KONKURS POLONISTYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Chrobak Weronika Maria \"Strumienie\" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Sternik
3 Maja 129
05-420 Józefów
48 96 LAUREATKA
2 Tondera Julia Zuzanna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
48 96 LAUREATKA
3 Barbachowska Alicja VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
47 94 LAUREATKA
4 Kulesza Natalia Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej
gen. Józefa Hallera 12
07-410 Ostrołęka
47 94 LAUREATKA
5 Szewczyk Anna Maria XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
47 94 LAUREATKA
6 Wnęk Maria XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
47 94 LAUREATKA
7 Żak Zofia VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
47 94 LAUREATKA
8 Hapunik Aleksandra VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
46 92 LAUREATKA
9 Harchut Ewa Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
46 92 LAUREATKA
10 Kalinowska Elwira VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
46 92 LAUREATKA
11 Nowicki Jędrzej Gimnazjum Sióstr Felicjanek Nr 4 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
46 92 LAUREAT
12 Skrok Eliza Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Kameralna 11
05-509 Józefosław
46 92 LAUREATKA
13 Blankiewicz Jakub Szkoła Podstawowa \"Żagle\" Stowarzyszenia Sternik
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
45 90 LAUREAT
14 Bujak Aleksandra Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Kameralna 11
05-509 Józefosław
45 90 LAUREATKA
15 Caban Alicja Jadwiga Gimnazjum Nr 1 im. Z. Gęsickiego \"Juno\"
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
45 90 LAUREATKA
16 Długołęcka Daria Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej
gen. Józefa Hallera 12
07-410 Ostrołęka
45 90 LAUREATKA
17 Dyczkowska Julia Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
45 90 LAUREATKA
18 Główka Alicja Amelia CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
45 90 LAUREATKA
19 Grzybowska Izabela Oliwia Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
45 90 LAUREATKA
20 Haber Barbara Jagoda VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
45 90 LAUREATKA
21 Ignaczak Patycja Monika Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
Leśna 39
05-420 Józefów
45 90 LAUREATKA
22 Karwowska Natalia XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
45 90 LAUREATKA
23 Krasowska Klaudia Agnieszka CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
45 90 LAUREATKA
24 Kulicka Alicja Ewa Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
45 90 LAUREATKA
25 Malinowska Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
Leśna 39
05-420 Józefów
45 90 LAUREATKA
26 Panek Julia Agnieszka II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
45 90 LAUREATKA
27 Pasikowska Zuzanna Zespół Szkół Nr 5 im. Unii Europejskiej w Ostrołęce Gimnazjum Nr 5
Ks. F. Blachnickiego 5
07-410 Ostrołęka
45 90 LAUREATKA
28 Piasecka Anna Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
45 90 LAUREATKA
29 Pyl Dominika XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
45 90 LAUREATKA
30 Robak Klara Brygida II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
45 90 LAUREATKA
31 Roguwski Jan Stanisław Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. o. Onufrego Kopczyńskiego
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
45 90 LAUREAT
32 Sołyga Joanna Maria Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
45 90 LAUREATKA
33 Stacherczak Hanna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
45 90 LAUREATKA
34 Wasik Karolina Wiktoria Szkoła Podstawowa im. 25 Pułku Artylerii w Mszczonowie
Warszawska 27
96-320 Mszczonów
45 90 LAUREATKA
35 Węsierska Zuzanna Maria Szkoła Podstawowa Nr 2 im. J. Kochanowskiego
Batorego 37
05-091 Ząbki
45 90 LAUREATKA
36 Wińska Anna, Maria CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
45 90 LAUREATKA
37 Wnętrzewska Linda II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
45 90 LAUREATKA
38 Wyrębkowski Michał Zespół Szkół Nr 6 Gimnazjum Nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły
3 Maja 4
09-402 Płock
45 90 LAUREAT
39 Ziółek Klaudia Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
45 90 LAUREATKA
40 Foder Natalia Anna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
43 86 LAUREATKA
