LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 15 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 20
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Bednarczuk Jaśmina 20
2 Mierzanowska Weronika 20
3 Karpiejczyk Stanisław Marcin 20
4 Cudny Mikołaj Adam 19
5 Sawicki Mateusz 19
6 Cieślikowski Igor Mateusz 19
7 Czosnek Julia 19
8 Kallus Filip Adrian 19
9 Buchalski Antoni Piotr 19
10 Kryczka Barbara 19
11 Szwyngel Jan Zygmunt 19
12 Rak Jacek 19
13 Kąkol Kacper 19
14 Napieralski Michał Jan 19
15 Dąbkowski Kacper 19
16 Balcer Aurelia Róża 19
17 Leleń Stanisław 18
18 Kreczmański Franciszek Sergiusz 18
19 Nowacki Wojciech Artur 18
20 Strzałek Szymon 18
21 Butryn Ireneusz 18
22 Ha Thuy Tien 18
23 Jastrzębski Paweł 18
24 Mai Hai An 18
25 Matyjek Hoa Thuy Tien Monika 18
26 Szczurek Adela Ewa 18
27 Zając Jan Krzysztof 18
28 Zakrzewski Eryk 18
29 Cieślikowski Emil Stanisław 18
30 Górczyński Wojciech 18
31 Gwiazda Jan 18
32 Ignaciuk Maciej 18
33 Borowska Katarzyna 18
34 Wąsiewicz Jerzy Edmund 18
35 Wolińska Dorota Amelia 18
36 Mieszkowski Paweł 18
37 Cuper Maciej Paweł 18
38 Mysiewicz Michał 18
39 Bernaś Grzegorz Zygmunt 18
40 Baum Jonasz Mateusz 18
41 Szlachetka Filip 18
42 Turkiewicz Marta Weronika 18
43 Świerczewski Stefan Jan 18
44 Cieślak Oliwia 18
45 Bereza Jakub 18
46 Lubczyński Maciej Piotr 18
47 Bulge Maciej Marcel 18
48 Czernik Emanuel 18
49 Izdebski Jakub 18
50 Eksterowicz Natalia 18
51 Paśnikowski Mikołaj Jakub 18
52 Jemielity Bartosz 18
53 Łojek Bartosz Jakub 18
54 Spurtacz Daniela Danuta 18
55 Szempliński Jerzy Tomasz 18
56 Wiśniewska Karoilna 18
57 Soboński Robert 18
58 Adamowska Zofia Magdalena 18
59 Boguta Helena Maria 18
60 Lisowski Filip 18
61 Wasilewski Hubert 18
62 Jażdżyk Michał 18
63 Kopyś Anna 18
64 Sikora Zuzanna 18
65 Rydzewska Weronika 17
66 Nowocień Paweł Hubert 17
67 Tuczyński Mateusz 17
68 Gryc Olaf 17
69 Trynkus Erwin 17
70 Jeznacka Iga Marta 17
71 Lada Stanisław Paweł 17
72 Budzik Kaja Agnieszka 17
73 Pawlak Adam Janusz 17
74 Surgał Andrzej 17
75 Stachelek Adam Jakub 17
76 Witkowski Kajetan Bonawentura 17
77 Nasternak Antoni Jan 17
78 Różewska Weronika 17
79 Kuśmierowska Zofia Róża 17
80 Myśliwiec Weronika 17
81 Gąsiorowska Paulina Anna 17
82 Pyda Rafał 17
83 Pietrusiak Krzysztof Jan 17
84 Rak Michał 17
85 Chacińska Oliwia 17
86 Nieborek Michał Piotr 17
87 Kutowska Zuzanna 17
88 Mokrzycki Maciej Aleksander 16
89 Karakula Liwia 16
90 Staszkiewicz Igor 16
91 Tsitavets Vladzislav 16
92 Konon Helena Maria 16
93 Adamiak Hubert Bogdan 16
94 Kopyt Filip 16
95 Oraczewski Wiktor 16
96 Siewko Piotr Rafał 16
97 Domurat Michał 16
98 Małecki Krystian 16
99 Rakowski Mateusz 16
100 Wawszczak Kamil 16
101 Jędrzejczak Aleksandra 16
102 Kubalski Piotr Franciszek 16
103 Sołdek Marcin 16
104 Uziembło Jan 16
105 Nguyen Paulina 16
106 Giżewska Katarzyna 16
107 Sztobryn Jakub 16
108 Janowski Jakub 16
109 Miszczak Jakub Dariusz 16
110 Jędrzejewski Michał 16
111 Pielasa Julia Weronika 16
112 Mamcarz Nina Bogumiła 16
113 Rzewuski Adam Ignacy 16
114 Lasota Rafał 16
115 Skawiński Szymon 16
116 Matuszewski Jędrzej Jakub 16
117 Bielak Szymon 16
118 Ramsza Kajetan Paweł 16
119 Hulbój Magdalena Maria 16
120 Kietlińska Zofia Maria 16
121 Frąckowiak Mikołaj Tadeusz 16
122 Sidorczuk Paweł 16
123 Kasprzak Mateusz 16
124 Daubek Diana 16
125 Deperas Maria Anna 16
126 Góźdź Dawid 16
127 Kustra Nikodem 16
128 Wrzosek Franciszek 16
129 Prasol Wiktor Michał 16
130 Maćkowiak Szymon 15
131 Adamska Iwona 15
132 Derba Mateusz 15
133 Kwiatkowski Miłosz 15
134 Bieniek Piotr Adam 15
135 Juchimiuk Natalia 15
136 Gałązka Konrad 15
137 Iwanowski Paweł 15
138 Możański Jan 15
139 Wójcik Maciej 15
140 Karwowski Maciej 15
141 Stanek Liliana Natalia 15
142 Wolańska Sylwia 15
143 Mroczek Jakub 15
144 Zentara Mateusz 15
145 Koryczan Agnieszka Natalia 15
146 Bargieł Izabela 15
147 Naszkowski Tomasz 15
148 Wietrzykowski Leszek Wojciech 15
149 Kotala Wiktor 15
150 Daniluk Marta 15
151 Kula Bernard Józef 15
152 Kosiarski Piotr Andrzej 15
153 Jezierski- Tratkiewicz Dominik 15
154 Skok Tomasz 15
155 Pawlak Stanisław 15
156 Bogusz Maria Elżbieta 15
157 Szczerbińska Hanna Sara 15
158 Hyska Jeremi Michał 15
159 Drozd Igor Stanisław 15
160 Ciurzyńska Ewa Maria 15
161 Adamczyk Michał 15
162 Lejkowski Mikołaj 15
163 Świecka Urszula Barbara 15
164 Sienicki Radosław 15
165 Karcz Jan Stefan 15
166 Michałek Mikołaj 15
167 Smółko Anna 15
168 Labiński Jerzy Wojciech 15
169 Szymański Hubert Mikołaj 15
170 Biziel Katarzyna 15
171 Mikulski Eryk Tomasz 15
172 Lorenc Jan Jarosław 15
173 Dąbrowska Maria Weronika 15
174 Fenik Jadwiga 15
175 Chlewicka Kalina Maria 15
176 Knutson Sophia Marzena 15
177 Korytkowska Julia 15
178 Marcjasz Nina Daria 15
179 Mączka Bartosz 15
180 Dąbrowski Krzysztof 15
181 Matyjek Bartosz Robert 15
182 Piwowarski Tymon Olaf 15
183 Maciak Mateusz Piotr 15
184 Kondraciuk Natalia 15
Konkursy Przedmiotowe