KONKURS MATEMATYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Bernatowicz Daniel Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z klasami sportowymi
New Britain 1
06-100 Pułtusk
20 100 LAUREAT
2 Nogaj Filip Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
20 100 LAUREAT
3 Rymarski Jakub VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
20 100 LAUREAT
4 Srivastava Anand Szkoła Podstawowa Nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
20 100 LAUREAT
5 Walenciak Aleksander Jan CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
20 100 LAUREAT
6 Sikora Kornel XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
19 95 LAUREAT
7 Wasiak Kacper CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
19 95 LAUREAT
8 Wojtala Piotr CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
19 95 LAUREAT
9 Bereżański Dominik Krystian CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
18 90 LAUREAT
10 Grynfelder Piotr CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
18 90 LAUREAT
11 Howard Stanisław Michał VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
18 90 LAUREAT
12 Kucharek Tymoteusz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
18 90 LAUREAT
13 Lisowska Agata Jolanta Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
18 90 LAUREATKA
14 Soboński Daniel CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
18 90 LAUREAT
15 Wangrat Jan Wojciech II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
18 90 LAUREAT
16 Wawszczak Dominik XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
18 90 LAUREAT
17 Weremczuk Wojciech Wiktor Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
18 90 LAUREAT
18 Wnętrzewska Linda II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
18 90 LAUREATKA
19 Bal Kacper Szkoła Podstawowa Nr 211 z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka
Smolna 30
00-375 Warszawa
17 85 LAUREAT
20 Cieszewski Jan Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
17 85 LAUREAT
21 Drążkiewicz Maria Hanna Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
17 85 LAUREATKA
22 Molak Jeremi Szkoła Podstawowa Nr 211 z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka
Smolna 30
00-375 Warszawa
17 85 LAUREAT
23 Nowiński Krzysztof Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
17 85 LAUREAT
24 Ogonowski Szymon Maciej II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
17 85 LAUREAT
25 Pilarski Paweł Grzegorz Szkoła Podstawowa Nr 303 im. F. Chopina
Koncertowa 8
02-878 Warszawa
17 85 LAUREAT
26 Puzianowski-Krzypkowski Tytus Maciej VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
17 85 LAUREAT
27 Słoniewski Michał Stanisław VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
17 85 LAUREAT
28 Warowny Adam Szkoła Podstawowa Nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
17 85 LAUREAT
29 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
17 85 LAUREATKA
30 Wolicki Krzysztof Jan VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
17 85 LAUREAT
31 Wróblewski Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
17 85 LAUREAT
32 Zając Jan XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
17 85 LAUREAT
33 Błędziński Bogdan XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
16 80 LAUREAT
34 Chruśliński Jan Kacper VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
16 80 LAUREAT
35 Czarnecki Konrad Wojciech CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
16 80 LAUREAT
36 Elis Gabriela Beata Szkoła Podstawowa Nr 204
Bajkowa 17/21
04-855 Warszawa
16 80 LAUREATKA
37 Gębuś Ignacy Alfred Gimnazjum Nr 86
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
16 80 LAUREAT
38 Klimczak Igor Donat VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
16 80 LAUREAT
39 Lis Krzysztof Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
16 80 LAUREAT
40 Maliszewski Adam VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
16 80 LAUREAT
41 Ortenburger Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
16 80 LAUREATKA
42 Orżanowski Michał CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
16 80 LAUREAT
43 Piber-Dąbrowski Hugo VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
16 80 LAUREAT
44 Pielasa Paweł Karol II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
16 80 LAUREAT
45 Puncewicz Mateusz Andrzej Szkoła Podstawowa Nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
16 80 LAUREAT
46 Roguwski Jan Stanisław Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
16 80 LAUREAT
47 Skarżycki Krzysztof Tomasz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
16 80 LAUREAT
48 Sobiech Michał Andrzej Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
16 80 LAUREAT
49 Szczurek Łukasz Szkoła Podstawowa
Piaseckiego 2
05-805 Otrębusy
16 80 LAUREAT
50 Tyszkiewicz Kaja Kinga II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
16 80 LAUREATKA
51 Zbysiński Marek VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
16 80 LAUREAT
52 Żurek Olgierd Tadeusz Szkoła Podstawowa Nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
16 80 LAUREAT
53 Fila Piotr Konrad CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
15 75 FINALISTA
54 Gamdzyk Jerzy Piotr CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
15 75 FINALISTA
55 Głazowski Jan Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
15 75 FINALISTA
56 Kaszycki Jakub Wojciech CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
15 75 FINALISTA
57 Kinowski Tomasz Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
15 75 FINALISTA
58 Korytkowski Mateusz Kuba Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
15 75 FINALISTA
59 Kosson Krzysztof Tomasz CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
15 75 FINALISTA
60 Kwiatkowski Julian Wiktor CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
15 75 FINALISTA
61 Leśniewska Kinga CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
15 75 FINALISTKA
62 Poświata Gabriela Ewa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
15 75 FINALISTKA
63 Słowikowski Jakub Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
15 75 FINALISTA
