KONKURS GEOGRAFICZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Tuchowski Tymoteusz II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
47 94 LAUREAT
2 Kobylińska Julia Anna Prywatne Gimnazjum Nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
46 92 LAUREATKA
3 Kaczmarczyk Natalia Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1
Marii Konopnickiej 5
06-100 Pułtusk
45 90 LAUREATKA
4 Mateńko Filip Ignacy Szkoła Podstawowa Nr 157 im. Adama Mickiewicza
Kazimierzowska 16
02-589 Warszawa
45 90 LAUREAT
5 Michalik Hanna Olga Szkoła Podstawowa Nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
45 90 LAUREATKA
6 Wójcik Aleksandra Agata Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
44 88 LAUREATKA
7 Kaczorowska Julia Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
43 86 LAUREATKA
8 Wielechowski Daniel Szkoła Podstawowa Nr 303 im. F. Chopina
Koncertowa 8
02-878 Warszawa
43 86 LAUREAT
9 Gawroński Jan VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
42 84 LAUREAT
10 Jagodziński Jan Aleksander II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
42 84 LAUREAT
11 Karwowska Katarzyna Marta Szkoła Podstawowa Nr 168 im. Wiktora Gomulickiego
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
42 84 LAUREATKA
12 Poruszek Konrad II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
42 84 LAUREAT
13 Strąk Jakub Maciej Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
42 84 LAUREAT
14 Szeligowski Jakub Bonawentura CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
42 84 LAUREAT
15 Szumowski Stanisław Jan Gimnazjum Sióstr Felicjanek Nr 4 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
42 84 LAUREAT
16 Wiktorzak Mateusz CLVII Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
42 84 LAUREAT
17 Czech Agnieszka Maria \"Strumienie\" Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Sternik
3 Maja 129
05-420 Józefów
41 82 FINALISTKA
18 Trujnara Igor II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
41 82 FINALISTA
19 Warchoł Julianna Publiczne Gimnazjum im. Orła Białego w Sochocinie
Szkolna 17
09-110 Sochocin
41 82 FINALISTKA
20 Szczurek Julia Marta Gimnazjum im. K. Wojtyły w ZSP w Międzyborowie
Staszica 5
96-316 Międzyborów
40 80 FINALISTKA
21 Wojciechowski Marcin Gimnazjum Miejskie im. M. Kopernika
Braci Tułodzieckich 2
09-200 Sierpc
40 80 FINALISTA
22 Chełstowski Krzysztof Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
39 78 FINALISTA
23 Jędrzejewski Sebastian Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Krasnosielcu
Ogrodowa 2A
06-212 Krasnosielc
39 78 FINALISTA
24 Kucharek Tymoteusz VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV z oddziałami Gimnazjum Nr 58
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
39 78 FINALISTA
25 Gwóźdź Grzegorz Adam Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
38 76 FINALISTA
26 Motyka Marcin Publiczne Gimnazjum im. ks. bp. Jana Chrapka
Wiatraczna 8
26-680 Wierzbica
38 76 FINALISTA
27 Mrozek Maciej Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Adama Mickiewicza w Ostrołęce
Skowrońskiego 8
07-417 Ostrołęka
38 76 FINALISTA
28 Kłos Jakub Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
37 74 FINALISTA
29 Kozera Mateusz Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
37 74 FINALISTA
30 Petkiewicz Grzegorz Publiczne Gimnazjum
Dzieci Polskich 1
07-430 Myszyniec
37 74 FINALISTA
31 Szuba Aleksander Maciej Gimnazjum Sióstr Felicjanek Nr 4 im. bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
37 74 FINALISTA
32 Tyszkiewicz Kaja Kinga II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Batorego
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
37 74 FINALISTKA
33 Soplińska Anastazja Anna Społeczna Szkoła Podstawowa STO z oddziałami dwujęzycznymi im. Ireny Sendlerowej w Ciechanowie
Wyspiańskiego 11A
06-400 Ciechanów
36 72 FINALISTKA
34 Weremczuk Marcin VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
36 72 FINALISTA
35 Gandziarowska Maria Zofia Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
35 70 FINALISTKA
36 Milczarska Maria VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
35 70 FINALISTKA
37 Sosnowski Szymon XIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Polskich Noblistów
25 Czerwca 79
26-600 Radom
34 68 FINALISTA
38 Węgrzycki Artur Jerzy Publiczne Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi
Kilińskiego 25
26-600 Radom
34 68 FINALISTA
39 Dolega Michał Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 11 im. Adama Jerzego Czartoryskiego w Radomiu
Jurija Gagarina 19
26-600 Radom
33 66 FINALISTA
40 Druszcz Marta Patrycja Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17
Wierzbicka 89/93
26-600 Radom
33 66 FINALISTKA
41 Dziurzyński Jan Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
33 66 FINALISTA
42 Aleksandrowicz Władysław Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radzyminie w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Radzyminie
Konstytucji 3 maja 26
05-250 Radzymin
32 64 FINALISTA
43 Borys Antoni XXXIII Liceum Ogólnokształcące Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika
gen. Józefa Bema 76
01-225 Warszawa
30 60 FINALISTA
44 Grzelak Róża Publiczne Gimnazjum Nr 2 w Kobyłce
E. Orzeszkowej 3/5
05-230 Kobyłka
30 60 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018