KONKURS POLONISTYCZNY
SZKOŁY PODSTAWOWE

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Jeznacka Iga Marta Szkoła Podstawowa przy Społecznym Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\"
Hawajska 14a
02-776 Warszawa
47 94 LAUREATKA
2 Roguska Patrycja Szkoła Podstawowa im Janusza Korczaka w Dobczynie
Mazowiecka 67
05-205 Dobczyn
47 94 LAUREATKA
3 Brzezowski Jan, Franciszek Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
45 90 LAUREAT
4 Buchner Liliana Szkoła Podstawowa Montessori im. Św. Urszuli Ledóchowskiej
Sobieskiego 68
02-930 Warszawa
45 90 LAUREATKA
5 Koska Filip Tomasz Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1A
05-822 Milanówek
45 90 LAUREAT
6 Maćkiw Emilia Szkoła Podstawowa nr 340 im. prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
45 90 LAUREATKA
7 Olszewska Marta II Prywatna Szkoła Podstawowa Z.O.K. \"Profesor\"
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
45 90 LAUREATKA
8 Reszczyk Maja Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi
Lecha Zondka 6
05-825 Grodzisk Mazowiecki
45 90 LAUREATKA
9 Stanek Liliana Natalia Szkoła Podstawowa przy Społecznym Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\"
Hawajska 14a
02-776 Warszawa
45 90 LAUREATKA
10 Stępień Anastazja Wiktoria Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Jana Pawła II
Targowa 9
26-670 Pionki
45 90 LAUREATKA
11 Zarzecka Weronika Szkoła Podstawowa nr 261
Wiertnicza 26
02-952 Warszawa
45 90 LAUREATKA
12 Zielińska Maria Społeczna Szkoła Podstawowa STO im. ks. Jana Twardowskiego
Koszarowa 3
07-401 Ostrołęka
45 90 LAUREATKA
13 Klejment Amelia Szkoła Podstawowa Nr 1 im. B. Prusa
Staszica 56
05-220 Zielonka
43 86 LAUREATKA
14 Ryk Szymon Mateusz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. kard. Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
43 86 LAUREAT
15 Kędziora Antoni Szkoła Podstawowa przy Społecznym Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\"
Hawajska 14a
02-776 Warszawa
42 84 LAUREAT
16 Klemm Jakub Wojciech Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Żeromskiego
15 Stycznia 3
26-670 Pionki
42 84 LAUREAT
17 Koziej Lilia Beata Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
42 84 LAUREATKA
18 Rusin Łucja Urszula Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
42 84 LAUREATKA
19 Wąsowska Dominika Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO
Puławska 97B
02-595 Warszawa
42 84 LAUREATKA
20 Zielińska Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie
Szkolna 62
05-119 Józefów
42 84 LAUREATKA
21 Gaca Zofia Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
41 82 LAUREATKA
22 Kaczmarek Dorota Katolicka Szkoła Podstawowa im. Bł. Abp. A.J. Nowowiejskiego i Bł. Bp. L. Wetmańskiego
Nowowiejskiego 2a
09-400 Płock
41 82 LAUREATKA
23 Kocjan Kamil Szkoła Podstawowa Nr 50 im. Królowej Jadwigi
Jagiellońska 7
03-721 Warszawa
41 82 LAUREAT
24 Konon Helena Maria No Bell Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna
41 82 LAUREATKA
25 Koselski Mikołaj Maria Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
41 82 LAUREAT
26 Łakomska Maria Grażyna Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
Barcelońska 8
02-762 Warszawa
41 82 LAUREATKA
27 Przedcieczyńska Maja Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
41 82 LAUREATKA
28 Pycia Monika Szkoła Podstawowa nr 323 im. Polskich Olimpijczyków
Hirszfelda 11
02-776 Warszawa
41 82 LAUREATKA
29 Rajkowska Marta Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
ks. Franciszka Blachnickiego
07-410 Ostrołęka
41 82 LAUREATKA
30 Sajdak Anna Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
41 82 LAUREATKA
31 Szymański Iwo Michał Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
41 82 LAUREAT
32 Wereska Hanna Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
41 82 LAUREATKA
33 Wilczyńska Anna Publiczna Salezjańska Szkoła Podstawowa
Kościuszki 27
05-300 Mińsk Mazowiecki
41 82 LAUREATKA
34 Mazurek Natalia Joanna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342
Strumykowa 21A
03-138 Warszawa
40 80 FINALISTKA
35 Sobiech Maria Szkoła Podstawowea im. Mikołaja Kopernika w Serocku
Pułtuska 68
05-140 Serock
40 80 FINALISTKA
36 Staszewska Angelina Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Pawła II w Ostrołęce
