WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Laureat / Finalista
1 Ambroziak Wojciech Publiczne Gimnazjum
Bema 73/75
01-244 Warszawa
FINALISTA
2 Anderson Paweł Andrzej Gimnazjum w Nowej Wsi
Główna 96
05-806 Nowa Wieś
FINALISTA
3 Baranowski Piotr Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
4 Barański Filip Andrzej Publiczne Gimnazjum nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Radomiu
Kilińskiego 25
26-600 Radom
FINALISTA
5 Barlak Magdalena Wiktoria Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
FINALISTA
6 Bartoszewicz Marcin Artur Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
7 Bieniek Jakub Piotr Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
FINALISTA
8 Bodak Jakub Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego
Koszarowa 3
07-401 OSTROŁĘKA
FINALISTA
9 Bojke Karol Olgierd Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
10 Broda Agnieszka Dorota Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
FINALISTA
11 Brzozowski Maciej Tomasz Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
FINALISTA
12 Brzuski Patryk Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Jasienicy
Pawła Jasienicy 23
07-304 JASIENICA
FINALISTA
13 Cebula Salomea Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
LAUREAT
14 Chen Rafał Yuanzhi Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
15 Chojnacki Mateusz Salezjańskie Gimnazjum im. Św.Jana Bosko
Mickiewicza 35A
05-120 Legionowo
FINALISTA
16 Chrząścik Michał Gimnazjum Nr 2 w Sulejówku
Narutowicza 10
05-071 Sulejówek
FINALISTA
17 Chudzik Krzysztof Marian Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
18 Chustecki Jakub Tadeusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
LAUREAT
19 Cierlik Kacper Gimnazjum nr 13 im.Sł.B.Franciszki Witkowskiej
Smoleńskiego 31
01-698 Warszawa
FINALISTA
20 Ciesielski Michał Gimnazjum w Stoczku
ARMII KRAJOWEJ 1
07-104 STOCZEK
FINALISTA
21 Dawidczyk Szymon Gimnazjum nr 1 w Wyszkowie
Geodetów 45
07-200 WYSZKÓW
FINALISTA
22 Dąbrowski Nikodem Gimnazjum im. św. Jana Pawła II w Nadarzynie
Żółwińska 41
05-830 Nadarzyn
FINALISTA
23 Demel-Mosiejczuk Kacper Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
FINALISTA
24 Dobrowolski Marcin Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
LAUREAT
25 Dukaczewski Aleksander Publiczne Gimnazjum nr 1 w Żyrardowie
Jasna 11
96-300 Żyrardów
FINALISTA
26 Duszyński Antoni Jakub Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
LAUREAT
27 Felis Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
28 Filocha Maria Rita Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
29 Fiłoc Bartosz Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
FINALISTA
30 FRELEK ALICJA WERONIKA Publiczne Gimnazjum w Borowiu
A.Sasimowskiego 3
08-412 Borowie
FINALISTA
31 Gawron Jan Jakub Gimnazjum nr 4 w Otwocku
Szkolna 31
05-400 Otwock
FINALISTA
32 Gdańska Karolina Maja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
33 Głowacki Piotr Andrzej Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
34 Głowacki Piotr Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
35 Gołąb Michał Aleksander Prywatne Gimnazjum nr 1
Patriotów 347
04-760 Warszawa
LAUREAT
36 Góral Michał Robert Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
37 Górecki Robert Społeczne Gimnazjum nr 333 STO w Warszawie
Dziatwy 6
03-109 Warszawa
FINALISTA
38 Górka Sebastian Piotr Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
LAUREAT
39 Górska Paulina Magdalena Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
FINALISTA
40 Gralak Maciej Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
LAUREAT
41 Gumowski Adam Łukasz Gimnazjum nr 1
gen. Józefa Hallera 12
07-410 OSTROŁĘKA
LAUREAT
42 Guza Adam Konstanty Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
LAUREAT
43 Gwiazda Małgorzata Anna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
44 Hachulski Iwo Adam Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
FINALISTA
45 Hanecka Małgorzata Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
46 Hiszpańska Maja Gimnazjum nr 6 w Płocku
Al. St. Jachowicza 20
09-402 Płock
FINALISTA
47 Hołownia-Malinowska Karolina Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
FINALISTA
48 Imański Wojciech Publiczne Gimnazjum w Zwoleniu
Kościelna 7
26-700 Zwoleń
FINALISTA
49 Jaczewski Grzegorz Gimnazjum nr 3 w Otwocku
Kościuszki 28
05-400 Otwock
FINALISTA
50 Janicki Dominik Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
51 Janik Zofia Faustyna \\\\\\\"STRUMIENIE\\\\\\\" Gimnazjum Stowarzyszenia \\\\\\\"Sternik\\\\\\\"
3 maja 129
05-420 Józefów
FINALISTA
52 Jaruga Mikołaj Aleksander Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
FINALISTA
53 Jastrzębski Bartosz Jan Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
FINALISTA
54 Kamionowska Marta Gimnazjum nr 125 w Warszawie
Kobiałka 49
03-044 Warszawa
FINALISTA
55 Karwowska Barbara Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
56 Katana Mikołaj Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
57 Kaźmierczak Antonina Iza Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
58 Klemba Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
LAUREAT
59 Klimek Jagoda Anna Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
FINALISTA
60 Koc Joanna Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
61 Kocerka Julian Jacek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
FINALISTA
62 Kodym Piotr Kazimierz Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
FINALISTA
63 Kokosza Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 STO
Bachmacka 3
02-647 Warszawa
FINALISTA
64 Kołodziejczyk Patryk Janusz Gimnazjum nr 121 im. Wojciecha Zawadzkiego
Płużnicka 4
03-184 Warszawa
FINALISTA
65 Koncewicz Martyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
FINALISTA
66 Konopiński Konstanty Mateusz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
LAUREAT
67 Konopka Maja Anna Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
FINALISTA
68 Kopyt Agata Alicja Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
69 Korpacz Marta Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
FINALISTA
70 Kowalczyk Kamila Publiczne Gimnazjum Powiatowe
Szkolna 3
08-430 Żelechów
FINALISTA
71 Kowalec Paulina Marta Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
FINALISTA
72 Kozera Anna Maria Gimnazjum w Michałowicach
Szkolna 15
05-816 Michałowice
FINALISTA
73 Kozierkiewicz Hubert Tomasz Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
FINALISTA
74 Kozłowski Piotr Gimnazjum nr 1
M. Sasina 33
05-200 Wołomin
FINALISTA
75 Koźbiał Kamil Daniel Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nowej Suchej
Nowa Sucha 16
96-513 Nowa Sucha
FINALISTA
76 Krużewski Aleksander Jakub Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
FINALISTA
77 Kubiak Mikołaj Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
FINALISTA
78 Kwiatkowska Martyna Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie
Mickiewicza 23a
07-100 Węgrów
FINALISTA
79 Kwiecińska Julia Stanisława Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
80 Lachowicz Michał Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
FINALISTA
81 Lachowska Weronika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
82 Leśniewski Aleksander Iwo Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
FINALISTA
83 Lichota Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
84 Lisicka Maria Zuzanna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
85 Łomiński Tomasz Konrad Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
LAUREAT
86 Machulski Wojciech Amadeusz Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
FINALISTA
87 Maciejczyk Marcel Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
88 Majchrzak Zofia Katarzyna Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
FINALISTA
89 Majewski Bruno Waldemar Gimnazjum im. Wincentego Pallottiego
Poznańska 183
05-850 Ożarów Mazowiecki
FINALISTA
90 Majewski Piotr Filip Prywatne Gimnazjum nr 23 Sióstr Zmartwychwstanek im. Bł. Siostry Alicji Kotowskiej
Krasińskiego 31
01-784 Warszawa
LAUREAT
91 Majewski Szymon Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu
Sikórz 83A
09-413 Sikórz
LAUREAT
92 Makos Mariusz Gimnazjum nr 54 w Warszawie
Elbląska 51
01-737 Warszawa
FINALISTA
93 Malewicz Karol Piotr Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
94 Mamiński Hubert Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
LAUREAT
95 Matuszewski Antoni Jan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
FINALISTA
96 Michalski Bartłomiej Mieszko Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
FINALISTA
97 Milczak Filip Gimnazjum nr 1 w Pruszkowie
Helenowska 3
05-804 Pruszków
FINALISTA
98 Milewska Maja Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
99 Muchorowski Jan Jerzy Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
