KONKURS HISTORYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Bulira Jan Jakub Szkoła Podstawowa Nr 367 im. Polskich Noblistów
Przytulna 3
03-083 Warszawa
66 94.29 LAUREAT
2 Ilnicki Mikołaj Kamil VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
66 94.29 LAUREAT
3 Szewczak Michał XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. Stanisława Maczka
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
65 92.86 LAUREAT
4 Wesołowski Paweł Stanisław Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego
Idzikowskiego 2A
05-070 Sulejówek
65 92.86 LAUREAT
5 Woźny Kacper VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
65 92.86 LAUREAT
6 Górska Katarzyna Wiktoria Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
64 91.43 LAUREATKA
7 Krzyżanowski Ignacy Tomasz Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
64 91.43 LAUREAT
8 Księżakowska Weronika Szkoła Podstawowa nr 3 Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
64 91.43 LAUREATKA
9 Majewski Piotr Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. H. Sienkiewicza
Płocka 56
09-100 Płońsk
64 91.43 LAUREAT
10 Opęchowski Dominik Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej
gen. Józefa Hallera 12
07-410 Ostrołęka
64 91.43 LAUREAT
11 Skład Krzysztof Saturnin Szkoła Podstawowa w Mysiadle
Kwiatowa 28
05-500 Mysiadło
64 91.43 LAUREAT
12 Cieślik Filip Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
63 90 LAUREAT
13 Dawidczyk Szymon Zespół Szkół w Wyszkowie Gimnazjum nr 1
Geodetów 45
07-200 Wyszków
63 90 LAUREAT
14 Kamler Szymon Filip Szkoła Podstawowa Nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
63 90 LAUREAT
15 Karasim Maja Teresa Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
63 90 LAUREATKA
16 Krajewski Oliwier Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
63 90 LAUREAT
17 Kuśmirek Julia Zespół Szkół Nr 6 Gimnazjum Nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły
3 Maja 4
09-402 Płock
63 90 LAUREATKA
18 Małysa Paulina Anna XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
63 90 LAUREATKA
19 Michalski Patryk XIV LO im. Stanisława Staszica
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
63 90 LAUREAT
20 Sówka Damian Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Zespole Szkół w Starym Bosewie
Rozwojowa 19
07-210 Stare Bosewo
63 90 LAUREAT
21 Wachowicz Łukasz Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
63 90 LAUREAT
22 Zajączkowska Eleonora Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
63 90 LAUREATKA
23 Kruszek Piotr Jan II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
62 88.57 FINALISTA
24 Pomorski Marceli XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
62 88.57 FINALISTA
25 Demel-Mosiejczuk Kacper Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
61 87.14 FINALISTA
26 Król Maciej Atanazy Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
61 87.14 FINALISTA
27 Paszta Jagoda, Hanna Szkoła Podstawowa Nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
61 87.14 FINALISTKA
28 Chmielewski Jan Gimnazjum Nr 72 im. A. B. Dobrowolskiego
S. Przybyszewskiego 45
01-849 Warszawa
60 85.71 FINALISTA
29 Samuś Kacper Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. S. Żeromskiego w Pionkach
15 Stycznia 3
26-670 Pionki
60 85.71 FINALISTA
30 Wlazłowski Bartosz Powiatowy Zespół Szkół Ogólnokształcących w Legionowie (Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi)
Piłsudskiego 26
05-120 Legionowo
60 85.71 FINALISTA
31 Zadroga Zuzanna Powiatowe Gimnazjum Publiczne im. H. Sienkiewicza
Płocka 56
09-100 Płońsk
60 85.71 FINALISTKA
32 Źrebiec Franciszek Jan Szkoła Podstawowa Nr 2 Przymierza Rodzin im. ks. Jana Twardowskiego
