LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
GIMNAZJA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 29 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 40

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Twarowski Stefan 38
2 Masztalerz Jan 36
3 Opadczuk Alicja 36
4 Skibniewska Barbara 36
5 Ferenc Magdalena 36
6 Wiak Iga Kinga 35
7 Ziomek Izabela 35
8 Mazur Gabriela Maria 35
9 Kucała Zuzanna 35
10 Urbanek Urszula Magdalena 35
11 Szymański Karol 34
12 Czyżewski Eryk 34
13 Ławińska Julia Anna 34
14 Kosiorowska Wiktoria 34
15 Sikora Anita Tatiana 34
16 Onopiuk Jakub Igor 34
17 Domińczak Maria Helena 34
18 Utrata Barbara Zofia 33
19 Gradowska Pola Wiktoria 33
20 Wojtyła Magdalena Wiktoria 33
21 Misztal Oliwier Dominik 33
22 Klejman Aleksandra Bianka 33
23 Włodarczyk Justyna 33
24 ¦ródka Ewa 33
25 Błońska Maja 33
26 Z±bek Jagoda Martyna 33
27 Lipka Eryk 32
28 Chłosta Zuzanna Joanna 32
29 Rutkowski Radosław Michał 32
30 Roguska Anna 32
31 Piotrowska Patrycja Maria 32
32 Marek Agata 32
33 Dziurda Aleksandra 32
34 Gdesz Julia 32
35 Prędota Bartosz Jakub 31
36 Konopka Oliwia Julia 31
37 Romanowska Magdalena Joanna 31
38 Macała Antonina 31
39 Tondera Julia Zuzanna 31
40 Pierzkała Katarzyna 31
41 de Raad Ida Helena 31
42 Truszkowska Marta 31
43 Zegan Gabriela Nela 31
44 Wieczorek Wiktor 31
45 Popławska Pola 31
46 Gilgenast Magdalena 31
47 Padusińska Maja 31
48 Bielecka Joanna Maria 30
49 Chrz±szczewski Miłosz 30
50 Turczynowicz Jan 30
51 Strzelczyk Katarzyna Weronika 30
52 Mysiakowska Agata 30
53 Plewko Natalia 30
54 Popko Helena Karolina 30
55 Str±k Natalia 30
56 Galla Krzysztof 30
57 Ptaszyńska Karolina Zofia 29
58 Bieńkowska Izabela Alicja 29
59 Łazuka Julia Patrycja 29
60 Sromek Emilia Teresa 29
61 Cięciara Julia Magdalena 29
62 Obernikowicz Antoni 29
63 Zieliński Michał 29
64 DroĽdziel Matylda Kaja 29
65 Kilian Maria Karolina 29
66 Marczak Julia 29
67 Nurkiewicz Aleksandra 29
68 Staniewski Mikołaj Adam 29
69 Stępniewska Julia Anna 29
70 Zienkiewicz Mateusz Jan 29
71 Piotrowska Klara Anna 29
72 Kowalczyk Kacper 29
73 Ćwintal Rafał 29
74 Żabczyńska Karolina Katarzyna 29
75 Zaręba Kalina 29
76 Bolek Zuzanna 29
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018