LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 40 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 50
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Marszałkiewicz Łucja 48
2 Opęchowska Magdalena 48
3 Staszewska Angelina 48
4 Żebrowska Olga 48
5 Lepczak Zuzanna 47
6 Misztal Zuzanna 47
7 Pons Zofia 47
8 Rogowska Alicja 47
9 Szurek Amelia 47
10 Dobkowski Jan 46
11 Gordon Róża 46
12 Hagiemajer Martyna 46
13 Hibner Maciej Stefan 46
14 Kojer Bianka Zofia 46
15 Kolak Barbara 46
16 Łuczak Gabriela 46
17 Olsztyński Jan Andrzej 46
18 Osica Karolina Hanna 46
19 Połaska Dominika 46
20 Szmigiel-Bziukiewicz Sandra 46
21 Żurek Zofia Rozalia 46
22 Bandulet Zofia Katarzyna 45
23 Bernatek Monika Anna 45
24 Bieniaszewska Eliza 45
25 Ciężka Julia Magdalena 45
26 Deskur Róża Maria 45
27 Dobija Aleksandra Ewa 45
28 Dunajewska Alicja 45
29 Glinka Katarzyna 45
30 Housh Adam Francis 45
31 Iwanowska Aniela 45
32 Jeskie Jakub 45
33 Karakula Liwia 45
34 Kita Filip 45
35 Kostrzewa Weronika 45
36 Kozieł Małgorzata 45
37 Latos Barbara Julia 45
38 Lesiak Alicja 45
39 Lomott Weronika 45
40 Łyszkowska Julia 45
41 Michalczyk Julia 45
42 Modzelewska Kamila 45
43 Mroczyńska Aleksandra 45
44 Mrozik Zofia 45
45 Otręba Dawid 45
46 Pawłowska Klara Anna 45
47 Podlacha Anna 45
48 Rostkowska Olga 45
49 Sapryk Zofia Aleksandra 45
50 Serdakowska Anna Julia 45
51 Staniak Alicja 45
52 Staniszewska Antonina 45
53 Szul Zuzanna Julia 45
54 Walkiewicz Maja 45
55 Wejman Olga 45
56 Wójcik Anna 45
57 Biarda Julia 43
58 Chaberek Olga 43
59 Gonczaryk Zuzanna 43
60 Kiełbasa Maciej 43
61 Ołdakowska Katarzyna Anna 43
62 Rejman Julian 43
63 Retajczyk Anna Aleksandra 43
64 Skwirowska Maria, Elżbieta 43
65 Smulska Antonina Teresa 43
66 Bogucka Nikola 42
67 Bogusławski Maciej 42
68 Bujnowska Gabriela 42
69 Ciesielska Aleksandra 42
70 Daubek Diana 42
71 Izdebska Dominika 42
72 Jankowska Katarzyna 42
73 Jarzębska Anna Gabriela 42
74 Klisowska Zofia 42
75 Lipczyńska Patrycja 42
76 Lisowski Filip 42
77 Marszałek Weronika Faustyna 42
78 Opała Zuzanna 42
79 Piekarska Marta Patrycja 42
80 Sławomirska Julia Anna 42
81 Urbaniak Maja 42
82 Adamska Iwona 41
83 Andrusiuk Jagna Maria 41
84 Białkowska Matylda 41
85 Błażejewska Jolanta Małgorzata 41
86 Budzyńska Zuzanna Albertyna 41
87 Chechłacz Julia Anna 41
88 Dziewulska Aleksandra 41
89 Fr±czak Maria Ewa 41
90 Głaszczka Marta 41
91 Grajewska Julia Małgorzata 41
92 Gr±dzka Lidia 41
93 Jabłońska Dominika 41
94 Kobylas Natalia, Gabriela 41
95 Kowalewska Anna 41
96 Kowalska Weronika 41
97 Krawczyk Gabriela Maria 41
98 Luba¶ Emilia 41
99 Łapińska Aleksandra Julia 41
100 Nalewajska Gabriela 41
101 Narloch Kaja 41
102 Posadzy Zuzanna Maja 41
103 Trębacz Agata Katarzyna 41
104 Więcek Aleksandra 41
105 Zawadka Hanna 41
106 Błaszczak Antonina Joanna 40
107 D±browska Karolina Agata 40
108 G±siorowska Paulina Anna 40
109 Grzywacz Katarzyna 40
110 Hansdorfer Anna 40
111 Kotarska Aleksandra Oliwia 40
112 Kowalska Alicja 40
113 Lichota Natalia 40
114 Lubowiecka Patrycja Barbara 40
115 Łukaszewicz Aleksandra Gabriela 40
116 Matuszak Łucja Weronika 40
117 Matysiak Zofia, Wanda 40
118 Mazur Julia Helena 40
119 Mossakowski Jerzy Adam 40
120 Mroczkowska Hanna 40
121 Mularczyk Mateusz Sylwester 40
122 Pasek Maria Teresa 40
123 Posadowska Dominika Anna 40
124 Sikorska Zuzanna 40
125 Stala Oliwia 40
126 Stanek Liliana Natalia 40
127 Strzelczyk Alicja Agnieszka 40
128 Wyrzykowski Jan Krzysztof 40
129 Zaleska Barbara Olga 40
130 Zembowicz Zuzanna Wanda 40
131 Zięba Natalia 40
132 Żebrowska Gabriela 40
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018