FINALISTA
100 Nawrocki Sławomir Gimnazjum TWP
Kraszewskiego 8A
06-400 Ciechanów
FINALISTA
101 Nowakowski Jakub Piotr Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
LAUREAT
102 O'Neill Timothy Brian Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
103 Obidowski Jakub Publiczne Gimnazjum nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim
Juliusza Słowackiego 2
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
LAUREAT
104 Opala Jan Paweł Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
105 Orlikowski Jan Przemysław Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
106 Padarz Maciej Społeczne Gimnazjum nr 4 im. Wladysława GrabskiegoSpołecznego Towarzystwa Oświatowego
Traktorzystów 16
02-495 Warszawa
FINALISTA
107 Palenik Krzysztof Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
FINALISTA
108 Palonka Antoni Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
FINALISTA
109 Pastuszek Radosław Publiczne Gimnazjum w Podkowie Leśnej
Jana Pawła II 20
05-807 Podkowa Leśna
FINALISTA
110 Pawlak Michalina Anna Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
FINALISTA
111 Pawłowicz Maria Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
112 Pawłowski Jakub Kajetan Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
LAUREAT
113 Pec Michał Robert Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
114 Pernach Tymoteusz Józef Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
FINALISTA
115 Pidzik Adam Daniel Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
FINALISTA
116 Piętak Bartłomiej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
FINALISTA
117 Piluch Paweł Aleksander Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
FINALISTA
118 Piskorski Mateusz Marcin Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
LAUREAT
119 Pliszka Hubert Mateusz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25 im. Czesława Niemena
Zwycięzców 44
03-938 Warszawa
FINALISTA
120 Pliszka Jakub Gimnazjum nr 4 w Słomczynie im. Jana Mejstera
Wilanowska 218
05-507 Słomczyn
LAUREAT
121 Płowiecki Karol Emil Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe
Parkowa 27 B
05-120 Legoionowo
FINALISTA
122 Puchalska Maria Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej
Grochowska 284
03-841 Warszawa
FINALISTA
123 Radecka Aleksandra Gimnazjum im. C. K. Norwida
Sierpecka 42
09-230 Bielsk
FINALISTA
124 Radkiewicz Piotr Jakub Gimnazjum im. Marii Dąbrowskiej
Al. Marii Dąbrowskiej 12/20
05-806 Komorów
FINALISTA
125 Rak Filip Tomasz Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
FINALISTA
126 Ratowski Tomasz Ksawery Pierwsze Gimnazjum Autorskie im. Emanuela Bułhaka w Wesołej
Armii Krajowej 9 , Trakt Brzeski 63
05-075, 05-077 Warszawa
LAUREAT
127 Romaniuk Maciej Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
FINALISTA
128 Romanowicz Mikołaj Dominik Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
129 Ronek Dominika Aleksandra Gimnazjum nr 13 w Płocku w Zespole Szkół nr 3
Łukasiewicza 11
09-400 Płock
FINALISTA
130 Różańska Daria Społeczne Gimnazjum im. Pawła Hulki - Laskowskiego STO w Żyrardowie
Armii Krajowej 3
96-300 Żyrardów
FINALISTA
131 Różański Łukasz Jan Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
FINALISTA
132 Różycka Marta Renata Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
133 Rusiłowicz Daria Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
134 Ruszkowski Mateusz Gimnazjum Publiczne nr 4
Szkoły Podchorążych Piechoty 1
07-310 Ostrów Mazowiecka
FINALISTA
135 Rybicki Conrad ( Arthur ) Prywatne Gimnazjum nr 2 \" Szkoła Marzeń \"
Zielona 14
05-500 Piaseczno
FINALISTA
136 Sadowski Karol Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
FINALISTA
137 Samocki Jan Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
138 Sarbiński Aleksander Napoleon Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
LAUREAT
139 Sarna Weronika Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
FINALISTA
140 Sawicki Mateusz Publiczne Gimnazjum nr 5
Graniczna 1
08-110 Siedlce
FINALISTA
141 Sbai Jasin Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
FINALISTA
142 Sbai Said Gimnazjum nr 1 w Piastowie
Pułaskiego 6/8
05-820 Piastów
FINALISTA
143 Sikorski Maksymilian Maciej Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
FINALISTA
144 Sikorski Daniel Gimnazjum nr 131 w Warszawie
M. Drzymały 1
02-495 Warszawa
FINALISTA
145 Skórka Aleksandra Antonina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
146 Skrzypek Stanisław Sławomir Gimnazjum nr 86 w Warszawie
gen. Thommeego 1
01-491 Warszawa
FINALISTA
147 Soból Mikołaj Paweł Gimnazjum nr 13 w Warszawie
Nowowiejska 37a
02-010 Warszawa
FINALISTA
148 Sot Anna Magdalena Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
149 Spilski Bruno Mikołaj Gimnazjum nr 20 im. Bohaterów Olszynki Grochowskiej
Afrykańska 11
03-966 Warszawa
FINALISTA
150 Stankiewicz Bianka Katarzyna Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów
Gwintowa 3
00-704 Warszawa
FINALISTA
151 Strąk Dominik Krzysztof Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
152 Strzelczyk Marta Agnieszka Gimnazjum w Sochaczewie
15-go Sierpnia 4
96-500 Sochaczew
FINALISTA
153 Strzemieczny Mateusz Publiczne Gimnazjum w Rzewniu

06-225 RZEWNIE
FINALISTA
154 Szala Dawid Sebastian Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
FINALISTA
155 Szczepaniak Mikołaj Michał Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
156 Szyderski Michał Jan Gimnazjum Integracyjne nr 12
św. Bonifacego 10
02-914 Warszawa
LAUREAT
157 Szyszko Michał Jeremi Gimnazjum nr 38 w Warszawie
Świętokrzyska 18 a
00-052 Warszawa
LAUREAT
158 Szyszkow Boris Piotr Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie
Wł. Sikorskiego 20
05-500 Piaseczno
FINALISTA
159 Śliwińska Wiktoria Ewa Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
160 Świerczewski Stanisław Gimnazjum im.ks. Aleksandra Fedorowicza w Izabelinie
3 Maja 49
05-080 Izabelin
FINALISTA
161 Świetlik Maciej Gimnazjum nr 3 w Płocku
Krakówka 4
09-402 Płock
FINALISTA
162 Terlikowski Jakub Maciej Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
163 Trebnio Jan Paweł Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej
Piękna 7a
05-300 Mińsk Mazowiecki
FINALISTA
164 Trojanowska Julia Maria Katolickie Gimnazjum w Radomiu
Grzybowska 22
26-600 Radom
FINALISTA
165 Troper Agnieszka Patrycja Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 93 im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej w Warszawie
Szolc- Rogozińskiego 2
02-777 Warszawa
LAUREAT
166 Walkowiak Joanna Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
167 Węgłowski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
168 Wieczorek Tymoteusz Kacper Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
169 Wierzba Dominik Gimnazjum nr 44 w Warszawie im. Generała Pawła Chrzanowskiego
Smolna 30
00-375 Warszawa
FINALISTA
170 Wiśniewski Sebastian Adam Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
171 Wojciechowski Witold Gimnazjum nr 2 w Brwinowie
Żwirowa 16
05-840 Brwinów
FINALISTA
172 Wojciechowski Jakub Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
LAUREAT
173 Wojda Danuta Publiczne Gimnazjum w Kozłowie Szlacheckim
Kozłów Szlachecki 54
96-513 Nowa Sucha
FINALISTA
174 Wołczyński Mikołaj Paweł Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
FINALISTA
175 Woszczak Jan Andrzej Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
FINALISTA
176 Woźniak Filip, Jakub Niepubliczne Gimnazjum Sapere Aude
Rajszew, ul. Modlińska 75
05-110 Jabłonna
FINALISTA
177 Wójcik Wojciech Jacek Społeczne Gimnazjum Nr 20
Raszyńska 22
02-026 Warszawa
LAUREAT
178 Zagórski Mateusz Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
179 Zaleska Antonina Zofia Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
180 Zalewska Gabriela Gimnazjum Dwujęzyczne nr 33 im. Stefana Batorego w Zespole Szkół nr 66 w Warszawie
Myśliwiecka 6
00-459 Warszawa
FINALISTA
181 Załęska Agata Gimnazjum Dwujęzyczne Nr 59
Wiktorska 30/32
02-587 Warszawa
FINALISTA
182 Zamojska-Turska Maria Barbara Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
FINALISTA
183 Zdanowicz Krzysztof Wojciech Gimnazjum nr 77 w Warszawie
L. Staffa 3/5
01-891 Warszawa
LAUREAT
184 Zdebiak Maria Sabina Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima w Podkowie Leśnej
Modrzewiowa 41
05-807 Podkowa Leśna
FINALISTA
185 Zgliński Aleksander Gimnazjum nr 165
Kiwerska 3
01-682 Warszawa
FINALISTA
186 Żelaśkiewicz Mateusz Mirosław Gimnazjum nr 112 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie
Solipska 17/19
02-482 Warszawa
FINALISTA
187 Żochowski Krzysztof Gimnazjum nr 76 w Warszawie
Gwiaździsta 35
01-651 Warszawa
FINALISTA
188 Życka Pola Gracja Gimnazjum nr 58 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława IV
Jagiellońska 38
03-719 Warszawa
LAUREAT
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016