LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA


Zgodnie z § 10 pkt. 7 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 25% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie rejonowym (od 39 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 60

W konkursie języka angielskiego uczestniczyło 615 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego
zakwalifikowano 162 uczniów.


Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu wojewódzkiego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 10 pkt. 8).

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
1 Zbożeń Maria 54 21590
2 Buczyński Wojciech Ignacy 51 21961
3 Kępczyńska Anna Maja 50 22161
4 Wesołowski Mateusz Piotr 50 21770
5 Piecyk Adam Stanisław 49 21790
6 Andrzejak Zofia Katarzyna 48 23350
7 Biskupska Kaja Magdalena 48 22001
8 Bogacz Igor 48 21786
9 Chevallier Lea 48 23226
10 Garcarz Sonia 48 23253
11 Hawlik Daria Irena 48 23656
12 Kwaśniok Barbara Wiktoria 48 22001
13 Pawłowski Jeremi Krzysztof 48 23510
14 Brański Grzegorz Marek 47 21753
15 Danieluk Anna 47 23730
16 Dżaman Wiktor 47 21741
17 Krawczyk Maja Nina 47 21753
18 Mendyk Martyna 47 22034
19 Olszewska Aniela 47 21681
20 Paciorek Natalia 47 22079
21 Pluskwa Dąbrowska Jagoda 47 23448
22 Rochowicz Michał Jerzy 47 22146
23 Jamiołkowska Lena 46 22161
24 Kubik Magdalena Zuzanna 46 22792
25 Mazan Ewa Magdalena 46 21700
26 Mitko Maria Joanna 46 21660
27 Ostrowski Mateusz 46 22275
28 Romanowska Aleksandra 46 22188
29 Shwartz Katherine 46 23649
30 Zawadzka Antonina Maria 46 21700
31 Haskell Matilde 45 21704
32 Łasica Barbara Anna 45 21696
33 Pieczkowskij Filip 45 22013
34 Sawoniaka Ignacy Antoni 45 21738
35 Szura Michał 45 23446
36 Żbikowski Jan Maciej 45 21647
37 Chatfield Izabella 44 21626
38 Cholewa Jan 44 22172
39 Ciećko Ewelina Joanna 44 22176
40 Diemko Iga 44 21989
41 Grabka Antoni 44 22161
42 Jaczewska Amelia Karolina 44 21663
43 Kowalski Bartosz Cezary 44 21700
44 Reszka Michalina Maja 44 23222
45 Świerzyńska Maria Ewa 44 23222
46 Zawadzka Anna Dominika 44 23
47 Brus Kamila 43 21663
48 Chrobak Katarzyna Barbara 43 23222
49 Dąbrowska Magdalena 43 21738
50 Jędrzejowski Michał Sebastian 43 22009
51 Kołodkiewicz Natasza Una 43 21700
52 Kuczmarska Karolina Marianna 43 21738
53 Kulisiewicz Emilia Lidia 43 23222
54 Lubaczewski Jan 43 21922
55 Ławryńczuk Janina 43 22154
56 Madembo Nyengeterai 43 21619
57 Mroczkowska Anna Magdalena 43 21700
58 Multanowska Matylda 43 23384
59 Niemyjska Gabriela 43 23162
60 Pawłowska Helena 43 21732
61 Sielewiesiuk Ada 43 21781
62 Szafran Andrzej 43 21609
63 Szczepkowska Zofia Anna 43 21743
64 Tyrakowska Alicja 43 23462
65 Wichmann Mark 43 23222
66 Wielgus-Barry Helena Róisin 43 23366
67 Chojnicki Wiktor 42 21671
68 Dąbrowska Karolina Anna 42 21780
69 Gorzeliński Maciej Jan 42 21737
70 Grzęda Aleksandra 42 21752
71 Janczuk Julia 42 21656
