LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU HISTORYCZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022



Zgodnie z § 11 pkt. 4 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu historycznego zostało 23 uczniów, finalistami 46 uczniów z Mazowsza.

Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Kamler Julian Jakub 21752 58 LAUREAT
2 Krystoszyk Kacper 22633 58 LAUREAT
3 Wójtowicz Artur Andrzej 21681 57 LAUREAT
4 Bogucka Zuzanna Ewa 21936 56 LAUREATKA
5 Korowaj Mikołaj 21656 56 LAUREAT
6 Kosianowski Mateusz 21704 56 LAUREAT
7 Minić Alan 23367 56 LAUREAT
8 Buczyński Bartosz Aleksander 21878 55 LAUREAT
9 Kurtek Kajetan Ignacy 21751 55 LAUREAT
10 Łaniewski-Wołłk Tadeusz 21753 55 LAUREAT
11 Rytel Antoni Jan 22162 55 LAUREAT
12 Szymaniak Karol 22548 55 LAUREAT
13 Witek Kajetan 21707 55 LAUREAT
14 Dudkiewicz-Dzieciątko Ireneusz 22079 54 LAUREAT
15 Dybała Alina Zofia 22079 54 LAUREATKA
16 Jaśkowski Michał 22160 54 LAUREAT
17 Kornafel Mikołaj Mateusz 22299 54 LAUREAT
18 Krywult Maciej 21635 54 LAUREAT
19 Madaliński Stanisław 23626 54 LAUREAT
20 Pałka Jacek Jan 21943 54 LAUREAT
21 Pszczółkowski Stanisław Piotr 21606 54 LAUREAT
22 Walenda Fabian 23340 54 LAUREAT
23 Wolański Rafał 21753 54 LAUREAT
24 Czarnecki Michał 21628 53 FINALISTA
25 Domański Wiktor 21739 53 FINALISTA
26 Kosiński Igor Jarosław 21700 53 FINALISTA
27 Przewłocki Marcin Adam 21673 53 FINALISTA
28 Sakowski Wiktor 23405 53 FINALISTA
29 Grabowski Bartłomiej 22749 52 FINALISTA
30 Kapusta Mateusz Aleksander 21700 52 FINALISTA
31 Trzpioła Jacek 21993 52 FINALISTA
32 Woźniak Antoni Wojciech 21721 52 FINALISTA
33 Kuras Stanisław 21706 51 FINALISTA
34 Skwarek Stanisław Paweł 21780 51 FINALISTA
35 Żuchowski Tomasz 23275 51 FINALISTA
36 Chojak Mateusz 22165 50 FINALISTA
37 Dylak Przemysław Jerzy 21955 50 FINALISTA
38 Mulik Mikołaj 21642 50 FINALISTA
39 Nowak Jakub 21847 50 FINALISTA
40 Szemraj Jan Jakub 21601 50 FINALISTA
41 Łukawski Antoni 22172 49 FINALISTA
42 Turzyński Tymoteusz Eugeniusz 22161 49 FINALISTA
43 Walkiewicz Krzysztof 22410 49 FINALISTA
44 Wieczorkowski Jakub 22788 49 FINALISTA
45 Wilkowska Anna 22982 49 FINALISTKA
46 Buchmiet Aleksander Damian 21670 48 FINALISTA
47 Czachorowski Maciej Jan 21637 48 FINALISTA
48 Dąbrowski Kamil 22178 48 FINALISTA
49 Dziełak Julian 21677 48 FINALISTA
50 Gdulewicz Martyna Joanna 22262 48 FINALISTKA
51 Powsiński Patryk 21617 48 FINALISTA
52 Rostkowski Artur 22770 48 FINALISTA
53 Bazała Paweł Franciszek 21707 47 FINALISTA
54 Pachulski Maciej 21706 47 FINALISTA
55 Piotrowski Krzysztof 23692 47 FINALISTA
56 Zieja Barbara Maria 21621 47 FINALISTKA
57 Chojnowska Katarzyna 21770 46 FINALISTKA
58 Gromek Jolanta 22079 45 FINALISTKA
59 Nożykowski Adrian 23092 45 FINALISTA
60 Bodzan Tomasz Wojciech 21943 44 FINALISTA
61 Ejman Piotr 22868 44 FINALISTA
62 Hoffman Franciszek Paweł 21789 44 FINALISTA
63 Woźniczko Michalina 22186 44 FINALISTKA
64 Rusztecki Szymon Jan 21806 41 FINALISTA
65 Zapaśnik Jan Maciej 22161 41 FINALISTA
66 Jurczykowski Maximilian Jan 22946 40 FINALISTA
67 Gorczyca Edmund Rafał 22078 39 FINALISTA
68 Sawicki Florian 23257 27 FINALISTA
69 Kulisiewicz Maria 21960 23 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe