WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA


Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 20
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Bednarczuk Jaśmina 20
2 Mierzanowska Weronika 20
3 Karpiejczyk Stanisław Marcin 20
4 Cudny Mikołaj Adam 19
5 Sawicki Mateusz 19
6 Cieślikowski Igor Mateusz 19
7 Czosnek Julia 19
8 Kallus Filip Adrian 19
9 Buchalski Antoni Piotr 19
10 Kryczka Barbara 19
11 Szwyngel Jan Zygmunt 19
12 Rak Jacek 19
13 Kąkol Kacper 19
14 Napieralski Michał 19
15 Dąbkowski Kacper 19
16 Balcer Aurelia Róża 19
17 Leleń Stanisław 18
18 Kreczmański Franciszek Sergiusz 18
19 Nowacki Wojciech Artur 18
20 Strzałek Szymon 18
21 Butryn Ireneusz 18
22 Ha Thuy Tien 18
23 Jastrzębski Paweł 18
24 Mai Hai An 18
25 Matyjek Hoa Thuy Tien Monika 18
26 Szczurek Adela 18
27 Zając Jan 18
28 Zakrzewski Eryk 18
29 Cieślikowski Emil Stanisław 18
30 Górczyński Wojciech 18
31 Gwiazda Jan 18
32 Ignaciuk Maciej 18
33 Borowska Katarzyna 18
34 Wąsiewicz Jerzy Edmund 18
35 Wolińska Dorota 18
36 Mieszkowski Paweł 18
37 Cuper Maciej Paweł 18
38 Mysiewicz Michał 18
39 Bernaś Grzegorz Zygmunt 18
40 Baum Jonasz Mateusz 18
41 Szlachetka Filip 18
42 Turkiewicz Marta Weronika 18
43 Świerczewski Stefan 18
44 Cieślak Oliwia 18
45 Bereza Jakub 18
46 Lubczyński Maciej Piotr 18
47 Bulge Maciej Marcel 18
48 Czernik Emanuel 18
49 Izdebski Jakub 18
50 Eksterowicz Natalia 18
51 Paśnikowski Mikołaj Jakub 18
52 Jemielity Bartosz 18
53 Łojek Bartosz Jakub 18
54 Spurtacz Daniela Danuta 18
55 Szempliński Jerzy Tomasz 18
56 Wiśniewska Karoilna 18
57 Soboński Robert 18
58 Adamowska Zofia Magdalena 18
59 Boguta Helena Maria 18
60 Lisowski Filip 18
61 Wasilewski Hubert 18
62 Jażdżyk Michał 18
63 Kopyś Anna 18
64 Sikora Zuzanna 18
65 Rydzewska Weronika 17
66 Nowocień Paweł Hubert 17
67 Tuczyński Mateusz 17
68 Gryc Olaf 17
69 Trynkus Erwin 17
70 Jeznacka Iga Marta 17
71 Lada Stanisław Paweł 17
72 Budzik Kaja Agnieszka 17
73 Pawlak Adam Janusz 17
74 Surgał Andrzej 17
75 Stachelek Adam Jakub 17
76 Witkowski Kajetan Bonawentura 17
77 Nasternak Antoni Jan 17
78 Różewska Weronika 17
79 Kuśmierowska Zofia Róża 17
80 Myśliwiec Weronika 17
81 Gąsiorowska Paulina Anna 17
82 Pyda Rafał 17
83 Pietrusiak Krzysztof Jan 17
84 Rak Michał 17
85 Chacińska Oliwia 17
86 Nieborek Michał Piotr 17
87 Kutowska Zuzanna 17
88 Mokrzycki Maciej Aleksander 16
89 Karakula Liwia 16
90 Staszkiewicz Igor 16
91 Tsitavets Vladzislav 16
92 Konon Helena Maria 16
93 Adamiak Hubert Bogdan 16
94 Kopyt Filip 16
95 Oraczewski Wiktor 16
96 Siewko Piotr 16
97 Domurat Michał 16
98 Małecki Krystian 16
99 Rakowski Mateusz 16
100 Wawszczak Kamil 16
101 Jędrzejczak Aleksandra 16
102 Kubalski Piotr Franciszek 16
103 Sołdek Marcin 16
104 Uziembło Jan 16
105 Nguyen Paulina 16
106 Giżewska Katarzyna 16
107 Sztobryn Jakub 16
108 Janowski Jakub 16
