WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS POLONISTYCZNY
SZKOŁA PODSTAWOWA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Laureat / Finalista
1 Bargieł Izabela Szkoła Podstawowa z Oddzialami Integracyjnymi nr 14 im. Bohaterów Warszawy
Sosnkowskiego 10
02-495 Warszawa
LAUREAT
2 Basa Julia, Aleksandra Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
LAUREAT
3 Bernatek Monika Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Rapackiego 24
26-600 Radom
FINALISTA
4 Bębenek Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce
Henryka Sienkiewicza 15
07-409 Ostrołęka
FINALISTA
5 Białous Urszula Szkoła Podstawowa im. Stefana Krasińskiego
Partyzantów 124
05-123 Chotomów
LAUREAT
6 Bilińska Karolina Integracyjna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 18
Spacerowa 3
05-822 Milanówek
FINALISTA
7 Błasiak Małgorzata Joanna Szkoła Podstawowa w Ładach
Długa 49
05-090 Raszyn
FINALISTA
8 Błaszczak Antonina Joanna Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41
Świętojerska 24
00-202 Warszawa
LAUREAT
9 Brzezowski Jan Franciszek Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
FINALISTA
10 Buczkowska Amelia Daria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
LAUREAT
11 Całkiewicz Filip Piotr Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
LAUREAT
12 Chodinow Patrycja Anna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 82 im. Jana Pawła II
Górczewska 201
01-459 Warszawa
FINALISTA
13 Cuper Maciej Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
FINALISTA
14 Czarniak Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Mariusza Zaruskiego
Rudzka 6
01-689 Warszawa
FINALISTA
15 Czarnocka Julia Agnieszka Zespół Szkół Szkoła Podstawowa im. A.Krzywoń w Sterdyni
Wojska Polskiego 17
08-320 Sterdyń
FINALISTA
16 Czyblis Pola Anna Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
LAUREAT
17 Dąbrowska Emilia Szkoła Podstawowa w Gozdowie
ul. K. Gozdawy
09-213 Gozdowo
FINALISTA
18 Dąbrowska Magdalena Julia Szkoła Podstawowa w Nadarzynie
Sitarskich 4
05-830 Nadarzyn
FINALISTA
19 Dobija Aleksandra Ewa Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 DIDASKO
Terespolska 19
03-813 Warszawa
FINALISTA
20 Dobosz Katarzyna Szkoła Podstawowa w Radzanowie
ul. Szkolna 16
09-451 Radzanowo
LAUREAT
21 Domownik Anna Maja Bednarska Szkoła Podstawowa
ul. Kawalerii 5
00-468 Warszawa
LAUREAT
22 Duranc Weronika Szkoła Podstawowa nr 84
Radzymińska 227
03-611 Warszawa
FINALISTA
23 Dworecka Julia Szkoła Podstawowa nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim
Dąbrówki 10
05-300 Minsk Mazowiecki
LAUREAT
24 Dylewska Anna Szkoła Podstawowa nr 314
Porajów 3
03-188 Warszawa
LAUREAT
25 Dziekan Izabela Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 289 im. Henryka Sienkiewicza
Broniewskiego 99a
01-876 Warszawa
LAUREAT
26 Dziewońska Joanna Maria Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 341 im. Twórców Literarury Dzięcięcej
Oławska 3
01-494 Warszawa
FINALISTA
27 Florek Szymon Szkoła Podstawowa nr 1 im. W. Reymonta
Karczewska 14/16
05-400 Otwock
LAUREAT
28 Fołtyn Bartłomiej Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. KEN w Białobrzegach
Rzemieślnicza 21/31
26-800 Białobrzegi
FINALISTA
29 Frączak Maria Ewa Prywatna Szkoła Podstawowa nr 41
Świętojerska 24
00-202 Warszawa
LAUREAT
30 Gaca Zofia Szkoła Podstawowa nr 215 im. Piotra Wysockiego
Kwatery Głównej 13
04-294 Warszawa
LAUREAT
31 Gapińska Oliwia Szkoła Podstawowa nr 3 w Płocku
ul. Sz. Kossobudzkiego 7
09-400 Płock
LAUREAT
32 Gąsiorkiewicz Julia Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy
Esperanto 7a
01-049 Warszawa
LAUREAT
33 Gdula Julia No Bell Szkoła Podstawowa
Mirkowska 39
05-520 Konstancin-Jeziorna
LAUREAT
34 GLINKA JULIA NATALIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
FINALISTA
35 Gomuła Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Kowali
Kowala 103
26-624 Kowala
FINALISTA
36 Gozdek Katarzyna Anna Szkoła Podstawowa Nr 218 im. Michała Kajki
Kajki 80/82
04-621 Warszawa 89
LAUREAT
37 Graczyk Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 81 im. Lucjana Rudnickiego
Puszczyka 6
02-777 Warszawa
LAUREAT
38 Gruszka Julia Anna Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
LAUREAT
39 Grzelak Natalia Anna Szkoła Podstawowa nr 340 im. Prof. Bogusława Molskiego
Eugeniusza Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
LAUREAT
40 Grzywacz Julia Wiktoria Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie
Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn
LAUREAT
41 Hagiemajer Martyna Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
FINALISTA
42 Hauzer Pola Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 49
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
FINALISTA
43 Hoppe Paulina Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
LAUREAT
44 Hynowska Julia Szkoła Podstawowa nr 321 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
Szadkowskiego 3
01-493 Warszawa
LAUREAT
45 Iwanicka Małgorzata Anna Szkoła Podstawowa Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
LAUREAT
46 Jabłońska Dominika \"Inspiracja\" Niepubliczna Szkoła Podstawowa
ul. Mehoffera 90
03-118 Warszawa
FINALISTA
47 Jaworska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 1 w Mławie
Warszawska 52
06-500 Mława
LAUREAT
48 Jeż Hanna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Chrystiana Andersena
Leonida Teligi 3
02-777 Warszawa
FINALISTA
49 Jędrzejewski Mikołaj Szkoła Podstawowa nr 2
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
LAUREAT
50 Jurczyńska - Chu Paula Jia - Hua Multischool Międzynarodowa Szkoła Podstawowa
Niedźwiedzia 46
02-666 Warszawa
LAUREAT
51 Jurkowska Dominika Maria Szkoła Podstawowa nr 2
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
LAUREAT
52 Kacprzak Karol Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
FINALISTA
53 Kaim Maria, Alicja Szkoła Podstawowa im mjr H. Dobrzańskiego \"Hubala\"
ks. Włodzimierza Skonieckiego 8
05-079 Zabraniec
FINALISTA
54 Kamińska Olga Szkoła Podstawowa w Ładzyniu
Ładzyń
05-304 Stanisławów
FINALISTA
55 Kania Justyna Szkoła Podstawowa Nr 34 im. Stanisława Dubois
Kruczkowskiego 12b
00-380 Warszawa
LAUREAT
56 Karkusiewicz Kinga ,Kora Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
LAUREAT
57 Kaźmierowska Nina Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
FINALISTA
58 Kaźmierska Maja Szkoła Podstawowa nr 2
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
FINALISTA
59 Kicior Piotr Publiczna Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Mazowszanach
brak 6
26-624 Kowala
FINALISTA
60 Kiełbowicz Michał Antoni SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
ZAKOPIAŃSKA 4
05-120 LEGIONOWO
FINALISTA
61 Kiełczewska Julia Antonina Szkoła Podstawowa nr 11 im. I Dywizji Kościuszkowskiej
Keniga 20
02-495 Warszawa
FINALISTA
62 Kloc-Konkołowicz Mateusz Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Niecała 14
00-098 Warszawa
LAUREAT
63 Kluczek Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 3
Janiny Kacperskiej 6B
96-300 Żyrardów
LAUREAT
64 Kocjan Kamil Szkoła Podstawowa Nr 50
Jagiellońska 7
03-721 Warszawa
FINALISTA
65 Kojer Bianka Zofia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
New Britain 1
06-100 Pułtusk
LAUREAT
66 Kolak Barbara Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
LAUREAT
