WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
GIMNAZJA


Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 50
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Gał±zka Liliana Gabriela 45
2 Urbanowicz Milena Izebella 43
3 Majewska Olga Klementyna 43
4 Pers Marcelina 43
5 Nivette Aleksander Marcin 42
6 Jabłońska Maja 42
7 Berej Maja 41
8 Chojnowska Zuzanna Maria 41
9 Nowowiejska Liwia 41
10 Florczyk Maria 41
11 Kot Mikołaj 40
12 Schneyder Hanna 40
13 Haber Barbara Jagoda 40
14 Niezgoda Julia 40
15 Brodala Inga Marta 39
16 Burzyńska Nina Weronika 39
17 Lubomirski Sebastian 39
18 Chełmicka Zofia Anna 39
19 Kiedryńska Alina Natalia 39
20 Brzezowska Alicja 39
21 Zervakos Julia Anna 39
22 Tencer Mikołaj 39
23 Folwarczny Pola Helena 38
24 Dziubiński Jakub 38
25 Zajdel Aleksander 38
26 Fibakiewicz Oliwia 38
27 Chodorski Marcel 38
28 Małachowska Marta 38
29 Rusinowski Jędrzej Tomasz 38
30 Piskorz Lena 38
31 Olszewski Tomasz Jan 38
32 Chró¶cielewska Hanna Daria 38
33 Pszenicyn Michał 37
34 Poznańska Ada 37
35 Pruchnik Mateusz Stanisław 37
36 Wójcik Aleksandra Maria 37
37 Kim Minji 37
38 Aleksandrzak Maja Anna 37
39 WoĽnica Łukasz 37
40 Gołębiewska Julia Natasza 37
41 Hinc Hanna Aleksandra 37
42 Litwin Natalia Joanna 37
43 Grzybek Stanisław 37
44 Opryński Szymon Piotr 37
45 Keane Julia Veronica 37
46 Bere¶ Zuzanna Ewa 37
47 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara 37
48 Kruk Olga 37
49 Stadnik Julia 37
50 Busiło Szymon 36
51 Green Catherine Maria 36
52 Pilaszkiewicz Anna 36
53 Celik Oliwia Yasemin 36
54 Lepak Michał Jan 36
55 Pawłowski Teodor Tomasz 36
56 Kosman Maks 36
57 Szymańska Iga Zofia 36
58 Jabłońska Katarzyna Anna 36
59 Romanski Krzysztof 36
60 Słomka Weronika Janina 36
61 Rumowska Hanna 36
62 Stolarska Dobromiła Aleksandra 36
63 D±browska Julia 35
64 Bodzan Zuzanna 35
65 Gniado Aleksandra Ewa 35
66 Wolski Krzysztof Filip 35
67 Feceneć Nina Helena 35
68 Saja Maciej 35
69 Owczarek Hanna Marta 35
70 Matyjasik Alicja Ligia 35
71 Chimicz Hanna Amelia 35
72 Wyrzykowska Anna 35
73 Głowacka Amelia Agnieszka 35
74 Liwińska Iga Nina 35
75 Ciołek Karolina Aleksandra 35
76 Urbanek Urszula Magdalena 35
77 Kaliszewska Ewa 34
78 Chołdzyńska Maria 34
79 Szewczak Michał 34
80 Lipiecka Lena 34
81 Olczak Julia 34
82 Hajac Lucyna Agata 34
83 Węcowski Maciej Michał 34
84 Garwoliński Tymoteusz 34
85 Piekarczyk Marcin Piotr 34
86 Kurek Michał Marcin 34
87 Z±bek Zuzanna 34
88 Bieńkowski Maksym Jacek 34
89 Dziedzic Hanna 34
90 Kuc Klara 34
91 Gierszewska Maja 34
92 Kalu¶ Ewa Magdalena 34
