KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Chrzanowska Aleksandra Gimnazjum Nr 1 im. Z. Gęsickiego \"Juno\"
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
52 86.67 LAUREATKA
2 Drążkiewicz Maria Hanna Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
52 86.67 LAUREATKA
3 Bartoszewicz Marcin Artur VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
51 85 LAUREAT
4 Bąk Aleksandra Prywatne Gimnazjum Nr 2 "Szkoła Marzeń"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
51 85 LAUREATKA
5 Knowska Sonia XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
50 83.33 LAUREATKA
6 Kopka Piotr Michał Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. ks. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
50 83.33 LAUREAT
7 Brudkowska Natalia Urszula Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
Leśna 39
05-420 Józefów
49 81.67 LAUREATKA
8 Kud Hanna Emilia XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
49 81.67 LAUREATKA
9 Urbańczyk Alicja Anna Prywatne Gimnazjum Nr 8
Żwanowiecka 46/50
04-849 Warszawa
49 81.67 LAUREATKA
10 Wnętrzewska Linda II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
49 81.67 LAUREATKA
11 Zawicka Dominika Julia Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
49 81.67 LAUREATKA
12 Gryko Natalia Daniela VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
48 80 LAUREATKA
13 Kuźnicki Alan Leszek VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
48 80 LAUREAT
14 Mc Mahon Olivia Catherine Amandine Kanadyjskie Gimnazjum w Warszawie
Olimpijska 11
02-636 Warszawa
48 80 LAUREATKA
15 Mospan Jeremi, Michał CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
48 80 LAUREAT
16 Nykaza Katarzyna Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
48 80 LAUREATKA
17 Turczyńska Kinga (Maria) Prywatne Gimnazjum Nr 2 "Szkoła Marzeń"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
48 80 LAUREATKA
18 Wrzosek Aleksander VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
48 80 LAUREAT
19 Zymer Jadwiga Irena No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
48 80 LAUREATKA
20 Branecka Maria Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Filipa de Girarda
Jasna 11
96-300 Żyrardów
47 78.33 LAUREATKA
21 Karkut Paulina XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
47 78.33 LAUREATKA
22 Niżyńska-Schertz Sophia Frieda XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
47 78.33 LAUREATKA
23 Nosal Jan Krzysztof Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
47 78.33 LAUREAT
24 Piłat Maksymilian Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
47 78.33 LAUREAT
25 Rumowska Hanna II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
47 78.33 LAUREATKA
26 Szczerba Aleksandra Ewa Szkoła Podstawowa Nr 46
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
47 78.33 LAUREATKA
27 Woźniak Wiktor XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
47 78.33 LAUREAT
28 Badowski Jakub Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii w Mszczonowie
Warszawska 27
96-320 Mszczonów
46 76.67 LAUREAT
29 Dąbrowska Paulina, Małgorzata CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
46 76.67 LAUREATKA
30 Kamiński Wojciech, Jakub CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
46 76.67 LAUREAT
31 Kurek Magdalena Ewa Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
46 76.67 LAUREATKA
32 Mc Mahon Alice Kathleen Fleur Kanadyjskie Gimnazjum w Warszawie
Olimpijska 11
02-636 Warszawa
46 76.67 LAUREATKA
33 Pakuszewska Inga XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
46 76.67 LAUREATKA
34 Pośnik Kaja CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
46 76.67 LAUREATKA
35 Stasik Natalia Joanna Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
46 76.67 LAUREATKA
36 Wróbel Anna Natalia VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
46 76.67 LAUREATKA
37 Baranowska Maja Ewa XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
45 75 LAUREATKA
38 Bujak Aleksandra Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Kameralna 11
05-509 Józefosław
45 75 LAUREATKA
39 Czernicka Hersylia Kora XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
45 75 LAUREATKA
40 Dankowiakowski Adam Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
45 75 LAUREAT
41 Kamiński Kamil Michał CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
45 75 LAUREAT
42 Lisowski Michał Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
45 75 LAUREAT
43 Łaszczewska Wiktoria Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Rząśniku
Wyszkowska 50B
07-205 Rząśnik
45 75 LAUREATKA
44 Majcher Maja Dominika Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej Didasko
Grochowska 284
03-841 Warszawa
45 75 LAUREATKA
45 Mossakowska Zofia XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
45 75 LAUREATKA
46 Pakier Grzegorz CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
45 75 LAUREAT