67 Kołodziejczyk Hanna Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Rapackiego 24
26-600 Radom
LAUREAT
68 Koncewoj Natalia Szkoła Podstawowa nr 322 im. Jana Brzechwy
Dembowskiego 9
02-784 Warszawa
LAUREAT
69 Kosińska Zuzanna Ewa Szkoła Podstawowa nr 264 im. Gabrieli Mistral
Skorochód-Majewskiego 17
02-104 Warszawa
LAUREAT
70 Kowalczyk Julia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Radomiu
Gen. J. Sowińskiego 1
26-600 Radom
LAUREAT
71 Kowalska Weronika Szkoła Podstawowa nr 75 im. Marii Konopnickiej
Niecała 14
00-098 Warszawa
FINALISTA
72 Kowalski Julian Niepubliczna Szkoła Podstawowa Nr 97
Abramowskiego 4
02-667 Warszawa
FINALISTA
73 Koziej Lilia Beata Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
LAUREAT
74 Kozłowski Jakub Maciej Szkoła Podstawowa nr 53 im. Gen. Mariusza Zaruskiego
Rudzka 6
01-689 Warszawa
FINALISTA
75 Kożuchowska Olga Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
Partyzantów 39
07-300 Ostrów Mazowiecka
FINALISTA
76 Krajenta Natalia Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta
Szkolna 14
09-400 Maszewo Duże
FINALISTA
77 Kucharska Klara Maria Szkoła Podstawowa nr 31
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
LAUREAT
78 Kulas Weronika Katolicka Szkoła Podstawowa Nr 109 Fundacji Na Rzecz Rodziny
Wóycickiego 1/3 bud 18
01-938 Warszawa
FINALISTA
79 Kwiatkowska Emilia Szkoła Podstawowa nr 2 w Żyrardowie
Narutowicza 35
96-300 Żyrardów
LAUREAT
80 Laskowska Kamila Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
FINALISTA
81 Lenkiewicz Katarzyna Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
FINALISTA
82 LESZKA BARTOSZ Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
FINALISTA
83 Lęcznar Gabriela Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
LAUREAT
84 Lipińska Ewa Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
LAUREAT
85 Lubas Tymoteusz Szkoła Podstawowa nr 1
Piłsudskiego 35
05-091 Ząbki
LAUREAT
86 Łabęcka Dominika Marianna Szkoła Podstawowa nr 124 im. Stanisława Jachowicza
Bartoszycka 45/47
04-923 Warszawa
LAUREAT
87 Łada Julia Publiczna Szkoła Podstawowa w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 Krasnosielc
FINALISTA
88 Łapacz Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa w Magnuszewie
Bohaterów września 10
26-910 Magnuszew
FINALISTA
89 Machajska Iga Szkoła Podstawowa nr 205 im. Żołnierzy Powstania Warszawskiego
Spartańska 4
02-637 Warszawa
FINALISTA
90 Macoch Maria, Krystyna Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu
Sobieskiego 12
26-617 Radom
FINALISTA
91 Małecka Emilia Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku
Wieczorków 30
09-100 Płońsk
FINALISTA
92 Manikowski Bartosz Szkoła Podstawowa nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
FINALISTA
93 MARCZAK OLIWIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
FINALISTA
94 Marusik Iga Anna Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
LAUREAT
95 Materkowska Zuzanna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 318 im. Jana Chrystiana Andersena
Leonida Teligi 3
02-777 Warszawa
FINALISTA
96 Matlęga Natalia Szkoła Podstawowa im. Gustawa Zielińskiego w Sikorzu
nie ma
09-413 Sikórz
LAUREAT
97 Matuszewski Maksymilian Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
FINALISTA
98 Matuszkiewicz Maja Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
LAUREAT
99 Mazurkiewicz Martyna Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
FINALISTA
100 Michalska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 6
Lipowa 31
05-803 Pruszków
LAUREAT
101 Misiak Agata Szkoła Podstawowa nr 52
Samarytanka 11a
03-592 Warszawa
LAUREAT
102 Missala Magdalena Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 61 PRO FUTURO
Kaliskiego 29A i B
