WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
GIMNAZJA


Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 40
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Twarowski Stefan 37
2 Masztalerz Jan 36
3 Opadczuk Alicja 36
4 Skibniewska Barbara 36
5 Ferenc Magdalena 36
6 Wiak Iga Kinga 35
7 ZIOMEK IZABELA 35
8 Mazur Gabriela Maria 35
9 Kucała Zuzanna 35
10 Urbanek Urszula Magdalena 35
11 Szymański Karol 34
12 Czyżewski Eryk 34
13 Ławińska Julia Anna 34
14 Kosiorowska Wiktoria 34
15 Sikora Anita Tatiana 34
16 Domińczak Maria Helena 34
17 Gradowska Pola Wiktoria 33
18 WOJTYŁA MAGDALENA WIKTORIA 33
19 Misztal Oliwier Dominik 33
20 Klejman Aleksandra Bianka 33
21 Włodarczyk Justyna 33
22 Śródka Ewa 33
23 Błońska Maja 33
24 Ząbek Jagoda Martyna 33
25 Onopiuk Jakub Igor 33
26 Utrata Barbara Zofia 32
27 Lipka Eryk 32
28 Chłosta Zuzanna Joanna 32
29 Rutkowski Radosław Michał 32
30 Roguska Anna 32
31 Piotrowska Patrycja Maria 32
32 Marek Agata 32
33 Dziurda Aleksandra 32
34 Gdesz Julia 32
35 Prędota Bartosz Jakub 31
36 Konopka Oliwia Julia 31
37 Romanowska Magdalena Joanna 31
38 Macała Antonina 31
39 Tondera Julia Zuzanna 31
40 Pierzkała Katarzyna 31
41 de Raad Ida Helena 31
42 Truszkowska Marta 31
43 Zegan Gabriela Nela 31
44 Wieczorek Wiktor 31
45 Popławska Pola 31
46 Gilgenast Magdalena 31
47 Padusińska Maja 31
48 Bielecka Joanna Maria 30
49 Chrząszczewski Miłosz 30
50 Turczynowicz Jan 30
51 Strzelczyk Katarzyna Weronika 30
52 Mysiakowska Agata 30
53 Plewko Natalia 30
54 Popko Helena Karolina 30
55 Strąk Natalia 30
56 PTASZYŃSKA KAROLINA ZOFIA 29
57 Cięciara Julia Magdalena 29
58 Obernikowicz Antoni 29
59 Zieliński Michał 29
60 Droździel Matylda Kaja 29
61 Staniewski Mikołaj Adam 29
62 Stępniewska Julia Anna 29
63 Kowalczyk Kacper 29
64 Żabczyńska Karolina Katarzyna 29
65 Zaręba Kalina 29
66 Bolek Zuzanna 29
67 Galla Krzysztof 29
68 Wróbel Hanna 28
69 Adamska Zofia 28
70 Klekowicz Michał Stefan 28
71 Chwalińska Laura 28
72 Paczkowski Kacper 28
73 Alka Barbara Maria 28
74 Bieńkowska Izabela Alicja 28
75 Łazuka Julia Patrycja 28
76 Bieńkowska Weronika 28
77 Sromek Emilia Teresa 28
78 Laskowska Natalia 28
79 Kurek Anna Weronika 28
80 Kieczmerska Wioleta 28
81 Wronowska Ewa 28
82 Czabańska Marta 28
83 Gutowski Antoni Aleksander 28
84 Kamiński-Pakuła Michał Jerzy 28
85 Burna Weronika 28
86 Kilian Maria Karolina 28
87 Marczak Julia 28
88 Trawkowska Natalia Maria 28
89 Nurkiewicz Aleksandra 28
90 Zawadzka Zofia 28
91 Sypek Aleksandra 28
92 Ciołek Karolina Aleksandra 28
93 Zienkiewicz Mateusz Jan 28
94 Piotrowska Klara Anna 28