47 Potoczek Gabriela Katarzyna Prywatne Gimnazjum Nr 2 "Szkoła Marzeń"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
45 75 LAUREATKA
48 Sosnowska Barbara Marta Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Trakt Brzeski 63
05-077 Warszawa
45 75 LAUREATKA
49 Wiatr Stefania Katarzyna Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
45 75 LAUREATKA
50 Wiśniewska Lena Zofia XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
45 75 LAUREATKA
51 Bachurski Jakub Krzysztof CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
44 73.33 LAUREAT
52 Eichhorn Matilda Amita XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
44 73.33 LAUREATKA
53 Janikowski Konrad Andrzej Szkoła Podstawowa Nr 364 im. Konstancji Markiewicz
Andriollego 1
01-494 Warszawa
44 73.33 LAUREAT
54 Jaskuła Jakub Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
44 73.33 LAUREAT
55 Kamiński-Pakuła Michał Jerzy VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
44 73.33 LAUREAT
56 Kok Agata Elżbieta II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
44 73.33 LAUREATKA
57 Łopacki Łukasz Dawid Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Kochanowskiego
Batorego 37
05-091 Ząbki
44 73.33 LAUREAT
58 Pyc Julia Joanna XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
44 73.33 LAUREATKA
59 Walków Aleksandra Anna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
44 73.33 LAUREATKA
60 Witczak Jakub XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
44 73.33 LAUREAT
61 Baryłka Michalina Zofia XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
43 71.67 LAUREATKA
62 Grynfelder Piotr CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
43 71.67 LAUREAT
63 Jasińska Iga Aleksandra XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
43 71.67 LAUREATKA
64 Jasiński Piotr Jakub Społeczne Gimnazjum Nr 27 im. kard. S. Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
43 71.67 LAUREAT
65 Jaworski Jakub XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
43 71.67 LAUREAT
66 Kozińska Marta Julia II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
43 71.67 LAUREATKA
67 Krasowska Alicja Maria Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
43 71.67 LAUREATKA
68 Kutela Magdalena Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
43 71.67 LAUREATKA
69 Kuzdra Hanna Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
43 71.67 LAUREATKA
70 Makowski Jędrzej Piotr Szkoła Podstawowa Nr 46
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
43 71.67 LAUREAT
71 Obara Jan Łukasz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
43 71.67 LAUREAT
72 Stańczak Kinga Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
43 71.67 LAUREATKA
73 Świderek Kinga, Szkoła Podstawowa Nr 368 \"Polskich Olimpijczyków\"
Ostródzka 175
03-289 Warszawa
43 71.67 LAUREATKA
74 Wasiluk Gabriela Anna Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
43 71.67 LAUREATKA
75 Bucoń Zuzanna Adela II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
42 70 FINALISTKA
76 Gostomski Bartosz Szkoła Podstawowa Nr 41 z oddziałami Gimnazjum Nr 40
Drewniana 8
00-345 Warszawa
42 70 FINALISTA
77 Haber Barbara Jagoda VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
42 70 FINALISTKA
78 Kozicki Maciej Piotr Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii w Mszczonowie
Warszawska 27
96-320 Mszczonów
42 70 FINALISTA
79 Kuzyk Hanna Emilia Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
42 70 FINALISTKA
80 Socha Maksymilian Jan Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
42 70 FINALISTA
81 Sułkowska Zofia Szkoła Podstawowa Nr 4 im. 18 Pułku Artylerii Lekkiej
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
42 70 FINALISTKA
82 Szymański Bernard Jan Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
42 70 FINALISTA
83 Thedy Dominika Wiktoria XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
42 70 FINALISTKA
84 Trujnara Igor II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
42 70 FINALISTA
85 Tryc-Bromley Rohan Prywatne Gimnazjum Nr 33
Abramowskiego 4
02-659 Warszawa
42 70 FINALISTA
86 Urbanowicz Milena, Izabella CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
42 70 FINALISTKA
87 Woźnica Łukasz XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
42 70 FINALISTA
88 Wyrębkowski Michał Zespół Szkół Nr 6 Gimnazjum Nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły
3 Maja 4
09-402 Płock
42 70 FINALISTA
89 Wyrzykowski Jakub Jerzy CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
42 70 FINALISTA
90 Zajączkowska Maria Anna CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
42 70 FINALISTKA
91 Zajdel Aleksander Tomasz Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
42 70 FINALISTA
92 Zdunek Zuzanna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
42 70 FINALISTKA
93 Chłopecka Aleksandra VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
41 68.33 FINALISTKA
94 Grotkowska Aleksandra Anna VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
