WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS MATEMATYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Laureat / Finalista
1 Adamczyk Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 355 w Warszawie
Ceramiczna 11
03-126 Warszawa
LAUREAT
2 Adamowska Zofia Magdalena Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
LAUREAT
3 Banul Adam Szkoła Podstawowa Nr 1 w Ostrołęce
Gorbatowa 4/6
07-410 Ostrołęka
FINALISTA
4 Bartosiewicz Jakub Zespół Szkolno-Przedszkolny w Gniewoszowie
Marii Konopnickiej 19
26-920 Gniewoszów
FINALISTA
5 Bednarczuk Jaśmina Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
FINALISTA
6 Bereza Jakub Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza
L. Staffa 21
01-884 Warszawa
LAUREAT
7 Bobrowski Jan "ŻAGLE" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
FINALISTA
8 Boguta Helena Maria Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
LAUREAT
9 Borucki Mateusz Szkoła Podstawowa w Radzanowie
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
FINALISTA
10 Brzozowa Marzena Mira Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej
Ogrodowa 42/44
00-876 Warszawa
FINALISTA
11 Buchalski Antoni, Piotr Szkoła Podstawowa Nr 257
Podróżnicza 11
03-111 Warszawa
FINALISTA
12 Buchało Wojciech Michał Szkoła Podstawowa
Polna 40
05-082 Stare Babice
LAUREAT
13 Bulge Maciej Marcel Szkoła Podstawowa im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie
Dworcowa 9
05-126 Nieporęt
LAUREAT
14 Buliński Patryk Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
FINALISTA
15 Butryn Ireneusz Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
FINALISTA
16 Chlewicka Kalina Maria \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
FINALISTA
17 Cieślak Oliwia Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
FINALISTA
18 Cieślikowski Igor Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Przysusze
Krakowska 76
26-400 Przysucha
FINALISTA
19 Cudny Mikołaj Adam Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
LAUREAT
20 Cuper Maciej Paweł Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
LAUREAT
21 Czerwiński Bartosz Szkoła Podstawowa nr 127 im. Henryka Sienkiewicza
Kowieńska 12/20
03-438 Warszawa
LAUREAT
22 Czosnek Julia SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
LAUREAT
23 Dąbkowski Kacper Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach
Warszawska 141
05-092 Łomianki
LAUREAT
24 Dąbrowska Maria,Weronika Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
LAUREAT
25 Deperas Maria Anna Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
LAUREAT
26 Dębowiak Maja Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne\\\'a
Marymoncka 34
01-813 Warszawa
LAUREAT
27 Drąg Stanisław Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
FINALISTA
28 Drozd Igor Stanisław Szkoła Podstawowa nr 139 im. Ludwiki Wawrzyńskiej
Syreny 5/7
01-132 Warszawa
LAUREAT
29 Fręchowicz Jakub Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
LAUREAT
30 Giermek Mateusz Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
FINALISTA
31 Goc Ryszard Polsko-Francuska Niepubliczna Szkoła Podstawowa \\\"La Fontaine\\\"
Wandy Rutkiewicz 2
02-956 Warszawa
LAUREAT
32 Gomółka Igor Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa nr 1
Wspólna 35
05-075 Warszawa
FINALISTA
33 Góźdź Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Radomiu
Gen. J. Sowińskiego 1
26-600 Radom
LAUREAT
34 Gwiazda Jan SZKOŁA PODSTAWOWA Nr1
BRANDTA 22
05-820 PIASTÓW
FINALISTA
35 Ha Thuy Tien Szkoła Podstawowa im. C. Godebskiego
Szkolna 2
05-090 Raszyn
LAUREAT
36 Halat Patryk (Jan) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa
FINALISTA
37 Husak Patryk Stanisław Szkoła Podstawowa nr 77 im. Wandy Zieleńczyk
Samogłoska 9
01-980 Warszawa
FINALISTA
38 Hynowski Jan Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
FINALISTA
39 Ignaciuk Maciej Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
LAUREAT
40 Imiołek Olaf Szkoła Podstawowa nr 66
Przepiórki 16/18
02-407 Warszawa
LAUREAT
41 Janowski Jakub Szymon Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
LAUREAT
42 Jastrzębski Paweł Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
LAUREAT
43 Jemielity Bartosz Szkoła Podstawowa nr 112 Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
M. Grzegorzewskiej 10
02-778 Warszawa
