WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
GIMNAZJA


Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 50
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Kuc Klara 48
2 Zadroga Zuzanna 48
3 Dankiewicz Filip Jan 48
4 Boesler Dominika Eryka 48
5 Nowakowska Agata Anna 47
6 Głowaczewska Jagna 47
7 Porębski Filip 47
8 Śmigowska Alicja 46
9 Nastaszyc Gabriela 46
10 Wancerz Julia Weronika 46
11 Nowakowska Joanna Ewa 46
12 Popławska Pola 46
13 Korba Melania Zofia 46
14 Rowicki Mikołaj 46
15 Skowrońska Anna 46
16 Liwacz Rafał Mateusz 46
17 Walenciak Weronika Marcjanna 46
18 Biernacka Maria Aleksandra 46
19 Pietrzak Wiktoria Sara 46
20 Naumczyk Patrycja Aneta 46
21 Kawalski Piotr 46
22 Smoleńska Maria 46
23 Filipkowski Filip 46
24 Wronka Maria Anna 46
25 Skibniewska Barbara 46
26 Sikora Anita Tatiana 45
27 Strużyna Weronika 45
28 Halbersztat Zofia 45
29 Szałamacha Wiktoria Alicja 45
30 Świniarska Zuzanna 45
31 Niewielski Dominik 45
32 Osińska Alicja 45
33 Smagowska Aleksandra Maria 45
34 Dąbrowska Amelia 45
35 Borowiecka Dorota 45
36 Rzepka Maria 45
37 Witanowski Adrian 45
38 Puciłowska Honorata Eleonora 45
39 Ziomek Paulina 45
40 Kępa Maria Magdalena 45
41 Dulęba Amelia Kamila 45
42 Harasimik Małgorzata Maria 45
43 Kowalska Maria, Magdalena 45
44 Zwierzchowska Małgorzata, Agnieszka 45
45 Włosek Alicja 45
46 Ramotowska Klaudia 45
47 Wiśniowski Paweł 45
48 Kucharek Tymoteusz 45
49 Jastrzębski Paweł Sergiusz 45
50 Matuszewska Maria Alicja 45
51 Hińcz Natalia 45
52 Brzezińska Małgorzata 45
53 Czerniak Mateusz 45
54 Jankowska Justyna 45
55 Bielecka Joanna Maria 45
56 Brudzyński Adam Miłosz 45
57 Ryżko Anita 45
58 Jakubowska Oliwia 45
59 Dobrzańska Karolina 45
60 Litwin Zofia Anna 45
61 Babled Claudia 45
62 Dawidowska Marta Zyta 45
63 Majka Lena Maria 45
64 Wyrzykowska Anna 45
65 Kondrat Anna Maria 45
66 Bayer Gabriela Małgorzata 45
67 Marciniak Zofia Anna 45
68 Pyl Alicja 45
69 Skurzyńska Joanna Emilia 45
70 Kwiatkowska Zuzanna 45
71 Podwojska Laura 45
72 Starczuk Zofia Anna 45
73 Wilińska Maria Anna 45
74 Zdunek Maria Faustyna 45
75 Odolczyk Gaja Oktawia 45
76 Biedrzycka Karolina 45
77 Titkow Antonina Franciszka 45
78 Rabarijoely Erwin Samuel 45
79 Panasiuk Emma Dominika 45
80 Bednarska Maria Anna 45
81 Kierenko Emilia 45
82 Wolińska Natalia 45
83 Magalska Weronika 45
84 Lepak Michał Jan 45
85 Jankowska Małgorzata 45
86 Guzńska Katarzyna 45
87 Pawłowicz Anna Jadwiga 45
88 Kotwas Aleksandra Anna 44
89 Tomaszuk Hanna 44
90 Gawlik Krystyna Hanna 43
91 Witczak Monika Martyna 43
92 Wesołowski Szymon Konrad 43
93 Memches Judyta 43
94 Mazurek Emilia 43
95 Gramadzka Joanna Zofia 42
96 Radaj Kinga 42
97 Kaliszewska Ewa 42
98 Więcek Agata Rozalia 42
99 Kopycka Katarzyna 42
100 Solak Barbara, Ewa 42
101 Jurak Jakub Bartosz 42
102 Cichocka Patrycja Magdalena 42
103 Kujawa Zuzanna Maria 42
104 Pietrzak Katarzyna Maria 42
105 Machay Anna Maria 42
106 Graczykowska Zuzanna 42
107 Włoczewska Magdalena 41
108 Grzegorczyk Małgorzata Magdalena 41
109 Kwiecień Natalia 41
110 Rejmer Jan Mikołaj 41
111 Gazda Natalia 41
112 Niebudek Wiktoria Julia 41
113 Klimaszewska Anna 41
114 Szczepaniak Łucja Maria 41
115 Smulska Wiktoria 41
116 Siedlecka Anna 41
117 Siciarek Barbara 41