95 Ćwintal Rafał 28
96 Zawodniak Karol 27
97 Świątkowska Aleksandra Izabela 27
98 Borkowska Maria Krystyna 27
99 Zabłocki Krzysztof 27
100 Jankowska Małgorzata 27
101 Kalista Amelia Anna 27
102 Machay Anna Maria 27
103 Wnorowski Jeremi Jan 27
104 Dąbkowska Laura 27
105 Sosnowska Patrycja 27
106 Błaszkiewicz Maria Julia 27
107 Piersa Katarzyna Natalia 26
108 Giers Julia 26
109 Kalinowska Dominika 26
110 Radaj Kinga 26
111 Szwarc Martyna 26
112 Piec Agnieszka 26
113 Kosowski Mateusz 26
114 Prusińska Julia 26
115 Kowalski Stanisław August 26
116 Dragun Maja 26
117 Spoczyńska Aleksandra Maria 26
118 Courtellemont Lea 26
119 Majewska Aleksandra 26
120 Brudnowska Magdalena Anna 25
121 Dąbrowska Magdalena Ewa 25
122 Stachurska Barbara 25
123 Błażejczyk Jakub 25
124 Szczepańska Agnieszka Maria 25
125 Rutkowski Przemysław Janusz 25
126 Wancerz Julia Weronika 25
127 Boratyński Andrzej Bazyli 25
128 Tomasik Julia 25
129 Jaworska Aleksandra 25
130 Krawczyk Maria Klara 25
131 Góral Kinga 25
132 Brodacki Stanisław Edward 25
133 Kurowska Kinga Katarzyna 25
134 Młynarczyk Lena Agata 25
135 Maciejewski Kacper Franciszek 25
136 Szczepanik Wiktoria 25
137 Białecka Julia 25
138 Jóźwiak Dorota Małgorzata 24
139 Plichta Nadia Wiktoria 24
140 Skwarska Julia 24
141 SULKOWSKA JULIA 24
142 BUDZOWSKA MARIA JULIA 24
143 Kuciak Maria Katarzyna 24
144 Kielanowska Alicja Kinga 24
145 Kowalczyk Karolina 24
146 Bednarczyk Iga 24
147 Baryła Piotr Stanisław 24
148 Ciulińska Aleksandra 24
149 Mangili Michał Antoni 24
150 Sękowska Magdalena 24
151 Kluczek Aleksandra 24
152 Niszcz Anna 24
153 Tomaszewska Paulina 23
154 Guz Jagoda Anna 23
155 Capiga Kacper 23
156 Jastrzębska Gabriela 23
157 Ostrowicz Jagoda 23
158 Kisiel Barbara 23
159 Suchowolak Jeremi 23
160 Kornatowska Julia 23
161 Górecki Kuba Bartosz 23
162 Łożecka Zofia 23
163 Palasik Zuzanna Katarzyna 23
164 Górazdowski Aleksander Krzysztof 23
165 Sowińska Joanna 23
166 Ołowska Marta 23
167 Gronek Igor 23
168 Asman Sonia 23
169 Stępniak Agata 22
170 Paczosa Amelia 22
171 Stępień Natalia Magdalena 22
172 Rzepka Grzegorz Józef 22
173 Krupa Michał 22
174 Dudkiewicz Zofia 22
175 Bolibok Justyna 22
176 Szul Dawid 22
177 Borysowicz Maria Aniela 22
178 Cięciara Julia 22
179 Wójciak Julia 22
180 Borkowska Maja 22
181 Jakubczak Aleksandra, Martyna 22
182 Zgórka Zuzanna 21
183 Moszyński Adam Piotr 21
184 Ciechomska Urszula 21
185 Kowalczyk Anna 21
186 Marcysiak Aleksandra 21
187 Orłowski Marcel 21
188 Tkaczewska Marianna Zofia 21
189 Bator Hanna Jadwiga 21
190 Wałęka Aleksandra Maria 21
191 Andziak Katarzyna 21
192 Stasiak Zuzanna 21