72 Korzeniewska Róża Maria 42 21702
73 Lorenc Jan Jarosław 42 21700
74 Łuczyński Tomasz 42 23730
75 Milczanowski Wojciech Paweł 42 21928
76 Orłowska Milena 42 22159
77 Piwowarek Lena Maria 42 21721
78 Ptaszkiewicz Jakub 42 22946
79 Siwczyk Martyna 42 23189
80 Szemraj Gabriela Anna 42 21943
81 Westin Mateusz 42 23730
82 Widomska Jagoda 42 22156
83 Winiarska Katarzyna 42 22103
84 Wiśniewska Nadia 42 23375
85 Cywińska Iga 41 21603
86 Czarnecka Róża 41 21802
87 Gągola Elżbieta Maria 41 23366
88 Gosiewska Amelia Dominika 41 23080
89 Gradoń Michał Tomasz 41 21752
90 Gralka Maksymilian Michał 41 22160
91 Guminiak Ignacy Jan 41 21671
92 Jabłczyńska Weronika 41 21789
93 Janiak Barbara Janina 41 22155
94 Królak Julia 41 23723
95 Kryński Michał 41 22159
96 Myśluk Joanna Agata 41 21688
97 Ossowska Gabriela 41 21800
98 Paluszkiewicz Franciszek 41 21677
99 Rodziewicz Aleksandra Maria 41 23510
100 Saja Marcin 41 21772
101 Sobotka Anna 41 22050
102 Stolarska Julia Anna 41 22295
103 Szczerba Wiera Sonia 41 21922
104 Wasilewski Maciej Jan 41 21922
105 Wiński Grzegorz Tomasz 41 21640
106 Zgódka Stefan 41 23162
107 Bagniewska Martyna 40 23354
108 Bernacki Maksymilian Franciszek 40 22153
109 Coddington Marek Filip 40 21752
110 Duda Antoni 40 22159
111 Dzięciołowski Adam Jerzy 40 21703
112 Franco-Adamiak Tessa 40 23626
113 Hofman Adrianna Halina 40 21741
114 Kaczmarzyk Jagna 40 23163
115 Kulpińska Nela 40 23430
116 Malczewski Mikołaj 40 22260
117 Matusiak Krzysztof Jan 40 22106
118 Musiał Wojciech 40 21780
119 Nguyen Mai 40 23730
120 Niczypor Zofia 40 21740
121 Paczyńska Emilia 40 21752
122 Piłat Pola 40 21738
123 Procter Teo 40 23371
124 Pyszlak Artur Karol 40 23329
125 Rozmus Eryka 40 23626
126 Rymarczuk Jeremiasz 40 21743
127 Tomasik Zygmunt 40 22161
128 Valkama Ingel 40 21786
129 Wąsiewicz Urszula Anna 40 21947
130 Zapała Stanisław Jan 40 21740
131 Zdunek Jan 40 21684
132 Zielska Zuzanna Agnieszka 40 21647
133 Baker Pola 39 22182
134 Banasiak Jan Tomasz 39 21780
135 Bobowski Łukasz 39 23759
136 Bronisz Zuzanna 39 21759
137 Crismariuc Vlada 39 23226
138 Czyrska Paulina Oliwia 39 23351
139 Daubek Nina 39 22159
140 Dziak Natalia 39 21641
141 Dzierżanowska Weronika 39 21602
142 Dzudzewicz Jadwiga 39 21804
143 Giętkowski Michał Mateusz 39 21695
144 Grodecka Sonia 39 23626
145 Johnson Christopher 39 22155
146 Klik Aleksander 39 21772
147 Kobielak Vanessa 39 21741
148 Kocjan Gabriela Jadwiga 39 21740
149 Kucharski Stanisław 39 21788
150 Machnik Stanisław 39 22159
151 Machura Patrycja 39 23163
152 Mears Susan Milena 39 22155
153 Mrzygłód Karolina 39 22182
154 Paczkowska Maria 39 21944
155 Pawelczyk Joanna 39 22397
156 Piasecki Krzysztof Piotr 39 21601
157 Płaza Zofia 39 22160
158 Pytlarz Magdalena 39 21704
159 Sajda Urszula 39 21663
160 Shaki Lubaba 39 23626
161 Staniszewska Zuzanna Pola 39 21604
162 Woźnica Szymon 39 21827
Konkursy Przedmiotowe