LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA


Zgodnie z § 10 pkt. 7 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 25% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie rejonowym (od 31 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 40

W konkursie polonistycznym uczestniczyło 266 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 80 uczniów.

Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu wojewódzkiego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 10 pkt. 8).

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
1 Lazar Maciej Andrzej 38 23353
2 Wyszyński Bartosz 38 22747
3 Parzych Franciszek 37 22606
4 Tyszka Marta 37 22612
5 Wojciechowska Zuzanna 37 23057
6 Zielińska Zofia Anna 37 22776
7 Dąbrowska Zuzanna Barbara 36 22786
8 Florczak Olga 36 22824
9 Graniszewska Gaja Aleksandra 36 21780
10 Kaczmarek Hanna 36 22905
11 Krześniak Maja 36 23417
12 Pikus Maja 36 22982
13 Pocent Paulina 36 23749
14 Sołdaczewska Julia 36 22792
15 Bujakowski Filip 35 23304
16 Chróścik Julia 35 21700
17 Chrzanowska Izabela 35 22612
18 Cicha Łucja 35 23277
19 Dytrych Marta 35 22523
20 Grauer Weronika 35 21751
21 Grochocka Aleksandra 35 22768
22 Hołowińska Miłosława 35 22632
23 Kupińska Zoja 35 21713
24 Sienniak Zofia 35 21692
25 Stefańska Julia 35 23080
26 Świętoń Anna 35 23724
27 Tofiluk Nina 35 21713
28 Turadek Oliwia Barbara 35 23509
29 Wódkiewicz Oliwia 35 22768
30 Zalewska Zuzanna Elżbieta 35 22768
31 Banasiewicz Zuzanna Sandra 34 21804
32 Baranek Maria 34 22768
33 Dziedzic Hanna 34 21728
34 Gołaszewska Zofia 34 21704
35 Gosiewska Amelia Dominika 34 23080
36 Jędruch Julita 34 21774
37 Kacprzyńska Joanna 34 22526
38 Karpińska Anna, Maria 34 22160
39 Kilian Alicja 34 21751
40 Krasnodębska Hanna 34 21691
41 Miszewska Natalia Ewa 34 22467
42 Mrozek Alicja 34 22768
43 Mulczyk Bogna Mira 34 22295
44 Niedźwiedzka Weronika 34 21707
45 Piecuch Dominika Karolina 34 22162
46 Sadowska Karolina 34 22768
47 Samsel Nikola 34 22633
48 Szwejkowska Daria 34 22523
49 Wieczorek Nina, Zofia 34 21717
50 Wiśniewski Mikołaj 34 23509
51 Wlazło Hanna Magdalena 34 21804
52 Zabojszcz Matylda Magdalena 34 21735
53 Zawadzka Wiktoria 34 23057
54 Gruszczyńska Marta Ruta 33 21928
55 Szymański Tymon 33 23417
56 Jałocha Agata Monika 32 21946
57 Kobacki Adrian 32 22410
58 Lewandowska Gabriela 32 22801
59 Łukaszewicz Olivia 32 21631
60 Niemirowicz-Szczytt Maksymilian Krzysztof 32 23395
61 Opach Zuzanna 32 22160
62 Sawicka Magdalena 32 23443
63 Sobierajewska Natalia 32 22354
64 Szostak Piotr Franciszek 32 23443
65 Białaszek Mikołaj 31 22792
66 Jędrzejewska Zuzanna 31 23435
67 Kamińska-Hass Irena 31 21660
68 Kotecka Gabriela Ewa 31 21753
69 Łazarowicz Anna 31 22155
70 Misiak Aleksandra 31 23417
71 Nowak Marta Irena 31 21771
72 Peda Marcel Marek 31 22792
73 Płachecka Alicja 31 23376
74 Siwiec Zofia Anna 31 21779
75 Szymczak Laura Małgorzata 31 21917
76 Tokarska Weronika Stella 31 21609
77 Trochimczuk Emilia 31 21627
78 Wilczyńska Marta 31 22155
79 Wróbel Zuzanna 31 21774
80 Żurowska Amelia 31 22295
Konkursy Przedmiotowe