KONKURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Niedbała Dagmara CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
55 91.67 LAUREATKA
2 Czecharowski Maciej Olaf CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
54 90 LAUREAT
3 Krasowska Alicja Maria Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
54 90 LAUREATKA
4 Andrzejewski Aleksander Społeczne Gimnazjum Hispaniola w Zespole Szkół \"Bednarska\"
Zawiszy 13
01-167 Warszawa
53 88.33 LAUREAT
5 Słomska Patrycja Julia CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
53 88.33 LAUREATKA
6 Grzybicka Natalia VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
52 86.67 LAUREATKA
7 Skłodowski Dariusz CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
52 86.67 LAUREAT
8 Szeligowski Jakub Bonawentura CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
52 86.67 LAUREAT
9 Górlicki- Gonzalez Michał Dariusz Szkoła Podstawowa Nr 303 im. F. Chopina
Koncertowa 8
02-878 Warszawa
51 85 LAUREAT
10 Sanz Wawer Daniel Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
51 85 LAUREAT
11 Sintes Filanowski Miguel Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
51 85 LAUREAT
12 Fryczyńska Lena Helena Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
50 83.33 FINALISTKA
13 Tomasiak Julia Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
50 83.33 FINALISTKA
14 Gutowski Jakub Stanisław Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek im. bł. S. Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
49 81.67 FINALISTA
15 Sobańska Zuzanna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
49 81.67 FINALISTKA
16 Woroszył Jakub Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
49 81.67 FINALISTA
17 Grzywka Aleksandra Wiktoria XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
48 80 FINALISTKA
18 Komor Zuzanna Maria Międzynarodowe Gimnazjum Nr 51 "Meridian" szkoła z oddziałami dwujęzycznymi
Stokłosy 3
02-787 Warszawa
48 80 FINALISTKA
19 Małecka Karolina Dwujęzyczne Gimnazjum Nr 1
Wspólna 55
05-075 Warszawa
48 80 FINALISTKA
20 Skorupska-Ruiz Greta Aleksandra Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
48 80 FINALISTKA
21 Skurzak Zuzanna Zofia Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
48 80 FINALISTKA
22 Zervakos Julia Anna Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej
Obrzeźna 12a
02-691 Warszawa
48 80 FINALISTKA
23 Pośnik Kaja CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
47 78.33 FINALISTKA
24 Bajszczak Jan Krzysztof Szkoła Podstawowa Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
Wilgi 19
04-831 Warszawa
46 76.67 FINALISTA
25 Grzywacz Monika Liya Szkoła Podstawowa Nr 365 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
46 76.67 FINALISTKA
26 Kot Mikołaj Gimnazjum Nr 113 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie
Promienista 12A
02-428 Warszawa
45 75 FINALISTA
27 Majewska Olga Klementyna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
45 75 FINALISTKA
28 Pawłowska Monika Karolina Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
45 75 FINALISTKA
29 Drabik Aleksandra CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
44 73.33 FINALISTKA
30 Mosionek Maciej XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
44 73.33 FINALISTA
31 Olszewski Tomasz Jan Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące im. Roberta Schumana Fundacji \"PRIMUS\"
Płk.Zoltana Balo 1
02-793 Warszawa
44 73.33 FINALISTA
32 Sahelices Andrzejczyk Amalia Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
44 73.33 FINALISTKA
33 Harnas Roksana Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
43 71.67 FINALISTKA
34 Olszak Patrycja Joanna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
43 71.67 FINALISTKA
35 Martinez Dzedzej Julia XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
42 70 FINALISTKA
36 Mazur Paula Maria Szkoła Podstawowa w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
42 70 FINALISTKA
37 Lisowski Michał Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
40 66.67 FINALISTA
38 Uhlig Arkadiusz Andrzej CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
39 65 FINALISTA
39 Matyja Izabela Ewa Szkoła Podstawowa Nr 140 im. Kazimierza Jeżewskiego
Wilgi 19
04-831 Warszawa
38 63.33 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018