WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
KONKURS BIOLOGICZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA


Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 40
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Baryłka Małgorzata Anna 34
2 Niewiadomska Zuzanna 34
3 Ożarek Jakub Krzysztof 32
4 Pękala Jakub 32
5 MICHALSKA ZUZANNA 32
6 Serafin Krzysztof 32
7 Bieniaszewska Eliza jilia 32
8 NAGOWSKA KINGA HELENA 32
9 Matusiak Alicja 32
10 Juszczak Aleksander Maksymilian 32
11 Karakula Liwia 31
12 Łojek Bartosz Jakub 31
13 Kowalski Maciej Marek 31
14 Stempniewski Jan Adam 31
15 Gluba Weronika 30
16 Chmielińska Alicja 30
17 Dylewska Anna 29
18 Sowa Bartosz Jan 29
19 Piechowicz Karolina 29
20 Rabsztyn Małgorzata Teresa 29
21 Klata Antonina Maria 29
22 Krysiński Filip 29
23 Przybysiak Jan Stefan 29
24 Makówka Róża 29
25 Kwiatkowska Maria 29
26 Mroczkowska Hanna 28
27 Smulska Antonina Teresa 28
28 Pielasa Julia Weronika 28
29 Marzec Magdalena 28
30 Brzezowski Jan Franciszek 28
31 Gładysz Kacper 28
32 Zwolińska Marta 28
33 Cieszanowski Paweł 28
34 Kołomańska Gabriela 27
35 Olkowska Alicja 27
36 Janicki Wincenty 27
37 Kwiatkowski Jan Mateusz 27
38 Białek Jakub Bogusław 27
39 Gradowska Pola Jadwiga 27
40 Dworzyńska Urszula 27
41 Wojdyllo Jan Jozef 27
42 Rajkowska Martyna Aleksandra 27
43 Ługiewicz Wojciech Jan 27
44 Praszczałek Katarzyna Agnieszka 27
45 Jedlak Bartłomiej 27
46 NALEWAJSKA GABRIELA 26
47 Paszkiewicz Aleksander Ryszard 26
48 Olszewska Maja 26
49 Tomaszewska Julia 26
50 Knypek Agata 26
51 Kisiel Stanisł±w 26
52 MALINOWSKA MAJA 26
53 Lipka Kinga 26
54 Paprota Amelia 26
55 Turkiewicz Marta Weronika 26
56 Kozłowska Maria Monika 26
57 Rybka Julia 26
58 Błaszkiewicz Emilia Julia 26
59 Susek Adrian 25
60 D±browska Antonina 25
61 Szczytniewska Milena 25
62 Zegler Aleksandra 25
63 Andrzejczyk Wojciech 25
64 Tomczyk Alicja Kinga 25
65 Jamioła Stanisław 25
66 Gębala Katarzyna 25
67 Kuzara Dominika Anna 25
68 Wacek Szymon Bartłomiej 25
69 Barańczak Iga 25
70 Karda¶ Katarzyna 24
71 ¦więcka Julia Anna 24
72 Przybyłowski Ignacy Adam 24
73 Jończyk Zofia 24
74 Nowakowska Wiktoria 24
75 Senderowska Dominika 24
76 Ma¶lana Zuzanna 24
77 ¦liwka Emilia 24
78 Ploch Amelia Magdalena 23
79 Szwakopf Marcel Jacek 23
80 Krzosek Sebastian 23
81 Zakrzewska Aleksandra 23
82 Kowalska Weronika 23
83 Sienicka Aleksandra 23
84 Gmurowska Aleksandra Judyta 23
85 Wojno Anna 23
86 Podlasińska Marta 23
87 Nielepkowicz Małgorzata, Hanna 23
88 Bogdanowicz Katarzyna 23
89 Binder Jan 23
90 Jasinska Helena 23
91 Kruk Alicja 23
92 Jażdżewski Tymon Aleksander 22
93 Kiełczewska Julia Antonina 22
94 Jankiewicz Kornelia 22
95 Wołoszko Stanisław Andrzej 22
96 Tomaszewska Julia 22
97 Glinka Katarzyna 22
98 Sabak Aleksandra 22