41 68.33 FINALISTKA
95 Haftek - Lis Nina Izabela Prywatne Gimnazjum Nr 2 "Szkoła Marzeń"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
41 68.33 FINALISTA
96 Jasińska Pola Martyna XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
41 68.33 FINALISTKA
97 Kasiak Paweł Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika
Sportowa 1
06-500 Mława
41 68.33 FINALISTA
98 Kiecka Maria Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
41 68.33 FINALISTKA
99 Knopp Kajetan Hubert XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
41 68.33 FINALISTA
100 Knust Maksymilian Bentje Gimnazjum Nr 86
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
41 68.33 FINALISTA
101 Pawłowicz Paweł XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
41 68.33 FINALISTA
102 Rosła Emilia Magdalena XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
41 68.33 FINALISTKA
103 Walczak Karolina Maria Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
41 68.33 FINALISTKA
104 Werońska Justyna Anna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
41 68.33 FINALISTKA
105 Young Julia Gimnazjum Niepubliczne Nr 13
Jana Sebastiana Bacha 2
02-743 Warszawa
41 68.33 FINALISTKA
106 Borysowicz Maria Aniela Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
40 66.67 FINALISTKA
107 Ciołkowski Kacper Jan Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej
Al.Wojska Polskiego 34
05-800 Pruszków
40 66.67 FINALISTA
108 Cross Emily Jane Społeczne Gimnazjum Nr 55 STO
Karmelicka 26
00-181 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
109 Furmanek Karol XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
40 66.67 FINALISTA
110 Garwoliński Tymoteusz VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
40 66.67 FINALISTA
111 Gieraziński Bartosz Jakub Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. K. Baczyńskiego
Szkolna 14
05-500 Piaseczno
40 66.67 FINALISTA
112 Gruszkowska Dobromiła Irena VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
113 Jarosz Szymon VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
40 66.67 FINALISTA
114 Karczewska Oliwia XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
115 Klamczyńska Kinga Szkoła Podstawowa Nr 383 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Warszawska 63
02-495 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
116 Kulczycki Bartosz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi Nr 130
Orłów Piastowskich 47
02-496 Warszawa
40 66.67 FINALISTA
117 Kurowska Amelia Społeczne Gimnazjum Nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
118 Kurtycz Jan Paweł Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi im.W.Zglenickiego
Wola Kiełpińska
05-140 Serock
40 66.67 FINALISTA
119 Małachowska Marta XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
120 Małek Aleksandra Izabela Kanadyjskie Gimnazjum w Warszawie
Olimpijska 11
02-636 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
121 Nowosielska Anna Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
122 Nykiel Dominik Szkoła Podstawowa Nr 4 im. J. Piłsudskiego w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
40 66.67 FINALISTA
123 Petrova Darina II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
124 Pycia Justyna Marta CLVIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
125 Pydyszewski Aleks Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. K. Baczyńskiego
Szkolna 14
05-500 Piaseczno
40 66.67 FINALISTA
126 Tomaniak Mateusz Michał XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
40 66.67 FINALISTA
127 Weremczuk Marcin VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
40 66.67 FINALISTA
128 Wilanowska Alicja II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
40 66.67 FINALISTKA
129 Ćwiklińska Marta Jarmiła LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego
Czerniakowska 128
00-454 Warszawa
39 65 FINALISTKA
130 Kotlewska Julia. Danuta Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
39 65 FINALISTKA
131 Kwiatkowski Dawid CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
39 65 FINALISTA
132 Litwin Natalia Joanna Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
39 65 FINALISTKA
133 Maślińska Marta Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne The Middle International School of Warsaw
Jagielska 2
02-886 Warszawa
39 65 FINALISTKA
134 Narkiewicz-Jodko Wanda Barbara II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
39 65 FINALISTKA
135 Olender Zofia Gimnazjum w Józefinie
Mazowiecka 1
96-321 Żabia Wola
39 65 FINALISTKA
136 Petelicka Emilia Prywatne Gimnazjum Nr 33
Abramowskiego 4
02-659 Warszawa
39 65 FINALISTKA
137 Szczudłowski Jakub LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza
Elbląska 51
01-737 Warszawa
39 65 FINALISTA
138 Szklarczyk Kacper Marcin VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
39 65 FINALISTA
139 Troc Jakub Szkoła Podstawowa Nr 303 im. F. Chopina
Koncertowa 8
