LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS GEOGRAFICZNY
GIMNAZJA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 32 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 40

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Filip Aleksandra 39
2 Smoleńska Maria 38
3 Karczewski Konrad 38
4 Bareja Anna Klara 38
5 Kuczera Paulina 37
6 Koryciński Dawid 37
7 Ujazdowski Maciej Jakub 37
8 Gajewska Zofia Nela 37
9 Buzun Wojciech 37
10 Kucharek Tymoteusz 37
11 Grochowski Wiktor 37
12 Wekwejt Patryk 36
13 Oleksy Piotr 36
14 Saja Maciej 36
15 Wojciechowski Marcin 36
16 Filipkowska Aleksandra 36
17 Pawlukiewicz Zofia Anna 36
18 Lasota Tomasz Artur 36
19 Pietrzak Aleksander 36
20 Kowalska Julia 36
21 Karwan Jan 36
22 Olczak Maria 36
23 Rogalska Katarzyna Anna 36
24 B±czek Zuzanna 36
25 Nowak Piotr Mikołaj 36
26 Powałka Natalia 36
27 Szymański Ksawery Karol 36
28 Nol Dominik 36
29 Nowakowski Mateusz Tomasz 36
30 Raczkowska Anna Beata 36
31 Lechowicz Jarosław 36
32 Szewczak Jakub 35
33 Lisiecka Amelia 35
34 Ruszkowski Michał 35
35 Kalita Kacper 35
36 Weremczuk Marcin 35
37 Karasek Zofia Małgorzata 35
38 Witkowski Paweł Teodozy 34
39 Charuba Cezary Filip 34
40 Mencel Iga Weronika 34
41 Palenik Krzysztof 34
42 Frydrych Wiktor Gerard 34
43 Podbielski Bruno Ksawery 34
44 Chudyba Karol Andrzej 34
45 Szewczak Remigiusz Jacek 34
46 Sobieszczuk Kaja Anna 34
47 Godzimirski Adam Wojciech 34
48 Jurkiewicz Ewelina 34
49 Wróbel Alicja 33
50 Pluta Klara 33
51 Raban Jakub 33
52 Kuczmarski Mikołaj Adam 33
53 Pawlu¶ Artur Jerzy 33
54 Podgórski Mateusz Jan 33
55 Gandziarowska Maria Zofia 33
56 Rajpert Jeremi Jacek 33
57 Szuba Krzysztof Augustyn 33
58 Bobrownicki-Libchen Andrzej 33
59 Humienny Gabriela 33
60 ¦lepowrońska Natalia 33
61 Jałocha Maciej 33
62 Namysłowska Jagoda 33
63 Woronko Dominika 33
64 Illinicz-Zeydel Karol Maria 33
65 Tomaszewski Maksym 33
66 Włoszek Szymon 33
67 Dulęba Amelia Kamila 33
68 Waraszkiewicz Maja Stanisława 33
69 Kingston Antoni Zbigniew 33
70 Poruszek Konrad 33
71 Skibińska Anita Weronika 33
72 Zalewski Maciej Rafał 33
73 Wrzosek Edyta 32
74 Derlacz Zuzanna 32
75 Wojnarowski Bartosz Dawid 32
76 Rusinkiewicz Gabriela Elżbieta 32
77 Orłowska Magdalena 32
78 Chałotowska Maria Ewa 32
79 Jakuczun Jagoda Helena 32
80 Lech Barbara Wiktoria 32
81 Kwiecień Stanisław 32
82 Rogala Kinga Maria 32
83 Zapała Julia Faustyna 32
84 Winnicki Jakub 32
85 Sochalski Bartosz Jan 32
86 D±browa Kajetan Jan 32
87 Długokęcki Antoni Wojciech 32
88 Szewczak Michał 32
89 Moraczewski Maksymilian Jerzy 32
90 Białek Filip Owidiusz 32
91 Krasoń Dominika Anna 32
92 Zawistowski Michał 32
93 Pieńkosz Paweł 32
94 Lodziński Aleksander Jakub 32
95 Go¶ Helena 32
96 GoĽdzik Tymoteusz Jan 32
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018