WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
KONKURS HISTORYCZNY
GIMNAZJA


Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 60
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Szewczak Michał 60
2 Knyspel Jan Józef 59
3 Zowczak Franciszek Michał 59
4 Jaworski Piotr 59
5 Wasielewska Maja 58
6 Kaproń Jakub Mikołaj 58
7 Mazuruk Maciej 58
8 Kingston Antoni Zbigniew 58
9 Rowicki Mikołaj 58
10 Beta Radosław 58
11 Jankowski Antoni Józef 58
12 Szabłowski Marcel Baniamin 58
13 Łuka Ignacy 58
14 Antas Szymon Makary 57
15 Lipińska Julia 57
16 Łuba Kamil 57
17 Handzelewicz Wiktor Jan 57
18 Jodłowski Jakub Grzegorz 57
19 Czarnowski Michał 57
20 Raczkowski Jan Marian 57
21 Skoratko Mateusz Krystian 57
22 Wieczorek Bartosz 57
23 Rybarczyk Bartosz Kamil 57
24 Ujazdowski Maciej 57
25 Koźniewski Adam Krzysztof 57
26 Pawlus Paweł Piotr 57
27 Zagożdżon Laura Aleksandra 57
28 Kozaczyński Piotr Tadeusz 57
29 Strąk Jakub Maciej 57
30 Król Maciej Atanazy 57
31 Tarnawski Stanisław Marcin 56
32 Martynowski Mateusz 56
33 Wiśniewski Krzysztof Witold 56
34 Demianiuk Maksymilian 56
35 Derlacz Zuzanna 56
36 Zioło Maciej 56
37 Korczak Paweł 56
38 Kucharek Tymoteusz 56
39 Klimaszewska Anna Konstancja 56
40 Pak Glieb 56
41 Szewczuk Mikołaj Rafał 56
42 Tułodziecki Stanisław, Oskar 56
43 Kusiak Stanisław Artur 56
44 Zdon Tomasz 56
45 Łyszkowski Maciej Michał 56
46 Kurek Aleksander Marcin 56
47 Karczewski Konrad 56
48 Dybalski Michał Janusz 56
49 Kowalska Małgorzata Elżbieta 56
50 Luft Adam Paweł 56
51 Walczak Kamil Jason 56
52 Szulga Jan 56
53 Zych Franciszek 56
54 Sikorski Marcin Jerzy 56
55 Domińczak Marcin Robert 56
56 Orlińska Anna 56
57 Łyczek Kamil 56
58 Piątkowski Fryderyk 56
59 Skład Krzysztof Saturnin 55
60 Skaliński Marcin 55
61 Gadzała Jan 55
62 Weitz Katarzyna Magdalena 55
63 Piklikiewicz Allan Henryk 55
64 Naftyński Igor Michał 55
65 Gawłowicz Adrian 55
66 Nowak Maciej 55
67 Kłosiński Konrad 55
68 Majchrzak Łukasz 55
69 Grzelak Antoni 55
70 Piotrzkiewicz Piotr Marcin 55
71 Michalak Błażej 55
72 Źrebiec Franciszek 55
73 Kopyt Michał 55
74 Nowohoński Karol Maciej 55
75 Płatek Albert 55
76 Gajda Marcin 55
77 Łukasik Mateusz Jakub 55
78 Rabarijoely Erwin Samuel 55
79 Mierzejewski Błażej 55
80 Skalski Filip Michał 55
81 Paszta Jagoda, Hanna 55
82 Kłopotek Michał Sebastian 55
83 Ruciński Mateusz 55
84 Lisowski Kacper 55
85 Pietrzak Krzysztof Jan 55
86 Walewski Artur 55
87 Chojnacka Agata 55
88 Obrębski Filip 55
89 Gałczyński Piotr Dariusz 55
90 Obidziński Michał 55
91 Chojka Jakub 55
92 Miłoszewski Kacper 55
93 Stawiarski Aleksander 55
94 Grzębski Filip 55
95 Pergół Kacper Igor 55
96 Macikowski Szymon, Maciej 55
97 Skrzypczak Artur Wiktor 55
98 Pac Damian 55
99 Wojciechowski Stanisław 55
100 Więch Bartłomiej 55
101 Mazur Jan Maria 55
102 Krupa Justyna Anna 55
103 Krauze Krzysztof 55
104 Patyra Ludwik 55
105 Ossoliński Ziemowit Łukasz 54
106 Sumara Maksymilian 54
107 Mięgoć Anna 54