41 Kaczor Zuzanna Irena XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
43 86 LAUREATKA
42 Nosal Jan Krzysztof Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
43 86 LAUREAT
43 Błażejewicz Dominika Maria Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Łączniczek Armii Krajowej
Leśna 39
05-420 Józefów
42 84 LAUREATKA
44 Krasuska Agata Katarzyna Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
42 84 LAUREATKA
45 Kwapniewska Małgorzata Hanna Szkoła Podstawowa im. Wspólnej Europy w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
42 84 LAUREATKA
46 Litwin Natalia Joanna Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
42 84 LAUREATKA
47 Majewska Aleksandra Katarzyna Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
42 84 LAUREATKA
48 Pawlonka Mateusz Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Króla Zygmunta Starego
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
42 84 LAUREAT
49 Piechota Nina Maria Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka"
Targowicka 3
26-800 Białobrzegi
42 84 LAUREATKA
50 Szczepańska Natalia XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
42 84 LAUREATKA
51 Śliwa Katarzyna Honorata VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
42 84 LAUREATKA
52 Świąder Zuzanna Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
42 84 LAUREATKA
53 Tarwacka Łucja XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
42 84 LAUREATKA
54 Warchoł Katarzyna Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Żeromskiego w Pionkach
15 Stycznia 3
26-670 Pionki
42 84 LAUREATKA
55 Wójtowicz Filip Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddz. Integracyjnymi im. Lotników Polskich w Radomiu
Długojowska 6
26-600 Radom
42 84 LAUREAT
56 Zagożdżon Laura Aleksandra Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
42 84 LAUREATKA
57 Baliszewska Maria Magdalena Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
41 82 LAUREATKA
58 Bugalska Julia Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5
Targowa 9
26-670 Pionki
41 82 LAUREATKA
59 Elson Matylda Anna Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
41 82 LAUREATKA
60 Gandziarowska Maria Zofia Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
41 82 LAUREATKA
61 Grochowska Zuzanna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
41 82 LAUREATKA
62 Kawałkowska Julia Anna Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
41 82 LAUREATKA
63 Krasowska Alicja Maria Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
41 82 LAUREATKA
64 Krasuska Wiktoria VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
41 82 LAUREATKA
65 Kurek Magdalena Ewa Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
41 82 LAUREATKA
66 Kuzdra Hanna Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
41 82 LAUREATKA
67 Maciejczak Natalia Maria Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
41 82 LAUREATKA
68 Mackiewicz Olga Matylda XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
41 82 LAUREATKA
69 Opalińska Zuzanna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
41 82 LAUREATKA
70 Pycia Justyna Marta CLVIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
41 82 LAUREATKA
71 Ratkowska Nikola Szkoła Podstawowa Nr 14 im. prof. Wł. Szafera
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
41 82 LAUREATKA
72 Saganek Pola ( Noemi) Prywatne Gimnazjum Nr 2 "Szkoła Marzeń"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
41 82 LAUREATKA
73 Stangiewicz Olga XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
41 82 LAUREATKA
74 Sułkowska Zofia Szkoła Podstawowa Nr 4 im. 18 Pułku Artylerii Lekkiej
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
41 82 LAUREATKA
75 Wiśniewski Sebastian, Adam CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
41 82 LAUREATKA
76 Wochna Gabriela XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
41 82 LAUREATKA
77 Wójcik Maja Zuzanna Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
41 82 LAUREATKA
78 Zakołodna Justyna XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
41 82 LAUREATKA
79 Głowaczewska Jagna VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
40 80 FINALISTKA
80 Kalbarczyk Zuzanna No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
40 80 FINALISTKA
81 Łazarska Marta Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. H. Sienkiewicza
