WYNIKI ETAPU REJONOWEGO
KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
GIMNAZJA


Maksymalna liczba punktów możliwa do zdobycia na etapie rejonowym - 70
Lp. Nazwisko i imię Liczba punktów
1 Piłat Alicja Natalia 70
2 Skoratko Mateusz Krystian 69
3 Nowak Antoni Jan 69
4 Jedynak Adam 69
5 Rymarz Weronika 68
6 Goździk Tymoteusz Jan 68
7 Majewska Olga Klementyna 68
8 Grabarek Michał 68
9 Stoparczyk Fryderyk Marian 68
10 Hykawy Julia Helena 68
11 Owczarski Gustaw Edward 67
12 Skowrońska Anna 67
13 Kucharek Tymoteusz 67
14 Brochocki Mateusz 67
15 Mierzanowski Tymoteusz Michał 67
16 Cebulska Marcjanna Klara 66
17 Kędzierska Wiktoria 66
18 Mironiak Mateusz 66
19 Kępka Urszula Emilia 66
20 Gonta Rafał Jan 66
21 Schmidt Anna 65
22 Paździerz Paulina Natalia 65
23 Warda Aleksandra Maria 65
24 Wierzbik Martyna Alicja 65
25 Król Maciej Atanazy 65
26 Korytek Marceli 65
27 Filipek Paulina 65
28 Nachyła Maja Karolina 65
29 Saja Maciej 65
30 Mikołajczyk Filip Bronisław 64
31 Paździerz Klaudia Klara 64
32 Pirsztuk Marek Piotr 64
33 Welkier Patryk 64
34 Kubala Tomasz 64
35 Włodarczyk Karolina Anna 64
36 Matejowska Iga Małgorzata 64
37 Komarnicki Stefan 63
38 Rutecki Wiktor 63
39 Jankowski Antoni Józef 63
40 Daszewski Mateusz Krzysztof 63
41 Raban Jakub 63
42 Papanikolaou Apostolos 63
43 Modzelewski Karol 63
44 Dąbrowski Kacper Tomasz 63
45 Małecki Hubert Piotr 63
46 Madejak Kamil 63
47 Semkowicz Aleksandra Magdalena 63
48 Melon Anna 63
49 Jastrzębska Gabriela Luiza 63
50 Jopa Aleksandra 63
51 Łuba Kamil 63
52 Nałęcz Anna 63
53 Krzywy Wiktoria Ewa 63
54 Brzuchalski Jan 62
55 Sender Julia Ewa 62
56 Krassowski Filip 62
57 Fotyga Patryk Robert 62
58 Chodkowska Wiktoria Renata 62
59 Maliszewska Julia Weronika 62
60 Wojtczak Agata 62
61 Witalis Franciszek Maria 62
62 Antoniuk Natalia Joanna 62
63 Szewczak Remigiusz Jacek 61
64 Świerkowski Michał 61
65 Malec Maciej Aleksander 61
66 Mańko Anna Antonina 61
67 Knyspel Jan Józef 61
68 Ziemba Bartosz Leon 61
69 Pawłowicz Anna Jadwiga 61
70 Martynowski Mateusz 61
71 Ratajczak Szymon Stanisław 61
72 Słowińska Ilona 61
73 Wojtkowski Marcin 61
74 Biegański Mikołaj 60
75 Lenartowicz Mikołaj Piotr 60
76 Brzezińska Aleksandra 60
77 Madejska Aleksandra 60
78 Żołędowska Pola Anna 60
79 Masiarz Julia Maria 60
80 Wilczyńska Barbara 60
81 Lisiecka Anna Dąbrówka 60
82 Marszałek Jan Jakub 60
83 Tkacz Klara Katarzyna 60
84 Kujawski Stanisław 60
85 Otto Stanisław 59
86 Luft Adam Paweł 59
87 Próchnicki Jakub 59
88 Charszlak Dominika 59
89 Targosz Maria Zofia 59
90 Litewski Maciej 59
91 Karwaszewska Weronika 59
92 Szymerska Hanna Małgorzata 59
93 Brzuchalski Antoni 58
94 Rabarijoely Erwin Samuel 58
95 Żarska Zofia Joanna 58
96 Mężykowska Zofia 58
97 Biernat Alicja Izabela 58
98 Jopa Jakub 58
99 Mikulski Stanisław Filip 58
100 Smargol Sara 58
101 Narkiewicz Joanna 58
102 Drapata Anastazja 58
103 Pokora Bartosz 58
104 Siwek Adam Władysław 58
105 Pergół Kacper Igor 58
106 Borkowski Jakub Konrad 58
107 Walecka Gabriela 58
108 Litwin Lena Elżbieta 58
109 Mikołajczyk Jakub Witold 58
110 Stachowicz Jakub Mikołaj 58
111 Jóźwiak Anna 57
112 Wołyniak Jan Krzysztof 57
113 Szczepanik Paulina Natalia 57
114 Charążka Alicja 57
115 Malczewski Jakub 57
