LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU POLONISTYCZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu polonistycznego zostało 26 uczniów, finalistami 51 uczniów z Mazowsza

Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Golus Wiktoria Katarzyna 22290 64 LAUREATKA
2 Siecińska Anna 21617 64 LAUREATKA
3 Szymanowicz Magdalena 22290 64 LAUREATKA
4 Pych Bronisław Eugeniusz 21694 62 LAUREAT
5 Dudek Maja Anna 21757 59 LAUREATKA
6 Głowacka Amelia 21779 59 LAUREATKA
7 Kaczyńska Nina 23494 59 LAUREATKA
8 Podleśna Maja Weronika 21779 59 LAUREATKA
9 Tkacz Jolanta 22188 59 LAUREATKA
10 Wilkowska Matylda Zofia 22410 59 LAUREATKA
11 Wiśniewska Wiktoria 22270 59 LAUREATKA
12 Białasek Milena Bianka 22160 58 LAUREATKA
13 Wlazło Hanna Magdalena 21804 58 LAUREATKA
14 Hoffman Anna 21647 57 LAUREATKA
15 Kruk Tomasz 22293 57 LAUREAT
16 Rybak Nadia 22295 57 LAUREATKA
17 Sadowska Karolina 22768 57 LAUREATKA
18 Święs Paulina Wiktoria 21642 57 LAUREATKA
19 Adrich Marta Magdalena 21888 56 LAUREATKA
20 Gozdek Julia Weronika 21651 56 LAUREATKA
21 Grzebyk Zofia 22165 56 LAUREATKA
22 Kot Justyna Maria 22079 56 LAUREATKA
23 Polak Wiktoria Jadwiga 21813 56 LAUREATKA
24 Predko Joanna 21604 56 LAUREATKA
25 Wiciak Antonina 21617 56 LAUREATKA
26 Wyszyński Bartosz 22747 56 LAUREAT
27 Czerwonka Kacper 22380 55 FINALISTA
28 Kacprzak Olga 22788 55 FINALISTKA
29 Matera Gabriela 21903 53 FINALISTKA
30 Szymanowska Antonina Julia 23487 53 FINALISTKA
31 Włostowski Jakub 22639 53 FINALISTA
32 Burchart Helena 23753 52 FINALISTKA
33 Dymek Nadia 22789 52 FINALISTKA
34 Jaworska Amelia 22295 52 FINALISTKA
35 Wojcik Julia 22001 52 FINALISTKA
36 Zaczek Zuzanna 22155 52 FINALISTKA
37 Giler Zofia 23685 51 FINALISTKA
38 Gosiewska Vanessa 23080 50 FINALISTKA
39 Lech Zuzanna 22361 50 FINALISTKA
40 Ziółkowski Jan 23674 50 FINALISTA
41 Kozieł Wiktoria 22236 49 FINALISTKA
42 Wiśnik Piotr Jakub 23080 49 FINALISTA
43 Durka Zuzanna 22822 48 FINALISTKA
44 Dyrda Weronika 22236 48 FINALISTKA
45 Gutfrańska Lena 22817 48 FINALISTKA
46 Habrat Antonina Anna 21789 48 FINALISTKA
47 Zalech Hanna 22182 48 FINALISTKA
48 Bakoń Anna Julita 21687 47 FINALISTKA
49 Baranek Maria 22768 47 FINALISTKA
50 Chodkowska Michalina 23080 47 FINALISTKA
51 Kołtun Patrycja 22273 47 FINALISTKA
52 Miączyńska Maria 23133 47 FINALISTKA
53 Napiórkowska Zofia 22523 47 FINALISTKA
54 Smardzewska Zuzanna 21948 47 FINALISTKA
55 Żochowski Franciszek 21692 46 FINALISTA
56 Belniak Aleksandra Anna 22788 43 FINALISTKA
57 Dzierżko Magdalena 22155 43 FINALISTKA
58 Stefańska Julia 23080 43 FINALISTKA
59 Chmielewski Michał Mikołaj 22295 42 FINALISTA
60 Książek Katarzyna Zofia 21960 42 FINALISTKA
61 Górecka Karolina Jadwiga 23417 41 FINALISTKA
62 Strzelczyk Maria 21646 41 FINALISTKA
63 Cielicka Zofia 22817 40 FINALISTKA
64 Mazurek Filip 23243 40 FINALISTA
65 Cholewa Jagoda 22943 38 FINALISTKA
66 Milewska Natalia 22950 38 FINALISTKA
67 Guga Paweł 23417 37 FINALISTA
68 Patrowicz Jakub 22943 37 FINALISTA
69 Gajewska Karolina 21779 36 FINALISTKA
70 Kowalska Kornelia 22808 35 FINALISTKA
71 Kuligowska Maja 21692 34 FINALISTKA
72 Misiak Aleksandra 23417 33 FINALISTKA
73 Jurek Natalia 22314 31 FINALISTKA
74 Orkwiszewska Pola 22802 31 FINALISTKA
75 Majewski Jakub 23417 30 FINALISTA
76 Chmielecka Elena 22905 29 FINALISTKA
77 Pawłowska Paulina 23509 21 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe