KONKURS BIOLOGICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Dziurda Aleksandra Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
48 96 LAUREATKA
2 Piwoński Jakub Zygmunt Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
48 96 LAUREAT
3 Kowalska Oliwia Aleksandra II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
47 94 LAUREATKA
4 Onopiuk Jakub Igor Szkoła Podstawowa Nr 303 im. F. Chopina
Koncertowa 8
02-878 Warszawa
47 94 LAUREAT
5 Czupryna Małgorzata Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
46 92 LAUREATKA
6 Farion Klaudia XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
46 92 LAUREATKA
7 Kwaśnik Agnieszka XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
46 92 LAUREATKA
8 Skrok Eliza Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Kameralna 11
05-509 Józefosław
46 92 LAUREATKA
9 Witulska Małgorzata Anna Szkoła Podstawowa Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
Wilgi 19
04-831 Warszawa
46 92 LAUREATKA
10 Guzowicz Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 Przasnysz
45 90 LAUREATKA
11 Hlebowicz Kacper Marek Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
45 90 LAUREAT
12 Jasek Piotr Maciej CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
45 90 LAUREAT
13 Jaszczyszyn Igor Piotr Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
45 90 LAUREAT
14 Kozioł Piotr Jan Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
45 90 LAUREAT
15 Mikołajczyk Jakub Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki
Partyzantów 39
07-300 OSTRÓW MAZOWIECKA
45 90 LAUREAT
16 Pawełas Natalia VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
45 90 LAUREATKA
17 Raczyńska Iga Helena Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
45 90 LAUREATKA
18 Słowikowska Julia Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
45 90 LAUREATKA
19 Twarowski Stefan Szkoła Podstawowa Nr 303 im. F. Chopina
Koncertowa 8
02-878 Warszawa
45 90 LAUREAT
20 Zalewska Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im Józefa Wybickiego w Grójcu.
Polna 17
05-600 Grójec
45 90 LAUREATKA
21 Zielińska Marta Szkoła Podstawowa im. Wł. Reymonta w Szczutowie
Lipowa 2
09-227 Szczutowo
45 90 LAUREATKA
22 Tarkowska Hanna Zofia CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
44 88 FINALISTKA
23 Chruśliński Jan Kacper VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
43 86 FINALISTA
24 Dobruch Aleksandra Zuzanna CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
43 86 FINALISTKA
25 Jurczak Tymon Daniel Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
43 86 FINALISTA
26 Kwiatkowski Krzysztof Konrad VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
43 86 FINALISTA
27 Majchrzak Katarzyna, Zuzanna Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
43 86 FINALISTKA
28 Romaniuk Jan Jerzy Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
43 86 FINALISTA
29 Szymańska Marta Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
43 86 FINALISTKA
30 Witan Joachim Jeremi Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
43 86 FINALISTA
31 Akpang Nicole Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. H. Sienkiewicza
Płocka 56
09-100 Płońsk
42 84 FINALISTKA
32 DADUN ALEKSANDRA Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Lasocinie
Lasocin 3
05-088 Brochów
42 84 FINALISTKA
33 Grzegrzółka Łukasz Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
42 84 FINALISTA
34 Węglowska Julia Maria Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
Leśna 39
05-420 Józefów
42 84 FINALISTKA
35 WOHN ROBERT ANDRZEJ XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
42 84 FINALISTA
36 Alvarado Perez Franciszek, Jacek CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
41 82 FINALISTA
37 Domińczak Maria Helena Szkoła Podstawowa Nr 383 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Warszawska 63
02-495 Warszawa
41 82 FINALISTKA
38 Fabijaniak Julianna Natalia Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
41 82 FINALISTKA
39 Głogosz Adam Szkoła Podstawowa Nr 363 im. prof. W. Doroszewskiego
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
41 82 FINALISTA
40 Kosanowska Magdalena Maria VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
41 82 FINALISTKA
41 Lesiak Agata Marianna Szkoła Podstawowa Nr 303 im. F. Chopina
Koncertowa 8
02-878 Warszawa
41 82 FINALISTKA
42 Łopacki Łukasz Dawid Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Kochanowskiego
Batorego 37
05-091 Ząbki
41 82 FINALISTA
43 Moroz Robert CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
41 82 FINALISTA
44 Trzewik Julia Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
41 82 FINALISTKA
45 Chodurska Maria Anna XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego
Szczęśliwicka 50/54
02-353 Warszawa
40 80 FINALISTKA
46 DĄBROWSKA ALICJA JOANNA Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Marii Konopnickiej 5
06-100 Pułtusk
40 80 FINALISTKA
47 Gieraziński Bartosz Jakub Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. K. Baczyńskiego
Szkolna 14
05-500 Piaseczno
40 80 FINALISTA
48 Grzegrzółka Mikołaj Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
40 80 FINALISTA
49 Kasprzycki Kuba Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
40 80 FINALISTA
50 Kociński Adam Witold Szkoła Podstawowa Nr 383 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Warszawska 63
02-495 Warszawa
40 80 FINALISTA
51 Lalak Maria Wiktoria Szkoła Podstawowa TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
40 80 FINALISTKA
52 Stolarek Daria Anna II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
40 80 FINALISTKA
53 Gąsiorowska Ida Agata Szkoła Podstawowa Nr 31 im. kard. S. Wyszyńskiego
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
36 72 FINALISTKA
54 Kapuściak Dominika, Magdalena XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego
Szczęśliwicka 50/54
02-353 Warszawa
34 68 FINALISTKA
55 Obernikowicz Antoni Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
31 62 FINALISTA
56 Oleszkiewicz Franciszek Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Żeromskiego w Pionkach
15 Stycznia 3
26-670 Pionki
31 62 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018