LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA

Zgodnie z § 10 pkt. 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu wojewódzkiego konkursu j. angielskiego zostało zakwalifikowanych 25% uczestników, którzy uzyskali najwyższe wyniki spośród uczniów przystępujących do etapu rejonowego - minimum 38 punktów.
W etapie rejonowym uczestniczyło 542 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 158 uczniów.
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Juszczak Karol 53
2 Deskur Antoni Maria Jan Paweł 51
3 Lukac Sophia Maria 51
4 Wojtiuk Katarzyna 51
5 Jastrun Zofia Anna 49
6 Krogulec Maria Julia 49
7 Makulska Antonina 49
8 Rosiński Igor 49
9 Tiuryn Agata 49
10 Chevallier Lea 48
11 Daszczyński Łukasz Piotr 48
12 Gizińska Karolina Marianna 48
13 Kryska Michał Kazimierz 48
14 Mizera Karolina 48
15 Węglarz Lena 48
16 Gala Helena Aleksandra 47
17 Ilba Bruno 47
18 Kosiec Klementyna Maria 47
19 Martofel Iwo 47
20 Mukhija Milan 47
21 Siwkiewicz Izabela 47
22 Wychowański Krzysztof 47
23 Sawoniaka Ignacy Antoni 46
24 Słupski Stanisław Jakub 46
25 Świostek Wioletta Alicja 46
26 Twardzisz Monika 46
27 Brański Grzegorz Marek 45
28 Haber Wiktor 45
29 Imiołek Olaf 45
30 Jancewicz Pola Magdalena 45
31 Janikowska Gabriela Anna 45
32 Kononiuk Maria Anna 45
33 Ludziak Marianna Zofia 45
34 Marusik Iga 45
35 Pallant Sophie Allison 45
36 Warda Mikołaj 45
37 Wojcieszuk Marisa Maria 45
38 Wolińska Maja Aleksandra 45
39 Dżaman Wiktor 44
40 Kowalska Marianna 44
41 Koźbiał Maria Małgorzata 44
42 Krassowski Jakub 44
43 Makowski Jacek Edward 44
44 Messerli Susan 44
45 Nawłoka Szymon Tadeusz 44
46 Niemotko Wojciech 44
47 Pawłowski Jeremi Krzysztof 44
48 Skonieczny Xawery Franciszek 44
49 Socha Bartłomiej 44
50 Stasiecka Zuzanna 44
51 Wilamski Jan 44
52 Żuraw Rozalia Weronika 44
53 Coutellemont Hugo 43
54 Czajkowska Aleksandra 43
55 Domagalski Jan 43
56 Hołówka Urszula Maria 43
57 Jończyk Alicja 43
58 Kucharska Maja Aniela 43
59 Mościcka Michalina 43
60 Rączkowiak Kacper Bartosz 43
61 Sambierski Stanisław 43
62 Sewruk Emilia 43
63 Damski Filip Ryszard 42
64 Grzeszkiewicz Patrycja 42
65 Jędrzejowski Michał Sebastian 42
66 Krasowski Michał Jan 42
67 Leśniczak Mateusz Marek 42
68 Nathan Daniel 42
69 Pankiewicz Mieczysław Jan 42
70 Radzikowski Karol 42
71 Świercz Stanisław Paweł 42
72 Wielgus-Barry Helena Róisin 42
73 Wilk Krzysztof Kacper 42
74 Witomska Hanna Regina 42
75 Wychowański Maciej 42
76 Zawłocka Lena 42
77 Bińkowski Norbert 41
78 Bogusławski Łukasz Maciej 41
79 Budziński Aleksander 41
80 Cabak Henryk 41
81 Charytoniuk Tomasz Jerzy 41
82 Domański Jakub Marek 41
83 Hejduk Karol 41
84 Kalisz Maja 41
85 Marzec Maja 41
86 Milewski Marcin 41
87 Niczypor Zofia 41
88 Nowicka Alicja 41
89 Pohl Anastazja 41
90 Rowecki Jakub Aleksander 41
91 Sobczak Łukasz Daniel 41
92 Śniadowski Jan 41
93 Wasiak Stanisław Ignacy 41
94 Zielińska Zofia Anna 41
95 Baumann Wiktoria 40
96 Bednarski Franciszek 40
97 Ciechomski Adam 40
98 Ciećko Ewelina Joanna 40
99 Konieczna Dagmara 40
100 Kowalski Karol 40
101 Kremer Helena 40
102 Milewski Bartosz 40
103 Morawska Matylda Julia 40
104 Pacholski Aleksander 40
105 Raczyńska Gabriela 40
106 Rochowicz Michał Jerzy 40
107 Sadowski Marcin 40
108 Siwicka Anna Zofia 40
109 Sroczyńska Anna 40
110 Stępak Antonina Hanna 40
111 Szczepanek Zuzanna 40
112 Wiktorowska Natalia 40
113 Witalis Jan Mateusz 40
114 Wysocka Maja Natalia 40
115 Berkowski Tadeusz 39
116 Borek Iga Nadia 39
117 Diemko Iga 39
118 Fitrzyk- Barral Olivier Serge 39
119 Grabka Antoni 39
120 Jekiel-Pugh Mari 39
121 Krawczyk Zuzanna Elżbieta 39
122 Kuchta Marta 39
123 Lech Hanna 39
124 Przytulska Olga Aleksandra 39
125 Skierczyński Piotr 39
126 Słowik Aleksandra 39
127 Strzelczyk Zofia 39
128 Suwiński Eryk 39
129 Szczerba Wiera Sonia 39
130 Trzebiński Jan Aleksander 39
131 Wojtczak Dawid Paweł 39
132 Wyrzykowska Julia 39
133 Abgarowicz Jan 38
134 Borkowska Amelia Zofia 38
135 Brutt Tomasz 38
136 Ceglińska Anna Bożena 38
137 Dybowski Albert Mariusz 38
138 Falkiewicz Kacper 38
139 Ferenc Wojciech Paweł 38
140 Gers Julia 38
141 Jędrusiak Urszula 38
142 Klobuch Kamila Anna 38
143 Kostrzewa Marlena Wiktoria 38
144 Kubiak Karolina 38
145 Kwiatkowska Anna 38
146 Marfiak-Kowalski Kalina 38
147 Pacek Mateusz 38
148 Pilch Nela 38
149 Porębska Aniela Łucja 38
150 Przedpełska Hanna 38
151 Siczek Katarzyna 38
152 Smolarek Tomasz 38
153 Stalewska Laura 38
154 Verbruggen Amelie 38
155 Wesołowski Mateusz Piotr 38
156 Wójcik Stanisław Jan 38
157 Zgódka Stefan 38
158 Żakieta Szymon 38
Konkursy Przedmiotowe