LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS HISTORYCZNY
GIMNAZJA

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 60

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Szewczak Michał 60
2 Kaproń Jakub Mikołaj 59
3 Knyspel Jan Józef 59
4 Zowczak Franciszek Michał 59
5 Jaworski Piotr 59
6 Łuka Ignacy 59
7 Wasielewska Maja 58
8 Lipińska Julia 58
9 Czarnowski Michał 58
10 Mazuruk Maciej 58
11 Kingston Antoni Zbigniew 58
12 Rowicki Mikołaj 58
13 Beta Radosław 58
14 Jankowski Antoni Józef 58
15 Szabłowski Marcel Baniamin 58
16 Pawlus Paweł Piotr 58
17 Strąk Jakub Maciej 58
18 Król Maciej Atanazy 58
19 Antas Szymon Makary 57
20 Martynowski Mateusz 57
21 Łuba Kamil 57
22 Handzelewicz Wiktor Jan 57
23 Jodłowski Jakub Grzegorz 57
24 Raczkowski Jan Marian 57
25 Skoratko Mateusz Krystian 57
26 Klimaszewska Anna Konstancja 57
27 Wieczorek Bartosz 57
28 Pak Glieb 57
29 Szewczuk Mikołaj Rafał 57
30 Rybarczyk Bartosz Kamil 57
31 Kusiak Stanisław Artur 57
32 Ujazdowski Maciej 57
33 Koźniewski Adam Krzysztof 57
34 Szulga Jan 57
35 Zagożdżon Laura Aleksandra 57
36 Kozaczyński Piotr Tadeusz 57
37 Piątkowski Fryderyk 57
38 Skład Krzysztof Saturnin 56
39 Tarnawski Stanisław Marcin 56
40 Wiśniewski Krzysztof Witold 56
41 Grzelak Antoni 56
42 Demianiuk Maksymilian 56
43 Derlacz Zuzanna 56
44 Zioło Maciej 56
45 Korczak Paweł 56
46 Kucharek Tymoteusz 56
47 Łukasik Mateusz Jakub 56
48 Tułodziecki Stanisław, Oskar 56
49 Zdon Tomasz 56
50 Ruciński Mateusz 56
51 Łyszkowski Maciej Michał 56
52 Kurek Aleksander Marcin 56
53 Karczewski Konrad 56
54 Dybalski Michał Janusz 56
55 Kowalska Małgorzata Elżbieta 56
56 Luft Adam Paweł 56
57 Chojka Jakub 56
58 Walczak Kamil Jason 56
59 Zych Franciszek 56
60 Skrzypczak Artur Wiktor 56
61 Pac Damian 56
62 Sikorski Marcin Jerzy 56
63 Domińczak Marcin Robert 56
64 Więch Bartłomiej 56
65 Orlińska Anna 56
66 Krauze Krzysztof 56
67 Łyczek Kamil 56
68 Skaliński Marcin 55
69 Gadzała Jan 55
70 Sumara Maksymilian 55
71 Weitz Katarzyna Magdalena 55
72 Piklikiewicz Allan Henryk 55
73 Naftyński Igor Michał 55
74 Izdebski Krzysztof 55
75 Warcaba Natalia 55
76 Gawłowicz Adrian 55
77 Nowak Maciej 55
78 Malicki Mateusz 55
79 Kłosiński Konrad 55
80 Modzelewski Karol 55
81 Majchrzak Łukasz 55
82 Piotrzkiewicz Piotr Marcin 55
83 Michalak Błażej 55
84 Źrebiec Franciszek 55
85 Muszel Łucja Anna 55
86 Kopyt Michał 55
87 Nowohoński Karol Maciej 55
88 Płatek Albert 55
89 Gajda Marcin 55
90 Rabarijoely Erwin Samuel 55
91 Mierzejewski Błażej 55
92 Skalski Filip Michał 55
93 Paszta Jagoda, Hanna 55
94 Makos Aleksander Tomasz 55
95 Kłopotek Michał Sebastian 55
96 Sumińska Łucja 55
97 Lechowicz Piotr 55
98 Lisowski Kacper 55
99 Pietrzak Krzysztof Jan 55
100 Walewski Artur 55
101 Chojnacka Agata 55
102 Obrębski Filip 55
103 Gałczyński Piotr Dariusz 55
104 Obidziński Michał 55
105 Mikołajczyk Jakub Witold 55
106 Kuczyńska Julia 55
107 Miłoszewski Kacper 55
108 Dąbkowski Radosław 55
109 Stawiarski Aleksander 55
110 Pierzycki Mikołaj Bartłomiej 55
111 Chazan Mateusz 55
112 Grzębski Filip 55
113 Pergół Kacper Igor 55
114 Macikowski Szymon, Maciej 55
115 Missala Maciej Mateusz 55
116 Drapata Anastazja 55
117 Wojciechowski Stanisław 55
118 Mazur Jan Maria 55
119 Krupa Justyna Anna 55
120 Rajpert Jeremi Jacek 55
121 Buliński Norbert 55
122 Patyra Ludwik 55
123 Ossoliński Ziemowit Łukasz 54
124 Mięgoć Anna 54
125 Wojciechowski Marcin 54
126 Bocianowski Szymon Robert 54
127 Lewandowski Antoni 54
128 Krop Bartosz 54
129 Wierzbicka Anna Wiktoria 54
130 Terlecki Maciej Wojciech 54
131 Nowocień Rafał 54
132 Mianowski Antoni 54
133 Araśniewicz Artur 54
134 Buczma Aleksandra 54
135 Boczek Kuba Antoni 54
136 Orzechowski Tomasz 54
137 Wernicki Mateusz 54
138 Grabowski Józef Marek 54
139 Wendt Justyna 54
140 Brochocki Mateusz 54
141 Warska Amelia Sylwia 54
142 Lipski Maciej 54
143 Szczerbicki Wiktor Kazimierz 54
144 Pawlik Karolina Anna 54
145 Symonowicz Michał 54
146 Wojnicki Adam 54
147 Stańko Kalina Klara 54
148 Pacholak Filip 54
149 Miśkowicz Kuba 54
150 Bednarski Kacper Franciszek 54
151 Zamoyski Stanisław Bruno 54
152 Kicior Maciej Antoni 54
153 Piotrowska Nina Weronika 54
154 Wylotek Arkadiusz Janusz 54
155 Słowik Julia Patrycja 54
156 Kozłowski Piotr 54
157 Rowiński Tomasz 54
158 Skonieczny Bartosz Filip 54
159 Kuziora Oskar 54
160 Hyrycz Wiktoria 54
161 Dybowski Antoni Stanisław 54
162 Skowrońska Anna 54
163 Chłosta Krzysztof 54
164 Ostrowski Mateusz 54
165 Rembiszewska Julia 54
166 Korzeniewska Gabriela Joanna 54
167 Derda Jacek Jan 54
168 Witkowski Jan Franciszek 54
169 Konecki Jakub 54
170 Kwaśniak Agata Oliwia 54
171 Kwaśniak Antoni Paweł 54
172 Sławiński Karol Hugo 54
173 Rudnicki Michał 54
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018