LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA


Zgodnie z § 10 pkt. 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu wojewódzkiego konkursu polonistycznego zostało zakwalifikowanych 25% uczestników, którzy uzyskali najwyższe wyniki spośród uczniów przystępujących do etapu rejonowego - minimum 29 punktów.
W etapie rejonowym uczestniczyło 318 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 81 uczniów.

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Maciejuk Franciszek Dariusz 38
2 Świercz Stanisław Paweł 37
3 Jewiec Natalia 36
4 Dąbrowska Karolina Agata 35
5 Marczak Oliwia 35
6 Morawska Matylda Julia 35
7 Pałubińska Adrianna 35
8 Piros Aleksandra 35
9 Suwiński Mateusz 35
10 Tarnowska Amelia 35
11 Belniak Julia Barbara 34
12 Bernat Łukasz Paweł 34
13 Chmielewska Roksana 34
14 Chylińska Maria 34
15 Dmochowska Zofia 34
16 Florczak Olga 34
17 Gałek Maja 34
18 Gawlik Barbara Maria 34
19 Glinka Katarzyna 34
20 Górczyńska Kinga 34
21 Grzegorczyk Anna 34
22 Karbowski Krzysztof 34
23 Korecka Małgorzata Aleksandra 34
24 Kowalewski Krzysztof 34
25 Kozłowski Jan 34
26 Kubik Magdalena Zuzanna 34
27 Matusiak Sylwia 34
28 Michalak Aleksandra 34
29 Mrozek Alicja 34
30 Pawelczyk Michalina 34
31 Przeszło Olga 34
32 Regulska Natalia 34
33 Retajczyk Anna 34
34 Sieńska Barbara Anna 34
35 Trela Martyna 34
36 Grajewska Julia Małgorzata 33
37 Stępkowska Matylda 33
38 Szabelska Marta 33
39 Szul Zuzanna,Julia 33
40 Szyguła Anna 33
41 Wicha Karolina 33
42 Bednarczyk Kalina, Joanna 32
43 Janiszewska Julia 32
44 Kwaśniewska Antonina Zofia 32
45 Madaj Zuzanna 32
46 Roicka Kinga 32
47 Sołtysiak Aleksandra 32
48 Szoszkiewicz Julia 32
49 Waligóra Jan 32
50 Wesołowska Maria Helena 32
51 Bogdańska Amelia Weronika 31
52 Danieluk Anna Maria 31
53 Jamroziak Zuzanna Maria 31
54 Kruk Oliwia 31
55 Oleszczuk Aleksandra 31
56 Parys Barbara Gabriela 31
57 Pilch Nela Nina 31
58 Wesołowska Julia 31
59 Wiśniewska Nadia 31
60 Zbroińska Alina 31
61 Kilian Agata Łucja 30
62 Kolanowska Edyta 30
63 Kołecka Angelika 30
64 Laskowska Kamila 30
65 Lipińska Pola 30
66 Nosal Joanna 30
67 Piątkowska Zofia 30
68 Porębska Aniela Łucja 30
69 Powązka Adam 30
70 Raczyńska Gabriela 30
71 Radziszewska Anna 30
72 Żebrowska Natalia 30
73 Baudouin de Courtenay Maria Matylda 29
74 Bębenek Magdalena 29
75 Bilska Marta Joanna 29
76 Czaplińska Aleksandra 29
77 Gilewicz Michalina Maria 29
78 Malawko Julia Joanna 29
79 Napieralska Malwina Maria 29
80 Śpiewak Emilia 29
81 Zabojszcz Matylda Magdalena 29
Konkursy Przedmiotowe