WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Laureat / Finalista
1 Andrzejewski Aleksander Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół "Bednarska"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
FINALISTA
2 Bielak Sandra Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
LAUREAT
3 Bulej Małgorzata Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
FINALISTA
4 Claver Pater Julia Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
LAUREAT
5 Gockowiak Maja Agata Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
FINALISTA
6 Grzywacz Monika Liya Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
FINALISTA
7 Grzywka Aleksandra Wiktoria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
FINALISTA
8 Kądziołka Katarzyna Bogna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
FINALISTA
9 Krasowska Alicja Maria Dwujęzyczne Gimnazjum nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
LAUREAT
10 Majewska Olga Klementyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
FINALISTA
11 Martinez Krzywicka Maia Rosa Gimnazjum Niepubliczne Fundacji "Nauka i Wiedza"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
FINALISTA
12 Mazur Paula Maria Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Mysiadle
ul. Kwiatowa 28
05-515 Mysiadło
FINALISTA
13 Mazurkiewicz Julia Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
LAUREAT
14 Niedbała Dagmara Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
FINALISTA
15 Nowosielski Luca (Michele) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
FINALISTA
16 Owczarek Sandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
17 Plichta Weronika Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
FINALISTA
18 Podczaska Lucyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
FINALISTA
19 Pośnik Kaja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
FINALISTA
20 Przybył Ewa Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
21 Rećko Michał Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
FINALISTA
22 Sanz Wawer Marta Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
23 Sanz Wawer Daniel Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Roberta Schumana
Tyniecka 25
02-615 Warszawa
LAUREAT
24 Świetlik Nunes Celia Gimnazjum nr 11 w Warszawie
Podbipięty 2
02-732 Warszawa
FINALISTA
25 Tomasiak Julia Dwujęzyczne Gimnazjum nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
FINALISTA
26 Trujnara Igor Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
LAUREAT
27 Turowicz Marianna Gimnazjum nr 92 w Warszawie
Koncertowa 4
02-787 Warszawa
LAUREAT
28 Vasquez Wojczyk Antonella Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
LAUREAT
29 Włodarkiewicz Krzysztof Publiczne Gimnazjum nr 2 w Ząbkach
Batorego 37
05-091 Ząbki
FINALISTA
30 Wnuczek Aleksandra Katarzyna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 72 w Warszawie
Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016