WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS FIZYCZNY
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Laureat / Finalista
1 Jędrzejewski Jan Konrad Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
LAUREAT
2 Adaszkiewicz Antoni Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
FINALISTA
3 Bielecki Jakub Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
FINALISTA
4 Bojke Karol Olgierd Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
5 Bombała Wojciech Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
FINALISTA
6 Chojnacki Karol Piotr Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
FINALISTA
7 Cieślar Bartłomiej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
8 Czerwiński Jan Ignacy Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
LAUREAT
9 Dankowiakowski Adam Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 1 Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. Jana Nowaka - Jeziorańskiego
Polinezyjska 10A
02-777 Warszawa
LAUREAT
10 Dąbkowski Michał Jerzy Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
LAUREAT
11 Duklas Dawid Publiczne Gimnazjum nr 3 w Kobyłce
Załuskiego 57
05-230 Kobyłka
LAUREAT
12 Duszczyk Karol Gimnazjum
Mińska 38
05-332 Siennica
LAUREAT
13 Dutkiewicz Kamil Roman Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
14 Dyrda Krzysztof Michał Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
LAUREAT
15 Dzieniszewski Michał Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
FINALISTA
16 Falęcki Bartosz Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Miejskim Zespole Szkół nr 2
Czarnieckiego 40
06-400 Ciechanów
FINALISTA
17 Gałązka Karol Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
LAUREAT
18 Ghafour Izabela Katarzyna Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
LAUREAT
19 Giembicki Maciej Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
LAUREAT
20 Grabarczyk Jakub Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
LAUREAT
21 Grodzicki Mieszko Jakub Publiczne Gimnazjum nr 2 w Pionkach
SŁOWACKIEGO 4
26-670 PIONKI
LAUREAT
22 Gromadzki Michał Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 19 im. Bolesława Prusa w Warszawie
Zwycięzców 7/9
03-936 Warszawa
LAUREAT
23 Jakubowski Eryk Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
FINALISTA
24 Janaszek Julianna Agnieszka Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
25 Jarzębowski Piotr Gimnazjum nr 81 w Warszawie
Rozłogi 10
01-310 Warszawa
LAUREAT
26 Kacprzak Łukasz Gimnazjum z Odd. Int. nr 82 w Warszawie
Waleriana Czumy 8
01-355 Warszawa
FINALISTA
27 Kazbieruk Paweł Piotr Gimnazjum nr 14 z Oddzialami Integracyjnymi w Warszawie
Barska 32
02-315 Warszawa
LAUREAT
28 Kaznowska Julia Klaudia Zespół Szkół nr 6 Gimnazjum nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Wł. Jagiełły w Płocku
3 Maja 4
09-402 Płock
LAUREAT
29 Kiełmiński Paweł Leszek Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
30 Kinowski Tomasz Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
LAUREAT
31 Knyspel Jakub Publiczne Katolickie Gimnazjum im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Łazach
Wiejska 2
05-552 Wólka Kosowska
LAUREAT
32 Kołaczyński Jakub Jan Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
LAUREAT
33 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
34 Kosno Bartosz Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
LAUREAT
35 Krajewski Daniel Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
LAUREAT
36 Kulma Jacek Stanisław Społeczne Gimnazjum nr 5 STO
Astronautów 11
02-154 Warszawa
FINALISTA
37 Kwiatkowski Krzysztof Konrad Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
38 Lasek Krzysztof Tadeusz Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
LAUREAT
39 LASKOWSKA KLAUDIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
LAUREAT
40 Lichota Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
41 MAKOWSKI Jakub Jan Gimnazjum w Zespole Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym
Sarenki 20
05-540 Zalesie Górne
LAUREAT
42 Maliszewski Adam Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
43 Markowski Ryszard ( Janusz ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
LAUREAT
44 Martys Maksymilian, Maciej Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
LAUREAT
45 Meller Jakub Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
LAUREAT
46 Mucha Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
47 Muchorowski Jan Jerzy Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
LAUREAT
48 Mućka Maciej Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
49 Musiał Kacper Tomasz Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
50 Nogaj Filip Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
FINALISTA
51 Palmer Jan Robert Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
FINALISTA
52 PIETROŃ WITOLD Społeczne Gimnazjum Nr 27 im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego STO
Ostrobramska 72
04-175 Warszawa
LAUREAT
53 Pietrzak Michał Henryk Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
54 Piotrowicz Jakub Franciszek Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
55 Pomagalski Piotr Adam Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
56 Puch Antoni Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
57 RADECKA MAJA WIKTORIA Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku
Marii Konopnickiej 5
06-100 PUŁTUSK
LAUREAT
58 Rakowski Stanisław Leopold Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
FINALISTA
59 Robak Piotr Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
LAUREAT
60 Rzepliński Wojciech Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
61 Sadalski Igor Społeczne Gimnazjum "Dwójka" Nr 45 STO
Solec 48
00-382 Warszawa
LAUREAT
62 Sasin Marta Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
63 Sieczak Paweł Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
LAUREAT
64 Sikorski Maksymilian Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
LAUREAT
65 Skarżycki Krzysztof Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
66 Stachura Ignacy Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
67 Stawiska Anna Michalina Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
LAUREAT
68 Stępień Patrycja Anna Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
LAUREAT
69 Strychalski Antoni Kamil Gimnazjum nr 3 Przymierza Rodzin im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki
Tomasza Nocznickiego 7
01-948 Warszawa
LAUREAT
70 Supeł Hubert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
71 Sypuła Piotr Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
72 Szewczyk Aleksander Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
FINALISTA
73 Szympliński Filip Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
FINALISTA
74 Śladowska Julia Zespół Szkół nr 5 Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 im. Aleksandra Macieszy w Płocku
Kutrzeby 2a
09-410 Płock
LAUREAT
75 Taranienko Agata Ewa Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
76 Uchal Dawid Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
LAUREAT
77 Wodnicki Krzysztof Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
FINALISTA
78 Wojciechowski Karol Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
79 Wolicki Krzysztof Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
80 Woźniak Michał Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
FINALISTA
81 Wójcik Grzegorz Aleksander Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
LAUREAT
82 Zakrzewski Grzegorz Gimnazjum nr 2 im. Ireny Sendlerowej
Poniatowskiego 47/49
05-400 Otwock
LAUREAT
83 ZAWADZKI MARCEL Gimnazjum Nr 2 w Wyszkowie
Gen.J.Sowińskiego 55
07-200 WYSZKÓW
FINALISTA
84 Żelachowska Adela Anna Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
LAUREAT
85 Żelaśkiewicz Mariusz Sławomir Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
LAUREAT
86 Życka Pola Gracja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016