LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 26 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 50
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Trynkus Erwin 42
2 Domownik Anna Maja 40
3 Housh Adam Francis 39
4 Nowak Karolina Katarzyna 39
5 Lasowy Sebastian Leon 38
6 Oramus Berenika 38
7 Żebrowski Jakub 38
8 Żukowska Aleksandra Lena 38
9 Kiełczewska Julia Antonina 37
10 Postrach Bernard Sylwester 37
11 Szul Zuzanna Julia 37
12 Franco-Adamiak Sofia 36
13 Łuszczyk Kornel 36
14 Sawczyn Gabriela Anna 36
15 Zasada Antoni 36
16 Basa Julia Aleksandra 35
17 Białous Urszula 35
18 Cieślak Maria Jagoda 35
19 Dłużniewska Michalina 35
20 Florek Szymon Mariusz 35
21 Mokrzycka Natalia 35
22 Sobków Hanna Sinead 35
23 Gierlach Wiktor, Aleksander 34
24 Krawczyk Natalie Michelle 34
25 Brański Grzegorz Marek 33
26 Fibakiewicz Natalia 33
27 Horne Julie 33
28 Jędrzejewski Mikołaj 33
29 Matuszkiewicz Maja 33
30 Mirska Dominika Maria 33
31 Twardzisz Monika 33
32 Wasilewska Marta 33
33 Cegłowski Nikodem 32
34 Chatfield Lilla 32
35 Cieślik Anna 32
36 Czajkowski Stanisław 32
37 Grzyb Natalia 32
38 Kielarski Patryk 32
39 Klapa Jakub 32
40 Kunica Aniela 32
41 Marcjasz Nina Daria 32
42 McGrath Aniela Aislinn 32
43 Nowińska Matylda 32
44 Ożarowska Małgorzata 32
45 Raczkowska Ewa Maria 32
46 Siwek Antonina Helena 32
47 Sobula Paulina Teresa 32
48 Staszewski Łukasz 32
49 Stawowski Mateusz Maciej 32
50 Wenzel Karol 32
51 Adamczewski Jeremi 31
52 Binder Jan 31
53 Boguta Helena Maria 31
54 Brzózek Aleksandra Katarzyna 31
55 Edmondson Leon Damazy 31
56 Ha Ngan Nguyen 31
57 Ilba Bruno 31
58 Imms Izabela 31
59 Jaworska Magdalena 31
60 Kizińczuk Olga 31
61 Majewski Filip Maksymilian 31
62 Nowak Aleksandra 31
63 Pallant Sophie Allison 31
64 Podkaminer-Ligaj Matylda 31
65 Rzepecka Oliwia 31
66 Solecka Hanna Maria 31
67 Staniszewski Hubert 31
68 Wojciechowska Zofia 31
69 Zakrzewski Jan Michal 31
70 Żebrowska Marta 31
71 Żochowski Grzegorz 31
72 Adamska Iwona 30
73 Boelman Abigail 30
74 Demczuk Daniel 30
75 Giel Szymon Wojciech 30
76 Górecka Agata 30
77 Grosman Zofia 30
78 Iwanicka Małgorzata Anna 30
79 Krupniewski Hubert 30
80 Lęcznar Gabriela Katarzyna 30
81 Łopalewska Natasza Anna 30
82 Ogierman Franciszek Jan 30
83 Sewruk Emilia 30
84 Staniak Alicja 30
85 Ukwenya Nadia 30
86 Woźna Bogna Józefina 30
87 Zakolski Adam 30
88 Zemła Róża 30
89 Zielińska Aleksandra 30
90 Bednarska Michalina 29
91 Borycki Antoni 29
92 Czajkowska Aleksandra 29
93 Frączak Maria Ewa 29
94 Gauvin Antoni 29
95 Grzymała-Kazłowski Antoni 29
96 Ha Thuy Tien 29
97 Haber Wiktor 29
98 Hibner Maciej Stefan 29
99 Koziej Lilia Beata 29
100 Kucharska Maja Aniela 29
101 Laszuk Agata 29
102 Messerli Susan 29
103 Nathan Daniel Christopher 29
104 Nawrat Maksymilian Jakub 29
105 Pasnikowski Mikołaj Jakub 29
106 Przybyś Jakub 29
107 Roccheggiani Alonso Elisa Marianna 29
108 Rumskaite Gabija 29
109 Rusak Anna Małgorzata 29
110 Safiański Mikołaj Karol 29
111 Baumgarten Monika 28
112 Ciesielska Martyna 28
113 Dubno Aleksandra Lara 28
114 Faulkner Helena 28
115 Flasiński Karol 28
116 Górska Julia 28
117 Kobielak Karmen 28
118 Kosman Marcin Jakub 28
119 Kupis Victoria 28
120 Łapicz Bartłomiej 28
121 Modzelewski Maksymilian Janusz 28
122 Paprocka Aleksandra 28
123 Putts Adam David 28
124 Rosiński Igor 28
125 Solarek Olga 28
126 Zawłocka Lena 28
127 Zdrojowa Maja 28
128 Chaciński Michał 27
129 Charaziński Maksymilian Maciej 27
130 Ciesielska Alicja Zofia 27
131 Drabińska Wiktoria Aleksandra 27
132 Dwyer Alexandra 27
133 Dziekan Izabela Wiktoria 27
134 Fernandez-Orbitowski Daniel Eduardo 27
135 Gola Aleksandra Maria 27
136 Husak Patryk 27
137 Jancewicz Pola Magdalena 27
138 Jarecki Oskar 27
139 Kabacińska Lidia 27
140 Karczmarzyk Jakub 27
141 Knutson Sophia Marzena 27
142 Łomako Melania Józefina 27
143 Myśliwiec Weronika 27
144 Parzyszek Jakub 27
145 Pawlak Stefan Michał 27
146 Piechowicz Karolina 27
147 Reszczyk Maja Magda 27
148 Rozmanowski Antoni 27
149 Socha Anna 27
150 Szymański Adam Lech 27
151 Szymański Hubert Mikołaj` 27
152 Tutro Joanna Julia 27
153 Verbruggen Amelie 27
154 Wasik Justyna Karolina 27
155 Wasilewski Hubert Leszek 27
156 Westin Michał Eryk 27
157 Wilkans Łucja Cecylia 27
158 Wolińska Alicja Klaudia 27
159 Wrona Jakub 27
160 Wróblewski Filip 27
161 Ciuk Franciszek 26
162 Gąsiorowska Paulina Anna 26
163 Goc Ryszard 26
164 Gołębikowska Matylda 26
165 Grabowski Oskar Krzysztof 26
166 Janiszewska Alicja 26
167 Knap Maciej Aleksander 26
168 Kononiuk Maria Anna 26
169 Kowalewski Tymon 26
170 Kowalska Alina Marta 26
171 Kremer Helena Krystyna 26
172 Kukier Karolina Dominika 26
173 Kulikowski Michał Paweł 26
174 Kurowski Michał Piotr 26
175 Linsey Lola 26
176 Materna Pola Matylda 26
177 Pszczółkowski Jakub 26
178 Słodownik Adam Julian 26
179 Słomski Jan Bożydar 26
180 Solmiński Wiktor 26
181 Tuczyński Mateusz 26
182 Urbańska Julia Ewa 26
183 Wachowicz Wiktoria Patrycja 26
184 Wachowska Weronika 26
185 Wójcik Maciej 26
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018