116 Pawlik Mateusz Piotr 57
117 Kupidura Piotr 57
118 Serek Weronika Anna 57
119 Rzepecka Julia Patrycja 57
120 Kwiatkowska Karolina Zuzanna 57
121 Mrowicki Piotr Henryk 57
122 Sikora Agnieszka 57
123 Abramczuk Mikołaj Jakub 56
124 Sposób Szymon Stanisław 56
125 Strzelczyk Jakub 56
126 Teodorczuk Jakub 56
127 Berent Magdalena 56
128 Woźnicki Michał Jerzy 56
129 Zych Franciszek 56
130 Zdrojewski Maciej 56
131 Bartler Michał Marcin 56
132 Wrzesiński Iwo Edward 56
133 Parzych Wiktoria 56
134 Nowakowska Patrycja Marta 56
135 Pierzycki Mikołaj Bartłomiej 56
136 Klimczewska Magdalena Maria 56
137 Tekieli Franciszek Robert 55
138 Wojciechowska Katarzyna 55
139 Ładna Martyna 55
140 Włoczewska Magdalena 55
141 Orłow Jan 55
142 Kwaczyńska Marta Maria 55
143 Matuszewska Maria Alicja 55
144 Nowak Nikola Marta 55
145 Małachowski Jakub Roch 55
146 Mierzwa Nikodem Marcin 55
147 Pomykała Kacper Grzegorz 54
148 Formella Filip Henryk 54
149 Gwóźdź Tomasz Jan 54
150 Olszewska Julia 54
151 Tyliński Krzysztof Tytus 54
152 Furga Hanna Lea 54
153 Kowalczyk Jagoda Krystyna 54
154 Kobiałka Martyna Maria 54
155 Kozłowski Marcin 53
156 Burzyńska Magdalena Maria 53
157 Biedrzycka Karolina 53
158 Lewandowski Dominik 53
159 Jaros Aleksander 53
160 Łuka Piotr Andrzej 53
161 Grzana Marta Helena 53
162 Majorek Alicja 53
163 Kowal Anna Zofia 52
164 Mazurek Hanna Helena 52
165 Klocek Zofia 52
166 Lengier Adam 52
167 Wieteska Karina Aleksandra 52
168 Racławska Ada 52
169 Bartler Jakub Konrad 52
170 Wojciechowska Inga Karen 52
171 Jabłońska Magdalena Maria 52
172 Kołodziejczyk Julia Weronika 51
173 Opalski Jan Jakub 51
174 Szczepkowska Zofia 51
175 Banach Natalia 51
176 Mościcka Justyna Weronika 51
177 Kraska Milena Patrycja 51
178 Szewczuk Mikołaj Rafał 51
179 Malky Dominik 51
180 Stalmach Antonina Maria 51
181 Krasuska Maria Małgorzata 51
182 Pilch Jeremi Jerzy 51
183 Gazda Daniel 51
184 Oleksińska Gabriela 51
185 Andrzan Filip Karol 50
186 Kośmicka Adela Maria 50
187 Kingston Antoni Zbigniew 50
188 Kokowska Anna 49
189 Tyszka Konrad 49
190 Poniatowski Michał 49
191 Krysiak Martyna 49
192 Surowy Łukasz Marek 48
193 Garstecka Gabriela Magdalena 48
194 Depo Antoni Przemysław 48
195 Zgoliński Dominik 48
196 Szymańska Marta 46
197 Różańska Oliwia 46
198 Słupińska Marta 46
199 Pawłowska Wiktoria Dorota 46
200 Aniołkowska Weronika 46
201 Guz Mikołaj 45
202 Zapora Marta 45
203 Karina Kotynia 44
204 Pilarczyk Maria Magdalena 44
205 Habib Agata 43
206 Bajerska Joanna 43
207 Grzegory Kosma Maksymilian 43
208 Kurzawa Alicja Maria 43
209 Kuszaj Antonina 42
210 Luty Piotr 42
211 Szyke Antoni Bartosz 41
212 Jaworska Ksymena Zofia 41
213 Chmielniak Dorota Karolina 41
214 Szajewski Bartłomiej 40
215 Titkow Antonina Franciszka 39
216 Rutkowski Wojciech Marcel 36
217 Alaba Maja 36
218 Staniszewski Piotr 35
219 Łodygowska Kornelia Wiktoria 35
220 Kaczmarek Michalina Marianna 34
221 Borys Bruno 33
222 Kuc Paulina 32
223 Borkowska Inez Gabriela 32
224 Niedziółka Mateusz 31
225 Jarzyński Jakub Kacper 31
226 Szewczyk Anna 31
227 Jagucka Katarzyna Czesława 28
228 Rafalska Aleksandra 24
229 Radzymińska Zofia 21
230 Osińska Alicja 19
231 Tylus Agnieszka 18
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018