WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
SZKOŁA PODSTAWOWA


Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 50
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Trynkus Erwin 42
2 Domownik Anna Maja 40
3 Nowak Karolina Katarzyna 39
4 Housh Adam Francis 39
5 Lasowy Sebastian Leon 38
6 Żukowska Aleksandra Lena 38
7 Żebrowski Jakub 38
8 Oramus Berenika 38
9 Kiełczewska Julia Antonina 37
10 Szul Zuzanna Julia 37
11 Postrach Bernard Sylwester 37
12 Zasada Antoni 36
13 Franco-Adamiak Sofia 36
14 Łuszczyk Kornel 36
15 Mokrzycka Natalia 35
16 Sobków Hanna Sinead 35
17 Florek Szymon Mariusz 35
18 Basa Julia Aleksandra 35
19 Cieślak Maria Jagoda 35
20 Białous Urszula 35
21 Dłużniewska Michalina 35
22 Sawczyn Gabriela Anna 34
23 Gierlach Wiktor, Aleksander 34
24 Krawczyk Natalie Michelle 34
25 Fibakiewicz Natalia 33
26 Mirska Dominika Maria 33
27 Matuszkiewicz Maja 33
28 Brański Grzegorz Marek 33
29 Twardzisz Monika 33
30 Jędrzejewski Mikołaj 33
31 Horne Julie 33
32 Wasilewska Marta 33
33 Stawowski Mateusz Maciej 32
34 Sobula Paulina Teresa 32
35 Chatfield Lilla 32
36 Siwek Antonina Helena 32
37 Ożarowska Małgorzata 32
38 Raczkowska Ewa Maria 32
39 Nowińska Matylda 32
40 Cegłowski Nikodem 32
41 Cieślik Anna 32
42 Marcjasz Nina Daria 32
43 Staszewski Łukasz 32
44 Klapa Jakub 32
45 McGrath Aniela Aislinn 32
46 Czajkowski Stanisław 32
47 Grzyb Natalia 32
48 Wenzel Karol 32
49 Kielarski Patryk 32
50 Kunica Aniela 32
51 Wojciechowska Zofia 31
52 Nowak Aleksandra 31
53 Żochowski Grzegorz 31
54 Adamczewski Jeremi 31
55 Ilba Bruno 31
56 Żebrowska Marta 31
57 Binder Jan 31
58 Zakrzewski Jan Michal 31
59 Rzepecka Oliwia 31
60 Imms Izabela 31
61 Podkaminer-Ligaj Matylda 31
62 Boguta Helena Maria 31
63 Majewski Filip Maksymilian 31
64 Brzózek Aleksandra Katarzyna 31
65 Solecka Hanna Maria 31
66 Jaworska Magdalena 31
67 Pallant Sophie Allison 31
68 Ha Ngan Nguyen 31
69 Edmondson Leon Damazy 31
70 Kizińczuk Olga 31
71 Staniszewski Hubert 31
72 Lęcznar Gabriela Katarzyna 30
73 Zielińska Aleksandra 30
74 Zakolski Adam 30
75 Ukwenya Nadia 30
76 Ogierman Franciszek Jan 30
77 Adamska Iwona 30
78 Górecka Agata 30
79 Sewruk Emilia 30
80 Iwanicka Małgorzata Anna 30
81 Łopalewska Natasza Anna 30
82 Woźna Bogna Józefina 30
83 Giel Szymon Wojciech 30
84 Grosman Zofia 30
85 Zemła Róża 30
86 Boelman Abigail 30
87 Demczuk Daniel 30
88 Krupniewski Hubert 30
89 Staniak Alicja 30
90 Kucharska Maja Aniela 29
91 Haber Wiktor 29
92 Nawrat Maksymilian Jakub 29
93 Przybyś Jakub 29
94 Nathan Daniel Christopher 29
95 Grzymała-Kazłowski Antoni 29
96 Rusak Anna Małgorzata 29
97 Frączak Maria Ewa 29
98 Laszuk Agata 29
99 Borycki Antoni 29
100 Koziej Lilia Beata 29
101 Pasnikowski Mikołaj Jakub 29
102 Messerli Susan 29
103 Czajkowska Aleksandra 29