Płocka 56
09-100 Płońsk
40 80 FINALISTKA
82 Maćkowiak Iga CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
40 80 FINALISTKA
83 Masiarz Angelika Szkoła Partnerstwa Międzynarodowego Gimnazjum Językowe z oddziałami dwujęzycznymi im. Unii Europejskiej w Radomiu
Traugutta 34
26-600 Radom
40 80 FINALISTKA
84 Michalska Martyna Gimnazjum Nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
40 80 FINALISTKA
85 Mrowiec Natalia LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza
Elbląska 51
01-737 Warszawa
40 80 FINALISTKA
86 Popławska Pola II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
40 80 FINALISTKA
87 Rasztawicka Alicja Ewa Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
40 80 FINALISTKA
88 Sobczyk Julia Wiktoria Szkoła Podstawowa Nr 383 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Warszawska 63
02-495 Warszawa
40 80 FINALISTKA
89 Wardak Agnieszka Martyna XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
40 80 FINALISTKA
90 Bayer Gabriela Małgorzata Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
39 78 FINALISTKA
91 Biegała Zuzanna Renata Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
39 78 FINALISTKA
92 Biernacka Maria Aleksandra Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
39 78 FINALISTKA
93 Bigoszewicz Maria Faustyna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
39 78 FINALISTKA
94 Dankiewicz Filip No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
39 78 FINALISTA
95 Filipkowski Filip Szkoła Podstawowa Nr 31 im. kard. S. Wyszyńskiego
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
39 78 FINALISTA
96 Goleniewska Agnieszka Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
39 78 FINALISTKA
97 Jankowska Maria Anna CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
39 78 FINALISTKA
98 Kopka Katarzyna Elżbieta Katolicka Szkoła Podstawowa Księży Michalitów im. ks. Bronisława Markiewicza
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 248/252
05-270 Marki
39 78 FINALISTKA
99 Kowalska Maria Magdalena Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5
Targowa 9
26-670 Pionki
39 78 FINALISTKA
100 Lelewska Zuzanna Kornelia Szkoła Podstawowa Nr 1
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
39 78 FINALISTKA
101 Pietrzak Wiktoria Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. H. Sienkiewicza
Płocka 56
09-100 Płońsk
39 78 FINALISTKA
102 Sobczak Maria XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
39 78 FINALISTKA
103 Stróż Agata XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
39 78 FINALISTKA
104 Sztuk Pola Szkoła Podstawowa Nr 211 z oddziałami integracyjnymi im. J. Korczaka
Smolna 30
00-375 Warszawa
39 78 FINALISTKA
105 Titkow Antonina Franciszka Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
39 78 FINALISTKA
106 Zakrzewska Zofia Katarzyna XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
39 78 FINALISTKA
107 Bielińska Anna Szkoła Podstawowa Nr 14 im. prof. Wł. Szafera
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
38 76 FINALISTKA
108 Jeżak Gabriela Marta Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka"
Targowicka 3
26-800 Białobrzegi
38 76 FINALISTKA
109 Kawałko Maja Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
38 76 FINALISTKA
110 Kowalczyk Weronika Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. Króla Zygmunta Starego
Głowaczowska 33
26-900 Kozienice
38 76 FINALISTKA
111 Kowalska Ewa Julia Szkoła Podstawowa nr 7 z oddziałami integracyjnymi im. Jana Pawła II
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
38 76 FINALISTKA
112 Kozicz Adam Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi nr 5
Targowa 9
26-670 Pionki
38 76 FINALISTA
113 Krawczyk Aleksandra Łucja VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
38 76 FINALISTKA
114 Krzykowska Izabela VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
38 76 FINALISTKA
115 Mielnik Tola LXIV Liceum Ogólnokształcące im. St. I. Witkiewicza
Elbląska 51
01-737 Warszawa
38 76 FINALISTKA
116 Mocny Sonia, Weronika CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
38 76 FINALISTKA
117 Moczarska Zofia Łucja Gimnazjum Nr 1 im. Z. Gęsickiego \"Juno\"
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
38 76 FINALISTKA
118 Petryga Mikołaj Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legionowo
38 76 FINALISTA
