk Patrycja Aneta 46
15 Nowakowska Joanna Ewa 46
16 Pietrzak Wiktoria Sara 46
17 Popławska Pola 46
18 Rowicki Mikołaj 46
19 Skibniewska Barbara 46
20 Skowrońska Anna 46
21 Smoleńska Maria 46
22 ¦migowska Alicja 46
23 Walenciak Weronika Marcjanna 46
24 Wancerz Julia Weronika 46
25 Wronka Maria Anna 46
26 Babled Claudia 45
27 Bayer Gabriela Małgorzata 45
28 Bednarska Maria Anna 45
29 Biedrzycka Karolina 45
30 Bielecka Joanna Maria 45
31 Borowiecka Dorota 45
32 Brudzyński Adam Miłosz 45
33 Brzezińska Małgorzata 45
34 Czerniak Mateusz 45
35 Dawidowska Marta Zyta 45
36 D±browska Amelia 45
37 Dobrzańska Karolina 45
38 Dulęba Amelia Kamila 45
39 Graczykowska Zuzanna 45
40 Guzńska Katarzyna 45
41 Halbersztat Zofia 45
42 Harasimik Małgorzata Maria 45
43 Hińcz Natalia 45
44 Jakubowska Oliwia 45
45 Jankowska Małgorzata 45
46 Jankowska Justyna 45
47 Jastrzębski Paweł Sergiusz 45
48 Kępa Maria Magdalena 45
49 Kierenko Emilia 45
50 Kondrat Anna Maria 45
51 Kowalska Maria, Magdalena 45
52 Kucharek Tymoteusz 45
53 Kwiatkowska Zuzanna 45
54 Lepak Michał Jan 45
55 Litwin Zofia Anna 45
56 Magalska Weronika 45
57 Majka Lena Maria 45
58 Marciniak Zofia Anna 45
59 Matuszewska Maria Alicja 45
60 Niewielski Dominik 45
61 Odolczyk Gaja Oktawia 45
62 Osińska Alicja 45
63 Panasiuk Emma Dominika 45
64 Pawłowicz Anna Jadwiga 45
65 Podwojska Laura 45
66 Puciłowska Honorata Eleonora 45
67 Pyl Alicja 45
68 Rabarijoely Erwin Samuel 45
69 Ramotowska Klaudia 45
70 Ryżko Anita 45
71 Rzepka Maria 45
72 Sikora Anita Tatiana 45
73 Skurzyńska Joanna Emilia 45
74 Smagowska Aleksandra Maria 45
75 Straczuk Zofia Anna 45
76 Strużyna Weronika 45
77 Szałamacha Wiktoria Alicja 45
78 ¦winiarska Zuzanna 45
79 Titkow Antonina Franciszka 45
80 Wilińska Maria Anna 45
81 Wi¶niowski Paweł 45
82 Witanowski Adrian 45
83 Włosek Alicja 45
84 Wolińska Natalia 45
85 Wyrzykowska Anna 45
86 Zdunek Maria Faustyna 45
87 Ziomek Paulina 45
88 Zwierzchowska Małgorzata, Agnieszka 45
89 Komornicka Marianna 44
90 Kotwas Aleksandra Anna 44
91 Mazurek Emilia 44
92 Tomaszuk Hanna 44
93 Wesołowski Szymon Konrad 44
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018