WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
KONKURS GEOGRAFICZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA


Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 40
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Rosińska Agata 38
2 Stankiewicz Ksawery 38
3 Dobkowska Marta 36
4 Kalisiewicz Joanna 36
5 Ciszek Patryk Konstanty 36
6 Rogalska Roksana 36
7 Lubas Tymoteusz 36
8 Starzyńska Maja 36
9 Wilczyński Michał 36
10 Pawlik Piotr 35
11 Jemielity Bartosz 35
12 Kaczyński Hubert 34
13 Wi¶niewska Sylwia 34
14 Gnoza Julia 34
15 Belina Michał Henryk 34
16 Lubczyński Maciej Piotr 34
17 Gronet Natalia 34
18 Zamorska Zuzanna 33
19 Staranowicz Marta 33
20 Czech Michał 33
21 Jaroszewicz Łukasz Piotr 33
22 Trojgo Łukasz 33
23 Z±bek Igor Stanisław 33
24 Kochaniak Nicola Natalia 33
25 Lenart Alicja 32
26 Mitraszewska Kalina Elżbieta 32
27 Szymański Igor 32
28 Ozdarski Hubert 32
29 Ceberek Piotr 32
30 Rybarczyk Witold Aleksander 32
31 Matusiak Mateusz 31
32 Fedorowski Tymoteusz 31
33 Fitowska Alicja 31
34 Miedziocha Amelia 31
35 Damięcki Antoni 31
36 Kowalczyk Łukasz 30
37 Staszewska Angelina 30
38 Kryłowicz Franciszek 30
39 Lech Bartłomiej Jan 30
40 Fit Marcin 30
41 Tomczyk Filip 30
42 Siemek Marcin Maksymilian 29
43 ¦liwa Roch 29
44 Król Maciej 29
45 Bzowska Maja Zuzanna 29
46 Czaja Igor 29
47 Knutson Sophia Marzena 29
48 Bajerski Jan 29
49 Zalewski Wojciech 29
50 Belczyk Mikołaj Grzegorz 29
51 Bednarczyk Szymon 29
52 Florek Szymon Mariusz 28
53 Kwiatkowski Jan Mateusz 28
54 Rybaczyk Tomasz Igor 28
55 Smółko Anna 28
56 Omińska Ada Marianna 28
57 Sowa Bartosz Jan 28
58 G±sior Karolina 27
59 Krajewski Konrad Tadeusz 27
60 Gałach Wojciech Jakub 27
61 Cichocki Aleksander 27
62 G±sieniec Jan 26
63 Wereska Hanna 26
64 Baran Monika 26
65 Parzuchowska Natalia 26
66 Grzenda Szymon Aleksander 26
67 Hadaj Gabriela Teresa 26
68 Jaczyński Wojciech 25
69 Podymniak Mikołaj 25
70 Walewski Stefan Jan 25
71 Karakula Liwia 24
72 Liberek Franciszek Piotr 24
73 Komorniczak Barbara 24
74 Dziura Katarzyna Paulina 24
75 Wilk Tymoteusz 24
76 Kowalewska Patrycja 24
77 Pianko Piotr 24
78 Perzanowski Maciej 23
79 Ragus Michał 23
80 Bogłowska Zuzanna 23
81 Deisenberg Helena Matylda 23
82 Czechowicz Radosław 23
83 Kołodziejski Szymon 22
84 Niewiadomski Mateusz 22
85 Jureczko Filip 22
86 WoĽniak Krzysztof Piotr 22
87 Sidor Ignacy 22
88 Żbik Kamil 22
89 Keller Anna Maria 22
90 Dula Julita 22
91 Tuburski Jan 22
92 Byszewski Mateusz 22
93 D±browski Maciej 21
94 Naftyński Wiktor 21
95 Duszczyk Bartosz 21
96 Saracyn Jędrzej 21
97 Jędrzejewski Mikołaj 21
98 Cwalina Helena 21
99 Kryska Michał Kazimierz 20
100 Ignaciuk Maciej 20
101 Sawicka Małgorzata Kinga 20
102 Dawidziuk Wiktor 20
103 Godlewska Julia 20
104 Walczuk Igor 19
105 Rojek Dominik 19
106 Holona Tomasz Stanisław 19
107 Firlej Patryk 18
108 Grygielska Alicja Weronika 18
109 K±kol Adrianna 17
110 Rumas Adam Wojciech 17
111 Ziółkowski Mateusz 16
112 Szmajda Anna 16
113 Chmielewska Helena Dorota 16
114 Chylińska Maria 15
115 Pieńkowski Krzysztof 15
116 Łukasiak Hanna 15
117 Kędzierski Filip 14
118 Klimkiewicz Patrycja 13
119 Stachowicz Antonina Marianna 13
120 Bogdańska Amelia 13
121 Mielańczuk Aleksandra 12
122 Hołdakowska Joanna Marta 11
123 Gontarz Antoni 10
124 Le Van Son 9
125 Po¶lada Mikołaj 7
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018