KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Karpiejczyk Stanisław Marcin Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
20 100 LAUREAT
2 Bednarczuk Jaśmina Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
19 95 LAUREATKA
3 Buchalski Antoni Piotr Szkoła Podstawowa nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego.
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
19 95 LAUREAT
4 Cieślak Oliwia Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Nowy Świat 21a
00-029 Warszawa
19 95 LAUREATKA
5 Nowacki Wojciech Artur Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
19 95 LAUREAT
6 Szczurek Adela Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
19 95 LAUREATKA
7 Świerczewski Stefan Szkoła Podstawowa im.płka S.Królickiego
3 Maja 49
05-080 Izabelin
19 95 LAUREAT
8 Wasileski Hubert Leszek Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
19 95 LAUREAT
9 Zawadzki Marek Szkoła Podstawowa nr 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
19 95 LAUREAT
10 Boguta Helena Maria Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
18 90 LAUREATKA
11 Czernik Emanuel Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
18 90 LAUREAT
12 Izdebski Jakub Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi
Lecha Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
18 90 LAUREAT
13 Jastrzębski Paweł Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
18 90 LAUREAT
14 Kubalski Piotr Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Targowa 22
05-122 Legionowo
18 90 LAUREAT
15 Mai Hai An Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
18 90 LAUREAT
16 Stachelek Adam Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
18 90 LAUREAT
17 Adamowska Zofia Magdalena Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
17 85 LAUREATKA
18 Bereza Jakub Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza
L. Staffa 21
01-884 Warszawa
17 85 LAUREAT
19 Butryn Ireneusz Jan Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi im. Józefa Horsta
Pożaryskiego 2
04-703 Warszawa
17 85 LAUREAT
20 Eberhardt Maria Anna Szkoła Podstawowa przy Społecznym Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\"
Hawajska 14a
02-776 Warszawa
17 85 LAUREATKA
21 Fenik Jadwiga Szkoła Podstawowa nr 12
Andriollego 76
05-400 Otwock
17 85 LAUREATKA
22 Gwiazda Jan Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Staszica
Brandta 22
05-820 Piastów
17 85 LAUREAT
23 Jezierski- Tratkiewicz Dominik Szkoła Podstawowa
Romualda Traugutta 10
05-504 Złotokłos
17 85 LAUREAT
24 Kopyt Filip Adam Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
17 85 LAUREAT
25 Kutowska Zuzanna Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
17 85 LAUREATKA
26 Leleń Stanisław Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
17 85 LAUREAT
27 Rębiś Cezary Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Jedlni-Letnisku
Słoneczna 5
26-630 Jedlnia-Letnisko
17 85 LAUREAT
28 Sawicki Mateusz Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
17 85 LAUREAT
29 Soboński Robert Szkoła Podstawowa
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
17 85 LAUREAT
30 Spurtacz Daniela Danuta Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
17 85 LAUREATKA
31 Trynkus Erwin Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
17 85 LAUREAT
32 Wójcik Maciej Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
17 85 LAUREAT
33 Cudny Mikołaj Adam Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
16 80 LAUREAT
34 Dąbkowski Kacper Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa
Warszawska 141
05-092 Łomianki
16 80 LAUREAT
35 Giermek Mateusz Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
16 80 LAUREAT
36 Główka Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
16 80 LAUREATKA
37 Ha Thuy Tien Tina Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
16 80 LAUREATKA
38 Konon Helena Maria No Bell Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna
16 80 LAUREATKA
39 Kwiatkowski Miłosz Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
16 80 LAUREAT
40 Lisowski Filip Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 6
Sienkiewicza 49
08-110 Siedlce
16 80 LAUREAT
41 Myśliwiec Weronika Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
16 80 LAUREATKA
42 Prokopowicz Mateusz Szkoła Podstawowa w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
16 80 LAUREAT
43 Sznajder Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
16 80 LAUREATKA
44 Bulge Maciej Marcel Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
15 75 LAUREAT
45 Cuper Maciej Paweł Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
15 75 LAUREAT
46 Hyska Jeremi Michał Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
15 75 LAUREAT
47 Ignaciuk Maciej Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
15 75 LAUREAT
48 Knutson Sophia Marzena Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
15 75 LAUREATKA
49 Kot Jan Kacper Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego
11 Listopada 4
05-091 Ząbki
15 75 LAUREAT
50 Krupniewski Hubert Społeczna Szkoła Podstwowa nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Wóycickiego 1/3 bud.13
01-938 Warszawa
15 75 LAUREAT
51 Rabsztyn Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 1
Świętojańska 18
05-500 Piaseczno
15 75 LAUREATKA
52 Różewska Weronika Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Henryka Sienkiewicza
Roosvelta 2
96-300 Żyrardów
15 75 LAUREATKA
53 Rydzewska Weronika Szkoła Podstawowa nr 23
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
15 75 LAUREATKA
54 Serocki Marek Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 68
OR-OTA 5
01-507 Warszawa
15 75 LAUREAT
55 Skład Stanisław Apolinary Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
15 75 LAUREAT
56 Szczerbińska Hanna Sara Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
15 75 LAUREATKA
57 Wąsiewicz Jerzy Edmund Publiczna Szkoła Podstawowa
Wiejska 2
05-552 Łazy
15 75 LAUREAT
58 Zając Jan Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
15 75 LAUREAT
59 Chlewicka Kalina Maria \"Strumienie\" Szkoła Podstawowa Sternik
3 maja129
05-420 Józefów
14 70 FINALISTKA
60 Janowski Jakub Szymon Publiczna SP STO
Al. Sztandarów 2