93 GoĽdzik Tymoteusz Jan 34
94 Anderman Karol 34
95 Skowrońska-Sieber Alexandra Dagmara 33
96 Haponiuk Wojciech Piotr 33
97 Muszyński Miłosz 33
98 Słabińska Ewa Agnieszka 33
99 Nguyen Ha Mi 33
100 Miłachowska Aleksandra Maria 33
101 Wojtkowski Maciej 33
102 Fibak Nina Olga 33
103 Baczyńska Joanna Maria 33
104 Dribko Anna Aleksandra 33
105 Jurkowska Kaja Jolanta 33
106 Makowska Zuzanna Magdalena 33
107 Piwowarski Michał 33
108 Kosno Pola Alicja 33
109 Dziurzyński Maciej 33
110 Asman Sonia 33
111 Komornicka Marianna 33
112 Serafin Nadia Ewa 33
113 Chojecka Małgorzata 33
114 Markowska Michalina 33
115 Kiszka Mateusz 33
116 Van Kannel Sofia 33
117 Kicka Karolina 33
118 Kaczmarek Joanna Olga 33
119 Wszołek Zuzanna Marianna 33
120 Miecznikowska Jagoda Maria 32
121 Robińska Zofia Julia 32
122 Ratyński Dawid 32
123 Jarosz Maria 32
124 Trybulski Jan 32
125 Górnikowski Jakub Władysław 32
126 Majewska Kamila 32
127 Fila Piotr Konrad 32
128 Iwanowska Aleksandra 32
129 Mojska Karolina Maria 32
130 Wojtaszko Krzysztof 32
131 Sławińska Magdalena Emilia 32
132 Pawlak Małgorzata Ewa 32
133 Stec Mikołaj Piotr 32
134 Machowski Jan 32
135 Kondrat Anna Maria 32
136 Popkiewicz Paweł Marek 32
137 Ostoja-Chrz±stowski Jan 32
138 Maja Kosieradzka 32
139 Bugajska Julia 32
140 Gałczyński Piotr Dariusz 32
141 Szlichcińska Zuzanna Jolanta 32
142 Stolarska Julia 32
143 Nowosielski Nicola 32
144 Kowalska Małgorzata Elżbieta 32
145 Kwiatkowska Zofia 32
146 Pre¶ Ewelina 31
147 Waszak Piotr Wojciech 31
148 Janik Sara Urszula 31
149 Kilian Maria 31
150 Tomasiak Maksymilian 31
151 Kotarba Szymon Grzegorz 31
152 Wojda Kacper Andrzej 31
153 Marculesteanu Andrea 31
154 Pacholska Joanna 31
155 Machay Anna Maria 31
156 Chudyba Karol Andrzej 31
157 Batty Jasper Henry 31
158 Piotrowska Aleksandra 31
159 Nowosielska Anna 31
160 Dulęba Amelia Kamila 31
161 Poruszek Konrad 31
162 Kolasiński Mateusz Beniamin 31
163 Le¶niewska Maja Irena 31
164 Trznadel Marta 31
165 Staniszewska Katarzyna 31
166 Szałamacha Wiktoria Alicja 31
167 Dutkiewicz Ksawery 31
168 Pawlikowska Pola Helena 30
169 Foster Natalie Teresa 30
170 Godlewski Jakub 30
171 Domagała Oliwia Janina 30
172 Nadgrodkiewicz Aleksandra 30
173 Courtellement Lea 30
174 Maj Barbara Monika 30
175 Skalski Piotr Jakub 30
176 Sajda Jakub 30
177 Bareja Anna Klara 30
178 Kristensen Kaya 30
179 Wi¶niewski Kacper Mateusz 30
180 Bolińska Rebeka Laima 30
181 El Sawi Sophie 30
182 Falęcik Jakub 30
183 Gut Norbert Dominik 30
184 Głowiński Marcin Piotr 30
185 Deryło Kalina Maria 30
186 Dołkowska Natalia 30
