LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA


Zgodnie z § 10 pkt. 7 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 25% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie rejonowym (od 13 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 20

W konkursie matematycznym uczestniczyło 469 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 155 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu wojewódzkiego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 10 pkt. 8).

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
1 Hawryluk Jakub 20 23626
2 Klim Juliusz Stanisław 20 23622
3 Lorenc Jan Jarosław 20 21700
4 Magdaleńska Małgorzata 20 21684
5 Rylski Tadeusz 20 22155
6 Wesołowski Mateusz Piotr 20 21770
7 Czarnecki Błażej Tomasz 19 23407
8 Dorosiński Jan Michał 19 21611
9 Dworakowska Maja 19 22170
10 Grzela Wojciech 19 21751
11 Karpińska Anna Maria 19 22160
12 Lada Stanisław Paweł 19 21861
13 Pusz Antoni Krzysztof 19 23242
14 Smarż Victoria Sarah 19 21672
15 Szelenbaum Marta Karolina 19 21757
16 Wisłocki Jan 19 22162
17 Wyrzykowski Maciej Jerzy 19 21617
18 Zasowska Inga 19 22146
19 Alot Bruno Andrzej 18 21652
20 Biały Wiktor 18 21617
21 Firczuk Wojciech Krzysztof 18 21735
22 Kaleta Antonina Anna 18 22160
23 Kamiński Marek 18 23383
24 Klim Filip Janusz 18 23622
25 Kubik Magdalena Zuzanna 18 22792
26 Malinowski Wojciech 18 21649
27 Neyman Leon 18 21613
28 Pręgowski Andrzej Jerzy 18 21779
29 Sawiak Marek 18 21617
30 Wnuk Wojciech 18 23397
31 Banek Filip 17 21775
32 Brzezińska Alina 17 21649
33 Cegieła Agnieszka Katarzyna 17 21741
34 Czubla Dagna Helena 17 21754
35 Ksel Wiktoria Oliwia 17 21601
36 Lula Joanna Ewa 17 23378
37 Muchowicz Maja 17 21739
38 Olzak Julia 17 21698
39 Ryfa Laura 17 21804
40 Stolarska Julia Anna 17 22295
41 Wąsiewcz Urszula Anna 17 21947
42 Witkowska Zuzanna Zenobia 17 23417
43 Bajno Allan 16 22159
44 Cegiełka Magdalena 16 21688
45 Czauderna Franciszek 16 21924
46 Daubek Nina 16 22159
47 Felczyński Dawid 16 22788
48 Gołaszewska Ewa 16 21611
49 Grauer Igor 16 22159
50 Kaczmarek Grzegorz 16 21996
51 Koziara Anna 16 22188
52 Mosionek Zuzanna 16 21678
53 Mrzygłód Maria Zofia 16 21847
54 Ośmiański Mikołaj 16 21660
55 Powęski Adam 16 21677
56 Rojek Szymon Piotr 16 21782
57 Sidorowicz Patryk 16 23378
58 Stankiewicz Kazimierz 16 21942
59 Stypa Agata Zuzanna 16 21813
60 Więcław Michał Józef 16 21619
61 Wróblewski Ignacy Andrzej 16 21752
62 Antosik Michalina 15 24
63 Bagorro Piotr 15 23491
64 Banasiak Maciej 15 23685
65 Dębowczyk Jakub 15 23304
66 Dolata Michał 15 23437
67 Drobek Natalia 15 21993
68 Gąsienica-Samek Adam Jan 15 21753
69 Gola Mikołaj 15 23279
70 Góral Rudolf 15 22780
71 Grudziński Bernard 15 22034