109 Miszczak Jakub Dariusz 16
110 Jędrzejewski Michał 16
111 Pielasa Julia Weronika 16
112 Mamcarz Nina Bogumiła 16
113 Rzewuski Adam 16
114 Skawiński Szymon 16
115 Matuszewski Jędrzej Jakub 16
116 Bielak Szymon 16
117 Ramsza Kajetan Paweł 16
118 Hulbój Magdalena Maria 16
119 Kietlińska Zofia Maria 16
120 Frąckowiak Mikołaj Tadeusz 16
121 Sidorczuk Paweł 16
122 Kasprzak Mateusz 16
123 Daubek Diana 16
124 Deperas Maria Anna 16
125 Góźdź Dawid 16
126 Kustra Nikodem 16
127 Wrzosek Franciszek 16
128 Prasol Wiktor 16
129 Maćkowiak Szymon 15
130 Adamska Iwona 15
131 Derba Mateusz 15
132 Kwiatkowski Miłosz 15
133 Bieniek Piotr Adam 15
134 Juchimiuk Natalia 15
135 Gałązka Konrad 15
136 Iwanowski Paweł 15
137 Możański Jan 15
138 Wójcik Maciej 15
139 Karwowski Maciej 15
140 Stanek Liliana Natalia 15
141 Wolańska Sylwia 15
142 Mroczek Jakub 15
143 Zentara Mateusz 15
144 Koryczan Agnieszka Natalia 15
145 Bargieł Izabela 15
146 Naszkowski Tomasz 15
147 Wietrzykowski Leszek 15
148 Kotala Wiktor 15
149 Daniluk Marta 15
150 Kula Bernard Józef 15
151 Kosiarski Piotr Andrzej 15
152 Jezierski- Tratkiewicz Dominik 15
153 Skok Tomasz 15
154 Bogusz Maria Elżbieta 15
155 Szczerbińska Hanna Sara 15
156 Hyska Jeremi Michał 15
157 Drozd Igor Stanisław 15
158 Ciurzyńska Ewa Maria 15
159 Adamczyk Michał 15
160 Lejkowski Mikołaj 15
161 Świecka Urszula Barbara 15
162 Sienicki Radosław 15
163 Lasota Rafał 15
164 Karcz Jan Stefan 15
165 Michałek Mikołaj 15
166 Smółko Anna 15
167 Labiński Jerzy Wojciech 15
168 Szymański Hubert Mikołaj 15
169 Biziel Katarzyna 15
170 Mikulski Eryk Tomasz 15
171 Dąbrowska Maria Weronika 15
172 Fenik Jadwiga 15
173 Chlewicka Kalina Maria 15
174 Knutson Sophia Marzena 15
175 Korytkowska Julia 15
176 Mączka Bartosz 15
177 Dąbrowski Krzysztof 15
178 Matyjek Bartosz Robert 15
179 Piwowarski Tymon 15
180 Maciak Mateusz Piotr 15
181 Kondraciuk Natalia 15
182 Ciszek Patryk Konstanty 14
183 Moskal Robert 14
184 Główka Aleksandra 14
185 Tesla Grzegorz 14
186 Machnacka Joanna 14
187 Smoleński Olaf 14
188 Sułek Julia 14
189 Pękala Jakub Piotr 14
190 Szczypawka Aleksandra 14
191 Podębski Jakub 14
192 Florek Szymon Mariusz 14
193 Pawlak Stanisław 14
194 Gawrysiak Atanazy Jan 14
195 Zdon Krzysztof 14
196 Piwowarski Aleksander 14
197 Brzozowa Marzena 14
198 Rybak Jakub 14
199 Strejczek Justyna 14
200 Grzyb Paweł Stefan 14
201 Mroczkowska Julia 14
202 Stolarczyk Piotr 14
203 Kukiełka Pola Maria 14
204 Stawowski Mateusz Maciej 14
205 Trochimiak Kamil Artur 14
206 Lisiecka Ewelina Maria 14
207 Śliwka Emilia 14
208 Wieteska Wiktor Jacek 14
209 Lorenc Jan Jarosław 14
210 Zawadzki Marek 14
211 Malashchuk Mikhail 14
212 Szcząchor Alicja 14
213 Marcjasz Nina Daria 14
214 Kozłowski Dawid Andrzej 14
215 Celmer Tymoteusz 14
216 Marczewska Zuzanna 14
217 Świgoń Zofia 14
218 Kacprzak Karol 14
219 Lenartowicz Aleksander Jan 14
220 Rodawski Antoni 14
221 Malinowska Amalia 14
222 Syrkiewicz Michał 13
223 Borkowski Szymon 13
224 Dębowiak Maja Anna 13
225 Siurnik Robert 13
226 Pietrzyk Kacper 13
227 Kozaczuk Jan 13
228 Urbański Michał 13
229 Gąsieniec Jan 13
230 Puławska Iga Maria 13
231 Niewęgłowski Bruno 13
232 Wąsiewicz Urszula 13
233 Marchel Gabriela Maria 13
234 Brzósko Maria 13
235 Fiedoruk Kamil 13
236 Szymańska Zofia Ewa 13
237 Książkowski Patryk 13
238 Bieńkowski Igor 13
239 Chojnacki Jan 13
240 Kuzło Julia 13
241 Niemirska Małgorzata 13
242 Śmielewski Adam Bartosz 13
243 Spychała Marek 13
244 Okoński Jan Dominik 13
245 Kilińska Nina 13
246 Piechowicz Karolina 13
247 Buliński Patryk 13
248 de Flassilier Julia Helena 13
249 Sawicka Małgorzata Kinga 13
250 Gawroński Robert 13
251 Więcek Aleksandra 13
252 Polubiec Maciej 13
253 Nowak Tymoteusz Marek 13
254 Adamczyk Zuzanna 13
255 Wójcik Bartosz 13
256 Szymański Gustaw Maciej 13
257 Housh Adam Francis 13
258 Szmytke Karolina 13
259 Goc Ryszard 13
260 Twardowski Wojciech 13
261 Grabiński Bartosz 13
262 Kustra Kacper 13
263 Duch Amelia Aleksandra 13
264 Jackl Ignacy Franciszek 13
265 Rozpędek Maciej Tomasz 13
266 Kukian Weronika 13
267 Wyrzykowski Krzysztof 13
268 Jamiołkowski Antoni Konstanty 13
269 Borowiecki Jan 13
270 Zakolski Adam 13
271 Kalara Wiktoria Zofia 12
272 Filcek Marcel 12
273 Moskwa Mateusz 12
274 Kowalczuk Wiktoria 12
275 Kot Jan Kacper 12
276 Kędzierski Konrad Ronald 12
277 Karczyński Leon 12
278 Polus Bartosz 12
279 Rzeszutkowski Jerzy 12
280 Ożarowska Małgorzata 12
281 Sewastianowicz Filip 12
282 Brym Miłosz 12
283 Smolarek Kacper 12
284 Howard Franciszek Gary 12
285 Eberhardt Maria Anna 12
286 Stykowski Maciej 12
287 Guy Contancia Esther 12
288 Zawistowski Bartosz 12
289 Krawczyk Łukasz 12
290 Krawczyk Gabriela Maria 12
291 Pycia Monika 12
292 Prokopowicz Mateusz 12
293 Grygielska Alicja Weronika 12
294 Klisowska Zofia 12
295 Stankiewicz Ksawery 12
296 Borucki Mateusz 12
297 Lenarczyk Aleksandra 12
298 Rode Jan Franciszek 12
299 Lech Kalina 12
300 Jasiński Adam Michał 12
301 Kielarski Patryk Piotr 12
302 Niedziałek Jan Karol 12
303 Tarnicki Maciej 12
304 Giermek Mateusz Krzysztof 12
305 Stradowski Maciej Paweł 12
306 Osiak Julia Natalia 12
307 Gajek Julian 12
308 Materkowska Zuzanna 12
309 Sielczak Tymoteusz 12
310 Dąbrowski Stanisław 12
311 Paluch Kelvin Kim 12
312 Pawlukiewicz Paweł Piotr 12
313 Bzowska Maja Zuzanna 12
314 Marszałek Hanna Helena 12
315 Mateusiak Aleksandra 12
316 Nasiłowski Jan Karol 12
317 Tutro Joanna 12
318 Zeneli Aleksander Maciej 12
319 Pietrusiewicz Helena Olga 12
320 Siciarek Mateusz 12
321 Czyż Konrad 12
322 Żurek Jan 12
323 Słomka Antoni 12
324 Karczmarczyk Aniela 12
325 Tomaszkiewicz Julia Laura 12
326 Ostas Jakub 12
327 Kossacki Krzysztof 12
328 Bogusławski Maciej Jan 12
329 Cieszyński Michał Kazimierz 12
330 Czerwiński Bartosz 12
331 Żyliński Filip 11
332 Sidor Ignacy 11
333 Ziemkiewicz Patrycja Maria 11
334 Maliszewski Michał 11
335 Gębal Julian 11
336 Husak Patryk Stanisław 11
337 Stefaniak Dawid 11
338 Sikorski Jan Krzysztof 11
339 Koślacz Zofia Weronika 11
340 Kwiatkowski Maks 11
341 Leszczyński Nikodem Krzysztof 11
342 Adamczyk Szymon Łukasz 11
343 Drożdżowska Maja 11
344 Jaromin Hanna 11
345 Piechowicz Oskar 11
346 Mierzejewski Emil Jan 11
347 Nowacka Hanna 11
348 Piętka Dominika Anna 11
349 Swęd Grzegorz Jan 11
350 Kruk Alicja 11
351 Danielewicz Wojciech Maciej 11
352 Rogoziński Tomasz Filip 11
353 Rębiś Cezary 11
354 Warkocki Jakub Stanisław 11
355 Fedorowski Tymoteusz 11
356 Bakalarska Łucja 11
357 Parys Barbara Gabriela 11
358 Noworyta Katarzyna Daria 11
359 Wiatr Jadwiga 11
360 Nguyen Ha Ngan 11
361 Konior Karol Tomasz 11
362 Półkoszek Tomasz 11
363 Słok Jagoda Aleksandra 11
364 Strzelczyk Zofia 11
365 Łuczak Damian Aleksander 11
366 Kononiuk Maria Anna 11
367 Cichocka Dominika Małgorzata 11
368 Kotlińska Maria Krystyna 11
369 Mężykowska Maria 11
370 Schleifer Tytus Witold 11
371 Szumiło Maciej Jan 11
372 Maciejewski Mieszko 11
373 Misztal Karol 11
374 Matejuk Jakub 11
375 Wolińska Alicja Klaudia 11
376 Sarama Michał 11
377 Hołdakowska Joanna Marta 11
378 Lipiecki Jerzy 11
379 Bodył Iwo 10
380 Krejtz Franciszek 10
381 Mórawski Marek 10
382 Kryłowicz Piotr Jaromir 10
383 Lewandowski Arkadiusz Damian 10
384 Kot Rafał Kacper 10
385 Rabsztyn Małgorzata Teresa 10
386 Kowalewska Anna 10
387 Stachurski Tomasz Tytus 10
388 Pogorzelska do Vale Julia Maria 10
389 Makowski Aleksander 10
390 Nagórka Leonard Michał 10
391 Jones Tomasz George 10
392 Giemza Olgierd Jerzy 10
393 Wilkowski Kajetan 10
394 Usiądek Sebastian Tomasz 10
395 Fiszer Maja Józefina 10
396 Stolarczyk Tomasz Dariusz 10
397 Kowalska Marianna Agnieszka 10
398 Kosiński Szymon 10
399 Kozłowski Marceli 10
400 Kocjan Kamil 10
401 Przybylik Alicja Magdalena 10
402 Stępińska Agata Marta 10
403 Białek Gabriela 10
404 Ćwikła Aleksandra 10
405 Dereń Piotr Krzysztof 10
406 Duranc Weronika 10
407 Romanowski Maciej Adam 10
408 Zwolicki Antoni 10
409 Zasada Antoni 10
410 Słoniewski Jakub Krzysztof 10
411 Kaniewski Patryk 10
412 Marzec Natalia 10
413 Mężykowska Emilia 10
414 Uszczuk Emilia 10
415 Kobylińska Zofia Barbara 10
416 Krzyżanowski Bartosz 10
417 Paluch Michał Bolesław 10
418 Keller Anna Maria 10
419 Kojtek Szymon 10
420 Kwasowiec Filip 10
421 Nowakowska Agata 10
422 Sudoł Jakub 10
423 Ostas Dominik 10
424 Wolniewicz Maja 10
425 Czerkas Aleksandra 9
426 Ozga Gabriel 9
427 Bonat Karol 9
428 Dworecka Julia 9
429 Drąg Stanisław 9
430 Lubowiecka Patrycja Barbara 9
431 Józefczyk Piotr 9
432 Mazur Lech Jan 9
433 Habza Maciej 9
434 Zielińska Aleksandra 9
435 Arak Gabriela 9
436 Ślepowroński Tymoteusz 9
437 Lagutkowa Katsiaryna 9
438 Siemek Mateusz 9
439 Dworakowska Maja 9
440 Prus Bartłomiej 9
441 Trojgo Łukasz 9
442 Maćkiw Emilia 9
443 Mazur Igor 9
444 Pietruczuk Szymon 9
445 Wojciechowski Sebastian Wojciech 9
446 Kołakowski Marcel 9
447 Dąbrowski Nataniel Igor 9
448 Górny Łukasz Andrzej 9
449 Korzeb Stanisław 9
450 Raczkowska Wiktoria 9
451 Jóśko Joanna 9
452 Kołodziejek Patryk 9
453 Włodarczyk Bartosz 9
454 Ostrowski Tomasz Jan 9
455 Włodarczyk Jacek Krzysztof 9
456 Prusiński Jakub 9
457 Biarda Julia 9
458 Stopczyński Bartosz 9
459 Dąbrowski Jakub 9
460 Jóźwik Daria Anna 9
461 Korycki Antoni Jerzy 9
462 Michlewski Wojciech Radosław 9
463 Malczewski Szymon 9
464 Waćko Mateusz 9
465 Kondratowicz Maciej 8
466 Prokaryn Szymon 8
467 Kościelski Łukasz 8
468 Kowalczyk Filip Jakub 8
469 Pytlarczyk Patrycja 8
470 Dobrucki Krzysztof Jan 8
471 Podkowa Aleksandra 8
472 Rybicki Adam 8
473 Modzelewska Zuzanna Inga 8
474 Wojtryra Jakub 8
475 Zakrzewska Aleksandra 8
476 Truszkowski Kacper 8
477 Junosza-Szaniawska Ewa 8
478 Suchodolska Julia 8
479 Białous Urszula 8
480 Kamiński Marek 8
481 Kruss Karolina Marta 8
482 Kazimierczak Ewelina 8
483 Kaczmarek Grzegorz 8
484 Wasiak Aleksandra Magdalena 8
485 Sielicka Pola Katarzyna 8
486 Weran Maksymilian Artur 8
487 Koroblewska Klara 8
488 Kowalska Alina 8
489 Jankowska Barbara 8
490 Barański Maciej Aleksander 8
491 Wojda Piotr Krzysztof 8
492 Żabierek Bartosz 8
493 Siek Maja 8
494 Buczyński Filip Marek 8
495 Kwiatkowski Michał 7
496 Brym Alicja 7
497 Kruszyński Bartosz 7
498 Cieślik Maciej 7
499 Kurczyński Maurycy Daniel 7
500 Ostojski Dawid Piotr 7
501 Czermak Patryk 7
502 Lisek Klara Maria 7
503 Konieczna Dagmara 7
504 Spólny Piotr Mikołaj 7
505 Rakwalski Dominik 7
506 Grzebalski Antoni 7
507 Kłos Piotr 7
508 Zimon Pola 7
509 Barcicka Natalia Iwona 7
510 Sionek Ewa 7
511 Siennicki Jan 7
512 Sijka Kamil 7
513 Nowicka Natalia Anna 7
514 Stasiak Maja 7
515 Wdówik Jan 6
516 Wasilko Marceli 6
517 Guziewicz Eryk Piotr 6
518 Neumann Maria 6
519 Podkowa Katarzyna 6
520 Kozłowski Piotr 6
521 Ostrowska Kinga Julia 6
522 Alot Bruno Andrzej 6
523 Kozłowski Joachim 6
524 Wojtiuk Martyna Maria 6
525 Juchiewicz Zofia 6
526 Krispel Mikołaj 6
527 Bieniasz Iwo Jan 6
528 Pastuszka Maciej 6
529 Sawczyn Gabriela Anna 6
530 Stepuch Agnieszka Maria 6
531 Kowalski Julian 6
532 Węgier Kinga 6
533 Skóra Aleksandra 5
534 Mazur Anna 5
535 Justyna-Grygo Helena 5
536 Woźniak Szymon 5
537 Netkowska Amelia 5
538 Kowalczyk Joanna 5
539 Ochocka Pola 5
540 Kołtunowska Paulina 5
541 Świątkiewicz Łucja 5
542 Oprawka Piotr 4
543 Szewczyk Franciszek 4
544 Janusz Aleksandra 4
545 Pawłowska Julita 3
546 Sobula Paulina Teresa 3
547 Stankowski Adam 3
548 Gryżewski Witold 3
549 Kowalska Zuzanna 2
550 Wtulich Anna 1
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018