Wąwozowa 28
02-796 Warszawa
60 85.71 FINALISTA
33 Strąk Jakub Maciej Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
59 84.29 FINALISTA
34 Bielska Weronika Helena Szkoła Podstawowa Nr 1 św. Jana Pawła II w Nowym Dworze Maz.
Młodzieżowa 3
05-101 Nowy Dwór Mazowiecki
58 82.86 FINALISTKA
35 Rymarski Jakub VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
58 82.86 FINALISTA
36 Alberska Julia Gimnazjum Nr 1 im. Z. Gęsickiego \"Juno\"
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
57 81.43 FINALISTKA
37 Mikołajczyk Klaudiusz Michał Gimnazjum Nr 1 im. Księcia Mazowieckiego Siemowita IV w Gostyninie
Polna 36
96-500 Gostynin
57 81.43 FINALISTA
38 Romaniuk Jan Szkoła Podstawowa w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
57 81.43 FINALISTA
39 Skurzak Zuzanna Zofia Szkoła Podstawowa Nr 389 im. Stefana Starzyńskiego
Smocza 19
01-051 Warszawa
57 81.43 FINALISTKA
40 Piekarski Kacper Krzysztof Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z klasami sportowymi
New Britain 1
06-100 Pułtusk
56 80 FINALISTA
41 Smoczyński Michał Jan Szkoła Podstawowa w Józefosławiu
Kameralna 11
05-509 Józefosław
56 80 FINALISTA
42 Bisialski Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 3 Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach
Staszica 2
05-092 Łomianki
55 78.57 FINALISTA
43 Karczewski Konrad Aleksander Publiczne Gimnazjum Nr 7 im. H. Sienkiewicza w Szkole Podstawowej Nr 7 w Żyrardowie
Roosevelta 2
96-300 Żyrardów
55 78.57 FINALISTA
44 Rutkowski Bartosz Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
55 78.57 FINALISTA
45 Hardecki Andrzej Jerzy Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
Żeromskiego 18
05-070 Sulejówek
54 77.14 FINALISTA
46 Martynowski Mateusz Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Odrzywole
Warszawska 51
26-425 Odrzywół
54 77.14 FINALISTA
47 Nowicki Wojciech Szkoła Podstawowa Nr 380 im. Jana Pawła II w Warszawie
Krasiczyńska 4/6
03-379 Warszawa
54 77.14 FINALISTA
48 Stołowska Aleksandra Publiczna Szkoła Podstawowa w Solcu nad Wisłą
Kościuszki 20
27-320 Solec nad Wisłą
54 77.14 FINALISTKA
49 Banach Bernard Michał Gimnazjum Sióstr Felicjanek Nr 4 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
53 75.71 FINALISTA
50 Czerwiński Ryszard XVI Liceum Ogólnokształcace z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Sempołowskiej
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
53 75.71 FINALISTA
51 Ochman Jan Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Marii Konopnickiej 5
06-100 Pułtusk
53 75.71 FINALISTA
52 Simon Teresa Rozalia Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
53 75.71 FINALISTKA
53 Szmit Bartłomiej Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Ciepielowie
Plac Zycięstwa 37
27-310 Ciepielów
53 75.71 FINALISTA
54 Majewski Jan Michał Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
52 74.29 FINALISTA
55 Sołtysiak Igor Ignacy CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
52 74.29 FINALISTA
56 Klicka Aleksandra Szkoła Podstawowa TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
51 72.86 FINALISTKA
57 Kowalik Gabriel Szkoła Podstawowa Nr 9 im. H. Sienkiewicza z oddz. gimnazjalnymi w Siedlcach
Graniczna 1
08-110 Siedlce
51 72.86 FINALISTA
58 Małafiejew Robert CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
50 71.43 FINALISTA
59 Mazuruk Maciej VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
50 71.43 FINALISTA
60 Brochocki Mateusz CLIX Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
49 70 FINALISTA
61 Michalak Błażej Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. T. Kościuszki
Sekulska 10
08-110 Siedlce
49 70 FINALISTA
62 Nowocień Rafał Publiczne Gimnazjum im. ks. Z. Jastrzębiec Peszkowskiego w Belsku Dużym
Szkolna 3
05-622 Belsk Duży
49 70 FINALISTA
63 Dąbrowska Marta XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
48 68.57 FINALISTKA
64 Malicka Marcjanna Joanna Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Marii Konopnickiej 5
06-100 Pułtusk
46 65.71 FINALISTKA
65 Sobol Aleksandra Elżbieta Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Publicznym Zespole Szkół w Suskowoli
Suskowola 74
26-670 Pionki
46 65.71 FINALISTKA
66 Jaworski Filip Zespół Szkół Nr 5 Szkoła Podstawowa nr 8 im. A. Macieszy
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
45 64.29 FINALISTA
67 Witkowski Jan Franciszek Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
44 62.86 FINALISTA
68 Kempisty Maksymilian Dawid Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. Władysława Grabskiego STO
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
42 60 FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018