KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa i adres szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
Procent punktów Laureat / Finalista
1 Hondzel Barbara Anna Szkoła Podstawowa Nr 385
Klimatyczna 1
05-077 Warszawa
56 93.33 LAUREATKA
2 Brandys Jan Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
52 86.67 LAUREAT
3 Schmidt Dominik Mikołaj Społeczne Gimnazjum "Startowa"
Startowa 9
02-248 Warszawa
52 86.67 LAUREAT
4 Karwowska Barbara VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
51 85 LAUREATKA
5 Szadkowska Magdalena CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
51 85 LAUREATKA
6 Vollbrecht Adam Szkoła Podstawowa Nr 340 im. Profesora Bogusława Molskiego
Lokajskiego 3
02-793 Warszawa
50 83.33 LAUREAT
7 Eberharter Emilia Maria XLI Liceum Ogólnokształcące im. Joachima Lelewela
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
48 80 LAUREATKA
8 Lazek Lukas Prywatne Żeńskie i Męskie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
47 78.33 FINALISTA
9 Bereżański Dominik Krystian CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
45 75 FINALISTA
10 Stelmaszczyk Natalia Zofia XV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
45 75 FINALISTKA
11 Lisowski Michał Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
44 73.33 FINALISTA
12 Tatar Klara-Marie Prywatne Żeńskie i Męskie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Cecylii Plater-Zyberkówny
Piękna 24/26
00-549 Warszawa
44 73.33 FINALISTKA
13 Czech Dorota Hanna Gimnazjum Niepubliczne Fundacji "Nauka i Wiedza"
Stryjeńskich 21
02-791 Warszawa
43 71.67 FINALISTKA
14 Czarnecki Konrad Wojciech CXXII Liceum Ogólnokształcące im. I. Domeyki
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
42 70 FINALISTA
15 Werner Zuzanna Społeczne Gimnazjum STO
Toruńska 23
03-226 Warszawa
42 70 FINALISTKA
16 Maciejczyk Marcel VI Liceum Ogólnokształcące im. T. Reytana
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
41 68.33 FINALISTA
17 Stępień Natalia Katarzyna Zespół Szkół Ogólnokształcących Gimnazjum Powiatowe im. F. Chopina
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
40 66.67 FINALISTKA
18 Araj Szymon Kamil Szkoła Podstawowa Nr 5 im. K. K. Baczyńskiego
Szkolna 14
05-500 Piaseczno
39 65 FINALISTA
19 Padarz Maciej Społeczne Gimnazjum Nr 4 im. Władysława Grabskiego STO
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
38 63.33 FINALISTA
20 Jung Taruna Polsko-Niemiecka Szkoła Spotkań i Dialogu im. Willy\'ego Brandta Niepubliczne Gimnazjum
Św. Urszuli Ledóchowskiej 3
02-972 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
21 Schwencke Anna CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego
Żywnego 25
02-701 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
22 Wiest Anna-Maria CLX LO im. gen. dyw. Stefana Roweckiego \"Grota\"
Siemieńskiego 6
02-106 Warszawa
37 61.67 FINALISTKA
23 Pauly Aniela Theresa Gimnazjum Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
36 60 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe 2017/2018