119 Piegat Natalia Szkoła Podstawowa Nr 14 im. prof. Wł. Szafera
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
38 76 FINALISTKA
120 Słabińska Ewa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
38 76 FINALISTKA
121 Smoleńska Maria Szkoła Podstawowa nr 7 z oddziałami integracyjnymi im. Jana Pawła II
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
38 76 FINALISTKA
122 Sobol Maria CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
38 76 FINALISTKA
123 Szczęsna Kinga XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
38 76 FINALISTKA
124 Trujnara Igor II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
38 76 FINALISTA
125 Tymczenko Zuzanna Gimnazjum Nr 116
Uprawna 9/17
02-967 Warszawa
38 76 FINALISTKA
126 Wrzosek Edyta Maria Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
38 76 FINALISTKA
127 Wykowski Paweł Andrzej CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
38 76 FINALISTA
128 Ziemkiewicz Zofia Wanda Społeczne Gimnazjum Nr 16 STO
Solidarności 113c
00-140 Warszawa
38 76 FINALISTKA
129 Bajak Mikołaj Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
37 74 FINALISTA
130 Chmara Urszula Alicja Salezjańska Szkoła Podstawowa w Legionowie
A.Mickiewicza 35 A
05-120 Legionowo
37 74 FINALISTKA
131 Fugiel Martyna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
37 74 FINALISTKA
132 Gontarek Jakub Szkoła Podstawowa im. ppor. Emilii Gierczak w Łącku
Kolejowa 1
09-520 Łąck
37 74 FINALISTA
133 Grabowska Karolina Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
37 74 FINALISTKA
134 Hordejuk Marianna Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
37 74 FINALISTKA
135 Janota-Bzowska Urszula Magdalena XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
37 74 FINALISTKA
136 Jaworek Patrycja Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
37 74 FINALISTKA
137 Kłusek Natalia Społeczne Gimnazjum Nr 99 STO
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
37 74 FINALISTKA
138 Konieczny Antoni Kosma Katolickie Liceum im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ogrodowa 3a
00-893 Warszawa
37 74 FINALISTA
139 Kosiorek Antonina Anna XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
37 74 FINALISTKA
140 Marjanek Emilia Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
37 74 FINALISTKA
141 Olczak Natalia Gimnazjum im. Szarych Szeregów
Szarych Szeregów 8
05-555 Tarczyn
37 74 FINALISTKA
142 Orłowska Julia Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
37 74 FINALISTKA
143 Przeździecka Maja Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
37 74 FINALISTKA
144 Rogulska Wiktoria Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
37 74 FINALISTKA
145 Wesołowska Marianna Zofia Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 3 im. Karola Wojtyły
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
37 74 FINALISTKA
146 Adamczuk Alicja Gimnazjum Nr 1 im. Z. Gęsickiego \"Juno\"
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
36 72 FINALISTKA
147 Fijałkowska Kamila Gimnazjum Nr 2 im. Żołnierzy Armii Krajowej
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
36 72 FINALISTKA
148 Grudniewska Małgorzata Szkoła Podstawowa Nr 4 im. J. Piłsudskiego w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
36 72 FINALISTKA
149 Hausman Milena XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
36 72 FINALISTKA
150 Krajewski Oliwier Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
36 72 FINALISTA
151 Krawczyk Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej
gen. Józefa Hallera 12
07-410 Ostrołęka
36 72 FINALISTKA
152 Kupiec Iga Gimnazjum Nr 1 im. Z. Nałkowskiej
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
36 72 FINALISTKA
153 Lisiecka Weronika Szkoła Podstawowa im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego
Kościelna 16
09-472 Słupno
36 72 FINALISTKA
154 Padewska Aleksandra Społeczna Szkoła Podstawowa Nr. 96 im. Świętej Rodziny
Kołłątaja 80/82
05-402 Otwock
36 72 FINALISTKA
155 Sagała Grażyna CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Olgierda 35/41
03-536 Warszawa
36 72 FINALISTKA
156 Świderska Weronika Anna Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
36 72 FINALISTKA
157 Zakiewicz Zuzanna Agata XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
36 72 FINALISTKA
158 Błaszczak Anna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