104 Gauvin Antoni 29
105 Safiański Mikołaj Karol 29
106 Bednarska Michalina 29
107 Hibner Maciej Stefan 29
108 Roccheggiani Alonso Elisa Marianna 29
109 Rumskaite Gabija 29
110 Ha Thuy Tien 29
111 Zdrojowa Maja 28
112 Solarek Olga 28
113 Paprocka Aleksandra 28
114 Modzelewski Maksymilian Janusz 28
115 Kobielak Karmen 28
116 Łapicz Bartłomiej 28
117 Flasiński Karol 28
118 Zawłocka Lena 28
119 Kosman Marcin Jakub 28
120 Górska Julia 28
121 Ciesielska Martyna 28
122 Baumgarten Monika 28
123 Faulkner Helena 28
124 Dubno Aleksandra Lara 28
125 Putts Adam David 28
126 Rosiński Igor 28
127 Kupis Victoria 28
128 Socha Anna 27
129 Wilkans Łucja Cecylia 27
130 Szymański Adam Lech 27
131 Chaciński Michał 27
132 Wróblewski Filip 27
133 Dwyer Alexandra 27
134 Wasilewski Hubert Leszek 27
135 Westin Michał Eryk 27
136 Rozmanowski Antoni 27
137 Tutro Joanna Julia 27
138 Piechowicz Karolina 27
139 Ciesielska Alicja Zofia 27
140 Karczmarzyk Jakub 27
141 Drabińska Wiktoria Aleksandra 27
142 Gola Aleksandra Maria 27
143 Jarecki Oskar 27
144 Kabacińska Lidia 27
145 Reszczyk Maja Magda 27
146 Fernandez-Orbitowski Daniel Eduardo 27
147 Charaziński Maksymilian Maciej 27
148 Myśliwiec Weronika 27
149 Pawlak Stefan Michał 27
150 Szymański Hubert Mikołaj` 27
151 Łomako Melania Józefina 27
152 Dziekan Izabela Wiktoria 27
153 Knutson Sophia Marzena 27
154 Verbruggen Amelie 27
155 Wasik Justyna Karolina 27
156 Wolińska Alicja Klaudia 27
157 Husak Patryk 27
158 Parzyszek Jakub 27
159 Kononiuk Maria Anna 26
160 Gołębikowska Matylda 26
161 Wójcik Maciej 26
162 Kulikowski Michał Paweł 26
163 Kremer Helena Krystyna 26
164 Grabowski Oskar Krzysztof 26
165 Gąsiorowska Paulina Anna 26
166 Jancewicz Pola Magdalena 26
167 Linsey Lola 26
168 Kowalewski Tymon 26
169 Knap Maciej Aleksander 26
170 Słomski Jan Bożydar 26
171 Tuczyński Mateusz 26
172 Kowalska Alina Marta 26
173 Pszczółkowski Jakub 26
174 Wachowicz Wiktoria Patrycja 26
175 Słodownik Adam Julian 26
176 Kurowski Michał Piotr 26
177 Materna Pola Matylda 26
178 Ciuk Franciszek 26
179 Goc Ryszard 26
180 Janiszewska Alicja 26
181 Solmiński Wiktor 26
182 Kukier Karolina Dominika 26
183 Wachowska Weronika 26
184 Zamyłka Natalia 25
185 Wilamski Jan 25
186 Lasocka Zofia Weronika 25
187 Prucnal Weronika 25
188 Pryzmont Weronika 25
189 Daszczyński Łukasz Piotr 25
190 Dziewulska Aleksandra 25
191 Pirowska Julia 25
192 Madziar Oliwia Natalia 25
193 Blank Julia 25
194 Piętka Łukasz Mikołaj 25
195 Buczyński Juliusz Karol 25
196 Biskup Barbara 25
197 Wadas Julia Oliwia 25
198 Gavrilets Anna 25
199 Kuklik Karolina 25
200 Niedziałek Jan Karol 25
201 Bednarska Anna Ewa 25
202 Paszkiewicz Olaf Aleksander 25
203 Malinowski Wiktor 25
204 Wrona Jakub 25
205 Urbańska Julia Ewa 25
206 Oleszkiewicz Leon 25
207 Szurek Amelia 25