Warszawa
14 70 FINALISTA
61 Kacprzak Karol Szkoła Podstawowa nr 8 w Zespole Szkół nr 5
Kutrzeby 2A
09-410 Płock
14 70 FINALISTA
62 Karakula Liwia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Janusza Kusocińskiego
Polna 8
08-300 Sokołów Podlaski
14 70 FINALISTKA
63 Kasprzak Mateusz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
14 70 FINALISTA
64 Możański Jan Kacper Szkoła Podstawowa w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 1
Miodowa 22
00-246 Warszawa
14 70 FINALISTA
65 Nieborek Michał Piotr Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
14 70 FINALISTA
66 Pietrzyk Kacper Igor Zespół Szkolno-Przedszkolny Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Gombrowicza
Szkolna 1
26-660 Wsola
14 70 FINALISTA
67 Poneta Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9
Sandomierska 19
26-611 Radom
14 70 FINALISTA
68 Rogoziński Tomasz Filip Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
14 70 FINALISTA
69 Staszewska Barbara Anna Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Nowy Świat 21a
00-029 Warszawa
14 70 FINALISTKA
70 Staszkiewicz Igor Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
14 70 FINALISTA
71 Stolarczyk Piotr Szkoła Podstawowa nr 114 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jędrzeja Cierniaka
Remiszewska 40
03-550 Warszawa
14 70 FINALISTA
72 Surgał Andrzej Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
14 70 FINALISTA
73 Szmytke Karolina Joanna Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
14 70 FINALISTKA
74 Śliwka Emilia Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
14 70 FINALISTKA
75 Zakolski Adam Szkoła Podstawowa nr 1
Zakopiańska 4
05-120 Legionowo
14 70 FINALISTA
76 Zawistowski Bartosz Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 339
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
14 70 FINALISTA
77 Bielak Kamil Michał Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
13 65 FINALISTA
78 Fręchowicz Jakub Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa
Wójtowska 5
27-100 Iłża
13 65 FINALISTA
79 Gajda Stefan Szkoła Podstawowa w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin - Jeziorna
13 65 FINALISTA
80 Góźdź Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5
Gen. J. Sowińskiego 1
26-600 Radom
13 65 FINALISTA
81 Janusiak Kamil Bartłomiej Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza
Ludwika Narbutta 14
02-541 Warszawa
13 65 FINALISTA
82 Kędzierski Konrad, Ronald Szkoła Podstawowa nr 24 STO
Powstańców Śląskich 67a
01-355 Warszawa
13 65 FINALISTA
83 Korytkowska Julia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
13 65 FINALISTKA
84 Kosiarski Piotr Andrzej Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
13 65 FINALISTA
85 Kosiński Witold Franciszek Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
13 65 FINALISTA
86 Kowalewska Patrycja Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
13 65 FINALISTKA
87 Kozłowski Dawid Andrzej Szkoła Podstawowa nr 5
Małopolska 11
05-300 Mińsk Mazowiecki
13 65 FINALISTA
88 Mamcarz Nina Bogumiła Szkoła Podstawowa Nr 168 im.Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
13 65 FINALISTKA
89 Matejuk Jakub Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
13 65 FINALISTA
90 Matuszewski Jędrzej Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
13 65 FINALISTA
91 Matyjek Bartosz Robert Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
13 65 FINALISTA
92 Ostojski Dawid Piotr Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
13 65 FINALISTA
93 Pękala Jakub Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Thommeego 1
01-491 Warszawa
13 65 FINALISTA
94 Rak Michał Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 61 im. Juliana Przybosia
Białobrzeska 27
02-340 Warszawa
13 65 FINALISTA
95 Romanowski Maciej Adam Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
13 65 FINALISTA
96 Siciarek Mateusz Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
13 65 FINALISTA
97 Słoniewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
13 65 FINALISTA
98 Żyznowska Marianna Lidia Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin-Jeziorna
13 65 FINALISTKA
99 Arak Gabriela Szkoła Podstawowa nr 88 im. Gabriela Narutowicza
Radarowa 4B
02-137 Warszawa
12 60 FINALISTKA
100 Astrachancew Konrad Andrzej Szkoła Podstawowa \"Żagle\" Stowarzyszenia STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
12 60 FINALISTA
101 Chacińska Oliwia Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
12 60 FINALISTKA
102 Karczmarczyk Aniela Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
12 60 FINALISTKA
103 Konieczna Dagmara Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
12 60 FINALISTKA
104 Kryczka Barbara Krystyna Szkoła Podstawowa nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
12 60 FINALISTKA
105 Krzyżanowski Bartosz Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Nowa Iwiczna
12 60 FINALISTA
106 Mikulski Eryk Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
12 60 FINALISTA
107 Młynarczyk Aleksander Piotr Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. kard. Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
12 60 FINALISTA
108 Okrasa Dominika Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
12 60 FINALISTKA
109 Piechowicz Oskar Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
12 60 FINALISTA
110 Rakowski Mateusz Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. ks. Bronisława Markiewicz
Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
12 60 FINALISTA
111 Rodawski Antoni Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
12 60 FINALISTA
112 Sikora Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Adama Mickiewicza
Skowrońskiego 8
07-417 Ostrołęka
12 60 FINALISTKA
113 Smolarek Kacper Szkoła Podstawowa
Kameralna 11
05-509 Piaseczno- Józefosław
12 60 FINALISTA
114 Świętoń Michał Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Henryka Nowackiego w Adelinie
Adelin 46
07-230 Zabrodzie
12 60 FINALISTA
115 Usiądek Sebastian Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2
Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
12 60 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018