KONKURS CHEMICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Wałachowska Marta XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
40 100 LAUREATKA
2 Zymer Jadwiga Irena No Bell Szkoła Podstawowa Montessori z Oddziałami Gimnazjalnymi
Mirkowska 39
05-520 Konstancin Jeziorna
39 97.5 LAUREAT
3 Błąd Julia VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
38 95 LAUREATKA
4 Kulpa Julia Społeczne Gimnazjum Nr 99 STO
Powstańców Śląskich 67 a
01-355 Warszawa
38 95 LAUREATKA
5 Macioch Aleksander Michał CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
38 95 LAUREAT
6 Chyży Paulina Ewa XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
37 92.5 LAUREATKA
7 Kłos Jakub Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
37 92.5 LAUREAT
8 Piwoński Jakub Zygmunt Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
37 92.5 LAUREAT
9 Wojtuszko Kamila Justyna VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
37 92.5 LAUREATKA
10 Cieszewski Jan Społeczna Szkoła Podstawowa Milanowskiego Towarzystwa Edukacyjnego
Brzozowa 1a
05-822 Milanówek
36 90 LAUREAT
11 Jakomulski Michał Piotr Szkoła Podstawowa Nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
36 90 LAUREAT
12 Kozak Jakub Publiczne Gimnazjum im. ks. Piotra Skargi
Bema 73/75
01-244 Warszawa
36 90 LAUREAT
13 Kuźnicki Alan Leszek VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
36 90 LAUREAT
14 Maszenda Michał Zespół Szkół Nr 6 Gimnazjum Nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły
3 Maja 4
09-402 Płock
36 90 LAUREAT
15 Petryczkiewicz Kamil Daniel Szkoła Podstawowa Nr 1
Wojewódzka 12
05-510 Konstancin Jeziorna
36 90 LAUREAT
16 Dobielska Antonina Wiktoria Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
35 87.5 FINALISTKA
17 Tyszkiewicz Kaja Kinga II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
35 87.5 FINALISTKA
18 Kosson Krzysztof, Tomasz CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
34 85 FINALISTA
19 Lewkowicz Maciej XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
34 85 FINALISTA
20 Skoczeń Bruno Andrzej Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. W Grabskiego STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
34 85 FINALISTA
21 Warno Felicja Szkoła Podstawowa Nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
34 85 FINALISTKA
22 Warowny Adam Szkoła Podstawowa Nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
34 85 FINALISTA
23 Widarski Szymon CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
34 85 FINALISTA
24 Bernatowicz Daniel Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z klasami sportowymi
New Britain 1
06-100 Pułtusk
33 82.5 FINALISTA
25 Drążkiewicz Maria Hanna Niepubliczne Gimnazjum przy Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego
Żeromskiego 34
26-700 Zwoleń
33 82.5 FINALISTKA
26 Malewicz Karol Piotr VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
33 82.5 FINALISTA
27 Nogaj Filip Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
33 82.5 FINALISTA
28 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
33 82.5 FINALISTKA
29 Dzienisiewicz Bartosz Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
32 80 FINALISTA
30 Koncka Aleksandra CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
32 80 FINALISTKA
31 Ortenburger Zuzanna Zofia Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
32 80 FINALISTKA
32 Prończuk Paulina Szkoła Podstawowa Nr 373 im. I. J. Paderewskiego
Angorska 2
03-913 Warszawa
32 80 FINALISTKA
33 Siciński Piotr Szkoła Podstawowa przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym Nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
32 80 FINALISTA
34 Weremczuk Wojciech Wiktor Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
32 80 FINALISTA
35 Ambroziewicz Zuzanna Martyna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego
Wiatraczna 16
09-300 Żuromin
31 77.5 FINALISTKA
36 Felis Stanisław VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
31 77.5 FINALISTA
37 Stępień Natalia Katarzyna Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
31 77.5 FINALISTKA
38 Trujnara Igor II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
31 77.5 FINALISTA
39 Wesoły Maksymilian Dominik Szkoła Podstawowa Nr 3 w Przasnyszu
Orlika 48
06-300 Przasnysz
31 77.5 FINALISTA
40 Żuchowski Jakub Szkoła Podstawowa w Nacpolsku
Szkolna 18
09-162 Nacpolsk
31 77.5 FINALISTA
41 Kowalska Ewa Julia Szkoła Podstawowa nr 7 z oddziałami integracyjnymi im. Jana Pawła II
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
30 75 FINALISTKA
42 Kozon Rafał Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
30 75 FINALISTA
43 Czeneszew Stanisław Gimnazjum Sióstr Felicjanek Nr 4 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
28 70 FINALISTA
44 Gąsiorek Jędrzej, Ethan CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
27 67.5 FINALISTA
45 Wójkowski Jan Ryszard XXXV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bolesława Prusa
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
27 67.5 FINALISTA
46 Kwiatkowski Julian Wiktor CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
26 65 FINALISTA
47 Kaszycki Jakub Wojciech CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
25 62.5 FINALISTA
48 Wójcik Krzysztof Szkoła Podstawowa \"Żagle\" Stowarzyszenia Sternik
Pożaryskiego 28
04-703 Warszawa
25 62.5 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018