01-476 Warszawa
LAUREAT
103 Mularczyk Mateusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyninie
ul. Bema 23
09-500 Gostynin
LAUREAT
104 NALEWAJSKA GABRIELA JOANNA Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej
Jana Kasprowicza 107
01-823 Warszawa 45
LAUREAT
105 Niewiadomska Zuzanna Szkoła Podstawowa nr 7
Starowiejska 23
08-110 Siedlce
FINALISTA
106 Nizio Maria Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
LAUREAT
107 Nowicka Natalia Anna Szkola Podstawowa nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
Poprzeczna 6
05-200 Wołomin
FINALISTA
108 Nowicka Zoja Helena Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy
Włodarzewska 45C, Przy Parku 36
02-384 Warszawa
LAUREAT
109 Olszewska Emilia Joanna Szkoła Podstawowa Nr 285
Turmoncka 20
03-254 Warszawa
FINALISTA
110 Opońska Iga Szkoła Podstawowa nr 187 im. Adama Mickiewicza
L. Staffa 21
01-884 Warszawa
FINALISTA
111 Oramus Berenika Maria Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5
Paryska 25
03-945 Poczta Warszawa
LAUREAT
112 Otręba Dawid Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego
Rapackiego 24
26-600 Radom
LAUREAT
113 Ożarowska Małgorzata Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II st nr 3 im G. Bacewicz
Tyszkiewicza
01 172 Warszawa
LAUREAT
114 Paprota Amelia Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
LAUREAT
115 Pawlak Jagoda Joanna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Grzegorza Piramowicza
Jasielska 49/53
02-128 Warszawa
FINALISTA
116 Pęgier Emilia Dorota Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
LAUREAT
117 Piasecki Krzysztof Janusz Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
FINALISTA
118 Piekarska Marta Patrycja Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
New Britain 1
06-100 Pułtusk
LAUREAT
119 Pietrzyk Kacper Igor Publiczna Szkoła Podstawowa we Wsoli
Szkolna 1
26-660 Wsola
LAUREAT
120 Pogorzelska do Vale Julia Maria Szkoła Podstawowa nr 1 im. Gustawa Morcinka
Wilcza 53
00-679 Warszawa
FINALISTA
121 Polityło Maria Paulina Szkoła Podstawowa nr 65 im. Władysława Orkana
Mścisławska 1
01-647 Warszawa
FINALISTA
122 PONS ZOFIA ANNA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
FINALISTA
123 Potocki Jakub Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
Piłsudskiego 68
05-600 Grójec
LAUREAT
124 Półkoszek Tomasz Szkoła Podstawowa Nr 110
Bohaterów 41
03-007 Warszawa
FINALISTA
125 Prokopiuk Maja Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
LAUREAT
126 PRUSACZYK ZUZANNA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
FINALISTA
127 Pycia Monika Szkoła Podstawowa nr 336 im. Janka Bytnara\"Rudego\"
Małcużyńskiego 4
02-793 Warszawa
LAUREAT
128 RAJKOWSKA MARTA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
LAUREAT
129 Ratajczak Iga Szkoła Podstawowa nr 12 im. Powstańców Śląskich
GÓRNOŚLĄSKA 45
00-458 Warszawa
LAUREAT
130 Retajczyk Anna Aleksandra Katolicka Szkoła Podstawowa nr 7
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
FINALISTA
131 Rodo Zofia Szkoła Podstawowa Sióstr Felicjanek nr 28
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
LAUREAT
132 Rusin Łucja Urszula Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
LAUREAT
133 Rutkowska Antonina Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
LAUREAT
134 Rykowska Magdalena Szkoła Podstawowa nr 2
Pułaskiego 15
06-200 Maków Mazowiecki
FINALISTA
135 Sadowska Marta Szkoła Podstawowa nr 5 w Zespole Szkół
Geodetów 45
07-200 Wyszków
LAUREAT
136 Sakiewicz Hanna Prywatna Szkoła Podstawowa nr 63 im. W. Szymborskiej
Wał Miedzyszyński 141
04-987 Warszawa
LAUREAT
137 Sawczyn Gabriela, Anna Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
