WYNIKI ETAPU WOJEWÓDZKIEGO
KONKURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO
GIMNAZJA

Lp. Nazwisko i imię Nazwa szkoły Laureat / Finalista
1 Białousz Aneta Anna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
FINALISTA
2 Białousz Sandra Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
FINALISTA
3 Dominika Mamla Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
LAUREAT
4 Fernandez Gabriela Gimnazjum w Złotokłosie
R. Traugutta 10
05-504 Złotokłos
FINALISTA
5 Gniazdowska Agata Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
FINALISTA
6 Gościewska Kinga Gimnazjum nr 123 w Warszawie
Strumykowa 21
03-138 Warszawa
FINALISTA
7 Grot Franciszek Artur Gimnazjum Sióstr Felicjanek im.bł. Marii Angeli Truszkowskiej
Azaliowa 10
04-539 Warszawa
FINALISTA
8 Krzeczunowicz Marcin Walenty Gimnazjum Przymierza Rodzin im.Jana Pawła II
Grzegorzewskiej Marii 10
02-778 Warszawa
FINALISTA
9 Krzeczunowicz Anna Jadwiga Prywatne Gimnazjum Sióstr Nazaretanek z Oddziałami Dwujęzycznymi
Czerniakowska 137
00-720 Warszawa
FINALISTA
10 Loge Ewa Maria Gimnazjum przy Społecznym Liceum Ogólnokształcącym nr 4 im. Batalionu AK \"Parasol\" w Warszawie
Hawajska 14 A
02-776 Warszawa
FINALISTA
11 Matynia Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
LAUREAT
12 Michalska Agata Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 83 im. Konstancji Markiewicz w Warszawie
Andriollego 1
01-494 Warszawa
FINALISTA
13 Napiórkowski Piotr Waldemar Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 w Warszawie
Żywnego 25
02-701 Warszawa
LAUREAT
14 Piórkowski Stanisław Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
LAUREAT
15 Senda Marianna Faustyna Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
FINALISTA
16 Sus Ignacy Fryderyk Gimnazjum Dwujęzyczne nr 50 im. gen. Władysława Sikorskiego w Zespole Szkół nr 117 w Warszawie
J. Bema 76
01-225 Warszawa
FINALISTA
17 Szereda Dominika Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
LAUREAT
18 Tomaszewska Helena Gimnazjum Dwujęzyczne nr 34 im.Narcyzy Żmichowskiej
Klonowa 16
00-591 Warszawa
LAUREAT
19 Viougeas Kayetan Gimnazjum Dwujęzyczne nr 53
Ks. J. Popiełuszki 5
01-786 Warszawa
LAUREAT
Konkursy Przedmiotowe 2015/2016