187 Żygólska Martyna Adrianna 30
188 Głogowska Maja Karolina 30
189 Szczurowski Maksymilian Marcin 29
190 Stadnik Zofia 29
191 Wnorowski Jeremi Jan 29
192 Ziembińska Alicja Daria 29
193 Kucharek Tymoteusz 29
194 Wi¶niowski Paweł Aleksander 29
195 Semkowicz Aleksandra Magdalena 29
196 Staniszewska Marta 29
197 Kuziemska Milena 29
198 M±kólska Aleksandra Barbara 29
199 Pobocha Maja 29
200 Wójcik Krzysztof Piotr 29
201 ¦widnicka Aleksandra 29
202 Chwiałkowski Marcel Jerzy 29
203 Jabłonowska Alessandra 29
204 Wróbel Hanna 29
205 Nowak Jan Antoni 29
206 Jodła Julia Teresa 29
207 Toporowski Jonatan 29
208 Bartmińska Dominika Dorota 29
209 Mazurczak Maciej 29
210 Omycka Karolina 29
211 Maciejewski Kacper Franciszek 29
212 Black Beniamin Robert 29
213 Kurkowicz Marcin Jan 29
214 Witkowski Grzegorz 29
215 Zajdel Stefania Maria 28
216 Garbowski Mikołaj 28
217 Flur Alicja 28
218 Pruchnik Miłosz Mieczysław 28
219 Jarnutowska Cecylia 28
220 Hoppe Maria Izabela 28
221 Majcher Weronika Agnieszka 28
222 Kotwas Aleksandra Anna 28
223 Nowakowski Mieszko 28
224 Kostecki Karol Jan 28
225 Cross Maciej Thomas 28
226 Michalski Cyprian Wiktor 28
227 Szczerba Nadia Karolina 28
228 Litewski Maciej 28
229 Grabarczyk Hanna 28
230 Staszelis Anna Maria 28
231 Błaszczyk Bartosz Stanisław 28
232 Ł±cki Konrad 28
233 Kokowska Anna 28
234 Zapa¶nik Klaudia 28
235 Swan Ignacy Fryderyk 28
236 Michalec Emilia 28
237 Borowiecka Dorota 28
238 White Zofia Melba 28
239 Ż±dłowska Weronika 28
240 Załuska Franciszek 28
241 Zołoteńki Mateusz 28
242 Bodzak Julia 27
243 Kaczmarczyk Ryszard Lech 27
244 Skrzydło Zofia 27
245 Dzikowska Agata 27
246 Zbysiński Marek 27
247 Puchalski Marcin 27
248 Słowińska Maria Teresa 27
249 Krakowiak Maksymilian 27
250 Pepliński Jan 27
251 Kobyliński Antoni Wiktor 27
252 Dunin Tytus Maciej 27
253 Sperczyński Karol 27
254 Karolewski Michał 27
255 Skrok Anastazja Wiktoria 27
256 Mazur Weronika Emma 27
257 Alka Barbara Maria 26
258 Hołdak Iga 26
259 Rastawiecki Jan 26
260 Skiba Magdalena 26
261 Czerwińska Maja Paulina 26
262 Kraska Milena Patrycja 26
263 Lisowska Maja 26
264 Jurczak Szymon Zdzisław 26
265 Zawadowska Nina Maria 26
266 Barcińska Agata Hanna 26
267 Jakubiec Paulina Anna 26
268 B±kowska Anna Klaudia 26
269 Golan Mateusz 26
270 Konieczny Szymon Wiktor 26
271 Kowalczuk Zuzanna 26
272 Grygorczuk Maja 26
273 Oryl Hanna Aldona 26
274 Browne Kai Jacob 26
275 Prokopiuk Natalia Anna 26
276 Malky Dominik 26
277 Rybarczyk Inga 26
278 Karwacki Adam 26
279 Szarblewska Amelia Izabela 26
280 Partycka Julia 26