118 Włodarczyk Karolina Anna 41
119 Kuczyńska Julia 41
120 Mączka Joanna Elżbieta 41
121 Drabik Maria Katarzyna 41
122 Kaźmierczak Julia 41
123 Rębielewska Zofia Agnieszka 40
124 Pawlak Natalia 40
125 Stępniewska Julia Anna 40
126 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara 40
127 Bugaj Anna Maria 40
128 Kacprzak Weronika 40
129 Wiercińska Maja Małgorzata 40
130 Gleich Daria 40
131 Domińczak Maria Helena 40
132 Drężek Antoni 40
133 Słomka Weronika Janina 40
134 Wiśniewska Amelia 40
135 Mizerska Agnieszka 40
136 Wierzbicka Anna Wiktoria 40
137 Lipka Maria 40
138 Skrzyńska Hanna Urszula 40
139 Zaremba Zofia 40
140 Zapała Julia 40
141 Prędota Joanna 40
142 Wasilewska Maja 40
143 Komornicka Marianna 40
144 Ferenc Dominik 40
145 Gołębiewska Julia 39
146 Jandy Maria 39
147 Męczyńska Julia 39
148 Kosewska Aleksandra Dominika 39
149 Sępioł Aleksandra Hanna 39
150 Paszkowska Agata 39
151 Skałbania Aleksandra 39
152 Rzepka Grzegorz Józef 39
153 Tkacz Klara Katarzyna 39
154 Kowalczyk Weronika 39
155 Laskowska Zuzanna 39
156 Pluta Karolina Magdalena 39
157 Marciniak Maria 39
158 Jarosińska Emilia Maria 39
159 Derlacz Zuzanna 39
160 Beisert Maria Alina 39
161 Ptaszek Magdalena Maria 39
162 Błońska Małgorzata Dorota 39
163 Brodala Inga Marta 39
164 Dąbrowska Karolina 39
165 Kopka Pola 39
166 Pęgier Zuzanna Maria 38
167 Płoska Marta 38
168 Gąsiorowska Krzysztofa Agnieszka 38
169 Piątek Paweł Stanisław 38
170 Chmielewska Martyna Aleksandra 38
171 Wiśniewska Aleksandra 38
172 Porębska Oliwia Samanta 38
173 Korzeniewska Gabriela, Joanna 38
174 Słomka Izabela Maria 38
175 Adamczyk Natalia 38
176 Skowron-Rodriguez Carmen Karolina 38
177 Korach Edyta Anna 38
178 Sawicka Julia 38
179 Krzykowska Izabela 38
180 Dzierzędzka Zuzanna 38
181 Opałka Emilia Anna 38
182 Ekes Katarzyna 38
183 Zajączkowska Nina Małgorzata 38
184 Kotańska Olga Antonina 38
185 JABŁOŃSKA KATARZYNA ANNA 38
186 Stadnik Zofia 38
187 Szulczyk Antonina Agnieszka 38
188 Zioło Maciej 38
189 Łojek Patrycja 38
190 Sosnowska Magdalena 38
191 Łyszkowska Alicja Irena 38
192 Kasprzyk Antonina 38
193 Michalska Martyna 38
194 Zalewska Aleksandra 38
195 Szewczyk Laura Luiza 38
196 Królikowska Julia 38
197 Kowalska Małgorzata Elżbieta 37
198 Malczewski Jakub 37
199 Godlewska Dominika Małgorzata 37
200 Okuń Oliwia Weronika 37
201 Stępniewska Agata 37
202 Lisiecka Weronika Agnieszka 37
203 Ługowska Maria 37
204 Piotrowska Nina Weronika 37
205 Maćkowiak Iga 37
206 Rozbicka Julia Mara 37
207 Mazowiecka Marta 37
208 Makuch Katarzyna Marianna 37
209 Kowal Anna Zofia 37
210 Chmielecka Aleksandra 37
211 Staniszewska Maria Teresa 37
212 Terlikowska Maria Alicja 37
213 Pasik Michał 37
214 Gołębiewska Urszula 36
215 Jaroszewski Jakub 36
216 Kicior Zuzanna 36
217 Bogacz Julia 36
218 Wieteska Aleksandra 36
219 Popko Michalina 36
220 Leśniewska Maja Irena 36
221 Sadlej Alicja 36
222 Łukanowska Zuzanna 36
223 Stugient Agata, Gabriela 36
224 Misiejuk Marta Anna 36
225 Adamiec Sandra Marta 36
226 Lewandowska Zuzanna Anna 36
227 Tomasik Monika Maria 36
228 Kwiatkowska Gabriela Anna 36
229 Małkin Julia 36
230 Gołos Blanka Katarzyna 36
231 Zapała Stanisław Ignacy 36
232 Fruba Julia 36
233 Chałupa Gabriela 36
234 Komuda Karolina Maria 36