99 Lęcznar Gabriela Katarzyna 22
100 Napierkowska Aleksandra 22
101 Drewniak Mateusz 22
102 Kucharski Dominik Konrad 22
103 Butrym Tymoteusz 22
104 Juszczuk Marianna 22
105 Lipka Tomas Edward 22
106 Bańkowska Julia 22
107 ŻUKOWSKA ALICJA 22
108 Struss Zofia 22
109 Siuchta Karolina 22
110 Łempicka Aleksandra 22
111 Ogorzałek Alicja 22
112 Guba Aleksandra Helena 21
113 Lesiuk Barbara 21
114 Roszkowska Barbara 21
115 Kaszuba Bartosz 21
116 Olkowska Agnieszka 21
117 Grudniak Natalia, Anna 21
118 Mordań Wojciech 21
119 Wulczyńska Julia 21
120 Dziurdziak Julia 21
121 Trzak Anna Laura 21
122 Jędrzejewska Nina 21
123 Barabasz Emilia Maria 20
124 Piotrowska Paulina 20
125 Skóra Aleksandra 20
126 ¦CIOCH OLIWIA TERESA 20
127 Poloczek Zuzanna Dorota 20
128 Stolarczyk Piotr 20
129 Szkutnik Franciszek 20
130 KOZŁOWSKA ALEKSANDRA 20
131 Kustra Kacper 20
132 Bajszczak Hubert 20
133 Kępka Antoni 20
134 Dobielska Ewa Marta 20
135 Hołdakowska Joanna Marta 20
136 Kowalczyk Łukasz 20
137 Chacińska Oliwia 19
138 Bednarczyk Zofia Zuzanna 19
139 Ku¶mierek Julia 19
140 Wojczuk Maciej 19
141 Ciesielska Alicja Zofia 19
142 Kurzyna Barbara, Grażyna 19
143 Ch±dzyńska Józefina, Maria 19
144 Mendelewska Małgorzata Henryka 19
145 Iwańczuk Martyna 19
146 Dolecka Izabela 18
147 Bierut Aleksander Karol 18
148 O¶ka Paulina 18
149 Dula Julita 18
150 Kowalewska Patrycja 18
151 Mazur Filip 18
152 Nowak Aleksandra 18
153 Falba Kalina 18
154 Bożek Wiktoria Izabela 18
155 Słowikowski Miłosz 18
156 Karpiejczyk Stanisław Marcin 18
157 Giejda Maria 18
158 M±kosa Katarzyna 18
159 Budzyńska Olga 18
160 Bero Dominik 18
161 Piechota Daria Eliza 17
162 Pęgier Lucyna Anna 17
163 Rogalska Anastazja 17
164 Kowalska Wiktoria 17
165 Ciurzyńska Ewa Maria 17
166 Grudziński Maciej 17
167 Kamińska Kinga 17
168 Dębska Dominika 17
169 Mentrak Justyna 17
170 Tondel-Karpiński Aleksander 16
171 Chojnacki Jan 16
172 Makać Wiktoria 16
173 Bernat Julia 16
174 Stańczyk Weronika 16
175 Leszczyńska Wiktoria 16
176 Lorenz Anna Katarzyna 16
177 Warych Kacper 16
178 Czeczot Oliwia 15
179 Żuchowska Julia 15
180 Mielańczuk Aleksandra 15
181 Bednarczyk Kalina 15
182 Wiekiera Oliwia 15
183 Góralewska Maja Agnieszka 15
184 Sudoł Daria Aleksandra 15
185 Bujnowsk Jan 15
186 Kozłowska Maja 14
187 Filipiński Stanisław 14
188 Kolmus Michał, Piotr 14
189 Łapuć Justyna Maria 14
190 Ch±dzyńska Martyna 14
191 D±browska Zuzanna 14
192 Strublewska Kinga 14
193 Milewski Andrzej 14
194 Komor Natalia 14
195 ¦widerek Małgorzata 13
196 Łuszcz Maciej 13
197 Duda Michał 13
198 Sałaciński Dawid 12
199 Toporowski Wojciech Krzysztof 12
200 Jastrzębska Gabriela 11
201 Wakuła Maja 11
202 Zawadzki Kazimierz 11
203 Staszewski-Magiera Jakub 8
204 Orłowska Julia 6
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018