108 Wojciechowski Marcin 54
109 Bocianowski Szymon Robert 54
110 Izdebski Krzysztof 54
111 Warcaba Natalia 54
112 Lewandowski Antoni 54
113 Malicki Mateusz 54
114 Wierzbicka Anna Wiktoria 54
115 Terlecki Maciej Wojciech 54
116 Modzelewski Karol 54
117 Nowocień Rafał 54
118 Mianowski Antoni 54
119 Araśniewicz Artur 54
120 Buczma Aleksandra 54
121 Muszel Łucja Anna 54
122 Boczek Kuba Antoni 54
123 Wernicki Mateusz 54
124 Grabowski Józef Marek 54
125 Wendt Justyna 54
126 Makos Aleksander Tomasz 54
127 Warska Amelia Sylwia 54
128 Lipski Maciej 54
129 Szczerbicki Wiktor Kazimierz 54
130 Pawlik Karolina Anna 54
131 Sumińska Łucja 54
132 Lechowicz Piotr 54
133 Symonowicz Michał 54
134 Wojnicki Adam 54
135 Stańko Kalina Klara 54
136 Pacholak Filip 54
137 Miśkowicz Kuba 54
138 Bednarski Kacper Franciszek 54
139 Mikołajczyk Jakub Witold 54
140 Kuczyńska Julia 54
141 Piotrowska Nina Weronika 54
142 Dąbkowski Radosław 54
143 Pierzycki Mikołaj Bartłomiej 54
144 Chazan Mateusz 54
145 Słowik Julia Patrycja 54
146 Kozłowski Piotr 54
147 Rowiński Tomasz 54
148 Skonieczny Bartosz Filip 54
149 Kuziora Oskar 54
150 Missala Maciej Mateusz 54
151 Hyrycz Wiktoria 54
152 Dybowski Antoni Stanisław 54
153 Skowrońska Anna 54
154 Chłosta Krzysztof 54
155 Ostrowski Mateusz 54
156 Drapata Anastazja 54
157 Rembiszewska Julia 54
158 Derda Jacek Jan 54
159 Rajpert Jeremi Jacek 54
160 Witkowski Jan Franciszek 54
161 Konecki Jakub 54
162 Kwaśniak Agata Oliwia 54
163 Kwaśniak Antoni Paweł 54
164 Buliński Norbert 54
165 Rudnicki Michał 54
166 Hepner Hubert Piotr 53
167 Senator Jakub 53
168 Krop Bartosz 53
169 Jastrzębski Tomasz 53
170 Gnat Adrianna Weronika 53
171 Domański Wojciech 53
172 Gąsiorowska Krzysztofa Agnieszka 53
173 Gralewicz Julia Liwia 53
174 Kostrzewa Filip 53
175 Knyziak Karol 53
176 Orzechowski Tomasz 53
177 Zalewski Sławomir Krzysztof 53
178 Brochocki Mateusz 53
179 Matejak Sebastian 53
180 Zamoyski Stanisław Bruno 53
181 Kicior Maciej Antoni 53
182 Wylotek Arkadiusz Janusz 53
183 Korzeniewska Gabriela Joanna 53
184 Wieczorek Joanna 53
185 Bogdaniuk Franciszek 53
186 Sławiński Karol Hugo 53
187 Kochański Jakub Marcin 53
188 Danielak Rafał 52
189 Misiewicz Maciej 52
190 Sawicki Jakub 52
191 Zaremba Zofia 52
192 Pasik Krzysztof Piotr 52
193 Chróściel Sebastian 52
194 Sollich Dominika 52
195 Siennicka Zuzanna 52
196 Krzykawski Mikołaj Wiktor 52
197 Bonder Hubert Jan 52
198 Kamiński-Pakuła Michał Jerzy 52
199 Ciskowski Oliwier 52
200 Szczęsny Szymon Piotr 52
201 Pietura Bartosz Marek 52
202 Rosiak Gabriela 52
203 Gazda Daniel 52
204 Kaczmarczyk Jan Aleksander 52
205 Kowalski Wojciech Tomasz 52
206 Frydrych Wiktor Gerard 52
207 Przybysz Hubert Jan 52
208 Broda Michał Antoni 52
209 Michorczyk Bartłomiej Maksymilian 52
210 Żbikowski Adam Władysław 52
211 Wyszyński Michał 52
212 Gołębiewska Julia 52
213 Ponichtera Katarzyna 52
214 Sozański Piotr Aleksander 52
215 Kędzierski Bartosz 52
216 Lamparski Tomasz Antoni 52
