LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS CHEMICZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 21 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 40
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Schubert Alicja Barbara 36
2 Ignaciuk Maciej 31
3 Stankiewicz Ksawery 31
4 Strejczek Justyna 30
5 Mroczek Jakub 29
6 Smoleński Olaf 29
7 Cieszanowski Paweł 29
8 Skop Patryk 28
9 Jackl Ignacy Franciszek 28
10 Pikuła Aleksandra, Magdalena 28
11 Mysłek Zuzanna 27
12 Krzywda Kacper 27
13 Karpiejczyk Stanisław Marcin 27
14 Górczyński Wojciech 26
15 Bednarczyk Blanka 26
16 Kucharski Dominik Konrad 26
17 Wasilewski Hubert Leszek 26
18 Izdebski Jakub 26
19 Multan Maciej 26
20 Szwyngel Jan Zygmunt 25
21 Ciesielska Alicja Zofia 25
22 Sołdek Marcin 25
23 Warkocki Jakub Stanisław 25
24 Żołek Oliwia 25
25 Klonowski Wiktor 25
26 Szempliński Jerzy Tomasz 25
27 Sadkowski Jan Wojciech 24
28 Kwiatkowski Jan Mateusz 24
29 ¦więtoń Michał 24
30 B±k Antonina 24
31 Trochimiak Kamil Artur 24
32 Pińkowska Julia 24
33 Minkiewicz Maja Marcelina 24
34 Olendska Lena Maria 24
35 Szymański Hubert Mikołaj` 24
36 Ba¶ciuk Martyna 24
37 Burtyn Ireneusz 23
38 Operacz Weronika 23
39 Karakula Liwia 23
40 Cieszyński Michał 23
41 Kosmalski Krzysztof Jan 23
42 Iwanicka Małgorzata Anna 23
43 Hołdakowska Joanna Marta 23
44 Wójcik Bartosz 23
45 Jędrusik Adam 23
46 Michalak Krzysztof Michał 23
47 Kacprzak Karol 23
48 Drozd Igor Stanisław 23
49 Turkiewicz Marta Weronika 23
50 Adamczuk Grzegorz 23
51 Miotła Aleksandra 22
52 Lasowy Sebastian Leon 22
53 Rejman Julian 22
54 Reichel Maciej Jakub 22
55 Mizera Jan 22
56 Koska Filip Tomasz 22
57 Wójcik Maciej 22
58 Wajrak Weronika 22
59 Gut Szymon Robert 22
60 Marszałkiewicz Łucja 22
61 Żukowska Aleksandra Lena 22
62 ¦liwowska Nina Katarzyna 22
63 Ożarowska Małgorzata 22
64 Toroszewski Jakub Maurycy 22
65 Partyka Emilia 22
66 Stolarczyk Piotr 22
67 Kozik Maciej 22
68 Zawalska Olga 22
69 Ruta Maksymilian 21
70 Makowska Melania 21
71 Wyszomierska Zofia 21
72 Urbankowski Aleksander 21
73 Ba¶ Fryderyk Maciej 21
74 Stępień Krzysztof 21
75 Majewska Anna Renata 21
76 Marzec Magdalena 21
77 Lis Adrian Iwo 21
78 Kłos Piotr 21
79 Zakolski Adam 21
80 Witan Patryk 21
81 Łucyn Julia Justyna 21
82 Maros-Turek Stanisław 21
83 Broda Piotr 21
84 Główka Aleksandra 21
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018