LAUREAT
138 Sawicka Julia Weronika \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
LAUREAT
139 Skoniecki Jan Janusz Publiczna SP STO
Al.. Sztandarów 2
Warszawa
LAUREAT
140 Skwara Zofia Maria Szkoła Podstawowa nr 109 im. Batalionów Chłopskich
Przygodna 2
03-991 Warszawa
LAUREAT
141 Słupecka Gabierla Zespół Szkół nr 2 w Płocku
ul. Chopina 62
09-407 Płock
FINALISTA
142 Smolarek Tomasz Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
LAUREAT
143 Solarek Olga Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
LAUREAT
144 Stanek Liliana Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 330 im. Nauczycieli Tajnego Nauczania
Mandarynki 1
02-796 Warszawa
FINALISTA
145 Staniak Alicja Szkoła Podstawowa nr 3
Żabie Oczko 1
05-822 Milanówek
LAUREAT
146 STASZEWSKA ANGELINA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
FINALISTA
147 Stec Filip Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie
Armii Krajowej 3
96-300 Żyrardów
FINALISTA
148 Strobel Maria Zofia Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
LAUREAT
149 STRYJEWSKA OLIWIA Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
LAUREAT
150 Sulimierska Gabriela \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA STERNIK
3 maja 129
05-420 Józefów
LAUREAT
151 Swęd Marta Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Długosza w Radomiu
Sobieskiego 12
26-617 Radom
LAUREAT
152 Szczepanek Zuzanna Szkoła Podstawowa w Obierwi
-
07-402 Obierwia 120 A
LAUREAT
153 Szczerbińska Hanna Sara Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO im. Jana Nowaka Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
LAUREAT
154 Szczęk Filip (Mateusz) Szkoła Podstawowa nr 222 im. Jana Brzechwy
Esperanto 7a
01-049 Warszawa
LAUREAT
155 Szczęśniak Katarzyna Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa w Kałuszynie
Pocztowa 4
05-310 Kałuszyn
FINALISTA
156 Szerega Jakub Szkoła Podstawowa nr 12
Andriollego 76
05-400 Otwock
LAUREAT
157 Szeszkowska Maja Społeczna Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 100 STO
Wolumen 3
01-912 Warszawa
FINALISTA
158 Szkólska Anna Maria Szkoła Podstawowa nr 277
Suwalska 29
03-252 Warszawa
FINALISTA
159 Szlachetka Filip Publiczna Szkoła Podstawowa nr 32 w Radomiu
Jarzyńskiego 3
26-600 Radom
LAUREAT
160 Szlufik Katarzyna, Agnieszka Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Szydłowcu
WSCHODNIA 57
26-500 SZYDŁOWIEC
FINALISTA
161 SZMUL MARIA Szkoła Podstawowa nr 8
Obrońców Pokoju 44
05-800 Pruszków
LAUREAT
162 Szwejk Michał Zespół Szkolno-Przedszkolny
SZKOLNA 9
06-425 KARNIEWO
FINALISTA
163 Świadek Julia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 w Radomiu
Batalionów Chłopskich 16
26-600 Radom
FINALISTA
164 Świątkowski Bartosz Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa w Łomiankach
Warszawska 141
05-092 Łomianki
FINALISTA
165 Święcicka Jagoda Konstancja Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
LAUREAT
166 Świętoń Michał Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Henryka Nowackiego w Adelinie
Adelin 46
07-230 Zabrodzie
LAUREAT
167 Tokarska Jagoda \\\"Promienie\\\" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik Warszawa-Zachód
Komorowska 63
05-830 Nadarzyn
FINALISTA
168 TOKARSKI JAKUB Szkoła Podstawowa nr 10
Gen. Zygmunta Berlinga 16
07-410 Ostrołęka
FINALISTA
169 Tudek Maksymilian Tymoteusz Społeczna Szkoła Podstawowa nr 5
Paryska 25
03-945 Poczta Warszawa
FINALISTA
170 Turowski Dominik, Michał Publiczna Szkoła Podstawowa w Długosiodle
Kościuszki 5
07-210 Długosiodło
LAUREAT
171 Tymiński Antoni, Jan Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 47 Fundacji PRIMUS w Warszawie
Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