217 Laskowski Michał 52
218 Kowalski Marcin 52
219 Welkier Patryk 52
220 Zych Mateusz Jan 52
221 Gójska Oliwia 52
222 Kowieska Magdalena 52
223 Sławiński Borys Marek 52
224 Gramadzka Joanna Zofia 51
225 Dribko Anna Aleksandra 51
226 Czupryniewicz Konrad Piotr 51
227 Łaskarzewski Bartosz 51
228 Witusik Szymon 51
229 Białobrzewski Rafał 51
230 Dymkowski Wiktor Piotr 51
231 Zdziera Szymon 51
232 Zalewska Anna 51
233 Pawlak Karolina 51
234 Dmowski Maciej Julian 51
235 Hryć Tymoteusz Adrian 51
236 Czekała Zuzanna Flora 51
237 Szyszkowski Mikołaj 51
238 Baran Lucjan Marek 51
239 Bordon Franciszek Jacek 51
240 Kołodziejski-Robak Artur Eryk 51
241 Smargol Sara 51
242 Budzyński Jakub Santiago 51
243 Sieńko Zuzanna Katarzyna 51
244 PERKA WITOLD JÓZEF 51
245 Piasecki Tomasz Marcin 51
246 Pełka Julia 51
247 Ferszt Maja 51
248 Kozłowski Piotr 51
249 Wszomierski Łukasz Adam 51
250 Makulski Franciszek Maria 51
251 Karpiński Kacper Sebastian 51
252 Sadowski Jakub Wiktor 51
253 Kotłowski Stanisław Stefan 51
254 Sobkowicz Katarzyna Iwona 51
255 Strawczyński Mateusz 51
256 Jesiotr Małgorzata Katarzyna 51
257 Michalski Krzysztof 51
258 Piórko Jan 51
259 Jakubowski Stanisław Michał 51
260 Kurnicka Anna 51
261 Dąbrowski Dawid 51
262 Bzducha Jakub 51
263 Bogdański Kacper 51
264 Potocki Franciszek Tadeusz 51
265 Łukaszuk Wojciech 51
266 Jurek Oliwier Szymon 51
267 Kłos Igor Dariusz 51
268 Czarnecka Marta 51
269 Borkowska Lena 50
270 Gaweł Aleksandra 50
271 Otowski Grzegorz Piotr 50
272 Poszytek Stanisław Szymon 50
273 Twardowskia Julia 50
274 Stępień Mikołąj 50
275 Krassowski Filip 50
276 Nowocień Wiktoria 50
277 Bień Aleksandra 50
278 Gański Mateusz Robert 50
279 Ignatowski Jan 50
280 Siemiątkowski Juliusz 50
281 Śliwiński Oliwier Jacek 50
282 Jarosz Maksymilian Mateusz 50
283 Izdebska Anna, Magdalena 50
284 Sikora Kajetan 50
285 Kruk Adam 50
286 Błażejczak Jakub 50
287 Olszewski Jan 50
288 Piątkowska Małecka Dominika 50
289 Piskała Patryk 50
290 Styczyńska Karolina 50
291 Green Catherine Maria 50
292 Gizmajer Jakub Miłosz 50
293 Burna Weronika 50
294 Leśniewski Paweł 50
295 Kucięba Eryk 50
296 Tobiasz Laura 50
297 Majewski Jan Michał 50
298 Hardejewicz Mateusz 50
299 Jabłoński Fabian Łukasz 50
300 Brudzyński Adam Miłosz 49
301 Kowalczyk Weronika 49
302 Wiercioch Jan Jakub 49
303 Natalia Mohammad 49
304 Boratyński Olgierd Michał 49
305 Warmuz Maksymilian Wojciech 49
306 Kawecki Maciej 49
307 Włosek Alicja 49
308 Mochocki Marcin Jan 49
309 Nivette Aleksander Marcin 49
310 Frommholz Jakub 49
311 Filipkowska Aleksandra 49
312 Mosakowski Piotr 49
313 Burdecki Oskar 49
314 Sobotka Mikołaj 49
315 Barbasiewicz Karol Tadeusz 49
316 Hoffman Piotr Krzysztof 49
317 Chojnicki Filip 49
318 Sobański Felix 49
319 Wójcik Wiktoria Maria 48
320 Szewczyk Laura Luiza 48
321 Zaborowska Maria Anna 48
322 Czajkowska Julia 48
323 Maliszewski Eryk, Dominik 48
324 Czerwiński Jakub 48
325 Domańska Iwona 48
326 Kościesza Emilia Marianna 48