FINALISTA
44 Jezierski - Tratkiewicz Dominik Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
Romualda Traugutta 10
05-504 Złotokłos
FINALISTA
45 Jeznacka Iga Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika w Warszawie
Wilczy Dół 4
02-798 Warszawa
FINALISTA
46 Kacprzak Karol Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
FINALISTA
47 Kallus Filip Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Grabskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
LAUREAT
48 Karakula Liwia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Sokołowie Podlaskim
Polna 8
08-300 Sokołów Podlaski
LAUREAT
49 Karcz Jan Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju
Cieszyńska 8
02-716 Warszawa
FINALISTA
50 Karczmarczyk Aniela Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku
Głowackiego 47
05-071 Sulejówek
FINALISTA
51 Kaźmierczak Adam Bartłomiej Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
FINALISTA
52 Knutson Sophia Marzena Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
FINALISTA
53 Kolenda Igor Radosław Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
FINALISTA
54 Konon Helena Maria No Bell Szkoła Podstawowa
Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna
FINALISTA
55 Kopyt Filip Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
LAUREAT
56 Kordek Szymon Szkoła Podstawowa nr 2
STEFANA GROTA ROWECKIEGO 6
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
FINALISTA
57 Korytkowska Julia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
LAUREAT
58 Kosiarski Piotr Andrzej Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
FINALISTA
59 Kosiński Witold Franciszek Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
FINALISTA
60 Kot Jan, Kacper Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa
11 Listopada 4
05-091 Ząbki
FINALISTA
61 Kowalewska Patrycja Szkoła Podstawowa nr 10
Mazurska 10
08-110 Siedlce
FINALISTA
62 Kozłowski Dawid Andrzej SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5
MAŁOPOLSKA 11
05-300 MIŃSK MAZOWIECKI
LAUREAT
63 Kraska Oliwier Marcin Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
LAUREAT
64 Krawczyk Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 1
Topolowa 10
05-800 Pruszków
FINALISTA
65 Krejtz Franciszek Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Zespole Szkół nr 74 w Warszawie
Niepołomicka 26
04-256 Warszawa
FINALISTA
66 Kubalski Piotr Franciszek Społeczna Szkoła Podstawowa nr 35 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Targowa 22
05-122 Legionowo
LAUREAT
67 Kuśmierowska Zofia Róża PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
FINALISTA
68 Leleń Stanisław Publiczna Szkoła Podstawowa im. Batalionu \"Zośka\"
Wrzosowa 42
05-430 Celestynów
LAUREAT
69 Lewandowski Arkadiusz Damian Zespół Szkół nr 2 w Płocku
ul. Chopina 62
09-407 Płock
FINALISTA
70 Lubczyński Maciej Piotr Szkoła Podstawowa nr 96 im. Ireny Kosmowskiej
Sarabandy 16/22
02-868 Warszawa
FINALISTA
71 Łojek Bartosz Szkoła Podstawowa nr 212 im. Krystyny Krahelskiej
Czarnomorska 3
02-758 Warszawa
FINALISTA
72 Łuszczak Aleksandra Maria Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
FINALISTA
73 Maćkowiak Szymon Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
FINALISTA
74 Mai Hai An Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
FINALISTA
75 Makowski Aleksander Szkoła Podstawowa nr 18 w Płocku
ul. Jasna 8
09-400 Płock
LAUREAT
76 Malinowska Amalia SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
FINALISTA
77 Małecki Krystian Publiczna Szkoła Podstawowa nr 23 w Radomiu
Gajowa 60
26-600 Radom
LAUREAT
78 Marchel Gabriela Maria Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego
Wałbrzyska 5
02-739 Warszawa
FINALISTA
79 Marzec Natalia Szkoła Podstawowa nr 2
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
FINALISTA
80 Matyjek Bartosz Robert Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
LAUREAT
81 Matyjek Hoathuytien Szkoła Podstawowa nr 152 im. Marii Dąbrowskiej
Powstańców Wielkopolskich 4
02-398 Warszawa
FINALISTA
82 Mączka Bartosz Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa
LAUREAT
83 Michałek Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
FINALISTA
84 Mikulski Eryk Szkoła Podstawowa nr 2
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
FINALISTA