208 Kowalewska Anna 25
209 Szeska Anna 25
210 Niewęgłowski Bruno 25
211 Kuzło Julia 25
212 Jones Daniel 25
213 Tran Van 25
214 Janikowska Gabriela Anna 25
215 Cwalina Łukasz 25
216 Jankowska Katarzyna 25
217 Kowalski Julian 25
218 Książek Natalia 25
219 Wiśniewska Joanna 25
220 Sadoch Liwia Jagoda 25
221 Cesarz Barbara 25
222 Jacaszek Lidia 24
223 Kiełczykowska Marianna 24
224 Kościukiewicz Jakub 24
225 Zwierz Amelia 24
226 Wojcieszuk Marisa Maria 24
227 Katana Alicja 24
228 Rogozińska Wiktoria 24
229 Wituszyński Mateusz Jan 24
230 Sitkowska Natalia 24
231 Matulka Barbara 24
232 Grzybowska Olga 24
233 Iwańczak Aleksandra Marta 24
234 Szymańska Maja Joanna 24
235 Lhosar Norbert 24
236 Gąsior Joanna Daria 24
237 Seradzki Robert Teodor 24
238 Kuc Krzysztof Piotr 24
239 Glinicka Emilia 24
240 Całkiewicz Filip Piotr 24
241 Pietrzak Iga Nadia 24
242 Bińkowski Norbert 24
243 Sulich Aniela 24
244 Białek Oliwia 24
245 Medyński Wiktor 24
246 Guy Constancia Esther 24
247 Kamionka Julia 24
248 Proevski Leon 24
249 Grochowski Szymon 24
250 Saffel Allison 24
251 Kozaczuk Jan 24
252 Kozłowska Julia 24
253 Kańka Melania 24
254 Świątkowski Bartosz 24
255 Kopiec Zuzanna 24
256 Kierznikiewicz Wiktor 24
257 Kmiecik Agnieszka 24
258 Makowski Jacek 24
259 Oraczewski Wiktor 23
260 Brym Alicja 23
261 Gańko Marta 23
262 Ambroziak Tomasz Dominik 23
263 Korona Anna Magdalena 23
264 Kaniewska Marianna Jagoda 23
265 Ryba Karolina 23
266 Ochocka Pola Karolina 23
267 Kornacka Anastazja 23
268 Socha Bartłomiej 23
269 Ciesielska Julia Karolina 23
270 Lipińska Ewa 23
271 Dopierała Kinga 23
272 Wakuła Kamil 23
273 Czarny Oliwia Helena 23
274 Frelik Szymon 23
275 Rozłucka Oliwia Anna 23
276 Dubno Dominika 23
277 Bochenek Blanka 23
278 Siwicka Anna Zofia 23
279 Pakuła Aleksandra 23
280 Urbanowicz Damazy 23
281 Kawycz Izabella 23
282 Zarzycki Mikołaj Aleksander 23
283 Dziubek Hanna 23
284 Pawłowska Hanna 23
285 Paweł Piotr Możaryn 23
286 Narowska Alicja Anna 23
287 Siecińska Małgorzata Anna 23
288 Nossowski Jakub 23
289 Jelski Rafał 23
290 Prządak Gabriela 23
291 Ciwoniuk Łukasz 23
292 Mikstacka Weronika 23
293 Grzenda Szymon 23
294 Rutecka Kornelia Chantal 23
295 Janusz Alicja 23
296 Czajkowski Kacper Jan 23
297 Glazer-Zaremba Marianna 23
298 Budzicki Paweł 23
299 Cieszyński Michał 23
300 Śmiałkowski Hubert 23
301 Grabowski Bogdan 23
302 Górka Zachary Maurycy 23
303 Kristofikova Alexandra 23
304 Makówka Julia 23
305 Szymanski Stanislaw 23
306 Piwowarska Izabela 23
307 Radzewicz Krzysztof 23
308 Trojanowska Gabriela 23
309 Kozieja Hanna 22
310 Tworkowska Wanda 22
311 Domagała Zofia 22
312 Smoleń Tomasz 22
313 Maćkiw Emilia 22
314 Falęcik Patrycja 22
315 Wajrak Weronika 22
316 Wiśniewska Marta 22
317 Felis Ewa 22
318 Piszczek Aleksander 22
319 Barłowski Jan Tadeusz 22