72 Handzlik Mateusz 15 21694
73 Jarosławski Maciej 15 21604
74 Kaszewska Maria Izabela 15 21611
75 Kobus Alicja 15 21732
76 Koshevoy Alexey 15 21704
77 Kujawski Antoni 15 23174
78 Matusik Michał Wiktor 15 21748
79 Mika Kiljan Jarosław 15 21933
80 Milewski Maciej 15 21924
81 Ogonek Barbara 15 21995
82 Olkowski Jerzy 15 21611
83 Osuch David Michael 15 23645
84 Pawlak Jakub 15 21759
85 Pawlata Mateusz 15 22787
86 Pełka Alicja 15 22155
87 Podziemska Róża 15 22159
88 Radziwon Helena Izabela 15 21699
89 Soszyńska Magdalena 15 21611
90 Sybilski Bartosz 15 280
91 Szewczak Aleksander 15 22167
92 Wojciechowska Barbara Teresa 15 22155
93 Wyszyńska Gabriela Rozalia 15 21779
94 Zabojszcz Matylda Magdalena 15 21735
95 Babiarz Łukasz 14 23488
96 Bieleń Stanisław Piotr 14 21593
97 Bieniasz Jeremi Krzysztof 14 21804
98 Cholewa Jan 14 22172
99 Dzierżanowska Weronika 14 21602
100 Kamila Brus 14 21663
101 Klik Aleksander 14 21772
102 Kocewiak Julia 14 22223
103 Kołodziejczyk Robert Krzysztof 14 21671
104 Korzniakow Zofia Irena 14 21703
105 Korzybski Mikołaj 14 21948
106 Melzer Bartosz 14 21703
107 Narulski Mikołaj 14 22955
108 Niemyjska Gabriela 14 23162
109 Pancewicz Szymon Benedykt 14 21611
110 Pietrasik Jan 14 21741
111 Plechawska Łucja 14 22169
112 Prejzner Aleksander 14 22172
113 Rumowski Stanisław Adam 14 22169
114 Wszeborowski Igor 14 23509
115 Zacharewicz Eliza Weronika 14 21995
116 Zalewski Łukasz Piotr 14 23242
117 Aniszewska Agata 13 21847
118 Bacciarelli-Grobelny Piotr 13 21775
119 Brutt Tomasz 13 21764
120 Dalasiński Kajetan 13 21945
121 Furmanek Katarzyna 13 21611
122 Gierszewski Jan 13 21738
123 Jaczewska Amelia Karolina 13 21663
124 Jakubiak Bartosz 13 22056
125 Jasiński Mateusz Mikołaj 13 21741
126 Jasiński Jakub 13 23517
127 Jerzowski Marceli 13 23458
128 Kicińska Nina 13 21775
129 Kotlicki Jędrzej Aleksander 13 22158
130 Kozieradzki Jakub Antoni 13 22153
131 Lasota Karol 13 23383
132 Lewandowski Jakub Maria 13 21619
133 Łęski Piotr 13 21957
134 Maczuga Marta Maria 13 21861
135 Malinowski Mateusz Jan 13 21798
136 Misiak Kacper 13 22186
137 Nowak Tymon 13 23140
138 Pakuła Bartosz 13 23417
139 Sadłocha Igor Michał 13 21804
140 Sikora Robert Krzysztof 13 23378
141 Stolarczyk Aleksandra 13 22982
142 Szewczak Krzysztof 13 22079
143 Szostak Piotr Franciszek 13 23443
144 Tomasik Dawid 13 21673
145 Tymiński Mateusz Antoni 13 21753
146 Ulatowski Rafał Marcin 13 21904
147 Wawrzyniewicz Piotr Aleksander 13 21748
148 Wickel Szymon 13 22161
149 Wickel Mateusz Bruno 13 21737
150 Wieleba Bolko Paweł 13 21779
151 Wilczyński Jakub Marcin 13 21611
152 Wojciechowski Ignacy Jan 13 22166
153 Zienkiewicz Aleksandra Nina 13 21753
154 Zinkow Jan 13 23279
155 Żuk Jan Jeremi 13 21789
Konkursy Przedmiotowe