LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS HISTORYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA

Zgodnie z § 10 pkt. 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu wojewódzkiego konkursu historycznego zostało zakwalifikowanych 25% uczestników, którzy uzyskali najwyższe wyniki spośród uczniów przystępujących do etapu rejonowego - minimum 47 punktów.
W etapie rejonowym uczestniczyło 438 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 120 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Boniecki Alexander 60
2 Lorenc Jan Jarosław 58
3 Paryska Stanisław 57
4 Szymański Stanisław 56
5 Komorowski Michał Sebastian 56
6 Kozik Piotr Kacper 55
7 Szewczyk Maciej 55
8 Błażejewski Antoni 55
9 Kamiński Filip 55
10 Wrzesińska Anna 55
11 Cieśluk Jakub Michał 55
12 Zagajewski Michał 55
13 Brożyna Bartosz 54
14 Załęski Michał 54
15 Wagner Helena Julia 54
16 Petkowicz Mateusz 54
17 Bernaś Kosma Karol 54
18 Piotrowski Piotr 54
19 Nowak Michał Konrad 53
20 Ustowski Paweł 53
21 Jemioło Stefan 53
22 Chodubski Robert 53
23 Molski Jan 53
24 Woźniak Andrzej 53
25 Ziemka Miłosz 53
26 Gołębiowski Bartosz 53
27 Gago Leon 52
28 Kucharski Wiktor Miłosz 52
29 Mazurkiewicz-Pisarek Amelia Anna 52
30 Mierzejewski Adam Aleksander 52
31 Narojek Cezary 52
32 Walkiewicz Jakub 52
33 Reutt Bartłomiej Jakub 52
34 Wójcik Michał Piotr 52
35 Ogórek Kamil Mehdi 51
36 Kurpiel Anna Maria 51
37 Sakowski Wiktor 51
38 Myśliwiec Paweł 51
39 Pimpicka Aniela 51
40 Zajączkowski Franciszek 51
41 Ołdak Maciej 51
42 Połeć Szymon 51
43 Anczewski Jakub 51
44 Gdulewicz Martyna Joanna 51
45 Madaliński Stanisław 51
46 Smutek Martyna 51
47 Kowalewski Kacper 51
48 Hajdacki Mikołaj 51
49 Jóźwik Tymoteusz 51
50 Szeliga Michał Jan 50
51 Rymkiewicz Ignacy Marek 50
52 Makowski Jacek Edward 50
53 Sobieraj Szymon 50
54 Antosik Filip 50
55 Święcki Ignacy Andrzej 50
56 Żołędowski Radosław 50
57 Toure Sekou 50
58 Mazuruk Bartłomiej 50
59 Zgud Dominika 50
60 Leśniczak Mateusz Marek 50
61 Kowalkowski Łukasz 50
62 Kamler Julian 50
63 Olejarz Maciej Paweł 50
64 Olszewski Maciej Jakub 50
65 Węgrzynowski Mateusz 50
66 Wejman Szymon 49
67 Głowaczewski Błażej Karol 49
68 Majchrzak Aleksander 49
69 Maniecki Eryk 49
70 Rzońca Franciszek Andrzej 49
71 Grunwald Aleksandra Maria 49
72 Jończyk Jan Karol 49
73 Kicior Piotr Tomasz 49
74 Flisiak Bartosz 49
75 Wesołowski Mateusz Piotr 49
76 Grzelak Piotr Zenon 49
77 Misiak Jakub Tomasz 49
78 Rajtar Michał Damian 49
79 Pisarek Jędrzej 49
80 Królikowski Adam 49
81 Dziduszko Hanna 49
82 Wojasiewicz Franciszek 48
83 Witczak Szymon Tomasz 48
84 Majewski Miłosz 48
85 Klata Tadeusz Józef 48
86 Wocial Maurycy Wojciech 48
87 Dzienisiuk Łukasz 48
88 Sokół Michał Jan 48
89 Kwaśniewski Mieszko Marcin 48
90 Pływaczewski Maciej 48
91 Chojnowska Katarzyna 48
92 Gnat Igor Paweł 48
93 Paliński Piotr 48
94 Szczodruch Antoni 48
95 Zawartka Mikołaj Andrzej 48
96 Miszczak Mateusz 48
97 Bożek Sergiusz 48
98 Frączek Mieszko Paweł 48
99 Waliński Jan 48
100 Jałtoszuk Michał 48
101 Jastrzębski Adrian 47
102 Czarnecki Wiktor 47
103 Kuszner Katarzyna Wiktoria 47
104 Górski Iwo Dominik 47
105 Bogusławski Łukasz Maciej 47
106 Brzęczkowski Sławomir 47
107 Łęski Piotr 47
108 Orzeł Julia Barbara 47
109 Markowski Maksymilian Maria 47
110 Marcinek Adam Karol 47
111 Rafalik Damian 47
112 Wołos Miłosz Maciej 47
113 Witkowski Wiktor Piotr 47
114 Pielat Filip 47
115 Zdebiak Antoni Jakub 47
116 Kuk Karol Sebastian 47
117 Kobrzyński Bartosz 47
118 Kosianowski Mateusz 47
119 Ołowski Aleksy 47
120 Kaptur Piotr 47
Konkursy Przedmiotowe