320 Skrok Łukasz 22
321 Skublicka Karolina Katarzyna 22
322 Mykieta Zofia 22
323 Kusio Urszula 22
324 Włodarczyk Dominik 22
325 Korszałowska Julia Joanna 22
326 Słok Jagoda Aleksandra 22
327 Wykowska Alicja 22
328 Daubek Diana 22
329 Wąsowska Dominika Maria 22
330 Kulesza Hanna Julia 22
331 Pikuła Aleksandra 22
332 Salamończyk Paweł 22
333 Mizera Karolina 22
334 Mażulis Szymon 22
335 Rusticoni Victoria 22
336 Cieślak Oliwia 22
337 Wirska Zuzanna 22
338 Górska Pola 22
339 Taraba Maximilian Gordan 22
340 Żołek Oliwia 22
341 Hajduk Kamila Krystyna 22
342 Rejmonciak Kacper 22
343 Bańda Weronika 22
344 Gołyńska Aleksandra 21
345 Drobek Nikola 21
346 Hutyra Pascal Julian 21
347 Mbewe Lenna Rebecca 21
348 Courtellemont Hugo 21
349 Stochel Jagoda Maria 21
350 Połaska Dominika 21
351 Dobek Mikołaj Piotr 21
352 Nowacka Nina 21
353 Kowalski Bartosz Zenon 21
354 Skierska Paulina 21
355 Mężykowska Maria 21
356 Saunders Jan 21
357 Romanowska Oliwia 21
358 Rakowski Antoni 21
359 Stosio Julian Paweł 21
360 Kost Arden 21
361 Ciechomski Adam 21
362 Deskur Antoni 21
363 Muszyńska- Sulima Eleonora 21
364 Potera Hubert Jerzy 21
365 Fręchowicz Jakub Szymon 21
366 Malinowska Zuzanna 21
367 Gocłowska Ninona 21
368 Kurnicki Albert Marcin 21
369 Kubaczka Julian Jerzy 21
370 Uszczuk Emilia 21
371 Wojtaś Jacek 21
372 Buława Grzegorz 21
373 Długoszek Piotr 20
374 Gajewski Patryk Konrad 20
375 Husarzewski Jan 20
376 Kuczawska Anna 20
377 Connolly Kalina Aoife 20
378 Tricka Jerzy 20
379 Soból Mateusz 20
380 Nerent Percival 20
381 Karakula Liwia 20
382 Stefaniak Inga 20
383 Różycka Michalina 20
384 Gaca Zuzanna 20
385 Ambroziak Zofia 20
386 Górecka Marta 20
387 Cwynar Jakub Janusz 20
388 Szerega Jakub 20
389 Wysokiński Michał 20
390 Kycia Jan Jakub 20
391 Bołtowicz Aleks 20
392 Kutyła Aleksander Andrzej 20
393 Rogoziński Tomasz Filip 20
394 Cal Adam 20
395 Urbańska Alicja Aleksandra 20
396 Garkowski Maciej Artur 20
397 Cygan Barbara Maria 20
398 Sołtan Aleksander 20
399 Michalska Mila Ewa 20
400 Łukaszuk Maria Wiktoria 20
401 Łuba Maciej Mateusz 20
402 Krzesińska Julia 20
403 Dębowiak Maja 20
404 Kurzawińska Aleksandra 20
405 Sztukiewicz Stefania 20
406 Janda Adam 20
407 Bednarski Franciszek 19
408 Tarczyńska Aleksandra 19
409 Grządka Dominika 19
410 Łodyga Zuzanna Róża 19
411 Osuch Michał 19
412 Buczyński Kacper 19
413 Woliński Oskar Marek 19
414 Łuszczak Milena Beata 19
415 Święcicka Jagoda Konstancja 19
416 Szlama Oliwia 19
417 Znamierowska Lena 19
418 Świstak Agnieszka Elżbieta 19
419 Rakoczy Piotr 19
420 Kiliańska Emilia 19
421 Gawrońska Julia Anna 19
422 Swat Kacper 19
423 Krzyżanowski Maciej 19
424 Komarow Nina Maria 19
425 Matczak Mikołaj 19
426 Padziński Michał 19
427 Więsik Iga 19
428 Tomaszewska Zuzanna Agata 19
429 Kucaba Michał Jan 19
