LISTA UCZNIÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
SZKOŁA PODSTAWOWA


Zgodnie z § 10 pkt. 7 Regulaminu konkursów przedmiotowych do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 25% uczniów, którzy uzyskali najwyższe wyniki w etapie rejonowym (od 49 punktów).

Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 60

W konkursie wiedzy o społeczeństwie uczestniczyło 263 uczniów z Mazowsza, do etapu wojewódzkiego
zakwalifikowano 81 uczniów.


Id szkoły służy Dyrektorom Szkół do identyfikacji swoich uczniów w związku z koniecznością przekazania im wszelkich informacji związanych z kwalifikacją do etapu wojewódzkiego (Regulamin konkursów przedmiotowych § 10 pkt. 8).

Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów Id szkoły
1 Jaracz de Czartoszewska Barbara 56 22188
2 Makowski Filip 56 22791
3 Chrabąszcz Emilia 55 23723
4 Day Alan 55 21926
5 Górski Jakub 55 22181
6 Hofman Mateusz 55 23358
7 Sawicki Stefan 55 22149
8 Czerwiński Franciszek Robert 54 23759
9 Jaworski Bruno 54 21799
10 Karolak Kacper 54 22159
11 Maszaro Zuzanna Maria 54 22106
12 Pohl Stanisław, Krzysztof 54 21704
13 Sobieraj Antonina Ewa 54 21700
14 Wąsikowska Łucja Maria 54 22050
15 Zawartka Mikołaj 54 21700
16 Bednarczyk Klaudia 53 22526
17 Czyżewski Julian 53 23275
18 Grzelecka Julia 53 22791
19 Kasprzak Mikołaj 53 23275
20 Łukaszuk Bartosz Tomasz 53 23730
21 Opaliński Antoni 53 22161
22 Turkiewicz Kamil Aleksander 53 21700
23 Żera Stefan Jan 53 23749
24 Chimiak Aleksander, Piotr 52 21623
25 Ciołek Urszula 52 26
26 Dzidowski Błażej 52 21720
27 Falkowska Joanna Paulina 52 21700
28 Grosicka-Sękowska Ana 52 23626
29 Harazim Alicja 52 21711
30 Jarecka Nadia 52 21720
31 Marchel Jan Michał 52 21752
32 Niemirowicz-Szczytt Maksymilian Krzysztof 52 23395
33 Persak Jan 52 23626
34 Sawicka Aniela 52 21946
35 Strunk Aurelia 52 21689
36 Węgrzynowski Mateusz 52 22276
37 Wójcik Weronika 52 22946
38 Koleśnik Katarzyna 51 21771
39 Korzybski Mikołaj 51 21948
40 Krasowska Wiktoria, Zofia 51 23163
41 Paduch Emilia 51 22262
42 Pankratjew Dominik Krzysztof 51 23080
43 Piziorski Leon Jan 51 21700
44 Rumian Igor Wojciech 51 21700
45 Ryński Krzysztof 51 23257
46 Ulicki Kamil 51 22791
47 Wąsowski Kajetan 51 21740
48 Brzezińska Marta 50 23354
49 Chlebowski Igor Jan 50 22155
50 Gamski Krzysztof 50 22172
51 Głowacki Krzysztof Maurycy 50 22176
52 Jędrusik Maria 50 23398
53 Kaczmarska Martyna Justyna 50 22188
54 Mroczek Wojciech 50 21671
55 Pogorzelski Witold Antoni 50 23721
56 Szafraniec Joanna 50 23483
57 Tymińska Helena Antonina 50 21741
58 Zabojszcz Matylda Magdalena 50 21735
59 Zakrzewski Jan 50 22159
60 Brenner-Zawierucha Zbigniew Ryszard 49 21738
61 Chełstowska Zofia,Dorota 49 22170
62 Dylak Filip Piotr 49 21621
63 Feret Oliwia 49 21672
64 Gąszczak Zuzanna 49 21799
65 Göçer Michalina 49 23432
66 Gwiazda Maja 49 21764
67 Jachimowicz Piotr 49 23626
68 Jaskułowski Krzysztof Dariusz 49 21700
69 Kober Michał Grzegorz 49 21759
70 Kozłowski Jan Kacper 49 21940
71 Krakowski Olaf Franciszek 49 22264
72 Łuczak Antonina 49 22783
73 Milo Kacper 49 21678
74 Misztal Bartosz 49 22182
75 Mościcki Karol 49 22160
76 Nawarska Alicja 49 23361
77 Robak Maria 49 21726
78 Rozdeiczer Jakub Jan 49 21753
79 Rozkosz Oliwia Aleksandra 49 21753
80 Rymarz Adam 49 21700
81 Wojciechowska Natalia 49 22177
Konkursy Przedmiotowe