LISTA LAUREATÓW I FINALISTÓW KONKURSU CHEMICZNEGO
ZE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH WOJ. MAZOWIECKIEGO
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022



Zgodnie z § 11 pkt. 5 i 6 Regulaminu konkursów przedmiotowych laureatami konkursu chemicznego zostało 13 uczniów, finalistami 34 uczniów z Mazowsza.

Lp. Nazwisko i imię Id szkoły Liczba uzyskanych punktów
etap wojewódzki
LAUREAT/
FINALISTA
1 Mocny Stanisław Aleksander 21611 39 LAUREAT
2 Kreczmańska Maria Elżbieta 21779 37 LAUREATKA
3 Aranowska Dalia 22172 36 LAUREATKA
4 Michniewicz Julia Karolina 21721 35 LAUREATKA
5 Gajda Maksymilian 22161 34 LAUREAT
6 Sioda Weronika Joanna 21753 33 LAUREATKA
7 Blezień Piotr 22001 32 LAUREAT
8 Łoziak Mateusz 22159 32 LAUREAT
9 Zajdel Olga 23435 32 LAUREATKA
10 Operacz Izabela 23342 31 LAUREATKA
11 Dobosiewicz Krzysztof Szymon 2149 30 LAUREAT
12 Laskowska Zofia 21695 30 LAUREATKA
13 Pazura Klara Maria 21721 30 LAUREATKA
14 Bednarek Sebastian 21720 29 FINALISTA
15 Lewandowski Stanisław Piotr 21937 29 FINALISTA
16 Sidorowicz Natalia 23666 29 FINALISTKA
17 Szutta Justyna Łucja 21689 29 FINALISTKA
18 Zdunek Laura Eliza 21779 29 FINALISTKA
19 Orczykowska Maria 23275 28 FINALISTKA
20 Prokopowicz Joanna 21923 28 FINALISTKA
21 Rylski Tadeusz 22155 28 FINALISTA
22 Wieleba Bolko Paweł 21779 28 FINALISTA
23 Stankiewicz Dominika 21942 27 FINALISTKA
24 Barszczak Krzysztof Franciszek 21834 26 FINALISTA
25 Kowal Bogusław Jacek 22188 26 FINALISTA
26 M±czewska Małgorzata 22162 26 FINALISTKA
27 Wojciechowski Karol Aleksander 23483 26 FINALISTA
28 Chromik Franciszek Jan 21781 25 FINALISTA
29 Radzewicz Amelia 21740 24 FINALISTKA
30 Sołdek Magdalena 21945 24 FINALISTKA
31 Chmielewska Marianna Magdalena 21753 23 FINALISTKA
32 Jakubczak Jeremi 22159 22 FINALISTA
33 Kwasiborska Joanna Michalina 21829 22 FINALISTKA
34 Chmielewska Amelia Michalina 21753 21 FINALISTKA
35 Humięcki Bartosz 22945 21 FINALISTA
36 Krajewski Marek Maksymilian 21745 21 FINALISTA
37 M±czewska Maria 22162 21 FINALISTKA
38 Zieliński-Andrysiak Michał Edmund 21604 21 FINALISTA
39 Bala Jakub Aleksander 21779 20 FINALISTA
40 Matusewicz Jan 21710 19 FINALISTA
41 Bochenek Kazimierz 23260 18 FINALISTA
42 Kowalski Krzysztof 21627 18 FINALISTA
43 Niedzicki Tomasz Jan 23622 18 FINALISTA
44 Banaszek Maksymilian Joachim 21811 17 FINALISTA
45 Przybysz Zofia Anna 22160 16 FINALISTKA
46 Piskorska Kalina 21703 15 FINALISTKA
47 Szatkowska Maja Agnieszka 21741 14 FINALISTKA
Konkursy Przedmiotowe