LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA

Zgodnie z § 10 pkt. 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu wojewódzkiego konkursu matematycznego zostało zakwalifikowanych 25% uczestników, którzy uzyskali najwyższe wyniki spośród uczniów przystępujących do etapu rejonowego - minimum 16 punktów.

W etapie rejonowym uczestniczyło 573 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 174 uczniów.
Pomyłkowo przy wpisywaniu do systemu nie skorygowano punktacji jednego ucznia, który uzyskał 16 pkt.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Buliński Patryk 20
2 Dąbrowska Karolina Agata 20
3 Derkacz Urszula 20
4 Dorosiński Jan 20
5 Firczuk Wojciech 20
6 Frąckowiak Mikołaj Tadeusz 20
7 Gniadkowski Mateusz 20
8 Imiołek Olaf 20
9 Iwanowski Paweł 20
10 Jackl Ignacy Franciszek 20
11 Janusiak Kamil 20
12 Kononiuk Maria Anna 20
13 Kowalska Marianna 20
14 Lagutkowa Katsiaryna 20
15 Pielasa Julia Weronika 20
16 Pietrusiak Krzysztof Jan 20
17 Rabsztyn Małgorzata 20
18 Ramut Paweł Jan 20
19 Rembisz Mikołaj 20
20 Rogiewicz Julia Matylda 20
21 Rosiński Igor 20
22 Sidor Ignacy 20
23 Smarż Victoria Sarah 20
24 Soboński Robert 20
25 Szachuła Jan 20
26 Barcz Jeremi 19
27 Biernat Damian 19
28 Dworakowska Maja 19
29 Głuszak Szymon Kacper 19
30 Gwiazda Jan 19
31 Janicki Krzysztof Artur 19
32 Kaszycki Jan Andrzej 19
33 Lada Stanisław Paweł 19
34 Lejkowski Mikołaj 19
35 Maroń Andrzej Franciszek 19
36 Mężykowska Emilia 19
37 Nowak Tymoteusz Marek 19
38 Nowakowski Daniel 19
39 Piasecki Krzysztof Janusz 19
40 Pietrzak Irena Agnieszka 19
41 Pimpicka Aniela 19
42 Porczyński Przemysław 19
43 Rogoziński Tomasz Filip 19
44 Siennicki Jan 19
45 Słoniewski Jakub Krzysztof 19
46 Stradowski Maciej, Paweł 19
47 Święcki Igor 19
48 Święszkowski Jan Krzysztof 19
49 Waćko Mateusz 19
50 Walczuk Kalina 19
51 Wieczorek Tomasz 19
52 Wieteska Wiktor Jacek 19
53 Wiśniewska Dagmara Maja 19
54 Woźniak Mikołaj 19
55 Wychowański Maciej 19
56 Zieliński Antoni Jakub 19
57 Boguszewska Małgorzata 18
58 Cieślak Marcin Karol 18
59 Czernek Tymon 18
60 Dąbkowski Kacper 18
61 Drozdowska Wiktoria 18
62 Jaros Krzysztof Tomasz 18
63 Kacprzak Julia 18
64 Kasznia Michał 18
65 Klim Filip Janusz 18
66 Kościelski Łukasz 18
67 Mazurkiewicz Jakub Lucjan 18
68 Nawłoka Szymon Tadeusz 18
69 Olbryś Piotr Michał 18
70 Olkowski Jerzy 18
71 Panas Aleksander Waldemar 18
72 Ratyńska Magdalena Maria 18
73 Senkowski Antoni Filip 18
74 Słomczewska Martyna Aleksandra 18
75 Stępniewski Ignacy Bartłomiej 18
76 Styś Filip 18
77 Szewczyk Franciszek 18
78 Tatar Tymoteusz Jakub 18
79 Wąsiewicz Urszula Anna 18
80 Wenzel Gustaw 18
81 Zentara Mateusz 18
82 Adamowska Zofia Magdalena 17
83 Alot Bruno Andrzej 17
84 Bajno Allan 17
85 Bąk Wojciech Karol 17
86 Bilewicz Paweł 17
87 Burza Mateusz 17
88 Cubrzyńska Maja, Małgorzata 17
89 Duraj Urszula, Hanna 17
90 Galas Dawid 17
91 Gardyszewski Jarosław Mateusz 17
92 Gębal Julian 17
93 Gomuła Kamil 17
94 Gondek Jakub Grzegorz 17
95 Grabowski Krzysztof 17
96 Hyska Jeremi Michał 17
97 Kajkowski Jakub Krzysztof 17
98 Karczyński Leon Maciej 17
99 Kłoda Tymon 17
100 Konieczna Dagmara 17
101 Kopeć Agata Patrycja 17
102 Kordula Grzegorz 17
103 Krajewski Filip 17
104 Krejtz Franciszek 17
105 Krogulec Kacper 17
106 Kuk Karol, Sebastian 17
107 Kukiełka Pola Maria 17
108 Lachowicz Szymon 17
109 Lenardt Adam Bogdan 17
110 Lorenc Jan Jarosław 17
111 Łuczak Damian Aleksander 17
112 Marczak Oliwia 17
113 Matiakowski Jan 17
114 Mazur Igor 17
115 Pham Minh Quan 17
116 Piórkowska Karolina 17
117 Polus Bartosz Jakub 17
118 Ponieważ Bartosz 17
119 Rębiś Cezary 17
120 Rode Jan Franciszek 17
121 Skiba Jan Wiktor 17
122 Stefański Franciszek 17
123 Stopczyński Bartosz 17
124 Strzelczyk Zofia 17
125 Strzelecka Karolina 17
126 Szostek Aleksander 17
127 Tynel Jakub 17
128 Wierzbicki Hubert 17
129 Zadara Tymon Marek 17
130 Zieliński Wojciech Piotr 17
131 Banek Filip 16
132 Bartczak Tymoteusz Piotr 16
133 Bieleń Stanisław Piotr 16
134 Boguszewski Krzysztof 16
135 Borowski Paweł 16
136 Cacko Paweł 16
137 Charytoniuk Tomasz Jerzy 16
138 Chodorski Przemysław 16
139 Dębska Malwina 16
140 Domański Jakub 16
141 Gejcyg Franciszek 16
142 Giemza Olgierd Jerzy 16
143 Giemza Bazyli Jakub 16
144 Gomowski Karol Stefan 16
145 Górecki Kacper 16
146 Grabiński Bartosz 16
147 Gryżewski Witold Tomasz 16
148 Jasiński Kacper Omar 16
149 Jędrzejewski Michał 16
150 Juszczak Karol 16
151 Kaczanowska Kinga 16
152 Kaczmarek Grzegorz 16
153 Kępczyńska Amelia 16
154 Kołakowski Piotr Stanisław 16
155 Krasowski Michał Jan 16
156 Krawczyk Zuzanna Elżbieta 16
157 Kucharska Maja 16
158 Kuras Maciej Łukasz 16
159 Kwieciński Jan Michał 16
160 Latała Katarzyna 16
161 Ludziak Marianna, Zofia 16
162 Maczuga Marta Maria 16
163 Nedew Wiktor Aleksander 16
164 Olszewski Igor 16
165 Ostojski Dawid Piotr 16
166 Pacławska Julia 16
167 Pawlukiewicz Paweł Piotr 16
168 Piętka Dominika Anna 16
169 Pyliński Stanisław 16
170 Rak Michał 16
171 Skarbek Rafał 16
172 Skok Marek 16
173 Szewczyk Tomasz 16
174 Warda Mikołaj 16
Konkursy Przedmiotowe