LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu języka angielskiego zostało 96 uczniów, finalistami 173 uczniów z Mazowsza

Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Dzierwa Aleksander 22149 54 LAUREAT
2 Samsel Nikola 22633 54 LAUREATKA
3 Wojtyńska Lilianna Weronika 21751 54 LAUREATKA
4 Bełdyga Jakub 21740 53 LAUREAT
5 Dobroczek Stanisław 23269 53 LAUREAT
6 Giel Piotr Paweł 21657 53 LAUREAT
7 Kobylański Miron Tadeusz 23259 53 LAUREAT
8 Białowolski Aleksander 23276 52 LAUREAT
9 Folwarczny Szymon 21640 52 LAUREAT
10 Magielski Antoni Marian 21804 52 LAUREAT
11 Miklaszewski Aleksander 21699 52 LAUREAT
12 Piotrowski Norbert Jakub 22161 52 LAUREAT
13 Siemienowicz Hanna Karolina 21732 52 LAUREATKA
14 Boguszewski Franciszek 23320 51 LAUREAT
15 Byszewski Krzysztof Wojciech 21663 51 LAUREAT
16 Falkowska Blanka 22172 51 LAUREATKA
17 Klabisz Jakub 21700 51 LAUREAT
18 Wolski Franciszek 21621 51 LAUREAT
19 Bacciarelli-Grobelny Piotr 21775 50 LAUREAT
20 Jacaszek Aleksander 22161 50 LAUREAT
21 Kaczanowska Helena 23329 50 LAUREATKA
22 Kaczmarek Jakub Ryszard 22148 50 LAUREAT
23 Lubaczewski Jan 21922 50 LAUREAT
24 Rajchman Blanka 21944 50 LAUREATKA
25 Wróbel Maja Weronika 23753 50 LAUREATKA
26 Zervakos Hanna Maria 21700 50 LAUREATKA
27 Błaszczak Jagoda Ewa 21751 49 LAUREATKA
28 Ernst Antonina 22149 49 LAUREATKA
29 Jobski Wiktor 21817 49 LAUREAT
30 Mrowińska Pola 21717 49 LAUREATKA
31 Ostrowska Łucja Joanna 21606 49 LAUREATKA
32 Rawa Barbara Agnieszka 21804 49 LAUREATKA
33 Szczerba Zofia 23281 49 LAUREATKA
34 Bujok Katarzyna Agnieszka 21739 48 LAUREATKA
35 Bysiek Amelia 23426 48 LAUREATKA
36 Fast Maksymilian Jonasz 21770 48 LAUREAT
37 Gołębiowska Julia 23144 48 LAUREATKA
38 Jankowska Weronika 21738 48 LAUREATKA
39 Kowalska Zofia Janina 21687 48 LAUREATKA
40 Leśniak Sara Anastazja 23336 48 LAUREATKA
41 Lewandowska Hanna Maria 21738 48 LAUREATKA
42 Ładniak Krzysztof 21617 48 LAUREAT
43 Marchewka Marcela 22768 48 LAUREATKA
44 Nierzwicki Filip 21775 48 LAUREAT
45 Nowosielski Antoni 22792 48 LAUREAT
46 Pydynowska Maria 21704 48 LAUREATKA
47 Rudolf Radosław Jakub 21651 48 LAUREAT
48 Urbańska Zofia 21944 48 LAUREATKA
49 Wójtowicz Maja 21774 48 LAUREATKA
50 Bugla Bruno 23510 47 LAUREAT
51 Goldstein Irena 21610 47 LAUREATKA
52 Guminiak Ignacy Jan 21671 47 LAUREAT
53 Idzikowska Hanna 23626 47 LAUREATKA
54 Kamiński Jan 21663 47 LAUREAT
55 Kosiński Igor 21700 47 LAUREAT
56 Łampika Mateusz Miłosz 22170 47 LAUREAT
57 Markowska Natasza Mika 23626 47 LAUREATKA
58 Michniewicz Julia Karolina 21721 47 LAUREATKA
59 Miczuga Zofia 21621 47 LAUREATKA
60 Orczykowska Zofia 23275 47 LAUREATKA
61 Pawlak Julia 23435 47 LAUREATKA
62 Radzewicz Amelia 21740 47 LAUREATKA
63 Romaniuk Melania 22269 47 LAUREATKA
64 Stańczak Jan Maciej 21747 47 LAUREAT
65 Urban Bartosz Piotr 21621 47 LAUREAT
66 Wasiuk Piotr 23753 47 LAUREAT
67 Andrzejewski Bartosz Kacper 22160 46 LAUREAT
68 Chojnicki Wiktor 21671 46 LAUREAT
69 Cieśliński Jan Marek 21699 46 LAUREAT
70 Deptuch Klara 23342 46 LAUREATKA
71 Jaczyński Szymon Jakub 23730 46 LAUREAT
72 Karsznia Adam Remigiusz 21829 46 LAUREAT
73 Kowalski Maciej 22167 46 LAUREAT
74 Książek Katarzyna Zofia 21960 46 LAUREATKA
75 Kuklewicz Natalia Oliwia 23345 46 LAUREATKA
76 Kuźnicka Zofia 22161 46 LAUREATKA
77 Michlewski Witold 21789 46 LAUREAT
78 Mill Hanna Grażyna 21780 46 LAUREATKA
79 Misterski Aleksander Adam 21717 46 LAUREAT
80 Momot Wiktor 22159 46 LAUREAT
81 Mościcka Alicja 21933 46 LAUREATKA
82 Natkański Franciszek 23401 46 LAUREAT
83 Nawrocka Kornelia 22776 46 LAUREATKA
84 Podpora Aleksandra 22123 46 LAUREATKA
85 Rzegocka Zofia Salomea 21780 46 LAUREATKA
86 Rzepka Robert 21739 46 LAUREAT
87 Sawicki Piotr Wojciech 23304 46 LAUREAT
88 Szlichciński Szymon Łukasz 21924 46 LAUREAT
89 Szura Michał 23446 46 LAUREAT
90 Świątek Amelia Maria 21709 46 LAUREATKA
91 Terrett Konrad Oliver 23486 46 LAUREAT
92 Uchańska Dominika 21721 46 LAUREATKA
93 Wasiuk Wojciech Paweł 22161 46 LAUREAT
94 Wąsowska - Kowalczyk Weronika 22160 46 LAUREATKA
95 Winiarska Katarzyna 22103 46 LAUREATKA
96 Zawadzki Marcin 21772 46 LAUREAT
97 Bogucka Zuzanna Ewa 21936 45 FINALISTKA
98 Buzuk Michał 23744 45 FINALISTA
99 Dewiszek Maja Magdalena 21738 45 FINALISTKA
100 Dylak Filip 21621 45 FINALISTA
101 Jurowiec Aleksandra 21763 45 FINALISTKA
102 Kret Agnieszka 22155 45 FINALISTKA
103 Majewski Franciszek 22295 45 FINALISTA
104 Rzeczkowski Jakub Adam 21663 45 FINALISTA
105 Żwiruk Olgierd 21735 45 FINALISTA
106 Bazan Kinga 23775 44 FINALISTKA
107 Chłopecki Maciej 23304 44 FINALISTA
108 Haładyj Maciej 23383 44 FINALISTA
109 Kotte Maria Krystyna 21790 44 FINALISTKA
110 Krywult Maciej Wojciech 21635 44 FINALISTA
111 Lasota Monika Beata 22188 44 FINALISTKA
112 Piętak Julia 21700 44 FINALISTKA
113 Podlewska Lena 21704 44 FINALISTKA
114 Pokój Maja 21649 44 FINALISTKA
115 Powierża Klara 21804 44 FINALISTKA
116 Rychter Lena Maria 21786 44 FINALISTKA
117 Talacha Jakub 24 44 FINALISTA
118 Trojańska Maja 21788 44 FINALISTKA
119 Barott Mieszko 21731 43 FINALISTA
120 Boniukiewicz Melania 21764 43 FINALISTKA
121 Brylak Kacper Jan 21626 43 FINALISTA
122 Dobrowolski Paweł 21764 43 FINALISTA
123 Gizowska Natalia 22175 43 FINALISTKA
124 Henicz Jan Jakub 23258 43 FINALISTA
125 Kacprzak Piotr 21764 43 FINALISTA
126 Klimczak Franciszek 21734 43 FINALISTA
127 Lemiec Antonina 22783 43 FINALISTKA
128 Niemiec Nina Ewa 21752 43 FINALISTKA
129 Olszewska Zuzanna 22159 43 FINALISTKA
130 Orczykowska Maria 23275 43 FINALISTKA
131 Polak Klara Maria 21721 43 FINALISTKA
132 Półtorak Michalina 21721 43 FINALISTKA
133 Rybakowski Rafał Tomasz 23189 43 FINALISTA
134 Sochacka Milena Monika 23626 43 FINALISTKA
135 Trujnara Artur 21738 43 FINALISTA
136 Tyborowska Blanka 23649 43 FINALISTKA
137 Wasik Dominika 23396 43 FINALISTKA
138 Bagińska Paula 21611 42 FINALISTKA
139 Barchanowski Aleksander Ryszard 23426 42 FINALISTA
140 Borek Pola Rita 21700 42 FINALISTKA
141 Brański Gustaw 21735 42 FINALISTA
142 Copa Laura 21764 42 FINALISTKA
143 Gapski Jakub 23258 42 FINALISTA
144 Jakubowski Ethan 23305 42 FINALISTA
145 Jędrzejewska Maja 22792 42 FINALISTKA
146 Kośka Franciszek Marek 21607 42 FINALISTA
147 Martin Aisha 22178 42 FINALISTKA
148 Mejri Adam 22783 42 FINALISTA
149 Nowiński Jan 23462 42 FINALISTA
150 Piłat Zofia 21640 42 FINALISTKA
151 Sondej Piotr 21613 42 FINALISTA
152 Supel Wiktoria 21717 42 FINALISTKA
153 Wardyn Aleksandra 22155 42 FINALISTKA
154 Wielgosz Maja 21758 42 FINALISTKA
155 Wiśniewska Wiktoria 22270 42 FINALISTKA
156 Wojciechowski Jan 21738 42 FINALISTA
157 Zdanowicz Zofia Małgorzata 23163 42 FINALISTKA
158 Dżaman Nicola 21741 41 FINALISTKA
159 Green Paula 21740 41 FINALISTKA
160 Grzybowska Daria Dominika 23138 41 FINALISTKA
161 Kosatka Monika 21717 41 FINALISTKA
162 Królik Szymon 23398 41 FINALISTA
163 Ludwicka Pola Małgorzata 21732 41 FINALISTKA
164 Materka Anna 21836 41 FINALISTKA
165 Muzyka Zofia Antonina 21735 41 FINALISTKA
166 Radzinska Weronika 21959 41 FINALISTKA
167 Seweryn Nina 21774 41 FINALISTKA
168 Szostek Maja 21704 41 FINALISTKA
169 Wlazło Hanna Magdalena 21804 41 FINALISTKA
170 Banaś Zuzanna 22159 40 FINALISTKA
171 Janiszewska Dorota 21704 40 FINALISTKA
172 Karpiński Rafał 21627 40 FINALISTA
173 Nowocień Olgierd 255 40 FINALISTA
174 Szwankowska Natalia Ewa 21700 40 FINALISTKA
175 Witkowska Gabriela 23344 40 FINALISTKA
176 Zwolińska Milena 22188 40 FINALISTKA
177 Andruszkiewicz Nela 21861 39 FINALISTKA
178 Annunciato Aniela Gabriela 21986 39 FINALISTKA
179 Budziszewska Halina 21709 39 FINALISTKA
180 Bulsiewicz Zofia Antonina 21630 39 FINALISTKA
181 Czułba Lena 23251 39 FINALISTKA
182 Gutkowski Piotr Antoni 21770 39 FINALISTA
183 Sęk Magdalena 21660 39 FINALISTKA
184 Wójcik Julia 22001 39 FINALISTKA
185 Banaszek Maksymilian Joachim 21811 38 FINALISTA
186 Bazylko-Grzybczak Maria Jadwiga 21601 38 FINALISTKA
187 Biliński Jan 23378 38 FINALISTA
188 Jastrząb Mikołaj 22161 38 FINALISTA
189 Kobielak Vanessa 21741 38 FINALISTKA
190 Kowalczyk Gabriela Marta 23730 38 FINALISTKA
191 Linsey Melody Emma 21758 38 FINALISTKA
192 Oleksiak Wiktor Patryk 21603 38 FINALISTA
193 Olędzka Katarzyna 22161 38 FINALISTKA
194 Patyński Aleksander 21780 38 FINALISTA
195 Pucci Alessia 22161 38 FINALISTKA
196 Rokicki Oskar 21596 38 FINALISTA
197 Zakrzewski Artur 22133 38 FINALISTA
198 Zima Błażej 21611 38 FINALISTA
199 Bayindir Maya 23627 37 FINALISTKA
200 Czapska Magdalena 22155 37 FINALISTKA
201 Jusiak Anna 22202 37 FINALISTKA
202 Kaczor Zofia Anna 22188 37 FINALISTKA
203 Lal Sonia 21959 37 FINALISTKA
204 Panek Bartosz 21747 37 FINALISTA
205 Pawlak Klara 22182 37 FINALISTKA
206 Płachcińska Anna Maria 22292 37 FINALISTKA
207 Radziwiłko Nicole 23376 37 FINALISTKA
208 Solarek Nikola Maria 23473 37 FINALISTKA
209 Staniszewski Jakub Krzysztof 22079 37 FINALISTA
210 Ślesicka Jagoda 23426 37 FINALISTKA
211 Hajkowska Hanna 21691 36 FINALISTKA
212 Jagiełło Ignacy Stanisław 23378 36 FINALISTA
213 Kowalska Zuzanna Agnieszka 21700 36 FINALISTKA
214 Krzysik Adam 21609 36 FINALISTA
215 Lizak Tymon 23446 36 FINALISTA
216 Piasecka Kaja Marta 23730 36 FINALISTKA
217 Piotrowska Anna Monika 23345 36 FINALISTKA
218 Włodarczyk Laura Agnieszka 21721 36 FINALISTKA
219 Wójcicki Bartosz Łukasz 21955 36 FINALISTA
220 Żelaśkiewicz Magdalena Anna 22188 36 FINALISTKA
221 Baraniak Wiktoria Maria 23148 35 FINALISTKA
222 Bednarek Zuzanna Maria 22161 35 FINALISTKA
223 Dzierżanowska Adela 23397 35 FINALISTKA
224 Królicki Tomasz 22680 35 FINALISTA
225 Mularska Jana 21803 35 FINALISTKA
226 Sikorski Antoni Stanisław 21757 35 FINALISTA
227 Szymańska Łucja 21751 35 FINALISTKA
228 Wilczek Aleksy Antoni 21781 35 FINALISTA
229 Cywka Franciszek 22299 34 FINALISTA
230 Szczuciński Bartłomiej Zbigniew 21677 34 FINALISTA
231 Urbaniak Barbara 23222 34 FINALISTKA
232 Wojtyniak Karolina 23257 34 FINALISTKA
233 Bonarek Maja Nikola 22161 33 FINALISTKA
234 Czerwonka Zuzanna 22188 33 FINALISTKA
235 Hiller Mateusz 23226 33 FINALISTA
236 Tran Huong Tra 23226 33 FINALISTKA
237 Wierzbicka Hanna 21614 33 FINALISTKA
238 Błaszczyk Szymon 23222 32 FINALISTA
239 Kępczyńska Olga 22788 32 FINALISTKA
240 Nhakaniso Carol Alicja 22782 32 FINALISTKA
241 Pawlak Zofia Małgorzata 22008 32 FINALISTKA
242 Przychodzki Tomasz 21763 32 FINALISTA
243 Garbowski Dawid Aleksander 23226 31 FINALISTA
244 Imiołek Amelia 23437 31 FINALISTKA
245 Kozarzewska Iga 23697 31 FINALISTKA
246 Kucharska Zuzanna 21799 31 FINALISTKA
247 Malicka Maja 23226 31 FINALISTKA
248 Osmólski Aleksander 22142 31 FINALISTA
249 Zimnawoda Julia 22790 31 FINALISTKA
250 Laskowska Pola 23163 30 FINALISTKA
251 Matusiak Karol 23251 30 FINALISTA
252 Thinlay Maja Nyidon 23345 30 FINALISTKA
253 Wojda Bartosz 22001 30 FINALISTA
254 Zajączkowska Hanna Romana 21721 30 FINALISTKA
255 Adusei Herbstein Sophie Akosua 23148 29 FINALISTKA
256 Iwański Marcin 22846 29 FINALISTA
257 Orman-Olejniczak Inga 22161 29 FINALISTKA
258 Zalega Nikodem 21663 29 FINALISTA
259 Jędrzejczak Liwia Anna 21640 28 FINALISTKA
260 Pietrzak Maja Dominika 21764 28 FINALISTKA
261 Janiszowska-Downarowicz Iga 23251 27 FINALISTKA
262 Mazur Michalina Agnieszka 22161 27 FINALISTKA
263 Pilarski Bartosz 21757 27 FINALISTA
264 Al-Zubaidi Emir Hassan 23226 26 FINALISTA
265 Olasek Katarzyna 21955 26 FINALISTKA
266 Płatek Alicja 23319 26 FINALISTKA
267 Chruściany Pola 23629 25 FINALISTKA
268 Powalska Oliwia Wiktoria 23226 25 FINALISTKA
269 Rybińska Wiktoria 23080 25 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe