LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
GIMNAZJA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 17 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 20

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Jędrzejewski Daniel 20
2 Stopka Marcin Łukasz 20
3 Niewadzi Szymon 20
4 Kotarba Szymon Grzegorz 20
5 Muszyński Miłosz 20
6 Żak Zofia 20
7 Bajorek Anna Weronika 20
8 Papiernik Urszula 20
9 Struzik Stanisław 20
10 Mazuro Maciej Michał 20
11 Słowikowski Jakub 20
12 Skiba Łukasz 19
13 Staniewski Mikołaj Adam 19
14 Żujewska Natalia 19
15 Krawczyk Agata 19
16 Piórkowska Anna 19
17 Walczak Stanisław 19
18 Dawidowska Marta Zyta 19
19 Kolipiński Jan Krzysztof 19
20 Czaplicki Krzysztof Ksawery 19
21 Naskręcki Adam Łukasz 19
22 Rybska Dominika Anna 19
23 Wyborski Krzysztof Piotr 19
24 Gwiazda Franciszek 19
25 Piasecki Patryk Michał 19
26 Sarnowski Szymon 19
27 Pielasa Paweł Karol 19
28 Nguyen Tue Anh 19
29 Zajdel Aleksander Tomasz 18
30 Stawarz Michał Marek 18
31 Broda Michał Antoni 18
32 Knyspel Jan Józef 18
33 Opalski Jan Jakub 18
34 Weremczuk Marcin 18
35 Chwiałkowski Marcel Jerzy 18
36 Wachnicka Paulina Marianna 18
37 Olszewski Wojciech 18
38 Szostakiewicz Bartosz 18
39 Gębu¶ Ignacy Alfred 18
40 Wojtuszkiewicz Artur Jan 18
41 Iwan Jakub Stanisław 18
42 Majewska Olga Klementyna 18
43 Karandys Mateusz 18
44 Vu Linh Tra 18
45 Kucharek Tymoteusz 18
46 Zbysiński Marek 18
47 Grabowski Gabriel 18
48 Mashchenko Anastasiia 18
49 Bobowicz Kacper 18
50 Strzeszyński Jan 18
51 Rutkowska Anna 18
52 Wi¶niewski Maciej Zygmunt 18
53 Do Dinh Tap 18
54 Fila Piotr Konrad 18
55 Kosowski Mateusz 18
56 Wesołowski Szymon Konrad 18
57 Okrojek Bogumiła Marta 18
58 Bojanowski Michał Jakub 18
59 Sadlej Michał Jakub 17
60 Tłaczała Kornel Stanisław 17
61 Rusinek Hanna Małgorzata 17
62 Sobociński Hubert Marcin 17
63 Jopa Aleksandra 17
64 Ratyński Dawid 17
65 Rozkosz Wiktoria Marta 17
66 Tyszecki Piotr 17
67 KaĽmierczak Michał 17
68 Tatar Remigiusz Andrzej 17
69 Długokęcki Antoni Wojciech 17
70 Dalewski Iwo 17
71 Krupa Michał 17
72 Wójcik Aleksandra Agata 17
73 Kulig Helena Maria 17
74 Lech Agnieszka 17
75 Paziewska Anna 17
76 Predel Szymon Grzegorz 17
77 Tutaj Rafał 17
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018