LAUREAT
172 Wajrak Weronika Szkoła Podstawowa nr 69
Wiktorska 73
02-582 Warszawa
FINALISTA
173 Walkiewicz Maja Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4
New Britain 1
06-100 Pułtusk
LAUREAT
174 Wasilewski Tomasz Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Piaseczno
FINALISTA
175 Wąsiewicz Jerzy Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kostowcu
Matki Florentyny Dymman 5
05-831 Młochów
LAUREAT
176 Wejman Olga Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie
Armii Krajowej 3
96-300 Żyrardów
LAUREAT
177 Wereska Hanna Zespół Szkół Publicznych Szkoła Podstawowa im. Powstańców 1863 Roku w Zaborowie
Stołeczna 182
05-083 Zaborów
FINALISTA
178 Werpachowska Barbara Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
Piłsudskiego 68
05-600 Grójec
FINALISTA
179 Wiciński Iwo Maksym Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
FINALISTA
180 Wieczorek Krzysztof Józef Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu
25 Czerwca 70
26-600 Radom
LAUREAT
181 Witkowska Zofia Szkoła Podstawowa w Ostrówku
Warszawska 1
05-205 Klembów
LAUREAT
182 Witkowska Beata Szkoła Podstawowa nr 2 w Grodzisku Mazowieckim
Westfala 3
05-825 Grodzisk Mazowiecki
LAUREAT
183 Witkowska Emilia Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
FINALISTA
184 Wnęk Natalia Szkoła Podstawowa nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego
Tkaczy 27
01-346 Warszawa
LAUREAT
185 Wojciechowska Zofia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
LAUREAT
186 Wojtczyk Wiktoria Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika w Goworowie

07-440 Goworowo
FINALISTA
187 Wroniszewska Dagmara Katolicka Szkoła Podstawowa
Krasińskiego 5
06-500 Mława
LAUREAT
188 Wronowska Anna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Płocku
ul. Czwartaków 6
09-403 Płock
FINALISTA
189 Wrzesińska Iga Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 9
Kadetów 15
03-987 Warszawa
LAUREAT
190 Wygonowska Wiktoria Julia Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 92
Patriotów 347
04-760 Warszawa
LAUREAT
191 Wysokińska Anastazja Szkoła Podstawowa Niepubliczna Nr 81 Fundacji Rodzice Dzieciom
Nowowiejska 39A
02-010 Warszawa
FINALISTA
192 Zabielski Antoni, Jakub SZKOŁA PODSTAWOWA NR 190 im. Orła Białego
ZWIERZYNIECKA 10
00-719 Warszawa
FINALISTA
193 Zakolski Adam SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1
ZAKOPIAŃSKA 4
05-120 LEGIONOWO
LAUREAT
194 Zarzecka Weronika Szkoła Podstawowa nr 261
Wiertnicza 26
02-952 Warszawa
LAUREAT
195 Zawadka Hanna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Idzikowskiego 2a
05-070 Sulejówek
LAUREAT
196 Zielińska Maria Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Koszarowa 3
07-401 Ostrołęka
LAUREAT
197 Zielińska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 2
Jasna 2
05-804 Pruszków
LAUREAT
198 Zielińska Aleksandra Szkoła Podstawowa w Józefowie
Szkolna 62
05-119 Józefów
FINALISTA
199 Zieliński Jan Zespół Szkół Szkoła Podstawowa w Baniosze
Szkolna 1
05-532 Baniocha
FINALISTA
200 Zimnicka Róża Antonina Zespół Szkół Muzycznych w Radomiu
25 Czerwca 70
26-600 Radom
LAUREAT
201 Ziobrowska Emilia Monika Prywatna Szkoła Podstawowa nr 72 \" Szkoła Marzeń\"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
LAUREAT
202 Zmudczyńska Oliwia Szkoła Podstawowa nr 6 w Płocku im. Druha Wacława Milke
ul. 1 Maja 11
09-402 Płock
FINALISTA
203 Zwierzchowska Justyna Szkoła Podstawowa nr 319 im. Marii Kann
ZWM 10
02-786 Warszawa
FINALISTA
204 Żebrowska Olga Szkoła Podstawowa im.Władysława Broniewskiego w Olszewie Borkach
Władysława Broniewskiego 17
07-415 Olszewo-Borki
FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016