64 Trojanowski Gaweł CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
15 75 FINALISTA
65 Dziok Mikołaj Kazimierz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
14 70 FINALISTA
66 Figurska Natalia Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
14 70 FINALISTKA
67 Grądziel Julian II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
14 70 FINALISTA
68 Gwiazda Stanisław Gimnazjum Nr 2 im. św. Hieronima
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
14 70 FINALISTA
69 Karwowska Barbara VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
14 70 FINALISTKA
70 Knyszewski Franciszek Jan Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej
Krasickiego 56
05-500 Nowa Iwiczna
14 70 FINALISTA
71 Krawczyk Agata CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
14 70 FINALISTKA
72 Król Anna Barbara VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
14 70 FINALISTKA
73 Kucharczyk Piotr Społeczne Gimnazjum Nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
14 70 FINALISTA
74 Muszyński Michał Andrzej Szkoła Podstawowa Nr 378 im. I. Paderewskiego
Bartnicza 8
03-358 Warszawa
14 70 FINALISTA
75 Nahorna Barbara VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
14 70 FINALISTKA
76 Nguyen Tue Anh II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
14 70 FINALISTKA
77 Piórkowska Anna Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
14 70 FINALISTKA
78 Skoczeń Bruno Andrzej Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
14 70 FINALISTA
79 Wagner Jan Rafał Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
14 70 FINALISTA
80 Walczuk Julia Gimnazjum Nr 86
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
14 70 FINALISTKA
81 Wilbik Adam VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
14 70 FINALISTA
82 Zymer Jadwiga Irena No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
14 70 FINALISTKA
83 Bajorek Anna CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
13 65 FINALISTKA
84 Białynicka-Birula Antonina Łucja II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
13 65 FINALISTKA
85 Bulge Mikołaj XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
13 65 FINALISTA
86 Chwiałkowski Marcel Jerzy VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
13 65 FINALISTA
87 Drwięga Piotr Jan VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
13 65 FINALISTA
88 Duchniewicz Szymon Bożydar Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
13 65 FINALISTA
89 Grygorowicz Daniel Szkoła Podstawowa Nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
13 65 FINALISTA
90 Gwiazda Andrzej VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
13 65 FINALISTA
91 Gwóźdź Grzegorz Adam Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
13 65 FINALISTA
92 Kamińska Karolina Wiktoria XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
13 65 FINALISTKA
93 Kiełmiński Paweł Leszek VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
13 65 FINALISTA
94 Krawczak Szymon Szkoła Podstawowa Nr 1
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
13 65 FINALISTA
95 Matraszek Miłosz Piotr No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
13 65 FINALISTA
96 Mościcka Pola Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. K. Baczyńskiego
Szkolna 14
05-500 Piaseczno
13 65 FINALISTKA
97 Pastuszak Michał XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
13 65 FINALISTA
98 Pawlak Aleksandra XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
13 65 FINALISTKA
99 Pilkiewicz Kamil Arkadiusz Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
13 65 FINALISTA
100 Roszczyk Mikołaj Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. Króla Jana III Sobieskiego w Legionowie
Królowej Jadwigi 11
05-120 Legionowo
13 65 FINALISTA
101 Ułanowski Arkadiusz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej
Konarskiego 5/7
08-110 Siedlce
13 65 FINALISTA
102 Basiński Tomasz XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
12 60 FINALISTA
103 Bobowicz Kacper Gimnazjum Nr 5
Jagiellońska 67
05-120 Legionowo
12 60 FINALISTA
104 Felis Stanisław VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
12 60 FINALISTA
105 Janek Aleksander VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
12 60 FINALISTA
106 Kochanowski Jan Jacek Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
12 60 FINALISTA
107 Koncka Aleksandra CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
12 60 FINALISTKA
108 Konieczny Jakub Szkoła Podstawowa Nr 397 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
12 60 FINALISTA
109 Młynik Władysław Tomasz Salezjańskie Gimnazjum
Ks. Bosko 1
08-300 Sokołów Podlaski
12 60 FINALISTA
110 Muszyński Miłosz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
12 60 FINALISTA
111 Mycroft Artur Frank Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
12 60 FINALISTA
112 Nadolska Katarzyna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
12 60 FINALISTKA
113 Olędzki Michał CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
12 60 FINALISTA
114 Pełka Bartłomiej Mikołaj VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
12 60 FINALISTA
115 Preś Ewelina Szkoła Podstawowa w Koczargach Starych z oddziałami gimnazjalnymi
Akacjowa 12
05-080 Koczargi Stare
12 60 FINALISTKA
116 Przyłuski Jan Franciszek VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
12 60 FINALISTA
117 Radek Bartosz Gimnazjum im. ks. J. Twardowskiego w Chylicach
Dworska 2
05-510 Chylice
12 60 FINALISTA
118 Rewers Mateusz XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
12 60 FINALISTA
119 Richert Jakub Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
12 60 FINALISTA
120 Skalski Jan Katolickie Liceum im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
12 60 FINALISTA
121 Słoniewska Alicja Katarzyna VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
12 60 FINALISTKA
122 Stępniewski Ignacy Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
12 60 FINALISTA
123 Szczepaniak Joanna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
12 60 FINALISTKA
124 Załęski Jacek VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
12 60 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018