Spółdzielcza 1
06-408 Krasne
35 70 FINALISTKA
159 Chwalińska Laura Społeczne Gimnazjum Nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
35 70 FINALISTKA
160 Ciborska Nawojka Liwia Gimnazjum im. Bohaterów Powstania Warszawskiego
Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki
35 70 FINALISTKA
161 Janas Zuzanna Zofia CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
35 70 FINALISTKA
162 Karwiński Oskar Jakub Szkoła Podstawowa Nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskigo
Pogorzelskiego 4
06-500 Mława
35 70 FINALISTA
163 Makowska Joanna Małgorzata XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
35 70 FINALISTKA
164 Memches Judyta XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
35 70 FINALISTKA
165 Paluchowska Zuzanna XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
35 70 FINALISTKA
166 Pindel Lidia Wanda XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
35 70 FINALISTKA
167 Poświata Gabriela VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
35 70 FINALISTKA
168 Stępień Natalia Katarzyna Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
35 70 FINALISTKA
169 Strużyna Weronika Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
35 70 FINALISTKA
170 Szałkiewicz Marta Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
35 70 FINALISTKA
171 Tofil Magda Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. Władysława Grabskiego STO
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
35 70 FINALISTKA
172 Tymolewska Matylda Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
35 70 FINALISTKA
173 Urbanelis Katarzyna Łucja Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
35 70 FINALISTKA
174 Wiązowska Hanna Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Orła Białego w Radomiu
Rapackiego 24
26-600 Radom
35 70 FINALISTKA
175 Wińska Małgorzata Gimnazjum Sióstr Felicjanek Nr 4 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
35 70 FINALISTKA
176 Wronka Maria Anna Gimnazjum Sióstr Felicjanek Nr 4 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
35 70 FINALISTKA
177 Brudzyńska Zuzanna Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
34 68 FINALISTKA
178 Chróścielewska Hanna Daria VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
34 68 FINALISTKA
179 Gurtat Gabriela XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
34 68 FINALISTKA
180 Kipan Wiktoria XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
34 68 FINALISTKA
181 Koźmińska Natalia Wiktoria Zespół Szkół Nr 6 Gimnazjum Nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły
3 Maja 4
09-402 Płock
34 68 FINALISTKA
182 Kożuchowska Julia Anna IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej
Hoża 88
00-682 Warszawa
34 68 FINALISTKA
183 Limowska Helena Anna Zespół Szkół w Sobieniach-Jeziorach Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
Garwolińska 14
08-443 Sobienie-Jeziory
34 68 FINALISTKA
184 Ławrynowicz Agnieszka Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
34 68 FINALISTKA
185 Osińska Alicja Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Żeromskiego w Pionkach
15 Stycznia 3
26-670 Pionki
34 68 FINALISTKA
186 Ponińska Aleksandra Prywatne Żeńskie i Męskie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
34 68 FINALISTKA
187 Rokoszna Agata Publiczne Gimnazjum w Natolinie
Natolin 59
26-613 Natolin
34 68 FINALISTKA
188 Rostkowska Wiktoria Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
34 68 FINALISTKA
189 Akpang Nicole Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. H. Sienkiewicza
Płocka 56
09-100 Płońsk
33 66 FINALISTKA
190 Ciunowicz Zuzanna Ewa Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
33 66 FINALISTKA
191 Gawryluk Katarzyna Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
33 66 FINALISTKA
192 Kędziora Weronika Iga Szkoła Podstawowa Nr 383 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Warszawska 63
02-495 Warszawa
33 66 FINALISTKA
193 Komar Jakub Adam Szkoła Podstawowa Nr 1
Aleja Kalin 30
05-500 Piaseczno
33 66 FINALISTA
194 Kotwas Aleksandra VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
33 66 FINALISTKA
195 Łuczak Karolina Julia Szkoła Podstawowa Nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
33 66 FINALISTKA
196 Malczewski Jakub VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