85 Miszczak Jakub Dariusz Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
LAUREAT
86 Misztal Karol Publiczna Szkoła Podstawowa nr 34 w Radomiu
Miła 18
26-600 Radom
FINALISTA
87 Muniak Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 1
Mickiewicza 11
05-420 Józefów
FINALISTA
88 Mydlarz Szymon Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
FINALISTA
89 Myśliwiec Weronika Szkoła Podstawowa nr 9 STO
Wiolinowa 6
02-785 Warszawa
LAUREAT
90 Napieralski Michał Jan Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
FINALISTA
91 Nejman Tomasz Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
FINALISTA
92 Nieborek Michał, Piotr Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
LAUREAT
93 Nowacki Wojciech Artur Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
LAUREAT
94 Oraczewski Wiktor Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
FINALISTA
95 Osiak Julia Natalia Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
FINALISTA
96 Ostas Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 im. Jana Pawła II
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
FINALISTA
97 Otręba Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Rapackiego 24
26-600 Radom
FINALISTA
98 Paluch Kim Kelwin Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 87 im. 7 Pułku Piechoty AK "Garłuch"
Malownicza 31
02-272 Warszawa
FINALISTA
99 Pawlak Igor Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
FINALISTA
100 Pawlak Adam Janusz Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Komorowie
Aleja Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
FINALISTA
101 Pękala Jakub Szkoła Podstawowa nr 150 im. Walerego Wróblewskiego
Thommeego 1
01-491 Warszawa
LAUREAT
102 Pietrusiak Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
LAUREAT
103 Piraszewska Marta Agata Szkoła Podstawowa Nr 110
Bohaterów 41
03-007 Warszawa
FINALISTA
104 Podębski Jakub Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
FINALISTA
105 Polubiec Maciej Szkoła Podstawowa nr 3 w Ząbkach
Kościelna 2
05-091 Ząbki
LAUREAT
106 Poneta Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 w Radomiu
Sandomierska 19
26-611 RADOM
LAUREAT
107 Prokopowicz Mateusz Szkoła Podstawowa w Lesznowoli
Szkolna 6
05-506 Lesznowola
LAUREAT
108 Prusiński Jakub Szkoła Podstawowa nr 143 im. Stefana Starzyńskiego
al.Stanów Zjednoczonych 27
03-947 Warszawa
FINALISTA
109 Puławska Iga Maria Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
FINALISTA
110 Rak Jacek Karol Prywatna Szkoła Podstawowa Centrum Edukacyjne Sulejówek
Krasickiego 59
05-070 Sulejówek
FINALISTA
111 Rogulski Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Cietrzewia 22a
02-492 Warszawa
FINALISTA
112 Romanowski Maciej Adam Społeczna Szkoła Podstawowa nr 26 STO
Puławska 97B
02-595 Warszawa
LAUREAT
113 Rozpędek Maciej Tomasz Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
LAUREAT
114 Rud Krzysztof Jerzy Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 343 im. Matki Teresy z Kalkuty
Stefana Kopcińskiego 7
02-777 Warszawa
FINALISTA
115 Rybak Maciej Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
FINALISTA
116 Rydzewska Weronika Szkoła Podstawowa nr 23 w Płocku
ul. Walecznych 20
09-409 Płock
LAUREAT
117 Sawicki Mateusz Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara\"Rudego\"
Małcużyńskiego 4
02-793 Warszawa
LAUREAT
118 Siemieniewska Maja Agnieszka Szkoła Podstawowa nr 92 im. Jana Brzechwy
Przasnyska 18a
01-756 Warszawa
FINALISTA
119 Sienicki Radosław Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
FINALISTA
120 Skaszewska Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Chrystiana Andersena
Leonida Teligi 3
02-777 Warszawa
LAUREAT
121 Skawiński Szymon Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Radomiu
WIERZBICKA 81/83
26-600 RADOM
FINALISTA
122 Skład Stanisław Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
FINALISTA
123 Skurzak Karolina Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
FINALISTA
124 Smolarek Kacper PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA
KAMERALNA 11
05-509 PIASECZNO- JÓZEFOSŁAW
FINALISTA
125 Smoleński Olaf Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
Żwirki i Wigury 4
06-300 Przasnysz
FINALISTA
126 Smółko Anna Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
FINALISTA
127 Sobociński Marcin Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej
Aspekt 48
01-904 Warszawa
LAUREAT
128 Soboński Robert Szkoła podstawowa w Otrębusach
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
LAUREAT
129 Spurtacz Daniela PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
FINALISTA
130 Spychała Marek Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
LAUREAT
131 Stachelek Adam, Jakub Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 301 im. Gen. Zygmunta Berlinga
Brygadzistów 18
01-384 Warszawa
LAUREAT
132 Stankiewicz Ksawery Szkoła Podstawowa im 11 Listopada w Zespole Szkół w Żółwinie
Szkolna 39
05-807 Podkowa Leśna
LAUREAT
133 Staszewska Barbara Anna Szkoła Podstawowa nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
LAUREAT
134 Staszkiewicz Igor Szkoła Podstawowa nr 23 im. Edwarda Szymańskiego
Wawelska 48
02-067 Warszawa
LAUREAT
135 Sterczewski Jakub Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
FINALISTA
136 Strzałek Szymon Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza
Siedlecka 202
08-110 Żelków Kolonia
FINALISTA
137 Szczerbińska Hanna Sara Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
LAUREAT
138 Szempliński Jerzy PRYWATNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 SIÓSTR NIEPOKALANEK
Jerzego Zaruby 2
02-796 Ursynów
LAUREAT
139 Sznajder Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 4 im. Władysława Broniewskiego
Walerego Sławka 9
02-495 Warszawa
FINALISTA
140 Sztobryn Jakub Szkoła Podstawowa nr 80 im. Marii Kownackiej
Aspekt 48
01-904 Warszawa
FINALISTA
141 Szwarc Karol, Aleksander Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97
Abramowskiego 4
02-667 Warszawa
LAUREAT
142 Szwyngel Jan Zygmunt Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
LAUREAT
143 Ślusarczyk Jan Szkoła Podstawowa nr 175 im. Heleny Marusarzówny
Trzech Budrysów 32
02-381 Warszawa Ochota
LAUREAT
144 Tracz Przemysław Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
FINALISTA
145 Tudek Maksymilian Tymoteusz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5
Paryska 25
03-945 Poczta Warszawa
LAUREAT
146 Turczynowicz Adam Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
FINALISTA
147 Urbański Michał II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
FINALISTA
148 Usiądek Sebastian Tomasz Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
FINALISTA
149 Wasilewski Hubert Leszek Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
FINALISTA
150 Wąsiewicz Jerzy Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kostowcu
Matki Florentyny Dymman 5
05-831 Młochów
FINALISTA
151 Wojciechowski Sebastian Wojciech Szkoła Podstawowa nr 358
Św. Urszuli Ledóchowskiej 10
02-972 Warszawa
FINALISTA
152 Wolińska Dorota Amelia Szkoła Podstawowa w Radzanowie
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
FINALISTA
153 Wójcik Maciej Szkoła Podstawowa nr 2
Al. Kasztanów 12
05-501 Piaseczno
FINALISTA
154 Wrzosek Franciszek Katolicka Szkoła Podstawowa im. Księdza Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
LAUREAT
155 Wydrzyński-Głowacki Igor Stanisław Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
FINALISTA
156 Zabielski Antoni, Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
FINALISTA
157 Zając Jan (Krzysztof) Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344
Erazma z Zakroczymia 15
03-185 Warszawa
FINALISTA
158 Zakrzewski Eryk II Prywatna Szkoła Podstawowa
ul. J. Kilińskiego 12
09-402 Płock
FINALISTA
159 Zalewski Filip Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
FINALISTA
160 Zalewski Paweł Robert Szkoła Podstawowa nr 350 w Zespole Szkół nr 48 im. Armii Krajowej
Irzykowskiego 1A
01-317 Warszawa
LAUREAT
161 Zasada Antoni Szkoła Podstawowa nr 355 w Warszawie
Ceramiczna 11
03-126 Warszawa
FINALISTA
162 Zawadzki Marek SZKOŁA PODSTAWOWA NR 263 im. Powstańców Wielkopolskich
Szegedyńska 11
01-957 Warszawa
LAUREAT
163 Zawistowski Bartosz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzyszyński 141
04-987 Warszawa
LAUREAT
164 Żukowska Aleksandra Lena Bednarska Szkoła Podstawowa
ul. Kawalerii 5
00-468 Warszawa
FINALISTA
165 Żurek Jan Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
LAUREAT
166 Żyznowska Marianna Lidia Gminna Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin-Jeziorna
LAUREAT
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016