LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
GIMNAZJA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 34 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 50

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Gałązka Liliana Gabriela 45
2 Majewska Olga Klementyna 43
3 Pers Marcelina 43
4 Urbanowicz Milena Izebella 43
5 Jabłońska Maja 42
6 Nivette Aleksander Marcin 42
7 Berej Maja 41
8 Chojnowska Zuzanna Maria 41
9 Florczyk Maria 41
10 Nowowiejska Liwia 41
11 Haber Barbara Jagoda 40
12 Kot Mikołaj 40
13 Niezgoda Julia 40
14 Schneyder Hanna 40
15 Brodala Inga Marta 39
16 Brzezowska Alicja 39
17 Burzyńska Nina Weronika 39
18 Chełmicka Zofia Anna 39
19 Goździk Tymoteusz Jan 39
20 Kiedryńska Alina Natalia 39
21 Lubomirski Sebastian 39
22 Tencer Mikołaj 39
23 Zervakos Julia Anna 39
24 Chodorski Marcel 38
25 Chróścielewska Hanna Daria 38
26 Dziubiński Jakub 38
27 Fibakiewicz Oliwia 38
28 Folwarczny Pola Helena 38
29 Małachowska Marta 38
30 Olszewski Tomasz Jan 38
31 Piskorz Lena 38
32 Rusinowski Jędrzej Tomasz 38
33 Zajdel Aleksander 38
34 Aleksandrzak Maja Anna 37
35 Bereś Zuzanna Ewa 37
36 Foster Natalie Teresa 37
37 Gołębiewska Julia Natasza 37
38 Grzybek Stanisław 37
39 Hinc Hanna Aleksandra 37
40 Keane Julia Veronica 37
41 Kim Minji 37
42 Kruk Olga 37
43 Litwin Natalia Joanna 37
44 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara 37
45 Opryński Szymon Piotr 37
46 Poznańska Ada 37
47 Pruchnik Mateusz Stanisław 37
48 Pszenicyn Michał 37
49 Stadnik Julia 37
50 Woźnica Łukasz 37
51 Wójcik Aleksandra Maria 37
52 Busiło Szymon 36
53 Celik Oliwia Yasemin 36
54 Chojecka Małgorzata 36
55 Głowacka Amelia Agnieszka 36
56 Green Catherine Maria 36
57 Jabłońska Katarzyna Anna 36
58 Kosman Maks 36
59 Lepak Michał Jan 36
60 Pawłowski Teodor Tomasz 36
61 Pilaszkiewicz Anna 36
62 Romanski Krzysztof 36
63 Rumowska Hanna 36
64 Słomka Weronika Janina 36
65 Stolarska Dobromiła Aleksandra 36
66 Szymańska Iga Zofia 36
67 Asman Sonia 35
68 Bodzan Zuzanna 35
69 Chimicz Hanna Amelia 35
70 Ciołek Karolina Aleksandra 35
71 Dąbrowska Julia 35
72 Feceneć Nina Helena 35
73 Gniado Aleksandra Ewa 35
74 Kaluś Ewa Magdalena 35
75 Liwińska Iga Nina 35
76 Matyjasik Alicja Ligia 35
77 Owczarek Hanna Marta 35
78 Saja Maciej 35
79 Urbanek Urszula Magdalena 35
80 Wolski Krzysztof Filip 35
81 Wyrzykowska Anna 35
82 Anderman Karol 34
83 Bieńkowski Maksym Jacek 34
84 Chołdzyńska Maria 34
85 Dziedzic Hanna 34
86 Dziurzyński Maciej 34
87 Fibak Nina Olga 34
88 Garwoliński Tymoteusz 34
89 Gierszewska Maja 34
90 Hajac Lucyna Agata 34
91 Kaliszewska Ewa 34
92 Kosno Pola Alicja 34
93 Kuc Klara 34
94 Kurek Michał Marcin 34
95 Lipiecka Lena 34
96 Nowosielska Anna 34
97 Olczak Julia 34
98 Piekarczyk Marcin Piotr 34
99 Serafin Nadia Ewa 34
100 Skowrońska-Sieber Alexandra Dagmara 34
101 Szewczak Michał 34
102 Węcowski Maciej Michał 34
103 Wojtkowski Maciej 34
104 Ząbek Zuzanna 34
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018