430 Woźniak Alicja Milena 19
431 Parol Maciej 19
432 Ziniuk Gabriela 19
433 Rogulski Jan 19
434 Bzdak Laura Maria 19
435 Pająk Iga, Paulina 19
436 Dutkalski Kacper 19
437 Gozdek Katarzyna Anna 19
438 Pastwa Weronika 19
439 Zajączkowska Alicja 19
440 Stopa Marta 19
441 Sroczyńska Anna 19
442 Abgarowicz Jan 19
443 Słowik Aleksandra 19
444 Ebertowski Paweł 19
445 Zawada Igor Franciszek 19
446 Sawicki Mateusz 19
447 Jeż Benedykt 19
448 Jórczak Wiktor Jan 19
449 Iwanow-Kołakowski Michał 19
450 Jones Tomasz George 18
451 Krzanowski Jan Tadeusz 18
452 Pilch Nela Nina 18
453 Białek Aleksander 18
454 Korytkowska Julia 18
455 Przybyłowski Piotr 18
456 Cooper Jakub Robert 18
457 Deskur Róża Maria 18
458 Mrowiec Iga Wiktoria 18
459 Kryszkiewicz Marcin 18
460 Wróblewski Bartosz 18
461 Boczar Ewa 18
462 Wrzesińska Iga 18
463 Bielak Szymon 18
464 Sota Małgorzata 18
465 Kaczyński Hubert 18
466 Chevallier Lea 18
467 Skrzypczyk Elena Maria 18
468 Teterycz Aleksandra 18
469 Szymczak Julian 18
470 Patoka Jakub 18
471 Leśniowski Michał Rafał 18
472 Konopka Natalia 18
473 Stawska Zofia 18
474 Pacak Małgorzata 18
475 Molenda Piotr Łukasz 18
476 Sztyber Augustyna 18
477 Karolina Niewczas 18
478 Pogorzelska do Vale Julia Maria 18
479 Klecuń Przemysław 18
480 Kononenko Zofia Marta 18
481 Pohl Anastazja 18
482 Napieralski Michał 18
483 Wysocka Hanna 17
484 Wiatrowska Lidia Ewa 17
485 Mamcarz Nina Bogumiła 17
486 Kuderski Aleksander Rudolf 17
487 Skłodowska Zofia 17
488 Dackiewicz Zuzanna 17
489 Borys Ewa 17
490 Szwed Maja Róża 17
491 Szczerbakowska Natalia 17
492 Osoś Maja 17
493 Staszewska Weronika 17
494 Dutka Teodor 17
495 Łucjanek Emilia Joanna 17
496 Dziuszko Bartosz 17
497 Zaperty Michał 17
498 Bielaszka Karol 17
499 Smoter Max 17
500 Sypek Mateusz 17
501 Marcińczak Oliwia Anna 17
502 Abbas Kazmu Syed Haider 17
503 Kondraciuk Natalia 17
504 Wojewódka Mateusz 17
505 Siewierska Pola 17
506 Świerlikowski Igor 17
507 Rączkowiak Kacper 17
508 Banachowicz Oliwia 17
509 Guo Zhuoying 17
510 Młodziński Jan 17
511 Adamczyk Mateusz 17
512 Sulej Zuzanna 17
513 Trzebiński Jan Aleksander 17
514 Konwerski Mikołaj 16
515 Iwanowski Filip 16
516 Bielak Kamil Michał 16
517 Guzewicz Wojciech 16
518 Dąbrowski Szymon Waldemar 16
519 Marczak Filip 16
520 Dworzyńska Patrycja Weronika 16
521 Chmiel Aleksander 16
522 Skrzypczak Piotr Bruno 16
523 Stolarczyk Tomasz Dariusz 16
524 Kreyzymon Apolonia Anna 16
525 Ślęzak Michał 16
526 Tokarski Szymon 16
527 Baranowski Tymoteusz Piotr 16
528 Gontard Maxymilian 16
529 Koss Konstanty 16
530 Sanchez Sanchez Alexia 16
531 Łukasiewicz Zofia 16
532 Cieślak Marcin Karol 16
533 Fudali Karol Piotr 16
534 Matejak Anna 16
535 Węglarz Lena 16
536 Konderski Mateusz 16
537 Wdowiarska Wiktoria 16
538 Szerszeń Bartłomiej Franciszek 15