02-878 Warszawa
39 65 FINALISTA
140 Urbanek Urszula Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
Wilgi 19
04-831 Warszawa
39 65 FINALISTKA
141 Wesołowski Szymon XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
39 65 FINALISTA
142 Woroszył Jakub Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
39 65 FINALISTA
143 Zawitkowska Pola XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
39 65 FINALISTKA
144 Ceregra Michał XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
38 63.33 FINALISTA
145 Chlebus Zofia Anastazja XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
146 Fiedorowicz Michał Patryk Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
38 63.33 FINALISTA
147 Jabłońska Maja XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
148 Kamecka-Jurek Ariana Walentyna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
149 Kobielska Barbara Alexandra No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
38 63.33 FINALISTKA
150 Kosik Piotr Stanisław VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
38 63.33 FINALISTA
151 Małysa Paulina Anna XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
152 Piotrowska Joanna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
153 Podkaminer-Ligaj Dawid Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
38 63.33 FINALISTA
154 Ratasiewicz Wojciech Miłosz VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
38 63.33 FINALISTA
155 Rutowicz Anna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
156 Skorupska - Ruiz Greta Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
157 Smith Phoebe Hale XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
158 Spalińska Rebeka Prywatne Gimnazjum Nr 22 Lauder-Morasha
Wawelberga 10
01-188 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
159 Szczerbak Olga XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
160 Szot Julia Anna II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
161 Szymańska Agata Atena CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
162 Tatrewicz Witold Bogusław Szkoła Podstawowa Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
Wilgi 19
04-831 Warszawa
38 63.33 FINALISTA
163 Wanielista Karol, Stefan Szkoła Podstawowa Nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
38 63.33 FINALISTA
164 Wójcik Maja Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
165 Xiao Anna Yao VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
166 Zieliński Michał, Piotr Społeczne Gimnazjum Nr 99 STO
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
38 63.33 FINALISTA
167 Komornicka Marianna Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
168 Kowalczyk Agnieszka Olga XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
169 Lubomirski Sebastian Jerzy VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
37 61.67 FINALISTA
170 Łazewska Alina Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
171 Maciejak Maria Dorota XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
172 Petykiewicz Dominika Społeczne Gimnazjum Nr 27 im. kard. S. Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
173 Polomčić Marko Andrzej Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
37 61.67 FINALISTA
174 Rytel Zofia Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
175 Schneyder Hanna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
176 Sieczkowska Alicja Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
37 61.67 FINALISTKA
177 Szepczyński Jakub Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Towarzystwa Edukacyjnego Vizja
Patriotów 148
04-839 Warszawa
37 61.67 FINALISTA
178 Wasiak Gustaw Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II
Hubala 4
05-800 Pruszków
37 61.67 FINALISTA
179 Berger Jakub Tadeusz Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Hugona Kołłątaja
Okrzei 3
05-870 Błonie
36 60 FINALISTA
180 Błoniarz Jan Jakub XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
36 60 FINALISTA
181 Jaszczołt Agnieszka Maria CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
36 60 FINALISTKA
182 Jurkiewicz Adam Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
36 60 FINALISTA
183 Kawczyński Jakub Tadeusz Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
36 60 FINALISTA
184 Macherzyńska Katarzyna Marta XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
36 60 FINALISTKA
185 Mazurczak Mateusz Maksym XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
36 60 FINALISTA
186 Paluchowska Zuzanna XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
36 60 FINALISTKA
187 Skarżycki Krzysztof VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
36 60 FINALISTA
188 Szczepkowska Ada Maria Szkoła Podstawowa Nr 366 im. Jana Pawła II
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
36 60 FINALISTKA
189 Szymborska Zofia Barbara Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
36 60 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018