LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu wiedzy o społeczeństwie zostało 28 uczniów, finalistami 69 uczniów z Mazowsza.

Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Knyspel Stanisław Józef 21924 74 LAUREAT
2 Supel Oliwia 21717 74 LAUREATKA
3 Gutt Tymon 21720 73 LAUREAT
4 Pokora Antoni 21720 73 LAUREAT
5 Szczurowska Aleksandra 21751 73 LAUREATKA
6 Korbus Ksawery 23383 72 LAUREAT
7 Ludwiczak Ignacy Tomasz 23678 72 LAUREAT
8 Pankanin Nikodem 21996 72 LAUREAT
9 Szafraniec Joanna Zofia 23483 72 LAUREATKA
10 Włodarczyk Bartosz 22165 72 LAUREAT
11 Biera Tomasz 21944 71 LAUREAT
12 Obszyńska Zuzanna 21729 71 LAUREATKA
13 Filipowicz Agata 21910 69 LAUREATKA
14 Gawrysiak Wiktor Aleksander 21779 68 LAUREAT
15 Jaskulski Jakub 22141 68 LAUREAT
16 Kolmas Antonina 21764 68 LAUREATKA
17 Kowalska Aleksandra 21654 68 LAUREATKA
18 Rosik Karol Józef 21779 68 LAUREAT
19 Zalech Hanna 22182 68 LAUREATKA
20 Czub Anna Wanda 21753 67 LAUREATKA
21 Kowal Adrian 21775 67 LAUREAT
22 Krasowska Wiktoria Zofia 23163 67 LAUREATKA
23 Szymankiewicz Tomasz 21996 67 LAUREAT
24 Uss Aleksandra 23437 67 LAUREATKA
25 Dobosz Amelia 21704 66 LAUREATKA
26 Gozdek Julia Weronika 21651 66 LAUREATKA
27 Pawlak Anna 22777 66 LAUREATKA
28 Trębicki Karol 21678 66 LAUREAT
29 Jończyk Jan 23473 65 FINALISTA
30 Kałużyńska Marianna 21926 65 FINALISTKA
31 Supel Wiktoria 21717 65 FINALISTKA
32 Szymańska Julia Katarzyna 21741 65 FINALISTKA
33 Falkowska Blanka 22172 64 FINALISTKA
34 Fedoryńska Zuzanna Helena 23483 64 FINALISTKA
35 Hajkowska Hanna 21691 64 FINALISTKA
36 Mielcarek MIkołaj 23021 64 FINALISTA
37 Sawicki Adam 23021 64 FINALISTA
38 Waller Matylda Aniela 21707 64 FINALISTKA
39 Acedański Mateusz 23280 63 FINALISTA
40 Bodzan Tomasz Wojciech 21943 63 FINALISTA
41 Kwaśniewska Amelia 21948 63 FINALISTKA
42 Naumowicz Natalia 23347 63 FINALISTKA
43 Wiśniewski Igor 23427 63 FINALISTA
44 Zaraś Antonina 21764 63 FINALISTKA
45 Ziółkowski Jan 23674 62 FINALISTA
46 Grądziel Nina 21780 61 FINALISTKA
47 Szostek Zofia 22783 61 FINALISTKA
48 Fac Łukasz Karol 21652 60 FINALISTA
49 Kicek Tomasz 23133 60 FINALISTA
50 Przewor Zofia 21706 60 FINALISTKA
51 Góźdź Adam Antoni 21780 59 FINALISTA
52 Wierzbołowski Jan 23400 59 FINALISTA
53 Wilkowska Michalina 22950 59 FINALISTKA
54 Janik Wiktor 21994 58 FINALISTA
55 Nowicki Witold 23674 58 FINALISTA
56 Peszyński Tymoteusz 23674 58 FINALISTA
57 Straczuk Julia 21992 58 FINALISTKA
58 Karwowski Oliwier Wojciech 22050 57 FINALISTA
59 Smardzewska Zuzanna 21948 57 FINALISTKA
60 Wizner Weronika 23730 57 FINALISTKA
61 Goławski Piotr 23723 56 FINALISTA
62 Jasionek Amelia 22751 56 FINALISTKA
63 Chojnacka Anna 23678 55 FINALISTKA
64 Sadura Ignacy 21610 55 FINALISTA
65 Borys Jakub Tadeusz 23486 54 FINALISTA
66 Fronczak Maja 23674 54 FINALISTKA
67 Koeppe Barbara 22783 53 FINALISTKA
68 Pach Maria Agnieszka 21780 53 FINALISTKA
69 Walewska Maria Magdalena 22161 53 FINALISTKA
70 Mroczkowska Olga 22789 52 FINALISTKA
71 Szczurowski Michał 25 52 FINALISTA
72 Zawadzki Tymon Michał 22160 52 FINALISTA
73 Kenig Alicja Laura 21717 51 FINALISTKA
74 Kwaśnicki Konrad Radosław 23403 51 FINALISTA
75 Piotrowski Norbert Jakub 22161 51 FINALISTA
76 Płocharska Melissa Oliwia 22156 51 FINALISTKA
77 Zygmuntowicz Leonard Jan 21961 51 FINALISTA
78 Dmochowski Jan 22950 50 FINALISTA
79 Dymek Nadia 22789 50 FINALISTKA
80 Mazur Michalina Agnieszka 22161 50 FINALISTKA
81 Seweryn Nina 21774 50 FINALISTKA
82 Jaczewski Dawid 25 49 FINALISTA
83 Oleszczuk Konstancja 21770 48 FINALISTKA
84 Turek Julian Dariusz 22161 48 FINALISTA
85 Dukała Maria 21700 47 FINALISTKA
86 Wojtysiak- Kotlarska Kornelia 22169 47 FINALISTKA
87 Michalik Julia Anna 23359 46 FINALISTKA
88 Głażewska Anna 22155 45 FINALISTKA
89 Jurczykowski Maximilian Jan 22946 42 FINALISTA
90 Pianka Alicja Dominika 21948 42 FINALISTKA
91 Banaś Zuzanna 22159 40 FINALISTKA
92 Łobodziec Iga Kinga 22262 38 FINALISTKA
93 Milanowicz Alicja 21713 38 FINALISTKA
94 Garwacka Oliwia 22540 37 FINALISTKA
95 Szymańska Amelia 22350 34 FINALISTKA
96 Golik Konstancja 22202 29 FINALISTKA
97 Smolińska Antonina 22001 26 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe