LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU MATEMATYCZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022



Zgodnie z § 11 pkt. 4 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu matematycznego zostało 72 uczniów, finalistami 124 uczniów z Mazowsza.

Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Bednarek Sebastian 21720 20 LAUREAT
2 Giermek Michał Piotr 22160 20 LAUREAT
3 Głowacka Amelia 21779 20 LAUREATKA
4 Godlewski Wojciech 21729 20 LAUREAT
5 Grabowski Patryk 21601 20 LAUREAT
6 Klim Filip Janusz 23622 20 LAUREAT
7 Kośka Franciszek Marek 21607 20 LAUREAT
8 Lisiewska Maja Anna 23380 20 LAUREATKA
9 Misterski Aleksander Adam 21717 20 LAUREAT
10 Nguyen An Son 22182 20 LAUREAT
11 Pawlata Mateusz 22787 20 LAUREAT
12 Rylski Tadeusz 22155 20 LAUREAT
13 Rzepniewska Monika 21989 20 LAUREATKA
14 Sybilska Zuzanna 21885 20 LAUREATKA
15 Wickel Mateusz Bruno 21737 20 LAUREAT
16 Wolny Michał Piotr 21764 20 LAUREAT
17 Bacciarelli-Grobelny Piotr 21775 19 LAUREAT
18 Głuszek Adam 22908 19 LAUREAT
19 Kachniarz Tadeusz 23257 19 LAUREAT
20 Karpiński Rafał 21627 19 LAUREAT
21 Kędzior Grzegorz 21603 19 LAUREAT
22 Klim Juliusz Stanisław 23622 19 LAUREAT
23 Kocewiak Julia 22223 19 LAUREATKA
24 Krzyżanowski Igor Gustaw 21924 19 LAUREAT
25 Kukiełka Olena Celina 21699 19 LAUREATKA
26 Leoszkiewicz Wojciech 21611 19 LAUREAT
27 Lubański Franciszek Jan 23491 19 LAUREAT
28 Łuszczak Maciej 22159 19 LAUREAT
29 Maliszewski Aleksander Ignacy 21741 19 LAUREAT
30 Mosionek Zuzanna 21678 19 LAUREATKA
31 Podkowa Adam Franciszek 23377 19 LAUREAT
32 Pusz Antoni Krzysztof 23242 19 LAUREAT
33 Saczuk Jakub 22155 19 LAUREAT
34 Skowroński Jan Gabriel 21738 19 LAUREAT
35 Sopala Filip Łukasz 21741 19 LAUREAT
36 Syta Kornel 21992 19 LAUREAT
37 Śliwa Filip 23277 19 LAUREAT
38 Wieleba Bolko Paweł 21779 19 LAUREAT
39 Wilczyński Jakub Marcin 21611 19 LAUREAT
40 Arczewski Artur 21747 18 LAUREAT
41 Biekionis Jakub 21753 18 LAUREAT
42 Byszewski Krzysztof Wojciech 21663 18 LAUREAT
43 Chołuj Filip 21700 18 LAUREAT
44 Dybek Zuzanna 23778 18 LAUREATKA
45 Filipowicz Mateusz 22155 18 LAUREAT
46 Iskra Aleksander Piotr 23730 18 LAUREAT
47 Jaśkowski Michał 22160 18 LAUREAT
48 Kaczmarek Piotr Wiktor 21721 18 LAUREAT
49 Kamińska Łucja 21752 18 LAUREATKA
50 Kozik Mateusz Piotr 22410 18 LAUREAT
51 Leszczyk Julia 22240 18 LAUREATKA
52 Łukawski Antoni 22172 18 LAUREAT
53 Maksymiuk Kinga 21699 18 LAUREATKA
54 Marsz Joanna 22155 18 LAUREATKA
55 Mroziuk Zofia Maria 22071 18 LAUREATKA
56 Nowakowska Julia 22154 18 LAUREATKA
57 Nowakowski Jan Stefan 23391 18 LAUREAT
58 Ostrowski Łukasz 23162 18 LAUREAT
59 Pakuła Bartosz 23417 18 LAUREAT
60 Pawlak Julia 23435 18 LAUREATKA
61 Pisarkiewicz Karolina 23491 18 LAUREATKA
62 Smółko Michał 21753 18 LAUREAT
63 Sobierajski Krzysztof 22155 18 LAUREAT
64 Stankiewicz Dominika 21942 18 LAUREATKA
65 Stefański Aleksander Tymoteusz 21946 18 LAUREAT
66 Stepuch Maciej 22045 18 LAUREAT
67 Szelachowska Helena 21624 18 LAUREATKA
68 Tarnowski Franciszek Michał 22160 18 LAUREAT
69 Uss Jan 22159 18 LAUREAT
70 Waśko Aleksandra Anna 23378 18 LAUREATKA
71 Woldańska Gaja Anna 22172 18 LAUREATKA
72 Zagrodzki Jakub Maciej 21611 18 LAUREAT
73 Adamczuk Jakub 23378 17 FINALISTA
74 Banaszek Maksymilian Joachim 21811 17 FINALISTA
75 Burszewski Andrzej Jan 21751 17 FINALISTA
76 Drobek Natalia 21993 17 FINALISTKA
77 Dygas Mateusz Jan 21769 17 FINALISTA
78 Jankowski Stanisław 22155 17 FINALISTA
79 Kobylański Miron Tadeusz 23259 17 FINALISTA
80 Koczyńska Anna 22106 17 FINALISTKA
81 Kowalczyk Stanisław Juliusz 21789 17 FINALISTA
82 Kuszner Katarzyna Wiktoria 21753 17 FINALISTKA
83 Lewandowski Stanisław Piotr 21937 17 FINALISTA
84 Michałek Krzysztof Hieronim 21611 17 FINALISTA
85 Ostrowski Tomasz 21944 17 FINALISTA
86 Potocki Mateusz Andrzej 23739 17 FINALISTA
87 Rusiecki Dawid 21684 17 FINALISTA
88 Sawicki Maksymilian 21712 17 FINALISTA
89 Sidor Tymoteusz 23279 17 FINALISTA
90 Siecińska Anna 21617 17 FINALISTKA
91 Smutrykowski Igor 21743 17 FINALISTA
92 Spyra Kamila Agnieszka 23650 17 FINALISTKA
93 Szkaradek Adam Dariusz 21611 17 FINALISTA
94 Szymanek Dominika Julia 21741 17 FINALISTKA
95 Wielgus Gabriela Magdalena 21611 17 FINALISTKA
96 Włodarczyk Tomasz 21664 17 FINALISTA
97 Zarzycki Jan Franciszek 21737 17 FINALISTA
98 Ziętek Michalina 21758 17 FINALISTKA
99 Frybes Izabela 23260 16 FINALISTKA
100 Gałązka Filip Michał 21764 16 FINALISTA
101 Grabarski Marek 21764 16 FINALISTA
102 Jankowski Franciszek Aleksander 22067 16 FINALISTA
103 Koshevoy Alexey 21704 16 FINALISTA
104 Krysiński Tomasz 22663 16 FINALISTA
105 Lizak Antoni Janusz 21927 16 FINALISTA
106 Łyziak Łucja Maria 21781 16 FINALISTKA
107 Madaliński Stanisław Andrzej 23626 16 FINALISTA
108 Mendelka Jerzy Aleksander 21779 16 FINALISTA
109 Michniewicz Julia Karolina 21721 16 FINALISTKA
110 Milewski Nikodem Mikołaj 23370 16 FINALISTA
111 Nowicki Krzysztof 21933 16 FINALISTA
112 Rosak Mateusz Paweł 21699 16 FINALISTA
113 Ruszkowska Aleksandra 21704 16 FINALISTKA
114 Sołyga Maria 22155 16 FINALISTKA
115 Szlichciński Szymon Łukasz 21924 16 FINALISTA
116 Szymańska Julia Katarzyna 21741 16 FINALISTKA
117 Świątek Justyna Ewa 21721 16 FINALISTKA
118 Wałkuski Wiktor 21927 16 FINALISTA
119 Wasiuk Piotr 23753 16 FINALISTA
120 Winnicki Franciszek 23403 16 FINALISTA
121 Wyrobek Nina 23344 16 FINALISTKA
122 Wyrwa Klara Marta 21780 16 FINALISTKA
123 Zima Błażej 21611 16 FINALISTA
124 Żurawski Michał 22792 16 FINALISTA
125 Cieślak Minh Tam 21704 15 FINALISTKA
126 Dębski Maciej 21817 15 FINALISTA
127 Gierej Zuzanna 21682 15 FINALISTKA
128 Jaworski Jerzy 23280 15 FINALISTA
129 Jażdżyk Bartosz 22155 15 FINALISTA
130 Klimowicz Jakub 21764 15 FINALISTA
131 Krauze Maria Anna 21752 15 FINALISTKA
132 Laurosiewicz Julia 23510 15 FINALISTKA
133 Li Lien 21924 15 FINALISTKA
134 Mrowińska Pola 21717 15 FINALISTKA
135 Niewęgłowska Julia 21797 15 FINALISTKA
136 Różalska Aleksandra 21611 15 FINALISTKA
137 Świętorecka Iga 21812 15 FINALISTKA
138 Tarczyński Mateusz 21748 15 FINALISTA
139 Wyciszkiewicz Maria Magdalena 21960 15 FINALISTKA
140 Babiarz Łukasz 23488 14 FINALISTA
141 Bernaś Kajetan 22155 14 FINALISTA
142 Dudek Maja Anna 21757 14 FINALISTKA
143 Ejman Piotr 22868 14 FINALISTA
144 Gniadzik Grzegorz 21774 14 FINALISTA
145 Nowakowski Piotr 21959 14 FINALISTA
146 Pawlak Malina Katarzyna 23152 14 FINALISTKA
147 Studzińska Anna 21995 14 FINALISTKA
148 Szempliński Michał 23656 14 FINALISTA
149 Świętochowska Julia Blanka 21703 14 FINALISTKA
150 Wieczyńska Anna 21919 14 FINALISTKA
151 Włostowski Samuel 23279 14 FINALISTA
152 Zduńczyk Amelia 21675 14 FINALISTKA
153 Bugaj Maciej 22188 13 FINALISTA
154 Butryn Dorian Przemysław 21651 13 FINALISTA
155 Drabikowski Jan Jakub 23258 13 FINALISTA
156 Gałązka Karol Adam 21606 13 FINALISTA
157 Górecka Zuzanna 23673 13 FINALISTKA
158 Guga Paweł 23417 13 FINALISTA
159 Hryniów Łukasz 23371 13 FINALISTA
160 Kicińska Anna Zofia 21798 13 FINALISTKA
161 Majewski Franciszek 21735 13 FINALISTA
162 Malewski Michał Andrzej 22175 13 FINALISTA
163 Pęszkal Stanisław 23458 13 FINALISTA
164 Powierża Klara 21804 13 FINALISTKA
165 Tkacz Jolanta 22188 13 FINALISTKA
166 Urawski Aleksander Mikołaj 21735 13 FINALISTA
167 Westin Mateusz Jacek 23730 13 FINALISTA
168 Woźniak Artur Roman 22016 13 FINALISTA
169 Zgorzelski Michał 22188 13 FINALISTA
170 Brasse Maja Zuzanna 21694 12 FINALISTKA
171 Dzierwa Aleksander 22149 12 FINALISTA
172 Gralewski Gabriel 22785 12 FINALISTA
173 Kicińska Nina 21775 12 FINALISTKA
174 Kowalczyk Aleksandra 21713 12 FINALISTKA
175 Laskowski Wiktor 22776 12 FINALISTA
176 Leszczyński Adam Tomasz 21847 12 FINALISTA
177 Mężykowski Filip 22159 12 FINALISTA
178 Pilipczuk Anna Dagmara 21751 12 FINALISTKA
179 Podbielski Paweł Tomasz 22181 12 FINALISTA
180 Ptasińska Irmina 22354 12 FINALISTKA
181 Stępień Matylda Anna 23626 12 FINALISTKA
182 Wiśniewski Mikołaj 23509 12 FINALISTA
183 Wójtowicz Michał 21598 12 FINALISTA
184 Czerwonka Bartosz 22511 11 FINALISTA
185 Górka Krzysztof 23345 11 FINALISTA
186 Jakuboze Gabriela Janina 21785 11 FINALISTKA
187 Ługowski Stanisław 21596 11 FINALISTA
188 Pilipczuk Szymon Ignacy 21751 11 FINALISTA
189 Szelachowski Paweł 21618 11 FINALISTA
190 Wrona Kuba 22106 11 FINALISTA
191 Giel Piotr Paweł 21657 10 FINALISTA
192 Olszewski Mikołaj 23509 10 FINALISTA
193 Zieliński Przemysław 22778 10 FINALISTA
194 Janiszek Zuzanna 23300 9 FINALISTKA
195 Laskowski Igor 2104 9 FINALISTA
196 Szynkiewicz Zuzanna 22984 7 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe