LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
GIMNAZJA

Zastosowano kwalifikację do etapu wojewódzkiego z progiem 25% najwyższych wyników (od 62 punktów)
Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 70

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Piłat Alicja Natalia 70
2 Skoratko Mateusz Krystian 69
3 Nowak Antoni Jan 69
4 Jedynak Adam 69
5 Rymarz Weronika 68
6 Goździk Tymoteusz Jan 68
7 Majewska Olga Klementyna 68
8 Grabarek Michał 68
9 Stoparczyk Fryderyk Marian 68
10 Hykawy Julia Helena 68
11 Owczarski Gustaw Edward 67
12 Skowrońska Anna 67
13 Kucharek Tymoteusz 67
14 Brochocki Mateusz 67
15 Mierzanowski Tymoteusz Michał 67
16 Cebulska Marcjanna Klara 66
17 Kędzierska Wiktoria 66
18 Mironiak Mateusz 66
19 Kępka Urszula Emilia 66
20 Gonta Rafał Jan 66
21 Schmidt Anna 65
22 Paździerz Paulina Natalia 65
23 Warda Aleksandra Maria 65
24 Wierzbik Martyna Alicja 65
25 Król Maciej Atanazy 65
26 Korytek Marceli 65
27 Filipek Paulina 65
28 Nachyła Maja Karolina 65
29 Saja Maciej 65
30 Mikołajczyk Filip Bronisław 64
31 Paździerz Klaudia Klara 64
32 Pirsztuk Marek Piotr 64
33 Welkier Patryk 64
34 Kubala Tomasz 64
35 Włodarczyk Karolina Anna 64
36 Matejowska Iga Małgorzata 64
37 Komarnicki Stefan 63
38 Rutecki Wiktor 63
39 Jankowski Antoni Józef 63
40 Daszewski Mateusz Krzysztof 63
41 Raban Jakub 63
42 Papanikolaou Apostolos 63
43 Modzelewski Karol 63
44 Dąbrowski Kacper Tomasz 63
45 Małecki Hubert Piotr 63
46 Madejak Kamil 63
47 Semkowicz Aleksandra Magdalena 63
48 Melon Anna 63
49 Jastrzębska Gabriela Luiza 63
50 Jopa Aleksandra 63
51 Łuba Kamil 63
52 Nałęcz Anna 63
53 Krzywy Wiktoria Ewa 63
54 Brzuchalski Jan 62
55 Mańko Anna Antonina 62
56 Sender Julia Ewa 62
57 Olszewska Julia 62
58 Krassowski Filip 62
59 Fotyga Patryk Robert 62
60 Chodkowska Wiktoria Renata 62
61 Maliszewska Julia Weronika 62
62 Wojtczak Agata 62
63 Witalis Franciszek Maria 62
64 Zdrojewski Maciej 62
65 Antoniuk Natalia Joanna 62
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018