193 Krakowian Maria Magdalena 21
194 Palmer Monika Joanna 21
195 Kallas Liza Marta 21
196 Klein Karolina Katarzyna 21
197 Kicka Karolina 21
198 JÓŹWIAK ALEKSANDRA 21
199 Śliwińska Adrianna Wiktoria 20
200 Krzemińska Otylia 20
201 Kańska Zofia 20
202 Czapska Gabriela 20
203 Kozłowski Filip 20
204 Naumczyk Patrycja Aneta 20
205 Grymowicz Martyna Monika 20
206 Ziółkowska Katarzyna 20
207 Piotrowska Nina Weronika 20
208 Marchel Marcin 20
209 Łabuszewska Karolina Agnieszka 20
210 Skalińska Tekla Aleksandra 20
211 Leszczyńska Zuzanna 20
212 Marat Mateusz Marcin 20
213 Florczak Grzegorz Jakub 19
214 Hilgier Franciszek Piotr 19
215 Grądalska Monika 19
216 Antczak Tatiana Maria 19
217 Mazur Katarzyna Maria 19
218 Jaśkiewicz Kamil 19
219 Lubuku Alicia Jolanta 19
220 Piszcz Patryk 19
221 Miecznikowski Wojciech 19
222 Miszczak Justyna Karolina 19
223 Rączkowiak Agata Zuzanna 19
224 Brzezińska Anna 19
225 Liśkiewicz Zofia 19
226 FIJOŁEK ALEKSANDRA 19
227 Wachowicz Gabriela 19
228 Jankowski Bartłomiej 19
229 Jasińska Maria 19
230 Michalczyk Zofia 18
231 Lipiec Gabriela 18
232 Skrobecki Filip 18
233 Mazowiecka Marta 18
234 GRZYBOWSKA MARTA KAROLINA 18
235 Chmielewska Paulina 18
236 Jarnutowska Cecylia 18
237 Skowrońska Anna 18
238 Rudzka Katarzyna 18
239 Adamczyk Anna 18
240 Suchocki Maciej 18
241 Zbińkowska Milena Julia 18
242 Rembiszewska Julia 18
243 Wiecki Stanisław Tomasz 18
244 Wiślańska Magdalena 17
245 Ochocka Julia Zofia 17
246 Kołcun Karolina 17
247 Osowska Julia 17
248 Szydlak KACPER 17
249 Jackowska Weronika 17
250 Suska Karolina 17
251 Żmijewska Karolina Maria 17
252 Wyrzykowska Dominika 17
253 Pawłowska Wiktoria Dorota 17
254 Dąbrowska Aleksandra Agata 17
255 Majewska Wiktoria Julia 17
256 Mikow Tomasz Piotr 17
257 Szymanek Adrianna Klara 16
258 Miłoboszewska Maja 16
259 Pasik Krzysztof Piotr 16
260 Nowakowska Wiktoria Weronika 16
261 Sługocki Oskar 15
262 Leśniewski Paweł 15
263 Krupa Aleksandra Iwona 15
264 Zaniewski Piotr 15
265 Kowalska Julia 15
266 Wójcik Natalia Agnieszka 15
267 Porazińska Kalina Katarzyna 15
268 Bereś Zuzanna Ewa 15
269 Bui Duc Thao Linh 15
270 Grzybowska Julia 14
271 Krucińska Anna 14
272 Stępniak Zuzanna 14
273 Michalec Emilia 14
274 Bednarczyk Julia 14
275 Hoffman Piotr Krzysztof 13
276 Kulwicka Aleksandra 13
277 Sitarski Piotr Arkadiusz 13
278 Jakubowska Agata Agnieszka 13
279 Kimmer Karolina 12
280 Chorzępa Adrian Jerzy 12
281 ROGUSKA WIKTORIA 12
282 Błażejczyk Inga Laura 12
283 Gałązka Oliwia 11
284 Dybowski Antoni 10
285 Wosińka Julia 5
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018