ks. Franciszka Blachnickiego
07-410 Ostrołęka
40 80 FINALISTKA
37 Ciężka Julia Magdalena Szkoła Podstawowa im. prof. Zbigniewa Religi w Miedniewicach
Miedniewice 86
96-315 Wiskitki
39 78 FINALISTKA
38 Deskur Róża Maria Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
39 78 FINALISTKA
39 Florek Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Reymonta
Karczewska 14/16
05-400 Otwock
39 78 FINALISTA
40 Grzywacz Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. S. Żeromskiego
15 Stycznia 3
26-670 Pionki
39 78 FINALISTKA
41 Kita Filip Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
39 78 FINALISTA
42 Matuszewski Maksymilian Publiczna SP STO
Al. Sztandarów 2
Warszawa
39 78 FINALISTA
43 Misztal Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
39 78 FINALISTKA
44 Tymiński Antoni, Jan Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
39 78 FINALISTA
45 Kowalska Alina Szkoła Podstawowa nr 4 im. S. Roweckiego \"Grota\"
Duża 3
05-270 Marki
38 76 FINALISTKA
46 Kożuchowska Marta Szkoła Podstawowa przy Społecznym Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\"
Hawajska 14a
02-776 Warszawa
38 76 FINALISTKA
47 Loba Antoni Ryszard Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
38 76 FINALISTA
48 Piraszewska Marta Szkoła Podstawowa nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
38 76 FINALISTKA
49 Kownacka Gabriela Szkoła Podstawowa im. P.J. Gołaszewskiego z oddziałami gimnazjum
ks. Michalaka 10C
06-420 Gołymin-Ośrodek
37 74 FINALISTKA
50 Piotrkiewicz Anna Maria Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
37 74 FINALISTKA
51 Białous Urszula Szkoła Podstawowa Nr 50 im. Królowej Jadwigi
Jagiellońska 7
03-721 Warszawa
36 72 FINALISTKA
52 Golus Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu
Sobieskiego 12
26-617 Radom
36 72 FINALISTKA
53 Górska Pola Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
36 72 FINALISTKA
54 Jankowska Weronika Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Wyspiańskiego 4
09-100 Płońsk
36 72 FINALISTKA
55 Koryczan Agnieszka Natalia Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
36 72 FINALISTKA
56 Niedźwiedź Bartosz Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
36 72 FINALISTA
57 Nowak Karolina Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
36 72 FINALISTKA
58 Oramus Berenika Szkoła Podstawowa nr 211 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka
Nowy Świat 21a
00-029 Warszawa
36 72 FINALISTKA
59 Wysokińska Anastazja Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
36 72 FINALISTKA
60 Bernat Łukasz Szkoła Podstawowa nr 2 im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
35 70 FINALISTA
61 Kochańska Zofia Maria Szkoła Podstawowa w Chylicach
Dworska 2
05-510 Konstancin - Jeziorna
35 70 FINALISTKA
62 Okońska Zuzanna Maria Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
35 70 FINALISTKA
63 Szeszkowska Maja Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Wolumen 3
01-912 Warszawa
35 70 FINALISTKA
64 Jabłońska Dominika \"Inspiracja\" Niepubliczna Szkoła Podstawowa
ul. Mehoffera 90
03-118 Warszawa
34 68 FINALISTKA
65 Linsey Lola Prywatne Szkoły im.Cecylii Plater-Zyberkówny - Szkoła Podstawowa
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
34 68 FINALISTKA
66 Staniak Alicja Szkoła Podstawowa nr 3 im. Fryderyka Chopina
Żabie Oczko 1
05-822 Milanówek
34 68 FINALISTKA
67 Szybkie Franciszek Andrzej Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
34 68 FINALISTA
68 Gozdek Katarzyna Anna Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
33 66 FINALISTKA
69 Sznajder Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
33 66 FINALISTKA
70 Sawczyn Gabriela, Anna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
32 64 FINALISTKA
71 Świszczorowski Mateusz Szkoła Podstawowa nr 356
Głębocka 66
03-287 Warszawa
32 64 FINALISTA
72 Wajrak Weronika Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
32 64 FINALISTKA
73 Kolan Karolina Elżbieta Szkoła Podstawowa im.doktora Mateusza Chełmońskiego w Adamowiźnie
Osowiecka 33
05-825 Grodzisk Mazowiecki
30 60 FINALISTKA
74 Wilczewska Iga Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
30 60 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018