327 Leder Martyna 48
328 Lewandowska Aleksandra 48
329 Taljański-Zygmunt Marcin 48
330 Kostka Igor 48
331 Majstrowicz Mateusz 48
332 Sepioło Maciej Dymitr 48
333 Pawelec Mateusz 48
334 Górecki Kuba 48
335 Świgost Michał 48
336 Piech Karolina 48
337 Kleczkowska Justyna 48
338 Bukowiński Tytus Aleksander 48
339 Miłek Cezary 48
340 Smardzewski Mateusz 48
341 Świech Łukasz 48
342 Wojciechowski Mateusz 48
343 Olendzka Zuzanna 48
344 Prądzyński Łukasz Dariusz 47
345 Gutowska Gabriela Maria 47
346 Skarpetowska Agata Zofia 47
347 Janczara Karolina Wiktoria 47
348 Kutla Jakub Krzysztof 47
349 Janik Jędrzej 47
350 Nietrzebka Zuzanna 47
351 Bury Wiktoria 47
352 Zajdel Bartosz 47
353 Łomnicka Wiktoria 47
354 Romanowska Magdalena Joanna 47
355 Domurat Michał 47
356 Mężyk Jakub 47
357 Chrzanowska Andżelika 47
358 Paczkowski Kacper 47
359 Krukowska Natalia 47
360 Tadajewska Laura 47
361 Biernacki Karol 47
362 Szerszeń Aleksandra 47
363 Gwiazda Olaf 46
364 Wrona Jakub 46
365 Milczarek Mateusz 46
366 Chodkowska Wiktoria Renata 46
367 Alikowska Weronika 46
368 Iwulska Paulina 46
369 Biernacka Kamila Aleksandra 46
370 Sabliński Stanisław 46
371 Radomski Stanisław 46
372 Strużyna Weronika 46
373 Głuchowski Filip 46
374 Przybysz Krzysztof 46
375 Jaraszek Bartosz 46
376 Chmielewski Norbert 46
377 Wołodźko Mateusz Janusz 46
378 Celiński Jan 46
379 Słoński Mikołaj 46
380 Kwapisz Patrycja 45
381 Kruczyk Konrad 45
382 Knedler Michalina 45
383 Palasik Zuzanna Katarzyna 45
384 Mażewska Daria 45
385 Kiełbik Kacper Jakub 45
386 Laskowska Wiktoria 45
387 Sękal Kacper 45
388 Domańska Gabriela 45
389 Burzyński Jan 45
390 Wołoncewicz Zuzanna, Aleksandra 44
391 Słowińska Weronika 44
392 Dyba Jakub Ignacy 44
393 Turowicz Stanisław 44
394 Kadej Piotr Krystian 44
395 Brzezińska Małgorzata 44
396 Kakowski Oskar 44
397 Brzezińska Aleksandra 44
398 Stolarski Jakub 43
399 Smulewicz Oliwia Małgorzata 43
400 Szuliński Marcin 43
401 Demczuk Mateusz Andrzej 43
402 Kwaśnik Szymon 43
403 Budzanowski Michał Andrzej 43
404 Tomczyk Jakub 43
405 Potoczny Cyprian Mariusz 43
406 Kłos Radosław 43
407 Maciążek Jan 42
408 Dziedzic Adam Jan 42
409 Fingas Bartosz Henryk 42
410 Jaworski Aleksander Jerzy 42
411 Marchlewska Kinga 42
412 Nobis Karolina Anna 41
413 Dąbrowska Daria 41
414 Żmijewski Mariusz 41
415 Brodzik Piotr Marek 40
416 Aleksandra Szymańska 40
417 Jastrzębska Stella Julia 40
418 Robak Mateusz 40
419 Hasik Kacper 39
420 Rożnowski Aleksander Ireneusz 39
421 Zbrzezny Adam 39
422 Borowiecka Anna Ewa 39
423 Janicka Klaudia Cecylia 39
424 Nowakowski Jakub 39
425 Gołaszewska Zuzanna 38
426 Pańkowski Piotr Vadim 37
427 Dąbrowski Bartosz Dariusz 37
428 Paduch Julia 37
429 Miłoboszewska Maja 36
430 Kloch Kamil 33
431 Rudzińska Pola 33
432 Kacprzak Luiza 32
433 Żółtowski Bartosz Mateusz 32
434 Pastuszka Wiktoria Daria 29
435 Banach Natalia 28
436 Barańska Paulina 26
437 Wronka Oliwia 26
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018