33 66 FINALISTA
197 Ołdak Antonina Magda Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
33 66 FINALISTKA
198 Przygodzka Aleksandra, Olimpia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 30 im. Królowej Jadwigi
Piastowska 17
26-600 Radom
33 66 FINALISTKA
199 Rowicki Mikołaj Szkoła Podstawowa Nr 3 im.Janusza Korczaka
Widnichowska 4
07-300 Ostrów Mazowiecka
33 66 FINALISTA
200 Skrzek Wiktoria Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Lipsku
Zwoleńska 16 a
27-300 Lipsko
33 66 FINALISTKA
201 Szymczak Aleksandra Publiczne Gimnazjum im. W. Siemiona w Kruszewie
Kruszew 57b
05-652 Pniewy
33 66 FINALISTKA
202 Witkowska Wiktoria Szkoła Podstawowa im. ppor. Emilii Gierczak w Łącku
Kolejowa 1
09-520 Łąck
33 66 FINALISTKA
203 Wójcik Nina Barbara XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
33 66 FINALISTKA
204 Głowacki Piotr Andrzej XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
32 64 FINALISTA
205 Klimczak Marianna Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
32 64 FINALISTKA
206 Łuszczek Aleksandra Maria Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka J. Piłsudskiego w Iłży
Wójtowska 5
27-100 Iłża
32 64 FINALISTKA
207 Madej Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa w Solcu nad Wisłą
Kościuszki 20
27-320 Solec nad Wisłą
32 64 FINALISTKA
208 Repko Rafał Gimnazjum Publiczne Nr 2 im. Papieża Jana Pawła II
Stefana Grota Roweckiego 6
07-300 Ostrów Mazowiecka
32 64 FINALISTA
209 Rębielewska Zofia Agnieszka Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. S. Staszica
Kacperskiej 6 B
96-300 Żyrardów
32 64 FINALISTKA
210 Śiusarczyk Zofia Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II
Hubala 4
05-800 Pruszków
32 64 FINALISTKA
211 Bieńkowska Michalina Maria Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
31 62 FINALISTKA
212 Iwaszko Aleksandra Społeczne Gimnazjum Nr 27 im. kard. S. Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
31 62 FINALISTKA
213 Jastrzębski Paweł Sergiusz Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
31 62 FINALISTA
214 Kaniewska Aleksandra Szkoła Podstawowa im. abp. Antoniego Juliana Nowowiejskiego
Kościelna 16
09-472 Słupno
31 62 FINALISTKA
215 Kasztalska Iga Magdalena Szkoła Podstawowa Nr 378 im. I. Paderewskiego
Bartnicza 8
03-358 Warszawa
31 62 FINALISTKA
216 Krynicka Urszula Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
31 62 FINALISTKA
217 Pawlak Natalia Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
31 62 FINALISTKA
218 Sobiesiak Aleksandra Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. H. Sienkiewicza
Płocka 56
09-100 Płońsk
31 62 FINALISTKA
219 Wachnicka Paulina Marianna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
31 62 FINALISTKA
220 Antoniak Klaudia Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
30 60 FINALISTKA
221 Banaszak Bartłomiej Bazyli Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
30 60 FINALISTA
222 Białek Karolina Halina Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
30 60 FINALISTKA
223 Graczykowska Zuzanna Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
30 60 FINALISTKA
224 Jurczak Marcelina Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
30 60 FINALISTKA
225 Krupa Beata Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. gen. J. Hallera w Płocku w Zespole Szkół Nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
30 60 FINALISTKA
226 Majcher Zofia Anna Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek im. Matki Bożej Jazłowieckiej
Szkolna 2
96-516 Szymanów
30 60 FINALISTKA
227 Ocicka Joanna Dorota Liceum Ogólnokształcące im. Biskupa Leona Wetmańskiego
Konstytucji 3 Maja 8
09-200 Sierpc
30 60 FINALISTKA
228 Ogończyk - Mąkowska Oliwia Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
30 60 FINALISTKA
229 Porębska Oliwia Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
30 60 FINALISTKA
230 Prasek Małgorzata, Julia Publiczne Gimnazjum im. J. Kochanowskiego w Przytyku
Szkolna 3
26-650 Przytyk
30 60 FINALISTKA
231 Ryś Zuzanna Publiczne Gimnazjum STO
Al.. Sztandarów 2
04-423 Warszawa
30 60 FINALISTKA
232 Urbanek Zofia Małgorzata Szkoła Podstawowa Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
30 60 FINALISTKA
233 Zięba Kinga Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
30 60 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018