235 Kuczora Emilia Helena 35
236 Dębek Magdalena 35
237 Pękała Zuzanna 35
238 Pasik Krzysztof Piotr 35
239 Bączek Iga Blanka 35
240 Katner Kamila Kaja 35
241 Fabisiak Zuzanna 35
242 Felczyk Jerzy Jan 35
243 Charzyńska Marta 35
244 Pergół Kacper 35
245 Borkowska Pola Maria 35
246 Filocha Ewa Anna 35
247 Zajdel Stefania Maria 35
248 Chromiński Benedykt Antoni 35
249 Karwowska Urszula 35
250 Wilk Piotr 35
251 Witak Szymon, Dawid 34
252 Pawłowicz Magdalena 34
253 Tworek Przemysław 34
254 Maciejewski Kacper Franciszek 34
255 Czestkowska Dagmara 34
256 Bartosiak Martyna 34
257 Kowalczyk Anna 34
258 Laskus Zuzanna Zofia 34
259 Kazimierczak Anna 34
260 Kusiak Stanisław, Artur 34
261 Słabińska Ewa Agnieszka 34
262 Smułkowska Julia Anita 34
263 Pilaszkiewicz Anna 34
264 Jarosz Maria 34
265 Charuba Cezary Filip 34
266 Trojanowska Natalia 34
267 Nowak Wiktoria Maria 34
268 Kanabus Natalia Ewa 34
269 Burszewska Katarzyna 34
270 Surowy Łukasz Marek 34
271 Ryszkowska Karolina 34
272 Podlecka Milena 34
273 Kotecki Mateusz 34
274 Kołyska Julia Maria 34
275 Burna Weronika 33
276 Bączek Zuzanna 33
277 Przeździecka Maria 33
278 Bator Hanna Jadwiga 33
279 Kowalczyk Weronika Maria 33
280 Klepaczko Marta 33
281 Zaniewski Piotr 33
282 Wiechowska Julia 33
283 Przybylska Alekasandra 33
284 Keane Julia Veronica 33
285 Łabęda Aleksandra 33
286 Lipińska Julia Wiktoria 33
287 Pilarska Kamila 33
288 Kaczmarska Maria 33
289 Kosowska Aleksandra 33
290 Kuźnicka Julia 32
291 Dulęba Martyna Wiktoria 32
292 Piszczek Karolina 32
293 Krasowska Alicja Julia 32
294 Czuchaj Nikolina Anna 32
295 Michalska Julia Zofia 32
296 Suska Aleksandra 32
297 Łapińska Joanna 32
298 Marcinkiewicz Aleksandra 32
299 Marciniak Aneta 32
300 Gołębiewska Rozalia 32
301 Proch Martyna 31
302 Maciszewska Anna Natalia 31
303 Chodak Julia Barbara 31
304 Drągowska Agata 31
305 Lelewska Zuzanna Kornelia 31
306 Żak Magdalena 31
307 Likos Tomasz 31
308 Gwardys Karolina 31
309 Ślązak Patrycja 31
310 Zalewska Anna 31
311 Umińska Magdalena 31
312 Niwińska Hanna Barbara 31
313 Malitka Julia Emilia 31
314 Orlińska Alicja 31
315 Olczak Mikołaj 31
316 Bednarczyk Julia 31
317 Gizińska Oliwia 30
318 Kossakowska Iga 30
319 Konopka Aleksandra 30
320 Brzezińska Olga 30
321 Kępa Julianna Helena 30
322 Feceneć Nina Helena 30
323 Bartczak Natalia 30
324 Jóźwik Adriana 30
325 Augustyniak Alicja 30
326 Kowalczewska Aleksandra Jagoda 30
327 Gryz Jan 29
328 Biernacka Sara 29
329 Trznadel Marta 29
330 Gerej Karolina 29
331 Sobota Aleksandra 29
332 Milewski Artur 29
333 Soszyński Michał Piotr 28
334 Bubieńczyk Aleksandra 28
335 Guzik Maciej 28
336 Kamiński-Pakuła Michał Jerzy 28
337 Kalicka Laura 28
338 Justyna Włodarczyk 28
339 Bartkiewicz Martyna 28
340 Chmielewska Pola Anna 28
341 Imioła Katarzyna 27
342 Jarecka Marika 27
343 Anusz Jan Andrzej 27
344 Byliniak Weronika 26
345 Bodytka Patrycja 26
346 Napiorkowska Karolina Anna 25
347 Skalska Katarzyna 25
348 Włochowski Michał 25
349 Adamczyk Anna 25
350 Tęczyńska Maja 24
351 Zabielska Natalia 24
352 Petryka Michał 22
353 Pabijanek Joanna 22
354 Kubiak Mateusz 21
355 Radecka Joanna 21
356 Górajec Maria 20
357 Walczak Julia 20
358 Rogulski Jakub Aleksander 10
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018