281 Depczyk Maciej Piotr 25
282 Kostrzewska Agata 25
283 Łapiński Jakub Szymon 25
284 Nastański Szymon 25
285 Garwolińska Barbara Zofia 25
286 Smolarek Karina 25
287 Krajewska Aleksandra Barbara 25
288 Żmijewska Zuzanna 25
289 Gugała Kinga Magdalena 25
290 Łoniewska Wiktoria 25
291 Kurpeta Andrzej Paweł 25
292 Zbrożek Zofia Pola 25
293 Morawska Dominika Maria 24
294 Samborska Lulu Friederike 24
295 Milej Tymoteusz 24
296 Zapała Julia 24
297 Księżak Zofia Alicja 24
298 Krejtz Szymon Ignacy 24
299 Chołuj Natalia 24
300 Czarnecki Mikołaj Tomasz 24
301 Syska Mikołaj Mirosław 24
302 Boniecka Katarzyna 24
303 Wasilewska Maja 24
304 Santorek Kinga 24
305 Wodzicka Amelia 24
306 Zacharska Maja Magdalena 23
307 Jankielewicz Patrycja 23
308 Nguyen Qouc Dat 23
309 R±czka Oliwia 23
310 Komorowski Jan 23
311 Olejnik Patryk 23
312 Nowak Olaf 23
313 Nguyen Duc Sandra 23
314 Kurzawa Alicja Maria 23
315 Pawelec Mikołaj 23
316 Matusiak Agata 23
317 Golczyk Daniel Dawid 23
318 Tkacz Michał 22
319 Bonder Alicja Magdalena 22
320 Rybska Dominika Anna 22
321 Zaborowski Krystian Bogdan 22
322 Frydrych Wiktor Gerard 22
323 Smagowska Aleksandra Maria 22
324 Baczewska Zuzanna 22
325 Ugrewicz Ludwik 22
326 Kozielska Karolina 22
327 Pyzikiewicz Zofia 22
328 Jędrzejczak Julia 22
329 Rokicki Maciej 22
330 Smoczyński Jakub 21
331 Rybicki Maciej Piotr 21
332 Wójcik Adam 21
333 Tłuchowska Karolina 21
334 Zapała Stanisław Ignacy 21
335 Rudzka Amelia 21
336 Pytlak Maria 21
337 Czarnocka Barbara 21
338 Howard Monika Eva 21
339 Kupisz Arkadiusz 21
340 Filip Tomasz 20
341 Braun Klaudia 20
342 Garvin Catriona, Vanessa 20
343 Rusiecki Antoni Mikołaj 20
344 Białka Krzysztof Szczepan 20
345 Strzelecki Franciszek 20
346 Łosiak Emil 20
347 Chru¶cińska Dominika 20
348 Mazowiecka Marta 20
349 Radzik Joanna 20
350 Wilczyński Arkadiusz 20
351 Schmidt Anna 19
352 Fiałkowski Michał 19
353 Lewandowski Oskar 19
354 Pomarańska Zuzanna 19
355 Golba Zuzanna 18
356 Krasuska Natalia 18
357 Chrobot Aleksandra 18
358 Szewczyk Dawid 18
359 Bratkowska Marta Zofia 17
360 Górny Mikołaj 17
361 Koper Karol Ludwik 16
362 Papież Jakub 16
363 Bitner Maria 16
364 Ochocka Julia 16
365 Komorowska Marcelina 16
366 Perzanowski Bartosz Jerzy 16
367 Miłoboszewska Maja 16
368 Romanowska Magdalena Joanna 15
369 Żbikowski Adam Władysław 15
370 Obiudo Sandra Chisom 14
371 Łojszczyk Jakub 14
372 Sumińska Łucja 14
373 Wi¶niewska Paulina 14
374 Klaff Ian 14
375 Kaszuba Łukasz 13
376 Dudkiewicz Zofia 13
377 Konopka Alexnader 11
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018