LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS CHEMICZNY
GIMNAZJA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 25 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 40

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Twarowski Stefan 40
2 Prokop Tomasz 37
3 Kuba Krzysztof Piotr 37
4 Rębielewska Zofia Agnieszka 36
5 Tondera Julia Zuzanna 35
6 Erdman Jan Michał 34
7 Bugajska Julia 34
8 Dziubak Jan Władysław 33
9 Mazuruk Maciej 33
10 Opalski Jan Jakub 33
11 Dziurda Aleksandra 33
12 Jegier Agnieszka 33
13 Wyborski Krzysztof Piotr 33
14 Świerk Nina 33
15 Kopciuch Weronika Olga 32
16 Jurczak Jakub Krzysztof 32
17 Kacperska Marta Barbara 32
18 Ochocka Julia 32
19 Obiudo Sandra Chisom 32
20 Kodym Anna 32
21 Kulągowski Piotr Grzegorz 32
22 Plechawska Klara 32
23 Skrzynecka Katarzyna 32
24 Nowakowski Maksymilian 31
25 Tolsdorf Marek 31
26 Hryniewicka Hanna Marta 31
27 Beisert Maria Alina 31
28 Popławski Igor Tadeusz 31
29 Żochowski Jakub Piotr 30
30 Zhong Fangmo 30
31 Illinicz-Zeydel Karol Maria 30
32 Klukowski Jakub Michał 30
33 Srokosz Kaja Magdalena 30
34 Misztal Oliwier Dominik 30
35 Staniewski Mikołaj Adam 30
36 Hetman Nina 30
37 Wnętrzewska Linda 30
38 Mashchenko Anastasiia 30
39 Michalski Franciszek Czesław 29
40 Morawska Dominika Maria 29
41 Szpak Maciej 29
42 Iwan Jakub Stanisław 29
43 Bujakowski Krzysztof Jan 29
44 Zabłoński Rafał Tobiasz 29
45 Oleszczuk Piotr 29
46 Bobowicz Kacper 29
47 Lipska Maja Aleksandra 29
48 Garbowski Mikołaj 29
49 Kucharski Rafał 28
50 Bojanowski Michał Jakub 28
51 Bayer Gabriela Małgorzata 28
52 Krupa Kamila Maria 28
53 Tomasik Jan Marcin 28
54 Niewadzi Szymon 28
55 Słupecka Maja 28
56 Bartel Adam Marcin 28
57 Świeżak Marta Maria 28
58 Sobczak Jan 28
59 Trentowski Oktawian 28
60 Górczyński Mikołaj 27
61 Rutkowska Natalia Ewa 27
62 Kwiatkowska Maria 27
63 Woronko Dominika 27
64 Rybska Dominika Anna 27
65 Cemrowski Krzysztof Franciszek 27
66 Baszkiewicz Karolina Dorota 27
67 Lech Franciszek 27
68 Majkusiak Aleksandra Maria 27
69 Smolarek Karina 27
70 Haponiuk Wojciech Piotr 27
71 Wendt Aleksander Leon 27
72 Hołońska Gabriela Maria 27
73 Cedro Katarzyna Aleksandra 27
74 Pielasa Paweł Karol 27
75 Dąbrowski Paweł 27
76 Seta Aleksandra Ewa 27
77 Ujma Gabriela Weronika 26
78 Kolbuszewska Izabela Julia 26
79 Piątkowski Fryderyk 26
80 Kwiatek Kacper 26
81 Winczewska Karolina Marta 26
82 Borowski Mateusz 26
83 Bujakowski Rufin 26
84 Knyszewski Franciszek Jan 26
85 Gralewski Adam Piotr 26
86 Jaros Aleksander 26
87 Malczewski Jakub 26
88 Romanowska Magdalena Joanna 26
89 Gosk Agata 26
90 Wachnicka Paulina Marianna 26
91 Kulpa Natalia Krystyna 26
92 Nowicki Michał 26
93 Mosionek Miłosz Kamil 26
94 Ciepły Patrycja 26
95 Woźnicka Jagoda 26
96 Gil Dawid Filip 26
97 Godlewska Kamila 26
98 Piątkowski Damian 26
99 Kozłowska Berenika Anna 26
100 Gałązka Hubert 25
101 Brzostek Jan 25
102 Radomski Stanisław 25
103 Kaczmarczyk Ryszard Lech 25
104 Zdun Bartosz 25
105 Magnuszewski Paweł Aleksander 25
106 Simonowicz Natalia Elżbieta 25
107 Owczarek Anna Maria 25
108 Tracz Maciej 25
109 Błędowski Piotr 25
110 Kalista Amelia Anna 25
111 Neumann Jan 25
112 Gasza Aniela 25
113 Grzelak Jan Tomasz 25
114 Cieszyński Marcin 25
115 Marat Mateusz Marcin 25
116 Gryz Maciej 25
117 Ostrowski Sebastian 25
118 Górski Łukasz Andrzej 25
119 Drwięga Emil 25
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018