539 Charyton Tomasz 15
540 Mrugała Marta 15
541 Bronisz Artur 15
542 Rakowski Mateusz 15
543 Siwińska Iga 15
544 Bartczak Maja 15
545 Czeczot Oliwia 15
546 Sagan Marika 15
547 Adamczyk Anna Natalia 15
548 Wyczółkowski Wojciech 15
549 Czapnik Aleksandra 15
550 Balcer Hanna 15
551 Fangrat Klaudia 15
552 Pałasz Aleksandra Astrid 15
553 Mokrzycki Maciej Aleksander 15
554 Posłuszny Karolina Bożena 15
555 Zając Antonina Daria 15
556 Dąbrowski Nataniel Igor 15
557 Jaźwińska Karolina Anna 15
558 Szewczyk Chrystian 15
559 Kuchta Marta 15
560 Machura Patrycja 15
561 Tran Ngoc Ngoc 15
562 Tchorek Aleksandra 15
563 Kozik Maciej 15
564 Pastuszak Miłosz 15
565 Gryczko Oskar 15
566 Mroczek Jakub 15
567 Rostek Filip 15
568 Zaprzałek Tymoteusz Michał 14
569 Kępczyńska Anna 14
570 Figurski Miachał Jan 14
571 Halat Patryk Jan 14
572 Piszczatowski Franciszek 14
573 Kądziołka Jagna 14
574 Wiśniewski Oliwier 14
575 Kaliwoda Jan Wojciech 14
576 Krauze Szymon 14
577 Szelengbaum Dominik 14
578 Przygodzki Łukasz Czesław 14
579 Zielińska Antonina Zofia 14
580 Strickland Michael Przemysław 14
581 Dąbkowsla Gabriela Róża 14
582 Szwyngel Jan Zygmunt 14
583 Czabanowski Borys 14
584 Abd Elaziz Larin 14
585 Mazurek Zuzanna Maria 14
586 Zieliński Maciej Łukasz 14
587 Tudek Maksymilian 13
588 Włodarczyk Nadia Natalia 13
589 Sznajder Aleksandra 13
590 Bloch Wiktoria Maria 13
591 Bukała Małgorzata 13
592 Podhalański Kuba 13
593 Komorowska Eliza 13
594 Talaśka Marcin Maciej 13
595 Adamiec Jan Marek 13
596 Poterek Aleksander Jan 13
597 Pawińska Anna 13
598 Przesmycki Jan 13
599 Pańczyk Aleksandra 13
600 Sasin Tadeusz Tomasz 13
601 Kornacka Karolina Maria 12
602 Zielonka Stanisław Iwo 12
603 Żabiński Maksym 12
604 Podoba Julianna Weronika 12
605 Cherubin Zofia 12
606 Falkowska Oliwia 12
607 Kisiel Stanisław 12
608 Kizenko Paulina 12
609 Chmielewska Maria Anna 12
610 Wasiak Oliwia 12
611 Wadecki Marcin 12
612 Baumann Wiktoria 12
613 Michalska Karolina Anna 11
614 Walerzak Mateusz 11
615 Szozda Wojciech 11
616 Drzyzga Kacper, Krzysztof 11
617 Pliszkiewicz Dorota 11
618 Rutkowska Maria Agata 11
619 Konopka Amelia 11
620 Słodki Michał 11
621 Short Amelia Kuai 11
622 Sibielak Antoni 11
623 Lenarczyk Krzysztof 11
624 Grabczuk Mateusz 10
625 Choudhary Karum Kuba 10
626 Van Doorn Sarah Magdalena 10
627 Dymczyk Adrianna Helena 10
628 Lejcuś Aleksandra 10
629 Miedzik Wiktoria Natalia 10
630 Berger Oskar Robert 10
631 Brodziak Aleksandra 10
632 Starek Lena 9
633 Serafin Kacper Jakub 9
634 Korycka Natalia 9
635 Katańska Paulina 9
636 Nikodemska Alicja 8
637 Pietrzak Patryk 8
638 Mielcarek Jakub 8
639 Zawadzka Wiktoria 7
640 Cichosz Magdalena 7
641 Kania Justyna 7
642 Nocuła Hanna Józefina 6
643 Wituszyński Maciej Jakub 4
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018