LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS HISTORYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA


Zgodnie z § 10 pkt. 7 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 25% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie rejonowym (od 49 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 60

W konkursie historycznym uczestniczyło 231 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego
zakwalifikowano 63 uczniów.


Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu wojewódzkiego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 10 pkt. 8).

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
1 Grudziński Bernard 59 22034
2 Wodowska Anna 58 22788
3 Węgrzynowski Mateusz 57 22276
4 Knyspel Stanisław Józef 56 21924
5 Tomaszewska Amelia 56 23039
6 Bartkowiak Igor Jarosław 55 22776
7 Bogucka Zuzanna 55 21936
8 Gdulewicz Martyna, Joanna 55 22262
9 Madeja Filip 55 23078
10 Sakowski Wiktor 55 23405
11 Staniszewski Jan 55 21711
12 Umiński Dominik 55 23509
13 Wąsiewski Mateusz Patryk 55 22055
14 Bednarczuk Eryk 54 21694
15 Garstka Aleksander 54 23509
16 Biliński Kuba 53 23344
17 Cebula Mateusz Paweł 53 21781
18 Czyżewski Julian 53 23275
19 Grunwald Ignacy Krzysztof 53 21752
20 Knyspel Karol Tymoteusz 53 21924
21 Kubiak Olivier Fabian 53 22167
22 Matuszewski Miłosz 53 22789
23 Neska Tomasz 53 23371
24 Nitychoruk Aleksandra 53 23371
25 Parille Mikołaj Maurycy 53 22176
26 Piziorski Leon Jan 53 21700
27 Pyryt Franciszek 53 21788
28 Szczepański Wojciech 53 21693
29 Dziduszko Hanna 52 23435
30 Dzwolak Antoni 52 21726
31 Gajda Tadeusz 52 21928
32 Jończyk Jan Karol 52 23473
33 Krawczyński Oskar Bartosz 52 23080
34 Wilkowska Anna 52 22982
35 Wojciechowski Krzysztof 52 21738
36 Budzyński Bartosz 51 23733
37 Ciborowski Franciszek Ksawery 51 21688
38 Jopkiewicz Leon 51 23383
39 Koleśnik Katarzyna 51 21771
40 Mazuruk Bartłomiej 51 23749
41 Pachulski Maciej 51 21706
42 Pałgan Franciszek 51 22243
43 Saby Daniel 51 21684
44 Stelmaszuk Wiktor 51 23520
45 Szabłowski Milan, Szymon 51 21704
46 Zawartka Mikołaj 51 21700
47 Babiuch Aleksandra 50 22106
48 Klata Tadeusz Józef 50 21753
49 Kopacz Kacper 50 22778
50 Kurtek Kajetan 50 21751
51 Łaniewski-Wołłk Tadeusz 50 21753
52 Pełda Józef 50 23395
53 Pełka Małgorzata 50 21673
54 Wrzesińska Pola 50 21735
55 Chlebicki Tymon Max 49 21867
56 Dąbrowski Kamil Mikołaj 49 22178
57 Dąbrowski Tobiasz 49 22160
58 Jakubowski Dominik Maria 49 22079
59 Kaliszuk Jan Jerzy 49 21770
60 Madaliński Stanisław Andrzej 49 23626
61 Powsiński Patryk 49 21617
62 Szemraj Jan Jakub 49 21601
63 Wesołowski Mateusz Piotr 49 21770
Konkursy Przedmiotowe